» »

Ali je možno, da se človek ob novem partnerju popolnoma spremeni?

Ali je možno, da se človek ob novem partnerju popolnoma spremeni?

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

Phantomeye ::

FormerUser je izjavil:

Ja, tebi bi bilo gotovo všeč, če bi se punca družila s kolegicami, ki bi te stalno kritizirale in jo svarile pred tabo.


Ženske tega ne počnejo.

FormerUser ::

Saj, govorimo o hipotetičnih primerih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Guesswho1 ()

111111111111 ::

PreviousUser je izjavil:


Ne vem sicer kaj lahko on pametnega počne v zvezi s tem, ampak vseeno... Glede na to, kako se je spremenil zaradi česarkoli že, si itak ne deliva več skupnih interesov in neko druženje nima smisla, še posebej v prisotnosti kontrole njegove drage.

Uff... S prvo nosečnostjo je cel kup dela. Od pregledov, kuhanja bolj zdrave hrane, sprehodov, da ženska ohrani kondicijo, šole za starše, iskanje vozička, urejanje otroške sobe itd...

Sicer mi osebno ni všeč da imata tako hitro otroka, ampak dela je pa sedajle veliko, pa glede na to da nista dolgo skupaj, se morata kar prece pogovorit o vzgoji, skupnem ozadju, stanovanjskem vprašanju...

V druži se morate sprijaznit, da takega kolega ne bo več nazaj kot ste ga poznali. :D Sedaj se bo menil o plenicah, kateri teden je noseča in koliko so vozički dragi.

Žal mi je samo da se bo šele po rojstvu otroka videlo ali sta za skupaj ali ne. Če se bo kolega podredil in se res spremenil kot praviš potem ne bo težav.

FormerUser je izjavil:

Potem očitno fora ni v tem, da bi mu ona "prepovedala" druženje s kolegi ampak zgolj s tabo, ker se ji zdi, da slabo vplivaš nanj. Kar ni čudno, če si mu govoril, da ga spreminja v copato, on je pa njej naprej povedal.

Pri fantih je to normalno. Tudi meni so pravili da se spreminjam v copato, ko kam nisem mogel it.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Jah, zgleda, da ne pri vseh, glede na to, da ima znanec "dovoljenje" partnerke, da se druži z nekaterimi drugimi kolegi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Guesswho1 ()

PreviousUser ::

FormerUser je izjavil:

Jah, zgleda, da ne pri vseh, glede na to, da ima znanec "dovoljenje" partnerke, da se druži z nekaterimi drugimi kolegi.


Si mislim, da so tudi ti kolegi copate in ravno zato approved, tako da je druženje z njimi zanj samo pozitivno, saj bodo še pospešili njegovo preobrazbo v pravo copato. Pa tudi hodijo samo na neke hipsterske hohštaplarije, ki jim pa mi, nižja kasta, nismo kos.

FormerUser ::

Ja, kot tudi sam ugotavljaš, za druženje so pomembni interesi in "copatarji" imajo skupne, pa tisti, ki so del healthy life style scene, tudi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Guesswho1 ()

Pika na i ::

PreviousUser je izjavil:



Ok, ni nujno, da razglabljamo tukaj konkretno o tem primeru. Lahko govorimo kar na splošno, saj je (žal) to vedno bolj množičen pojav. Tako copatarstvo kot tudi manipulacije žensk, da tik preden odcvetijo na silo kao ponesreči zelo hitro zanosijo. Pa če se pred tem reši enega moškega, bo dovolj.

Kaj si pa to natrobezljal...
Copatarstvo ste izumili moški, ker se vi obkladate s copatarji. Ženskam je to vaše početje smešno.
Da ženske manipulirajo z vami, tudi kar sebi pripišite. Če vam ne bi ustrezalo, se tega ne bi šli.
In seveda, moški, ki pri 50ih postanejo prvič (ali pa tretjič, saj je vseeno) očetje, niso odcveteli, so carji, anede?

Hujši ko tercialke, takoj po nedeljski maši, ko so obrale do kosti prav vsakega/vsako, ki je odstopal/odstopala od njihovih zacementiranih norm

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Ne vem sicer kaj lahko on pametnega počne v zvezi s tem
Lahko gradi prizidek, kot je v vaših krajih šega in običaj.

PreviousUser je izjavil:

Si mislim, da so tudi ti kolegi copate in ravno zato approved, tako da je druženje z njimi zanj samo pozitivno, saj bodo še pospešili njegovo preobrazbo v pravo copato. Pa tudi hodijo samo na neke hipsterske hohštaplarije, ki jim pa mi, nižja kasta, nismo kos.
Ljudje so različni. Jaz tudi prej nisem hodil s kolegi žurat, zato ne vidim, čemu bi moral zdaj zgolj zato, da me neki loleki na forumu ne bi obmetavali z izrazi, ki jim vsaj malce napihnejo njihov ranjen ego.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

poweroff ::

Pika na i je izjavil:


Hujši ko tercialke, takoj po nedeljski maši, ko so obrale do kosti prav vsakega/vsako, ki je odstopal/odstopala od njihovih zacementiranih norm

Nemogoče, ženske pa že niste take... :))
sudo poweroff

stara mama ::

FormerUser je izjavil:


Tudi o tistih, ki umorijo svoje partnerice znajo sosedi, znanci in prijatelji mnogokrat povedati, da so bili res fajn ljudje, in da so izjemno presenečeni nad njihovim dejanjem.

:O Le kaj bi jim lahko bilo??? Takim pridnim zdresiranim kužkom.... :O

(Seveda, da je ravno v vseskoznem omejevanju problem, in da partnerju naenkrat raznese pokrov, na to seveda ne smemo niti pomislit. To pa že ni možno!!!)
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

AnjaNja ::

111111111111 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Ne, v bistvu ni. Kar se tiče konkretnega primera, pa ti človeka lahko spoznaš, ko si z njim več časa med štirimi stenami, lahko da deluje navzven zelo prijazno, sicer pa niti ne. Da punce ne marajo avtentično prijaznih fantov je samo mit.

Se strinjam. Ampak tega fanta poznam že več let osebno in je res v redu. Malo dvomim da bi bil med štirimi stenami drugačen. Mi kdaj svojim ženam rečemo baba, on pa svoji nikoli žal besede ravno tako mi nismo smeli. Ni dovolil, da bi jo kdaj klicali baba. No nazadnje ga je pustila. Pazi to. ŠE zdaj lepo govori o njej. Nič slabega. Skratka dobričina po mojih pojmih. Med štirimi stenami... Ne vem.


Ta fant zna bit sila dolgočasen za mnogo žensk? Zelo prijaznega, pozornega, milega sem kratek čas spoznavala jaz kup sms-ov, telefonskih klicev-začne dušit. Za povrh pa brez neke lastne volje, stališča, mnenja. Všeč mu je bilo vse kar je meni, lastnih želja, idej pa ni bilo. Take osebe se naveličaš prej kot slej.

Ko je vmes govora o copatah...
A če jaz pričakujem, da je moški sposoben poskrbeti zase in sodelovat v gospodinjstvu (kuhanje, likanje, pranje cunj, sesalc, krpa za prah, umivanje oken...) če nima ravno kmečkih opravil in drugega dela s košnjo (pa ne majhne zelenice, ampak orng travnik)... se tak človek smatra za copato? Meni je to samoumevno, delitev dela. Saj ni gost v frdamanem stanovanju/hiši. Nekateri ne znajo niti posteljnine oblečt na postlo. In ko pridejo otroci pričakujem, da je aktiven v vlogi starša.

Kaj je copata? Oseba brez lastnega mnenja, stališč, ki požira samo sebe, zataji sebe, zavoljo drugega. Samo, da je nekdo z njo/njim? Pa čeprav ob tem trpi, je nesrečen/na...

Ja, ženske si kdaj pa kdaj rade spihamo dušo, pa malo pobentimo čez dedce...Ampak načeloma je girls night out marsikaj drugega, kdo bi zapravi večer za tarnanje? Tem za pogovor je ogromno :D

KAVINSKY ::

Pika na i je izjavil:

Da ženske manipulirajo z vami, tudi kar sebi pripišite. Če vam ne bi ustrezalo, se tega ne bi šli.


Jap, ona deklina si je tudi šla rezati roko, ker ji je tako ustrezalo.

Saj imaš tisti procent ljudi, kateri iščejo nadomestno mamo ali očka v partnerju. Imaš pa tudi manipulativne ljudi obeh spolov. Dokler imaš gor rožnata očala tega ne opaziš.

KAVINSKY ::

Doublepost, ne gre več editirati.

AnjaNja je izjavil:

Ta fant zna bit sila dolgočasen za mnogo žensk? Zelo prijaznega, pozornega, milega sem kratek čas spoznavala jaz kup sms-ov, telefonskih klicev-začne dušit. Za povrh pa brez neke lastne volje, stališča, mnenja. Všeč mu je bilo vse kar je meni, lastnih želja, idej pa ni bilo. Take osebe se naveličaš prej kot slej.


Si mu na koncu to rekla? Ker sicer lahko še vedno tava v temi in prebira razne nice guys finish last / mgtow forume in se čudi zakaj če ponavlja eno in isto dobi vedno isti rezultat.

stara mama ::

KAVINSKY je izjavil:


Si mu na koncu to rekla? Ker sicer lahko še vedno tava v temi in prebira razne nice guys finish last / mgtow forume in se čudi zakaj če ponavlja eno in isto dobi vedno isti rezultat.

Na tak način se potem rodijo šovinisti :)
Ekologija™ in Trajnost™

111111111111 ::

AnjaNja je izjavil:


Ko je vmes govora o copatah...
A če jaz pričakujem, da je moški sposoben poskrbeti zase in sodelovat v gospodinjstvu (kuhanje, likanje, pranje cunj, sesalc, krpa za prah, umivanje oken...) če nima ravno kmečkih opravil in drugega dela s košnjo (pa ne majhne zelenice, ampak orng travnik)... se tak človek smatra za copato? Meni je to samoumevno, delitev dela. Saj ni gost v frdamanem stanovanju/hiši. Nekateri ne znajo niti posteljnine oblečt na postlo. In ko pridejo otroci pričakujem, da je aktiven v vlogi starša.

Vse zgoraj našteto ni noben problem, dokler oba hodita v službo. Ko pa eden ni v službi, mora namesto tega poskrbeti za gospodinjska opravila.

AnjaNja ::

KAVINSKY je izjavil:

Doublepost, ne gre več editirati.

AnjaNja je izjavil:

Ta fant zna bit sila dolgočasen za mnogo žensk? Zelo prijaznega, pozornega, milega sem kratek čas spoznavala jaz kup sms-ov, telefonskih klicev-začne dušit. Za povrh pa brez neke lastne volje, stališča, mnenja. Všeč mu je bilo vse kar je meni, lastnih želja, idej pa ni bilo. Take osebe se naveličaš prej kot slej.


Si mu na koncu to rekla? Ker sicer lahko še vedno tava v temi in prebira razne nice guys finish last / mgtow forume in se čudi zakaj če ponavlja eno in isto dobi vedno isti rezultat.



Ve. Nisem ga zabila v tla....Zatem sem dobila vrtnico v službo in nešteto opravičil na SMS. Pa razumi, če moreš.

FTad ::

AnjaNja je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Doublepost, ne gre več editirati.

AnjaNja je izjavil:

Ta fant zna bit sila dolgočasen za mnogo žensk? Zelo prijaznega, pozornega, milega sem kratek čas spoznavala jaz kup sms-ov, telefonskih klicev-začne dušit. Za povrh pa brez neke lastne volje, stališča, mnenja. Všeč mu je bilo vse kar je meni, lastnih želja, idej pa ni bilo. Take osebe se naveličaš prej kot slej.


Si mu na koncu to rekla? Ker sicer lahko še vedno tava v temi in prebira razne nice guys finish last / mgtow forume in se čudi zakaj če ponavlja eno in isto dobi vedno isti rezultat.



Ve. Nisem ga zabila v tla....Zatem sem dobila vrtnico v službo in nešteto opravičil na SMS. Pa razumi, če moreš.


Talk about making it worse :D

stara mama ::

Očitno NE ve
Ekologija™ in Trajnost™

Semafor ::

FormerUser je izjavil:

Ja, tebi bi bilo gotovo všeč, če bi se punca družila s kolegicami, ki bi te stalno kritizirale in jo svarile pred tabo.


To samo pomeni da bo seks boljši.

KAVINSKY ::

stara mama je izjavil:

Očitno NE ve


Včasih je bolje koga zabiti v tla. Ker tak ne bi rož kupoval pa SMSov pisal. Je pa tak potem dober kandidat za fanta od dekleta v postu od OPja.

FormerUser ::

AnjaNja je izjavil:


Ta fant zna bit sila dolgočasen za mnogo žensk? Zelo prijaznega, pozornega, milega sem kratek čas spoznavala jaz kup sms-ov, telefonskih klicev-začne dušit. Za povrh pa brez neke lastne volje, stališča, mnenja. Všeč mu je bilo vse kar je meni, lastnih želja, idej pa ni bilo. Take osebe se naveličaš prej kot slej.

Mislim, da ima vsak človek lastno voljo in stališča, morda ne glede vseh stvari, glede glavnih pa le, samo, da jih pač ne želi drugim pokazati ker se boji zavrnitve, morda zaradi manjka samozavesti ali pa zaradi manipulacije. Seveda se na začetku vsak želi prikazati v najlepši luči, ampak vseeno bi morala to biti realistična verzija človeka, nekateri ljudje pa pač niso kompatibilni.

AnjaNja je izjavil:


Kaj je copata? Oseba brez lastnega mnenja, stališč, ki požira samo sebe, zataji sebe, zavoljo drugega. Samo, da je nekdo z njo/njim? Pa čeprav ob tem trpi, je nesrečen/na...

Po mnenju mnogih tukaj tisti, ki mu je partnerica pomembnejša od kolegov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Mazohist ()

AnjaNja ::

Seveda je tvoj življenski partner pomembnejši od kolegov. Nekdo s katerim potencialno ustvariš družino? Seveda pride na 1. mesto. Kolegi so kolegi. To ne pomeni, da nanje pozabiš in jih odpikaš...Ampak se prioritete spremenijo. Porazdeli se preživljanje časa s kolegi, s partnerjem. Na začetku je to malo zmešano in na hard, ko si zaljubljen, ko šele spoznavaš osebo. Potem se že mal strasti umirijo in se najde spet več časa za kolege, ker nimaš več tiste silne želje bit ves čas z njim/z njo.

Komur so kolegi št. 1...s takim si jaz ne bi želela ustvarit familije

FormerUser ::

Itak.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Mazohist ()

Invictus ::

Ljudje se ne spremenijo zaradi partnerja, ampak prilagodijo (oz. naj bi se.

Nekateri se podredijo... Takim zna sicer kasneje kaj počit. Sploh, ko otroci odrastejo.

Ženske so v zvezi močnejši spol, če že ne zaradi drugega, zaradi zmožnosti rojevanja otrok, in delovanja našega družinskega sodišča, kjer je skoraj 100% sodnic...

Izsiljevanje žensk zaradi otrok je pa kar močno zakoreninjeno v slovenski družbi, pa še celoten sistem to podpira, od sodišča do CSD naprej. Čeprav se zadnje čase to malo spreminja...

Problem žensk je predvsem v tem, da mislijo, da jim z rojstvom otroka zraste IQ in da imajo kar naenkrat več pravic...

V normalnem partnerstvu tega pač ni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Cruz ::

AnjaNja je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Doublepost, ne gre več editirati.

AnjaNja je izjavil:

Ta fant zna bit sila dolgočasen za mnogo žensk? Zelo prijaznega, pozornega, milega sem kratek čas spoznavala jaz kup sms-ov, telefonskih klicev-začne dušit. Za povrh pa brez neke lastne volje, stališča, mnenja. Všeč mu je bilo vse kar je meni, lastnih želja, idej pa ni bilo. Take osebe se naveličaš prej kot slej.


Si mu na koncu to rekla? Ker sicer lahko še vedno tava v temi in prebira razne nice guys finish last / mgtow forume in se čudi zakaj če ponavlja eno in isto dobi vedno isti rezultat.



Ve. Nisem ga zabila v tla....

Bi ga morala. Ženske ste preveč prijazne in potem takemu tipu ne potegne. :)

FormerUser je izjavil:

AnjaNja je izjavil:


Kaj je copata? Oseba brez lastnega mnenja, stališč, ki požira samo sebe, zataji sebe, zavoljo drugega. Samo, da je nekdo z njo/njim? Pa čeprav ob tem trpi, je nesrečen/na...

Po mnenju mnogih tukaj tisti, ki mu je partnerica pomembnejša od kolegov.

Napačno si razumela. To so tisti, ki žrtvujejo kolege za partnerico. Seveda je partnerica pomembnejša.

FormerUser ::

Znanec od OP-ja ni žrtvoval svojih kolegov ampak se je zgolj razšel z enim od njih, ki se ne sklada več z njegovim novim stilom življenja in ga je svaril pred novo partnerico zaradi lastnih slabih izkušenj. Ljudje se pač spreminjamo in spoznavamo nove ljudi ter puščamo za sabo tiste odnose, ki smo jih prerasli.

@Invictus

Talking about delusional. Ravno reprodukcijska funkcija je tista, ki je ženske, tako na nivoju družbe kot družine, držala v podrejenem položaju skozi vso zgodovino civilizacije.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Mazohist ()

Semafor ::

Ne vem kaj je vam tako težko žensko menjat? Mlajša je zmeraj boljša, in vsaka ki je izučena da je preprosto nadomestljiva, se zelo hitro popravi.

FormerUser ::

Na srečo pa je takšnih vse manj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Mazohist ()

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Znanec od OP-ja ni žrtvoval svojih kolegov ampak se je zgolj razšel z enim od njih, ki se ne sklada več z njegovim novim stilom življenja in ga je svaril pred novo partnerico zaradi lastnih slabih izkušenj. Ljudje se pač spreminjamo in spoznavamo nove ljudi ter puščamo za sabo tiste odnose, ki smo jih prerasli.
Točno tako. Glede na to, da so ju skupaj držali le skupni interesi, bi itak enkrat propadlo. Kolege menjavati je naravno in če @OP-ju to ni všeč, si naj poišče prijatelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

KAVINSKY ::

FormerUser je izjavil:

ki se ne sklada več z njegovim novim stilom življenja in ga je svaril pred novo partnerico.


> skupaj 3 mesece
> že noseča z njim

Še vedno spoštujem tvoj trud normaliziranja takega obnašanja.

HappyPills ::

111111111111 je izjavil:

AnjaNja je izjavil:


Ko je vmes govora o copatah...
A če jaz pričakujem, da je moški sposoben poskrbeti zase in sodelovat v gospodinjstvu (kuhanje, likanje, pranje cunj, sesalc, krpa za prah, umivanje oken...) če nima ravno kmečkih opravil in drugega dela s košnjo (pa ne majhne zelenice, ampak orng travnik)... se tak človek smatra za copato? Meni je to samoumevno, delitev dela. Saj ni gost v frdamanem stanovanju/hiši. Nekateri ne znajo niti posteljnine oblečt na postlo. In ko pridejo otroci pričakujem, da je aktiven v vlogi starša.

Vse zgoraj našteto ni noben problem, dokler oba hodita v službo. Ko pa eden ni v službi, mora namesto tega poskrbeti za gospodinjska opravila.


Peace begins when expectation ends.

Semafor ::

KAVINSKY je izjavil:

FormerUser je izjavil:

ki se ne sklada več z njegovim novim stilom življenja in ga je svaril pred novo partnerico.


> skupaj 3 mesece
> že noseča z njim

Še vedno spoštujem tvoj trud normaliziranja takega obnašanja.


Predvidevam da je ženska stara že nad 30 let? Take začutijo biološko uro, na hitro s prvim tipom otroka in letu po rojstvu ugotovijo da ni pravi.
Če to drži, potem bo ubogi revež kmalu plačeval preživnino.

HappyPills ::

Semafor je izjavil:

Ne vem kaj je vam tako težko žensko menjat? Mlajša je zmeraj boljša, in vsaka ki je izučena da je preprosto nadomestljiva, se zelo hitro popravi.


Alfa samec pa to hahaha. You have much to learn little grasshoppa.

stara mama ::

FormerUser je izjavil:


Talking about delusional. Ravno reprodukcijska funkcija je tista, ki je ženske, tako na nivoju družbe kot družine, držala v podrejenem položaju skozi vso zgodovino civilizacije.

Bravo!! Mogoče ti bo še kdaj kapnilo, zakaj je po darwinu bilo tako najboljše.
Ekologija™ in Trajnost™

FormerUser ::

KAVINSKY je izjavil:

FormerUser je izjavil:

ki se ne sklada več z njegovim novim stilom življenja in ga je svaril pred novo partnerico.


> skupaj 3 mesece
> že noseča z njim

Še vedno spoštujem tvoj trud normaliziranja takega obnašanja.


Ja, kar sama se je oplodila, znanec ni imel nič s tem, kajne. Kdaj boste pripravljeni sprejeti odgovornost za svoja dejanja??

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Mazohist ()

poweroff ::

AnjaNja je izjavil:

A če jaz pričakujem, da je moški sposoben poskrbeti zase in sodelovat v gospodinjstvu (kuhanje, likanje, pranje cunj, sesalc, krpa za prah, umivanje oken...)

Jaz sicer ne vem na katerem planetu nekateri živite, ampak to, da si sposoben sam poskrbeti zase je pač ena osnovnih stvari. Se pravi, da si sam skuhaš, počistiš, opereš, sam opraviš kakšna manjša opravila v stanovanju, na avtu, sam znaš urediti kaj na računalniku,...

In mislim, da večina odraslih oseb to zna. No, mogoče smo moški tukaj v prednosti - vsi moji znanci znajo sami kuhati, pomivati, prati,... njihove partnerice pa ne znajo nekatere niti kosilnice prižgati ali sekire prijeti v roke.

FormerUser je izjavil:

Ljudje se pač spreminjamo in spoznavamo nove ljudi ter puščamo za sabo tiste odnose, ki smo jih prerasli.

No, ko bo čez 10 let ta njegov znanec prerastel odnos s to žensko in ga pustil za sabo... bo pa jok po forumih kakšna krivica se je ženski zgodila...
sudo poweroff

PreviousUser ::

To me spomni na kolega, ki si je pripeljal 1 night stand punco zvečer, s kondomom ni feelinga je rekel in jo je kresnu. Fasal je gonorejo. Bil je jezen na ženšče, jaz sem se mu smejal, ko sem ga peljal k urologu, ko je prišel po postopku ven sem mu za darilo kupil škatlo kondomov. On se je naučil. Ta o katerem teče debata pa se še bo. Vsaka šola pač nekaj stane. Dragi so-forumaši, ki se tako bojite ženske postave, ki vas bo začaral očarala se vam zlagala ter ponucala za naraščaj, kača ena! Vazektomija! :). Hahaha po nesreči hahaha, njej je spodrsnilo on se je pa spotaknu.


Baje naj bi odnos temeljil na zaupanju. In če ti partnerica reče, da je tabletke, ji seveda zaupaš. Če pa se zgodi potem kaj takega, pa se vprašaš, kakšna je ta partnerica, ki te tako nateguje, ampak žal je že prepozno. V takih primerih bi moralo biti moškim omogočena pravica, da zahteva splav, ali pa da partnerica podpiše, da bo donosila, vendar do partnerja ne bo imela nobenih finančnih ali drugačnih zahtev v zvezi z otrokom.

stara mama ::

PreviousUser je izjavil:


Baje naj bi odnos temeljil na zaupanju. In če ti partnerica reče, da je tabletke, ji seveda zaupaš. Če pa se zgodi potem kaj takega, pa se vprašaš, kakšna je ta partnerica, ki te tako nateguje, ampak žal je že prepozno. V takih primerih bi moralo biti moškim omogočena pravica, da zahteva splav, ali pa da partnerica podpiše, da bo donosila, vendar do partnerja ne bo imela nobenih finančnih ali drugačnih zahtev v zvezi z otrokom.

Kar bi bilo na tem svetu najbolj pošteno. Vendar zaradi feminističnih zakonov to ni in se v prenekaterih primerih zlorablja.
Pa ne bodo nikogar več zanimali splavi in njihovo nedotakljivo telo.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

poweroff je izjavil:

AnjaNja je izjavil:

A če jaz...
Jaz sicer ne vem na katerem planetu nekateri živite, ampak to, da si sposoben sam poskrbeti zase je pač ena osnovnih stvari. Se pravi, da si sam skuhaš, počistiš, opereš, sam opraviš kakšna manjša opravila v stanovanju, na avtu, sam znaš urediti kaj na računalniku,... In mislim, da večina odraslih oseb to zna. No, mogoče smo moški tukaj v prednosti - vsi moji znanci znajo sami kuhati, pomivati, prati,... njihove partnerice pa ne znajo nekatere niti kosilnice prižgati ali sekire prijeti v roke.

FormerUser je izjavil:

Ljudje....prerasli.
No, ko bo čez 10 let ta njegov znanec prerastel odnos s to žensko in ga pustil za sabo... bo pa jok po forumih kakšna krivica se je ženski zgodila...

Odlično napisano! Osnove, gospoda, osnove... Ne samo jaz, tudi večina mojih frendov znajo likati. In početi ostale stvari. Nekatere ženske pač mislijo, da jim ni potrebno početi kaj preveč. Sej so itak rodile... No, veza je skupnost dveh ljudi, enakopravnih oseb. In če samo eden vleče voz za seboj, gre voz v napačno smer...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Cruz ::

stara mama je izjavil:

PreviousUser je izjavil:


Baje naj bi odnos temeljil na zaupanju. In če ti partnerica reče, da je tabletke, ji seveda zaupaš. Če pa se zgodi potem kaj takega, pa se vprašaš, kakšna je ta partnerica, ki te tako nateguje, ampak žal je že prepozno. V takih primerih bi moralo biti moškim omogočena pravica, da zahteva splav, ali pa da partnerica podpiše, da bo donosila, vendar do partnerja ne bo imela nobenih finančnih ali drugačnih zahtev v zvezi z otrokom.

Kar bi bilo na tem svetu najbolj pošteno.

Državi ta ideja ni preveč všeč.

FormerUser ::

PreviousUser je izjavil:


Baje naj bi odnos temeljil na zaupanju. In če ti partnerica reče, da je tabletke, ji seveda zaupaš. Če pa se zgodi potem kaj takega, pa se vprašaš, kakšna je ta partnerica, ki te tako nateguje, ampak žal je že prepozno. V takih primerih bi moralo biti moškim omogočena pravica, da zahteva splav, ali pa da partnerica podpiše, da bo donosila, vendar do partnerja ne bo imela nobenih finančnih ali drugačnih zahtev v zvezi z otrokom.


Ob prebiranju tvojih zapisov in stališč, ki jih izražaš, je meni čedalje bolj jasno, zakaj kolegova partnerica ne želi, da se on druži s tabo. In žal moram reči, da se z njo strinjam in menim, da je to napredek tudi za njega.

PreviousUser ::

FormerUser je izjavil:

PreviousUser je izjavil:


Baje naj bi odnos temeljil na zaupanju. In če ti partnerica reče, da je tabletke, ji seveda zaupaš. Če pa se zgodi potem kaj takega, pa se vprašaš, kakšna je ta partnerica, ki te tako nateguje, ampak žal je že prepozno. V takih primerih bi moralo biti moškim omogočena pravica, da zahteva splav, ali pa da partnerica podpiše, da bo donosila, vendar do partnerja ne bo imela nobenih finančnih ali drugačnih zahtev v zvezi z otrokom.


Ob prebiranju tvojih zapisov in stališč, ki jih izražaš, je meni čedalje bolj jasno, zakaj kolegova partnerica ne želi, da se on druži s tabo. In žal moram reči, da se z njo strinjam in menim, da je to napredek tudi za njega.


Uf, kako si me zdaj užalostila. S strani skrajne feministke to vzamem kvečjemu kot kompliment. Hvala!

FormerUser ::

Cruz je izjavil:


Državi ta ideja ni preveč všeč.

In tako je tudi prav, v letu 2019 je normalno, da država ščiti interese vseh, ne samo moških, ki ne želijo prevzemati odgovornosti za svoja dejanja.

PreviousUser je izjavil:

Hvala!

Malenkost.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

poweroff je izjavil:


No, ko bo čez 10 let ta njegov znanec prerastel odnos s to žensko in ga pustil za sabo... bo pa jok po forumih kakšna krivica se je ženski zgodila...

No, če bo pa ona prerasla njega in ga zapustila bo pa jok o tem kako ga je izrabila za osemenjevalca in kako je ubogi ker mora plačevati preživnino za LASTNEGA otroka.

Invictus ::

FormerUser je izjavil:

poweroff je izjavil:


No, ko bo čez 10 let ta njegov znanec prerastel odnos s to žensko in ga pustil za sabo... bo pa jok po forumih kakšna krivica se je ženski zgodila...

No, če bo pa ona prerasla njega in ga zapustila bo pa jok o tem kako ga je izrabila za osemenjevalca in kako je ubogi ker mora plačevati preživnino za LASTNEGA otroka.

Ali je otrok res tvoj, če se s partnerko zavestno ne odločiš zanj?


Oz. celo izjaviš, da otrok nočeš? A ni to potem že posilstvo s strani ženske?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FormerUser ::

@invictus
Mislim, da je zakon glede tega povsem jasen. Če pa kdo meni, da ženske nalašč podtikajo otroke zato, da bodo dobile 100, 200.. evro na mesec, je pa malo na glavo padel.

Vice ::

FormerUser je izjavil:

@invictus
Mislim, da je zakon glede tega povsem jasen. Če pa kdo meni, da ženske nalašč podtikajo otroke zato, da bodo dobile 100, 200.. evro na mesec, je pa malo na glavo padel.


Dokler je tvoj domet 100-200€ in to tudi edini razlog potem je res malo na glavo padel.

PreviousUser ::

FormerUser je izjavil:

@invictus
Mislim, da je zakon glede tega povsem jasen. Če pa kdo meni, da ženske nalašč podtikajo otroke zato, da bodo dobile 100, 200.. evro na mesec, je pa malo na glavo padel.


Ženske podtikajo otroke prvenstveno zato, ker jim bije zadnja biološka ura in niso uspele do takrat najti nikogar, zato podtaknejo prvemu, kjer se pojavi prilika, vsako naslednje čakanje na osemenjevalca je lahko že usodno za željo imeti otroka. Preživnina je pa pač bonus, zakaj bi se je branila...

111111111111 ::

FormerUser je izjavil:


No, če bo pa ona prerasla njega in ga zapustila bo pa jok o tem kako ga je izrabila za osemenjevalca in kako je ubogi ker mora plačevati preživnino za LASTNEGA otroka.


Če je tole res:

PreviousUser je izjavil:


Baje naj bi odnos temeljil na zaupanju. In če ti partnerica reče, da je tabletke, ji seveda zaupaš. Če pa se zgodi potem kaj takega, pa se vprašaš, kakšna je ta partnerica, ki te tako nateguje, ampak žal je že prepozno. V takih primerih bi moralo biti moškim omogočena pravica, da zahteva splav, ali pa da partnerica podpiše, da bo donosila, vendar do partnerja ne bo imela nobenih finančnih ali drugačnih zahtev v zvezi z otrokom.


Potem to ni njegov otrok. Mislim, da za žensko ni opravičila v tem primeru.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

FormerUser je izjavil:

@invictus
Mislim, da je zakon glede tega povsem jasen. Če pa kdo meni, da ženske nalašč podtikajo otroke zato, da bodo dobile 100, 200.. evro na mesec, je pa malo na glavo padel.

Če misliš, da se to ne dogaja, pol si bolj ti padla na glavo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15020384 (14377) AndrejO

Zanikanje ocetovstva - pogodba (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
43271126 (63258) koyotee

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17528101 (23569) Gandalfar

Več podobnih tem