» »

Ko pridem v Win98 mi najde printer, ki ga sploh ni...

Ko pridem v Win98 mi najde printer, ki ga sploh ni...

Klinsmann ::

No, pa še eno vprašanje, ko sn že tu...
Ko zaženem win98 mi vedno najde neki novi printer HP DeskJet itd. in hoče namestit gonilnike pa morn vedno pol tam klikat prekliči, ker ga itak nočem namestit, ker že mam vse za moj printer...finta je, da jaz res mam taki printer, ampak je ta printer (gonilniki) lepo nameščen in dela brez vsakih problemov! Še večja uganka mi je to, da se je to začelo dogajati kr naenkrat (nisem nič priklapljal, odklapljal, inštaliral itd.), pač enkrat ko sem zagnal winse se je to pojavlo in zaj se to vedno zgodi...
Sej stvar me niti ne moti tak hudo, pač kliknem tam prekliči, sem pa predvsem radoveden kaj bi to sploh lahko blo...
Neke rešitve še nisem niti iskal, ker nimam pojma kje bi začel, pa tudi po netu ne, ker nevem kaj te naj recimo na google vpišem kot keyword pri takem debilnem problemu...
No, če ma keri pač kako idejo se priporočam...
Hvala!
MARIBOR VIOLCNI!!!

ToniT ::

Pusti ga, naj se namesti in bo problemov konec.
(Pa čeprav imaš to že narejeno).

Klinsmann ::

Ja, ok, to bi res lahko naredo...samo mene predvsem zanima zakaj je do tega prislo, kak je to sploh mozno oz. kaj je narobe...to, da me ono sporocilo moti je sicer res, samo rad bi se kaj vec zvedo...kej so vzroki...ce keri ve, al pa se mu je ze kaj podobnega zgodlo...naj te prosim napise...hvala!
MARIBOR VIOLCNI!!!

CaqKa ::

Do you believe in faith?

Is that air what are you breathing now?


podpiram predlog ToniTja

ToniT ::

@klinsmann:
To se običajno zgodi, če zaženeš setup od printerja s CD-ja in ne takrat, ko ti Windowsi najdejo tiskalnik. Včasi pa se tudi zgodi to, da ti začeneš setup in Windows dobijo nov inf file, v katerem je informacija o printerju, ki je prej niso imeli in jim je potrebno povedati, da je to tisti printer, ki si ga ravnokar inštaliral.
Upam da je koliko toliko razumljivo povedano.

BigWhale ::

Probaj kaj sprintat! Ce ti sprinta, pol si na konju, dobil si zastonj printer! ;)

fRiK0 ::

:D
Hvala

LP Tadej

Klinsmann ::

ToniT: ja to je pol malo cundo, ker jas sn mel moj printer ze dolgo normalno instaliran, tota tezava se je pojavla kr naenkrat, ko nisn nic na novo instaliravo s CDja al pa od kod drugod...se vecja fora pa je, da sploh ni najdlo isti printer, ko ga mam jas (mam HP710, najdlo je HP720)...no sicer pa sploh niti nima veze: sn uposteval tvoj nasvet probal instalirat printer, ko je zahtevo CD ali disketo sn dal notri mojo disketo od 710 pa ni bil zadovoljen, ker je on htel met za 720 in je pol reko, da ni uspel uspesno namestit printera (sn prevero pod tiskalniki pa res ni namestil nobenega drugega printerja), samo glavno pa je, da se zaj ono sporocilo NE pojavlja vec!!! Tak da sn zaj zadovoljen :)
Hvala vsem za pomoc!!!
MARIBOR VIOLCNI!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UEFI ali Legacy (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6310717 (9254) solatko
»

TISKALNIK hp deskjet 5150

Oddelek: Strojna oprema
132525 (2091) energetik
»

? printanje in wireless povezava

Oddelek: Omrežja in internet
263326 (2951) Mati
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385381 (4281) KoKi
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392749 (2132) Brane2

Več podobnih tem