» »

Upwork - freelance delo

Upwork - freelance delo

Vazelin ::

Iščem/analiziram za kratek čas po Upworku in opazim naslednje.

Če za freelancerje nastavim filter na 10k plus prisluženega denarja in software developerje je takšnih oseb samo 15! Torej na celem Upworku je 15 developerjev, ki so zaslužili vsaj 10k+ USD in se bavijo s programiranjem z lokacijo Slovenija.

To me je naravnost šokiralo. Pričakoval sem, da bo vsaj ene 100 ljudi s takšnih zaslužkom. Se morda, iz nekega neznanega razloga, slovenci prijavljajo povečini na Upwork z lokacijo druge države, ali je zadeva res takšno dno dna ali pa konkurenca indijcev in pakistancev prehuda, da se ne da pokasirati ničesar?

Šokiral me je profil nekoga, ki je sicer zaslužil že čez 100k USD, ampak je njegova povprečna postavka 8.88USD na uro?!
  • spremenilo: Vazelin ()

DePalmo ::

Upwork je bil dober in prava konkurenca dokler je še bil oDesk, ko se je združil z Elance je šlo samo navzdol. Pred združitvijo sem zaslužil dovolj da sem imel solidno plačo, po tem sem iskal alternative ker se ni dalo zaslužit nič, pa čeprav sem imel 100% feedback in kar nekaj projektov za sabo. Ni Upwork za brezveze znan da tam dobiš ceneno delovno silo, zadnjih par let to 100% velja.

Seveda je pika na i za moj odhod bila ko so postavili nov sistem za provizije, takrat so pa ratali preveč požrešni in sem spakiral kufre pa nisem bil edini. Dejansko me preseneča da še živijo, očitno je dovolj zaslužka od provizij od Indijcev.

Če iščeš delo, svetujem druge portale. Sam sem nato šel na PeoplePerHour, sem se pa tudi spogledoval s Freelancer.com.

Vazelin ::

Hvala za info. Sicer ne iščem. Sem pa malo pogledal in me je kar šokiralo, kako malo slovencev dejansko nekaj zasluži gor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddaja DDV-O za atipičnega zavezanca

Oddelek: Loža
245122 (685) Likalnik
»

Freelance, sp, in davkarija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10420968 (14314) maticb492
»

Upwork freelance IT portal

Oddelek: Loža
73358 (1405) SonoR
»

ZN: mikrodelo prek interneta škoduje in izkorišča

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
298747 (5466) Lonsarg
»

W-8BEN

Oddelek: Loža
143213 (3031) Invictus

Več podobnih tem