» »

Samohodna kosilnica električni vžig

Samohodna kosilnica električni vžig

bauci ::

Iščem nadomestno kosilnico obstoječi koslilnici, ki mi je postala pretežka (51 kg) in tudi vžig na poteg mi zadnje čase dela probleme.
Iščem samohodno kosilnico z električnim vžigom, mulčer in stranski izmet, reguliranje hitrosti in da je čimbolj lahka - tam okoli 30 kg. Sem iskal po netu ampak zgleda, da imam prevelike zahteve. Se najdejo kosilnice, ki izpolnjujejo nekaterim zahtevam (npr. Gartenxl) ampak so brez review. Če kdo pozna kaj podobnega prosim za link.
Budget do 1000€.
Hvala.

IL_DIAVOLO ::

Zgodovina sprememb…

bauci ::

Skoraj vse idealno samo teža je 47 kg. Vseeno hvala.

IL_DIAVOLO ::

Sem popravil link. Poglej še ostale. Jih imaš pod 40 kil. Lažjo ne vem če boš dobil.

Zgodovina sprememb…

FTad ::

Cemu ti je teza problem?

bauci ::

Hrbtenica in ostale Emšo zadeve.

IL_DIAVOLO ::

Imaš tam eno kosilnico za 500 evrov. Samo 37 kil. To je 15 kil manj.

bauci ::

Ta od Gartenxl ima samo 32 kg ampak ima samo eno hitrost in te znamke ne poznam.

@Il_diavolo, bom pogledal vse kosilnice na linku. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bauci ()

IL_DIAVOLO ::

Stige ne poznas?

starfotr ::

Čisto tako, za 1000 eur ti mulci z obstoječo kosilnico med vikendi in počitnicami kosijo ohoho let, zdravje bo najbrž z leti še opešalo...

bauci ::

Stigo poznam, Gartenxl ne poznam.

Sej če maš mulce ni problem, če si pa sam za delat pol pa z leti rata problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bauci ()

bauci ::

Sem kontaktiral firmo, ki se ukvarja s košnjo in urejanjem okolice in ko je tip prišel pogledat je rekel, da s tem se pa že ne bo zajebaval. Pa ga sploh nisem vprašal koliko bi računal za košnjo cca 3.000 m2 okoli hiše.

starfotr ::

3000 kvadratov je zelo veliko. Mulce sem mislil na mladino, dijake, študente.


Še vedno ti ostane opcija, da vse ogradiš in si noter spustiš 2 ovci, potem pa samo še urediš vodo in senco. Pozimi jih pa prodaš ali daš nekomu. Spomladi pa kupiš nove.

pero50 ::

kaj pa tisti vrtni traktorji? Sediš in se voziš, v kolikor to dopušča teren. Sicer pa bager v roke in poravnat, če imaš pa še bolj breg, potem pa klasično kosilnico in 2x letno pokosiš, narediš vrste in ti pride sosed ki ima kmetijo pobrat.

p0ki ::

Mi imamo tudi okoli 2000 kvadratov parcelo, večinoma ravno in se lepo pokosi s tem traktor kosilnico. Po bregih pa okol dreves pa z lakserco
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

GupeM ::

bauci je izjavil:

Stigo poznam, Gartenxl ne poznam.

Sej če maš mulce ni problem, če si pa sam za delat pol pa z leti rata problem.

Sosedovi mulci? Kako bodo veseli destih evrov.

DimmniBurek ::

Za ta denar res že dobiš vrtni traktor, kak rabljen recimo.
There Is No Stronger Drug Than Reality

bauci ::

Za košnjo s traktorjem je teren preveč razgiban. Sosedovih mulcev pa ni. Ovce bi mi pa mojem naši takoj ukradli :) (sem na Dolenjskem).
Iščem še naprej. Trenutno je prvi favorit Gartenxl, ki ima električni vžig, 4 v 1, pogon vendar samo eno hitrost, težo 32 kg in zelo ljudsko ceno cca 330€.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13438626 (16004) urosh
»

Nakup vrtne kosilnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7639706 (20786) forplan
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7847422 (18660) SkIDiver
»

katero motorno kosilnico?

Oddelek: Loža
2718796 (17629) kiFni
»

Kosilnica za parcelo cca. 500m2

Oddelek: Loža
125351 (4958) krho

Več podobnih tem