» »

Začasno zaklenjeno. Več po pogovoru o politiki glede objave ref in aff povezav.

Začasno zaklenjeno. Več po pogovoru o politiki glede objave ref in aff povezav.

Temo vidijo: vsi
««
2 / 10
»»

SeMiNeSanja ::

Kaj, če bi pa imel v footerju napisano "s klikom na link v prispevku mi podarite 10 centov za moj trud" bi pa bil bolj zadovoljen?

luclucluc ::

SloTech moderatorji fantje, huje kot 24. Tip ti je fizicno kopiral odsek zakonika ma ti bojo zaklenili temo zarad higiene. Jebes to, prijavi na inspektorat pa se Percija, ki je itak nazi.

Ce je link affiliate moras to pac oznaniti, ciao.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Gagarin ::

@Groot, preberi moj post še enkrat glede mimovrste, čeprav res ne vem, zakaj sem ti moral to dopisati. Še nikoli nisi v določeni trgovini doživel, da ti je trgovec svetoval kje lahko nekaj kupiš če le-tega sam ni imel?

SeMiNeSanja ::

Hermit Bob je izjavil:


Ne. Uporabljam adblockerje, blokiram trackanje, se izogibam neinformiranim nakupom, kar se le da. In potem priletim na forum in si mislim, ok, so nastudirali problematiko, grem pogledat vse skupaj in ugotovim, da sem bil porinjen v affiliate link. K sreci preden sem sel kaj kupit. In to zakaj? Ker nisem niti pod razno pricakoval, da bo nekdo delal reklamo po slotechu. Tisti, ki tule omenjate fousijo, samo projecirate svoje lastno razmisljanje.

Tole me pa požene v krohot.

Paranoik!

Najbolje, da se kar odnaročiš od interneta, ker ta svet ni zate!

PunkDude ::

Mogoče pa afiil. linki v njem vzbudijo neko travmo ali pa dobi napade panike. Zna biti resna stvar.
Samo upam, da to ni povod za kak strelski napad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PunkDude ()

Hermit Bob ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Kaj, če bi pa imel v footerju napisano "s klikom na link v prispevku mi podarite 10 centov za moj trud" bi pa bil bolj zadovoljen?


Da. Lahko tudi zraven linka se eden.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

SeMiNeSanja ::

Ne vem kaj rabiš posebno pojasnilo, da je link do trgovine ali izdelka 'reklama'.

To je že tako, kot da bi mu moral posebej napisat, da je WC papir na skretu zato, da si z njim obrišeš zadnjico.

Privzeto vsako prodajno web stran smatraj kot 'reklamo', pa nenadoma vsi problemi z 'prikritim oglaševanjem' odpadejo.

luclucluc ::

Res low tier iq efforti Seminesanja(obviously) pa Pinklady, clovek mora po zakonu objasnit da je affiliate, takoj ko karkoli shilla. Razumem da sta verjetno zaposlena v kmetijski zadrugi ma zakon je zakon in applyja povsod.

Napisi da je affiliate in je problem resen, v nasprotnem primeru naj nekdo pac prijavi te serifmode na inspektorat in je to to. Lp.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Hermit Bob ::

In smo spet pri ad hominemih, bom kar copy pastal zakonodajo, da se ne boste prevec ukvarjali z mano.

Hermit Bob je izjavil:


Zakon o medijih:

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

47. clen

(1) Prepovedano je prikrito oglaševanje, ki naj bi prepričalo bralca, poslušalca oziroma gledalca, da v primeru objave posameznega oglasa ne gre za oglaševalske vsebine. Za prikrito oglaševanje odgovarjata naročnik objave in odgovorni urednik. V primeru prikritega oglaševanja velja domneva, da je bilo storjeno z namenom.

(2) Pri oglaševanju je prepovedano uporabljati tehnične postopke, ki bralcem, poslušalcem oziroma gledalcem ne omogočajo zavestnega zaznavanja oglaševanih vsebin.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Groot ::

Gagarin je izjavil:

@Groot, preberi moj post še enkrat glede mimovrste, čeprav res ne vem, zakaj sem ti moral to dopisati. Še nikoli nisi v določeni trgovini doživel, da ti je trgovec svetoval kje lahko nekaj kupiš če le-tega sam ni imel?


Hahahaha made my day :)):)) A si res tako naiven, da misliš, da na Gearbest ne najdeš bluetooth slušal za klicanje? Evo ti bom prihranil 10s časa in sem ti kar sam poiskal konkretno ponudbo na Gearbest - https://www.gearbest.com/bluetooth-earp...

Torej če bi tako intenzivno tržil zgolj "svoje", potem res ne vem zakaj mi je ob vsej tej ponudbi takoj svetoval nekaj čisto drugega.

P.s. lahko klikneš, obljubim da ni affiliate link ;)

kalorijagr ::

Odkar so slotech prevzeli social justice warriori, je nivo debat in obnašanja kar slab. Mislim, da je Tomson pomagal veliko skupnosti kot celoti. Vsekakor bedarija, da sta se dve zelo aktivni temi zaklenili.

Gagarin ::

Groot je izjavil:

Gagarin je izjavil:

@Groot, preberi moj post še enkrat glede mimovrste, čeprav res ne vem, zakaj sem ti moral to dopisati. Še nikoli nisi v določeni trgovini doživel, da ti je trgovec svetoval kje lahko nekaj kupiš če le-tega sam ni imel?


Hahahaha made my day :)):)) A si res tako naiven, da misliš, da na Gearbest ne najdeš bluetooth slušal za klicanje? Evo ti bom prihranil 10s časa in sem ti kar sam poiskal konkretno ponudbo na Gearbest - https://www.gearbest.com/bluetooth-earp...

Torej če bi tako intenzivno tržil zgolj "svoje", potem res ne vem zakaj mi je ob vsej tej ponudbi takoj svetoval nekaj čisto drugega.

P.s. lahko klikneš, obljubim da ni affiliate link ;)


Ej, enostavno ne vem več kaj ti naj napišem, sem ti že vse. Pač ne razumeš, ali pa še nikoli nisi srečal dobrega trgovca...Nočem biti nesramen, ampak kolk si star? Si še najstnik?

profii ::

Hermit Bob je izjavil:

In smo spet pri ad hominemih, bom kar copy pastal zakonodajo, da se ne boste prevec ukvarjali z mano.

Hermit Bob je izjavil:


Zakon o medijih:

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

47. clen

(1) Prepovedano je prikrito oglaševanje, ki naj bi prepričalo bralca, poslušalca oziroma gledalca, da v primeru objave posameznega oglasa ne gre za oglaševalske vsebine. Za prikrito oglaševanje odgovarjata naročnik objave in odgovorni urednik. V primeru prikritega oglaševanja velja domneva, da je bilo storjeno z namenom.

(2) Pri oglaševanju je prepovedano uporabljati tehnične postopke, ki bralcem, poslušalcem oziroma gledalcem ne omogočajo zavestnega zaznavanja oglaševanih vsebin.


Kako si bil lahko zaveden če si kliknil na temo: Gearbest nakupi in KUPONI
Saj nisi kliknil na temo o malih živalih in dobil AFF link na Gearbest.

Hermit Bob ::

kalorijagr je izjavil:

Odkar so slotech prevzeli social justice warriori, je nivo debat in obnašanja kar slab. Mislim, da je Tomson pomagal veliko skupnosti kot celoti. Vsekakor bedarija, da sta se dve zelo aktivni temi zaklenili.


Mu nobeden ne preprecuje, da pomaga se naprej. Samo naj jasno oznaci, da so linki affiliate.

profii je izjavil:

Kako si bil lahko zaveden če si kliknil na temo: Gearbest nakupi in KUPONI
Saj nisi kliknil na temo o malih živalih in dobil AFF link na Gearbest.


Ta tema zame ni problematicna, 90 % obiskovalcev tule pa nima blage veze kaj aff sploh je.

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

Recimo SIOL ima reklame označene z €, Finance s PRO. Označite threade pa je, Ask Tompson thread ti nikjer ne da vedet da gre za reklamiranje.

perci ::

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?

Če jst zdajle v to temo, dam svoj aff link na neke bluetooth slušalke na GB, je to reklamiranje?

Gagarin ::

Aja, pa saj Tomspon ni edin s prikritim oglaševanjem, v temi o televizorjih se tudi pojavljajo. Sicer ne z affiliate linki ampak tam je tudi kristalno jasno da sta prisotna dva trgovca (en Philips in en LG). Pa ja @Groot, trgovec Philipsa tudi občasno priporoči neko drugo znamko, pa je vsakomur jasno da je trgovec Pilipsa.

Groot ::

Gagarin je izjavil:


Ej, enostavno ne vem več kaj ti naj napišem, sem ti že vse. Pač ne razumeš, ali pa še nikoli nisi srečal dobrega trgovca...Nočem biti nesramen, ampak kolk si star? Si še najstnik?


Ah, Ferdo na osebno raven se pa sam za razliko od določenih tukaj pač ne spuščam. Če verjameš ali pa ne (mi je dejansko prav vseeno), nisem niti približnu blizu najstnika, čeprav res ne vem kaj ima npr. starost veze pri neki konstruktivni debati.

Lej, tvoja prva trditev je bila da aktivno in intenzivno trži zgolj svoje. Na nasprotno trditev si pač odgovoril, da je ponudil drugje zato ker sam nima izdelka. Sedaj spet nek nov konstrukt, da je drugje priporočil zgolj zaradi svojih odličnih trgovskih sposobnosti, ki me bodo očitno potem v prihodnje vrnile na "njegove" poti in bom vse nakupil pri njemu (ta zadnji sklep pač dodajam sam, ker je to edino kar naredi tvojo trditev "smiselno").

Meni osebno se ne da več izgubljati časa z nekom, ki se je več kot očitno odločil da velja zgolj in le njegova možnost. Sam sem ti pritrdil, da v določenih situacijah imaš povsem prav. Žal argumentov, zakaj dotična tema (Gearbest) vsaj po mojem mnenju v slednje ne sodi, ne želiš slišati, kaj šele razumeti. Upam, da je vsaj kdo od moderatorjev na tem forumu še dovolj razumen, da vidi kam pes taco moli.

          ::

Da še jaz primaknem svoje:
- Član na tem forumu sem že zelo dolgo, vendar uporabljam še ta alternativni vzdevek, ker je včasih potrebno reči bobu bob, včasih pa je že to, da poveš svoje mnenje, preveč za moderatorje, ki tematike niti ne razumejo, vsaj eden med njimi pa niti ni pismen (oz. se ne potrudi pisati pravilno).
- Kakovost samega foruma je v 15 letih, odkar ga spremljam, drastično padla. Brez uporabe Tampermonkey plugina in skripte, ki ne prikazuje določenih najhujših primerkov patoloških trolov, je forum skoraj neberljiv. Vedno se v debate prikradejo eni in isti ljudje, katerih prispevki s samo vsebino nimajo nič, poskrbijo pa, da tema skrene in postane neuporabna.
- Tomsonovih tem ne spremljam, odkar sem prebral njegovo oceno enega izdelka (sicer na eni drugi strani), ki ga je na vse pretege hvalil, v praksi pa se je izkazal za komaj uporabnega. Sedaj mi je malo bolj jasno, zakaj hvali tovrstno ceneno kitajsko robo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Hermit Bob ::

perci je izjavil:

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?


Od 1989: Affiliate marketing @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

@Groot Sedaj trdiš da ne drži da "aktivno in intenzivno trži zgolj svoje"? s tem da na nekaj 100 linkov in priporočil za Gearbest enkrat priporoči Mimovrste si mi dokazal da ne? Ok, nima smisla.

Hermit Bob ::

          je izjavil:

prebral njegovo oceno enega izdelka (sicer na eni drugi strani), ki ga je na vse pretege hvalil, v praksi pa se je izkazal za komaj uporabnega. Sedaj mi je malo bolj jasno, zakaj hvali tovrstno ceneno kitajsko robo.


In to je kam affiliate linki pripeljejo. Fake reviews, fake komentarji, cel net jih je poln, osebno sem mislil, da bo tukaj mir ampak se vedno najde kdo.

c3p0 ::

> skripte, ki ne prikazuje določenih najhujših primerkov patoloških trolov, je forum skoraj neberljiv

Jype killer? Yes please!

Sicer pa, naj se ob vsakem postu jasno označi, da gre za affiliate linke in problem rešen. Kdor noče direktno klikat, še vedno lahko izdelek ročno poišče. Sem kupil par izdelkov in z užitkom kliknem na affil link, če vem, da mi bo avtor celo pomagal ob morebitnih problemih. Pa še ni bilo treba.

perci ::

Hermit Bob je izjavil:

perci je izjavil:

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?


Od 1989: Affiliate marketing @ Wikipedia

Dej vsaj preberi kaj linkaš. Marketing ni enako oglaševanje.

Hermit Bob ::

perci je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

perci je izjavil:

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?


Od 1989: Affiliate marketing @ Wikipedia

Dej vsaj preberi kaj linkaš. Marketing ni enako oglaševanje.


Dobro. Pa dajva drugace. Hvalim izdelek. Dam link do izdelka, kjer mi vsak klik ali nakup prinese denar. Kako bi ti temu rekel?

Okapi ::

perci je izjavil:

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?

Če jst zdajle v to temo, dam svoj aff link na neke bluetooth slušalke na GB, je to reklamiranje?

Prikriti reklamiranje je pravzaprav tisto brez "aff linkov".

Raptor F16 ::

perci je izjavil:

Hermit Bob je izjavil:

perci je izjavil:

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?


Od 1989: Affiliate marketing @ Wikipedia

Dej vsaj preberi kaj linkaš. Marketing ni enako oglaševanje.


Marketing je trženje. Oziroma širši pojem, ki zajema tudi oglaševanje.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Hermit Bob ::

Okapi je izjavil:

perci je izjavil:

Od kdaj je aff link sam po sebi reklamiranje?

Če jst zdajle v to temo, dam svoj aff link na neke bluetooth slušalke na GB, je to reklamiranje?

Prikriti reklamiranje je pravzaprav tisto brez "aff linkov".


Ja, zato se uporabi bit.ly, da v linku skrije google tags ali pa aff id.

Raptor F16 ::

c3p0 je izjavil:

> skripte, ki ne prikazuje določenih najhujših primerkov patoloških trolov, je forum skoraj neberljiv

Jype killer? Yes please!

Sicer pa, naj se ob vsakem postu jasno označi, da gre za affiliate linke in problem rešen. Kdor noče direktno klikat, še vedno lahko izdelek ročno poišče. Sem kupil par izdelkov in z užitkom kliknem na affil link, če vem, da mi bo avtor celo pomagal ob morebitnih problemih. Pa še ni bilo treba.


Unpopular opinion.

Jype v bistvu s svojimi izjavami razbija strujo debate, ki se lahko hitro konča s problematičnim sklepanjem. Predvsem to velja za teme kjer komentatorji odgovarjajo po čustvenem motivu oz. osebnem biasu.

Cunninghamov zakon tudi pravi:
The best way to get the right answer on the internet is NOT to ask question. It is to post the wrong answer.

Hudič je v tem, da se ljudje, ki ne poznajo pravega odgovora začno zapletati v lastne besede. Na koncu pa pridemo do žaljenja in jokanja kdo je temo uničil. Tema je bila šit že od samega začetka.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

crniangeo ::

predlagam, da se v izogib težavam za temo "ask tompson" doda zapis "lahko vsebuje referalne linke" in je debata zaključena. s tem se tema odklene in Tomson še naprej širi svoje znanje in čas, tistih ki jih ta tema ne zanima pa enostavno preskočijo.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

FTad ::

tl;dr

tukaj se pizdite ostali nad tem, kot da Tomson s temi linki sluzi po 100k neto letno. Potem, ko si ti iskal en izdelek in ga dobil za vec 10€ ceneje, kot bi ga sicer s svojim znanjem in brez popustov si ze lepo profitiral. Nic ni narobe, ce tudi on potem ima kaj od tega, ko ti da link.

Koza sita, volk cel ;) :P

Gagarin ::

FTad je izjavil:

tl;dr

tukaj se pizdite ostali nad tem, kot da Tomson s temi linki sluzi po 100k neto letno. Potem, ko si ti iskal en izdelek in ga dobil za vec 10€ ceneje, kot bi ga sicer s svojim znanjem in brez popustov si ze lepo profitiral. Nic ni narobe, ce tudi on potem ima kaj od tega, ko ti da link.

Koza sita, volk cel ;) :P


kje pa je tista meja letno ko se lahko začnemo pizdit (oziroma opozarjat na (ne) zakonitost)? 10€, 100€, 1000€, 10000€? 50000€?

PunkDude ::

Jaz mu privoscim, cetudi dobi milijon pa ce imam koristi od njega ali ne.
Pa sem ze imel in se bom. Za problema ferdota mi pa res dol stoji.

Gagarin ::

PunkDude je izjavil:

Jaz mu privoscim, cetudi dobi milijon pa ce imam koristi od njega ali ne.
Pa sem ze imel in se bom. Za problema ferdota mi pa res dol stoji.


valda, kot privoščiš mehankarju da ti računa brez računa, pa malarju, pa... Dol ti visi, saj ostali davke zate plačujemo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

PunkDude ::

Hvala Ferdo in ostali.

juroz ::

Mogl bi mal križat topica utaja davkov (ne trdim da utaja davke, samo tema je malenkost podobna) ter tale topic.

facepalm ::

Ce ze sklepamo, da Tomson utaja davke, dajmo tudi sklepati, da tudi vsi ostali na tem forumu ne placujemo davkov.

Tomson odkrito prizna, da imajo linki njegovo aff kodo, tema je locena od ostalih in zato ne smeti foruma. Sam sem tam nasel tudi nekaj izdelkov, za katere sploh nebi vedel da obstajajo. Overall, je tema koristna in ne vidim razloga za zaklep.

Hermit Bob ::

facepalm je izjavil:

Ce ze sklepamo, da Tomson utaja davke, dajmo tudi sklepati, da tudi vsi ostali na tem forumu ne placujemo davkov.

Tomson odkrito prizna, da imajo linki njegovo aff kodo, tema je locena od ostalih in zato ne smeti foruma. Sam sem tam nasel tudi nekaj izdelkov, za katere sploh nebi vedel da obstajajo. Overall, je tema koristna in ne vidim razloga za zaklep.


Ma pustite ze te davke spati... ali pa v drugo temo. Pa tudi tomson je irelevanten.

Gre se za prikrito oglasevanje po forumu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

SmeskoSnezak ::

Obedva ki linkata te ref linke sta javno izrazla, da dobita neke procente. PrimozBG in Tomson.

Kaksno prikrito oglasevanje?!?

Opaziti je tud druge teme kot so Booking.com, ip. kjer vsak uporabnik da svoj link.
Namen vseh teh tem je jasen...

Kako Slo-tech postopa glede vsega tega pa je cts XY zgodba. Magari naj dodajo novo pravilo, pa bo vse kul. Dokler se ljudje izjasnijo, da dobijo nek procent, drugi ne rabijo jamrat. Slo-tehc redakcija pa naj pusti al pa zbrise.

Ce se smatra da forum dovoljuje kaj nezakonitega, pa so zunanji vzvodi in postopki za to proti forumskih veljakom oz. lastnikom.

V vsakem primeru se je zaradi nicesar dvignilo ogromnu prahu.
@ Pusti soncu v srce... @

Cr00k ::

Aff linki IMO niso prikrito oglaševanje... če se da link na Amazon izdelek z ali brez aff linka, je še vedno link na oglas izdelka X na Amazonu.

Nazadnje ko sem gledal je ST še vedno privat zadeva in naj se odgovorni dobijo na pici, pivu in predelajo ali to v svoji "hiši" dovolijo ali ne. Mogoče celo vprašajo za nasvet kakšnega pravnika, ki jim bo dal več relevantnih informacij, kot kdorkoli v tej brez-smiselni javni debati. Odločitev naj se zapiše v pravilnik in mirna Bosna.

Gagarin ::

Glede davkov se strinjam, sem se oglasil na temo davkov samo zaradi tega, ker so me vlekli za besedo s foušijo pa milijonom. Ni to tema tukaj. Glede oglaševanja pa tukaj podajamo samo predloge, lastnik pa naj se odloči.

P.s.: če kdo pogreša dotična uporabnika naj pogleda na alter, tam nemoteno nabijata aff. linke vsakodnevno v velikih količinah.

zee ::

Sicer bi bilo primerno, da se o tem primeru izjasni predvsem vodstvo in moderatorji. Mnenje uporabnikov o tem je manj pomembno.

Predlog, da se teme ustrezno označi, ni slab.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Machete ::

Mnenje uporabnikov je pomembno. Brez uporbnikov ni foruma.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SeMiNeSanja ::

Če smo realni: VSI, ki so v tej temi sodelovali, zdaj 100% vedo, da se gre za 'oglasna sporočila'. Torej jim tega ni treba še dodatno pojasnjevati. Kdor meni, da tista sporočila niso oglasna, pa zanj takointako ni panike.
Bistvo pa je, da se Ferdo&Co ne morejo več izgovarjati, da jih je nekdo tako grdo zavajal, da so šli kupiti nekaj, kar nebo potrebovali, pa še to po možnosti po višji ceni kot drugje.

Naj dajo človeku možnost, da napiše svoj disclaimer za tiste, ki ga še ne poznajo.
Nergači pa naj utihnejo s svojo zavistjo, ki gre v smer, da je še mene sram.

Kao da je nekdo nekaj kupil samo zato, ker je na forumu prebral pozitivno mnenje o izdelku? Potem pa ves razočaran? Ma nemoj. Na TV me zasipavajo z TopShop reklamami, ki vsak shit hvalijo, da je ta najboljš daleč naokrog - pa zato še vedno ne letim kupovat njihovega sranja! Pa ne rečem, da morda nekdo ni nadvse zadovoljen s katerim od tistih proizvodov.

Tukaj pa imamo osebke, ki popolnoma nekritično nekaj preberejo in očitno nemudoma začutijo strašansko potrebo, da pohvaljeno reč nabavijo. Nakupovalska zasvojenost? Ali v čem je problem?

Prvo kot prvo se je treba zavedati, da ima vsakdo drugačne kriterije, ko nek proizvod ocenjuje. Kar je za Janeza blazno uporabno, je za Jaka lahko stran vržen denar, navaden šrot.
Tudi imamo vsi različne zahteve in pričakovanja. Če se samo spomnim na stotine nekih čudnih variant lopat za sneg odmetavat, kar sem jih že videl po raznih oglasih. Koliko teh je zares uporabnih? A zato, ker sosed pravi, da njemu paše varianta X, mora še tebi ustrezat? Še dobro, da sosed ni preveč hvalil svojo ženo......

Resnično so nekatere osebe tukaj otročje.
Ne verjamem, da jih skrbi za druge, da nebi nek novinec na forumu naivno nasedel neki reklami z aff. linkom. To nekako ni v naravi slovenskega nergača.
Prej se gre za čisto navadno zavist zaradi parih centov, ki jih je nekdo zaslužil na račun njegovega klika. Ta zavist pa je tako huda, da bi podali celo uradno prijavo, ker tako hudodelsko dejanje pa res ne more ostati nekaznovano. Zakon je zakon...kajne?

Ja, kako lepo, da se lahko skrivamo za anonimnimi linki in nam zakoni dajejo pokritje za lastno nečimrnost.

Some people should get a life!

Zgodovina sprememb…

Daniel ::

Podpišem zgornji post.

Gagarin ::

Zopet slovenceljsko o foušiji... LOL. kolikokrat bom moral še napisati zakaj sem se sam oglasil??? Še enkrat (pa v naprej vem da ne bo zaleglo, bo spet en uletel z foušijo, pa ejde, mi je dolgcajt)
aja pa 4) sam nisem preko Tompsonovih linkov kupil prav ničesar
1) napisal sem post o davkih, ker mi je recimo temu "neprijetno" da sam plačujem enormne davke, nekateri (večina?) tule pa menite da je neplačevanje davkov "nobel" dejanje...Ja, povsem iz lastnega interesa, ker le menim, da če bi vsi plačevali, da bi morebiti sam potem manj plačal. To sem napisal in Tompson je odgovoril da on "državi ni nič dolžan". S tem sem sam glede davkov in Tompsona zaključil (razen odgovorov na vaša stalna natolcevanja glede foušije)
2) V isti sapi omenjaš TopShop in Tompsona in ne vidiš da gre tukaj praktično za enako zadevo? meni je nerodno zate...
3) tale thread je odprt na temo prikritega oglaševanja. Ja se strinjam, da je tega v marsikaterem kotičku tega foruma kar nekaj. Ampak pri dotičnem uporabniku je vsaj kar se mene tiče to šlo čez vse meje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Gagarin ::

aja pa 4) sam nisem preko Thompsonovih linkov kupil prav ničesar in nisem prav nič razočaran...

          ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Prvo kot prvo se je treba zavedati, da ima vsakdo drugačne kriterije, ko nek proizvod ocenjuje. Kar je za Janeza blazno uporabno, je za Jaka lahko stran vržen denar, navaden šrot.


Drugo kot drugo pa se je potrebno zavedati, da ko nekdo "ocenjuje izdelek" in v "recenziji" hkrati ponuja affiliate linke do tega izdelka, najbrž ne bo pristranski in poudarjal slabih lastnosti tega izdelka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: modelno1 ()

a_borlak ::

Skratka, druga stran, Tomsonove teme še vedno zaprte, admini brez mnenja? Par idej tu je kar dobrih, plačevanje za tako oglaševanje, v redu, označba takih tem, super, prav tako prodajalcev/posrednikov. Skratka, admini, rešite prosim, meni so se zdele povezave če nič drugega zanimive za primerjavo cen kje drugje. Danes preveriti določeno ceno res ni problem.

Kodrnusa ::

Tomson pomaga in svetuje. Naj ima še nekaj od tega. Pomaga tudi ljudem , ki ne kupujejo preko njegovega linka. Tako da odprite temo nazaj. Jaz sem kupil že 30 izdelkov prek njega. Z vsem sem zadovoljen. Če njega ne bi bilo najbrž ne bi nikoli kupoval preko Gearbesta... Odprite temo in je ne glejte če vas ne zanima...
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov forum glede Gearbesta in ostalih nakupov (TOMSON)

Oddelek: Kaj kupiti
81603 (1023) bluefish
»

kitajske trgovine - kode za nižje cene

Oddelek: Loža
223188 (1923) jernej1987
»

Britanski "influencerji" pod drobnogledom regulatorja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
317922 (5533) msjr
»

Prikriti spletni prodajalci na forumih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
698434 (5764) Ziga Dolhar

Več podobnih tem