» »

Excell in Word

Excell in Word

DeninhoFC ::

Zdravo eno vprašanje: Moram podatke iz excella prenesti v word, pa me zanima kak se da najhitreje mogoče da nebi use prepisoval oz. usako vrednost posbi kopiral. imam takole:


mora pa bit takole:


Se pravi: mora bit T1 (namest hidropona je to pa rastlinjaka itd.) spodi pa 0.22±0.01b v T2 0.22±0.004b itd. uni dve se morta združit medzmes pa +- znak če me razumete.. pa tile T1, T2 so namest hipodrona, rastlinjaka itd.

Kurzweil ::

Določi tabelo in copy/paste... lahko pa tudi kot sliko... v Windows 10 odpri priložen program Snipping Tool, označi željeno in spet copy/paste...

darkolord ::

Na drugem listu si naredi novo tabelo in referenciraj podatke iz te tabele. Vrednosti združiš s funkcijo CONCAT().

DeninhoFC ::

ja sm uporabo concat sam je jeba da mi na več decimalk vrže... sm probo zdej z text pa gre sam je ful dela.. pa za usak stolpec moram posebi kodo ali? npr. za T1 pa T2 spet ekstra

DeninhoFC ::

fora v tem k mam pr enih 2 decimalki pr enih tri...in kak naj napravim da mi take vrednosti ostano kot so?

DeeCoy ::

DeninhoFC je izjavil:

fora v tem k mam pr enih 2 decimalki pr enih tri...in kak naj napravim da mi take vrednosti ostano kot so?

Googlaj:
Excel zaokroževanje na dve decimalni mesti

Res neverjetna lenoba..

mirator ::

Ne vem zakaj mi ne prime link. Pojdi na google in vstavi "vstavljanje excel tabele v word".
Boš dobil vse odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirator ()

mirator ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirator ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Excel - problem z decimalkami

Oddelek: Programska oprema
61092 (988) smacker
»

Prevara? Račun za 29:47 min klicev na komercialno št. pred pol leta

Oddelek: Loža
448262 (5302) GupeM
»

Vzajemni skladi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926066 (16295) Mr_Globus
»

[MS Office][Excel] zaokroževanje in spajanje podatkov

Oddelek: Programska oprema
164094 (3451) milc
»

casio kalkulator fx-82sx pomoč - NUJNO

Oddelek: Pomoč in nasveti
51027 (973) gapi000

Več podobnih tem