» »

Xiaomi MI6- Težava s polnenjem baterije

Xiaomi MI6- Težava s polnenjem baterije

Ki99 ::

Pozdravljeni,

v začetku leta 2018 sem si kupil MI6. Na začetku, prvo leto je delovalo vse brezhibno, polnenje telefona je bilo res hitro. Od marca letos pa opažam, da so se pri polnenju začele težave. Uporabljam originalni polnilec Xiamoija, v "dozi" pa imam Ankerjevo zadevo. Od marca do junija je telefon hitro polnil le z eno stranjo na polnilcu (tisti, ki imate xiaomi veste, da ima vtičnik na eni strani eno črtico, na drugi pa je ni). Hitro polnenje je bilo s stranjo, če sem naredil tako, da je ta črtica bila zgoraj. Kasneje sem naložil update telefona in mobitel na tak način sploh nisem mogel polniti. Enostavno sem telefon priklopil, telefon je zaznal polnenje, čez 5 sekund pa se je polnenje prekinilo. Drugi vtičnik (brez črte) je polnil normalno (in ne hitro), vendar je potreboval za polnenje ene 5 ur.
Včeraj sem ponovno posodobil telefon, delata obe strani vtičnika za polnit, vendar je polnenje izredno počasno. Sedaj se mi je telefon v 15-20 minutah napolnil za 4%. A morda kdo ve kaj bi lahko bila napaka?

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295393 (4266) VIP58
»

Kako vezju omejiti tok

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
324935 (4119) Golaz
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12535510 (29595) shadeX
»

Prvo polnjenje baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
217427 (7011) roli
»

mobi

Oddelek: Loža
231910 (1497) Cokolesnik

Več podobnih tem