» »

Telekom, modem in ojačitev signala

Telekom, modem in ojačitev signala

schwan ::

Pozdravljeni,
Zadnjič nekaj preverjam na Telekomu in operater hladnokrvno, ja, imate prikljopljenih 5 naprav.
Ker mi gre ta big brother na živce, me zanima ali je možno na modem od Telekoma priključiti nek modem, ga dati pod geslo in šele ta bi razširjal WiFi signal. Če je možno, kateri modem priporočate, da ostane signal enako močan. Kot drugo pa me zanima kateri ojačevalnik signala priporočate, imamo dva nadstropja in na mansardi sploh nimamo signala, sedaj pa bi ga potrebovali. Nimamo pa možnosti kablov. Gledala sem komplete, kjer sta v paketu dva ali celo trije ojačevalniki. In glede na to, da nisem ravno guru, ali je priključitev “za dummies” 😀?
Lp, Ula

DeeCoy ::

Glede na to, da zelo mešaš pojme, definitivno nisi guru. Kupit je treba dober router z wifijem, na katerem se naredi ločen subnet. Ta se potem povezuje na telekomov modem. Ojačevalniki signala so "za dummies", tu ni nobene znanosti. Glede konfiguracije routerja pa predlagam, da najdeš enega kolega - znanca, ki ve kaj dela, pa bo to naredil za 30€ pa dva špricerja..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojačevalnik wifi signala

Oddelek: Kaj kupiti
4118196 (6005) Robert
»

Router tp link archer c7 porazen doseg

Oddelek: Omrežja in internet
181409 (1009) zee
»

linksys wrt160nl + MEDIONŸ P89137 WLAN ojačevalnik prekinja wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
92632 (2524) floyd1
»

Vezava žic iz modema na PC

Oddelek: Omrežja in internet
101447 (1311) NeMeTko
»

Od razcepnika do ADSL modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
201958 (1714) danielka84

Več podobnih tem