» »

Težava z avtom (podvozje)

Težava z avtom (podvozje)

1
...
3 4
5
»

Alien_Device ::

shadeX je izjavil:

Mogoče boš bolj zadovoljen z BMW-jem podobnega letnika. Boš vsaj vedel, da ga je vozil nekdo tvojih let oz. še mlajši. Pa fino je vedet, da se je zelo verjetno tudi učil vozit s takim avtom.

Good luck :)

Mene sicer predvsem bolj zanima zakaj si se odločil kupiti tako zjahan avto. Ne verjamem, da se je vse to začelo dogajat nekaj km. po tem ko si ga kupil.

pač na pogled je bil okej, ženska ga je mela, ko sem šel krog je blo vse ql. Vse je začelo crkovat takoj po nakupu dejansko tako in prosim mi verjemi , ker je to resnica. Gremo stavit, da vsak megane k bi kupil s tolko kilometri , bi mel popravila? To so pač smešni avti, ne kot fiesta ker je majhna, ampak ker se samo kvarijo.

Poznaš koga ki ima tak megane? No vprašaj ga kok je mel popravil, pa sigurno ti bo povedal malo morje stvari.

Mogoče je pa tako , da ko še to popravim, bo pa trajal še dolgo in potem bom čisto utihnil glede teženja da je avto/renault pač nekvaliteten.

BMW 3 pa sm bil jezen , ni šans da kupim tiste smeti iz 2011 (pa hoče še več k 9k) - zaenkrat bom probal tega popravit.


Volanski zglob, zglob desni, stabilizator zadeve, klima, zadnja hidravlika prtljažnika, stikalo za rikverc luč, airbag lučka svetla, nosilec motorja počil, neke komore pri mašini zamenjane, zdej še katalizator in desna guma spet dela probleme. In še nekaj jih nisem napisal ker bi mogel pogledat račun.
Avto je bil že 3x pri njih, mel diagnostiko, pregled podvozja itd. , pregled mašine, preglede če je bil jermen res menjan in sedaj bo 4ič.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Tvoja popravila niso nič posebnega, to se vse dela od 100 do 200,000 prevoženih, ni v tem problem. Tvoj problem je v tem, da je ta baba par let samo olje menjala (upajmo da vsaj to), vse drugo pa odlašala, ko se je nabralo preveč, je pa našla tebe. Marsikaj od tega se pa tudi ne bi pokvarilo, če se ne bi z drugim odlašalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Alien_Device ::

Utk je izjavil:

Tvoja popravila niso nič posebnega, to se vse dela od 100 do 200,000 prevoženih, ni v tem problem. Tvoj problem je v tem, da je ta baba par let samo olje menjala (upajmo da vsaj to), vse drugo pa odlašala, ko se je nabralo preveč, je pa našla tebe.

čisto verjetno, sej če bi jo psihoanaliziral kako se je obnašala, je ravno tako.

Čeprav ni primerno obtoževat nobenega, brez da si 100% siguren. Tko da težka reč.

Utk je izjavil:

Tvoja popravila niso nič posebnega,


no potem pa res brezveze paniko zganjat. Bom to popravil in pač sprejel dejstvo da je drago vse skp.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

ziga1990 je izjavil:

^^
#3.Renault

Ni ga potrebno v slabo voljo spravljati z lažmi.

Alien_Device ::

je okej, treba se navadit da je avto velik strošek in nehat jamrat.

hojnikb ::

če ti je avto prevelik strošek, pač kuppiš skuter :)
#brezpodpisa

stara mama ::

Alien_Device je izjavil:


Volanski zglob, zglob desni, stabilizator zadeve, klima, zadnja hidravlika prtljažnika, stikalo za rikverc luč, airbag lučka svetla, nosilec motorja počil, neke komore pri mašini zamenjane, zdej še katalizator in desna guma spet dela probleme. In še nekaj jih nisem napisal ker bi mogel pogledat račun.
Avto je bil že 3x pri njih, mel diagnostiko, pregled podvozja itd. , pregled mašine, preglede če je bil jermen res menjan in sedaj bo 4ič.

To sploh ni nič posebnega, take zadeve se zraven rednih servisov preverijo in pomenjajo ko je potrebno. Ti si pač kupu jajc (še vedno ne vemo kaj ti je sploh šlo po glavi) in zdaj te je doletelo vse hkrati.
Sicer je pa pri tebi problem razen faljenega nakupa še to, da voziš avto po original servisih. Vse skup se da porihtat za manj kot polovico cene kar si ti že zmetal notri.
Davek na neumnost se temu reče.

Alien_Device ::

stara mama je izjavil:

Alien_Device je izjavil:


Volanski zglob, zglob desni, stabilizator zadeve, klima, zadnja hidravlika prtljažnika, stikalo za rikverc luč, airbag lučka svetla, nosilec motorja počil, neke komore pri mašini zamenjane, zdej še katalizator in desna guma spet dela probleme. In še nekaj jih nisem napisal ker bi mogel pogledat račun.
Avto je bil že 3x pri njih, mel diagnostiko, pregled podvozja itd. , pregled mašine, preglede če je bil jermen res menjan in sedaj bo 4ič.

To sploh ni nič posebnega, take zadeve se zraven rednih servisov preverijo in pomenjajo ko je potrebno. Ti si pač kupu jajc (še vedno ne vemo kaj ti je sploh šlo po glavi) in zdaj te je doletelo vse hkrati.
Sicer je pa pri tebi problem razen faljenega nakupa še to, da voziš avto po original servisih. Vse skup se da porihtat za manj kot polovico cene kar si ti že zmetal notri.
Davek na neumnost se temu reče.

če sem nezaupljiv kaj naj naredim. Nikakor da imam zaupanje v mehanika k ni uradni servis.

In cene niso zdej tako drastično različne, naprimer za menjavo ležaja plačam 10€ več kot pri lokalcu... Ok? - STOP s temi local mehaniki, uradni servis je uradni servis z razlogom. Oni šravfajo to znamko vsak dan leta in leta non stop, pa je tud ekipa, ni samo ena/dve osebe.

Jaz sem kupu jajc dokler ga ne popravim pol se bo peljal v redu za dolgo, boš videl.

LightBit ::

V Kranju je en dober neuraden servis prav za Renault. Meni so neko malenkost zastonj popravili.

Alien_Device ::

LightBit je izjavil:

V Kranju je en dober neuraden servis prav za Renault. Meni so neko malenkost zastonj popravili.

jah lahko bi šel gor na obisk enim, pa še to rešil. Malo daleč. Samo me že sprejme v sredo za popravilo vseh teh novih problemov, poročam kaj ugotovijo, stavim da bo smeha, pa sigurno enih 500€ bo šlo. Skoraj vse kar sm dobil ta mesec, je šlo, pa smo spet na začetku, jaz nevem kako folk prišpara ogromne cifre.

kixs ::

Navadno so popoldanci cez dan zaposleni na uradnem servisu.

Alien_Device ::

hojnikb je izjavil:

če ti je avto prevelik strošek, pač kuppiš skuter :)

prvič mam svoj proper car. Pred tem sm samo krntije fiakal.

Ti naštejem par smeti katere sem vozil

Ford Fiesta l.98
Hyunday Accent l.98 (ta se je kvaril)
Renault 5
Citroen Saxo l.02(?) nov (mi ga je kupil nono)
Renault 19 l.1994 (kupil takrat nono novega) - tega sem vozil dokler nisem nabral za Megane l.00 (kateri se ni kvaril kot ta)


In zdej mam končno nek normalen avto, l . 2007 , precej novejši od teh starin. Ki se vozi super. Ko sem delal v TrgoAvtu ko so prišli te megani ven, so mi bili odklop nori! Dali so mi 1x tistega 130ks dci in tisto je bilo užitek vozit.
Za vozit nor, zelo lep mi je, alu feltne ma tud... Nor avto!


Pa evo, ker je pač boljši avto relativno pri meni, nisem navajen da treb tok cekina dat.

Se počasi navajam na boljše avte, mi je pa užitek met ql avto , čeprav malo vozim.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Ziher sem da se najde boljši servis tudi na primorskem.
Kaj pa https://www.servicemaxx.si?

Alien_Device ::

LightBit je izjavil:

Ziher sem da se najde boljši servis tudi na primorskem.
Kaj pa https://www.servicemaxx.si?

te so res hudi.. A so tudi pri meni kje?

poweroff ::

Alien_Device je izjavil:

Naprimer nosilec motorja a to kr poči kr tko?

Ja, meni je na 18 let starem volksvagnu počil, in potem sem ga prodal za dele. Enostavno je bilo stalno nekaj za popravljat in so bili stroški popravil čedalje višji... pa je šel od hiše. Če ne bi ga gotovo vozil še par let.
sudo poweroff

LightBit ::

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

Ziher sem da se najde boljši servis tudi na primorskem.
Kaj pa https://www.servicemaxx.si?

te so res hudi.. A so tudi pri meni kje?

Poglej https://www.servicemaxx.si/servisna_mre...
V Kopru so.

koyotee ::

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

V Kranju je en dober neuraden servis prav za Renault. Meni so neko malenkost zastonj popravili.

jah lahko bi šel gor na obisk enim, pa še to rešil. Malo daleč. Samo me že sprejme v sredo za popravilo vseh teh novih problemov, poročam kaj ugotovijo, stavim da bo smeha, pa sigurno enih 500€ bo šlo. Skoraj vse kar sm dobil ta mesec, je šlo, pa smo spet na začetku, jaz nevem kako folk prišpara ogromne cifre.


Pa a nimaš ti 5277€ na mesec?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

XLapsus ::

On ima vse, le pameti ne.

K0l1br1 ::

XLapsus je izjavil:

On ima vse, le pameti ne.

Ne skrbi, menjavo računov se vidi z aeroplana.
Star avto, glede na to, kako ga izbiraš, ti bo jama brez dna.

m0LN4r ::

Alien_Device je izjavil:

shadeX je izjavil:

kako je lahko avto toliko zjahan z 'samo' 175.000km?


#1. Kilometri niso realni
#2. Če z avtom delaš kot svinja z mehom, ti ne pomaga tudi če ma 100k km. Še vedno bo zjahan.


1. Avtolog pravi da so realni
2. Vse kar je umrlo na avtu, nekako nima direktne povezave z voznikom, a ti naštejem vse kar je šlo?

Naprimer nosilec motorja a to kr poči kr tko?

Vsak material, tudi zelezo se utrudi npr. od tresljajev, temperaturnega raztezanja, trenja se pa jos spremenljivk.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Alien_Device ::

mnenje na tega focusa 2014 ? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...... 1. lastnik ? Kaj pravite YAY?

Utk ::

Sem že pozabil, ti iščeš avto ali težave?

Alien_Device ::

Utk je izjavil:

Sem že pozabil, ti iščeš avto ali težave?

aja maš prav no. Ne bom to kanto, še dobro da si me zdissal

jakan123 ::

Jaz sem imel ta model Focusa, sicer 2011 letnik. Super avto, ampak pri 200k+ km pričakuj, da boš moral zamenjati kaj večjega. Jaz sem ga prodal z 260k in ni bilo še nič za menjati, ampak so se pa že kazali znaki, da bosta turbina in vztrajnik za zamenjat, kar pa ni tako majhen strošek.

stara mama ::

Alien_Device je izjavil:

mnenje na tega focusa 2014 ? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...... 1. lastnik ? Kaj pravite YAY?

Go ahead, kar privošči si.
Enkrat se živi!
:)

LightBit ::

Pol bo pa spet pisal: turbina je šla, slabi pospeški, ...

ziga1990 ::

pa kako ne na Renault servis vozit
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Alien_Device ::

zdej sm malo primerjal parkirana megane l.99 in l.2007 ...

Torej, stari megane je tako oblikovno slab, da sploh nevem kako sm se lahko s tem vozil, mogoče če bi bil normalne barve, je rdeč, grozno.
Ko sem pogledal armaturko sem se spomnil na tisto dolgočasno neprijetno vožnjo k doživljaš s tem avtom.

Nov megane je svetlobna leta naprej od tega starega, nekateri rečete jajca, bi vas pa videl da bi vaš prejšni avto bil l.99
Nekoč mi je kolegica komentirala kakšen slab avto mam, ta pa ni nič posebnega in ga je pohvalila zadnjič, en primer da je to napredek (ni da me zdej to briga , samo pravim) (ma pa stokrat boljši avto kot js)

žiga1990 , sm že več krat napisal da ja, renault servis.


Neko zadovoljstvo je, če mi ne bo rekel na renaultu v sredo da je nevem kaj vse šlo.

Zgodovina sprememb…

donvito ::

Alien_Device je izjavil:

mnenje na tega focusa 2014 ? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...... 1. lastnik ? Kaj pravite YAY?

nisi vsega prebral ...
.KLIČITE SAMO RESNI

Alien_Device ::

nisem klical. niti ne bom. v bistvu ima preveč kilometrov. ne bom avta k ma še več km kot moj

ziga1990 ::

moj predlog še vedno obstaja:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

anketar ::

Alien_Device je izjavil:

mnenje na tega focusa 2014 ? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...... 1. lastnik ? Kaj pravite YAY?


''fool me once shame on you, fool me twice...if you get fooled you can't get fooled again''

george walker bush mlajši

Alien_Device ::

LightBit je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

Ziher sem da se najde boljši servis tudi na primorskem.
Kaj pa https://www.servicemaxx.si?

te so res hudi.. A so tudi pri meni kje?

Poglej https://www.servicemaxx.si/servisna_mre...
V Kopru so.


Opa!!!! Jaz po tem popravilu, peljem ga sem in jim rečem komplet pregled. Sam pač to je Avto Gruntar v kopru, ne razumem nič več. K to je pač BMW dealer kopra. Doh?

koyotee je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

V Kranju je en dober neuraden servis prav za Renault. Meni so neko malenkost zastonj popravili.

jah lahko bi šel gor na obisk enim, pa še to rešil. Malo daleč. Samo me že sprejme v sredo za popravilo vseh teh novih problemov, poročam kaj ugotovijo, stavim da bo smeha, pa sigurno enih 500EUR bo šlo. Skoraj vse kar sm dobil ta mesec, je šlo, pa smo spet na začetku, jaz nevem kako folk prišpara ogromne cifre.


Pa a nimaš ti 5277EUR na mesec?


In porabil sem 3.500EUR (brez zavarovanja in cestne takse) in me še čaka 500EUR+ popravilo, plus nove gume sem razmišljal, tiste k hočem jaz so 350EUR... Torej smo že na 4.000EUR , seveda veš računat. Pa tisto kar si omenil je bruto

XLapsus je izjavil:

On ima vse, le pameti ne.


a tebe še niso benali? - a kot hobi na CV napišeš 'odpiranje XLapse kopij' ?

K0l1br1 je izjavil:

XLapsus je izjavil:

On ima vse, le pameti ne.

Ne skrbi, menjavo računov se vidi z aeroplana.
Star avto, glede na to, kako ga izbiraš, ti bo jama brez dna.


Nisem ravno tako neumen kot pravi XLapsus, nisem pa zdej rocket scientist

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

Ziher sem da se najde boljši servis tudi na primorskem.
Kaj pa https://www.servicemaxx.si?

te so res hudi.. A so tudi pri meni kje?

Poglej https://www.servicemaxx.si/servisna_mre...
V Kopru so.


Opa!!!! Jaz po tem popravilu, peljem ga sem in jim rečem komplet pregled. Sam pač to je Avto Gruntar v kopru, ne razumem nič več. K to je pač BMW dealer kopra. Doh?

Ja, to je samo mreža serviserjev. Če je bolje ne vem, ampak ko sem bil jaz pri enem njihovem servisu (ki je tudi uradni servis in prodaja za Kio) je bilo v redu.

LightBit ::

Alien_Device je izjavil:

Torej, stari megane je tako oblikovno slab, da sploh nevem kako sm se lahko s tem vozil, mogoče če bi bil normalne barve, je rdeč, grozno.
Ko sem pogledal armaturko sem se spomnil na tisto dolgočasno neprijetno vožnjo k doživljaš s tem avtom.

;((
Očitno imaš pomisleke, da je bil morda prejšnji vseeno boljši. Slabi izgovori.
Aja pa rdeča je čist normalna barva. Razumel bi če bi bil roza ali pa vijolčna.

ziga1990 ::

po resnici imam pa raje avto ki je kake žive barve ker bela,črna in siva so mi dolgočasne
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

zobnik ::

Nič ni večno, nov avto preplačaš, stari avto pa na dvigalo in vzdržuješ, dokler je motor, menjalnik in avto brez rje se splača tud 500-1000 vložit. Že pri novem sam da ga voziš 1 mesec izgubiš 2-3000 evrov.
Ko pa enkrat rja napade in motor začne za*ebavat pa se najdejo tud ljudje, ki popravljajo, to pa se v danih časih niti pod razno ne splača. Moj clio itak ne rjavi, motor ma 280.000km pa je od prvega dne servisiran, z vsemi računi, servisno in listki. Tu pa sem kak končnik menjam, izpušni, ležaj, pač se vozim tud po gdrih cestah.
Recimo amortizer dobim celga an odpadu za 20 evrov pa sam tiste 3 vijake odšranfam in menjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Alien_Device ::

LightBit je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

Torej, stari megane je tako oblikovno slab, da sploh nevem kako sm se lahko s tem vozil, mogoče če bi bil normalne barve, je rdeč, grozno.
Ko sem pogledal armaturko sem se spomnil na tisto dolgočasno neprijetno vožnjo k doživljaš s tem avtom.

;((
Očitno imaš pomisleke, da je bil morda prejšnji vseeno boljši. Slabi izgovori.
Aja pa rdeča je čist normalna barva. Razumel bi če bi bil roza ali pa vijolčna.


Megane l.00



Megane l.07



Barva novega ni zdej krik , je pa dosti bolj lepa za videt kot rdeča. Stvar okusa res, ampak meni osebno VSAK avto k je rdeče barve, avtomatsko grd. Edini avto katera me ne moti rdeča, je ferrari. Še poršeja sm v portorožu rdečega, pa se mi je zdela spet sfaljena barva totalno. Rdeča ne paše niti malo na nobeden avto, to je moje mnenje.

Malo boljše poglej in boš opazil kako grdo izpade ta star megane, ga je povozil čas. Sem ga vozil kot službeni avto ko sem delal v IT za OMV , prevozil celo slovenijo s takim, to je blo 2004, takrat je bil okej, zdej pa 2019 je to karjola.


ziga1990 je izjavil:

po resnici imam pa raje avto ki je kake žive barve ker bela,črna in siva so mi dolgočasne


naj bo žive brave, naprimer plava metalik.. Ampak rdeča je edina barva k pogrša vsak avto, poleg ženskih barv če si moški.

zobnik je izjavil:

Nič ni večno, nov avto preplačaš, stari avto pa na dvigalo in vzdržuješ, dokler je motor, menjalnik in avto brez rje se splača tud 500-1000 vložit. Že pri novem sam da ga voziš 1 mesec izgubiš 2-3000 evrov.
Ko pa enkrat rja napade in motor začne za*ebavat pa se najdejo tud ljudje, ki popravljajo, to pa se v danih časih niti pod razno ne splača. Moj clio itak ne rjavi, motor ma 280.000km pa je od prvega dne servisiran, z vsemi računi, servisno in listki. Tu pa sem kak končnik menjam, izpušni, ležaj, pač se vozim tud po gdrih cestah.
Recimo amortizer dobim celga an odpadu za 20 evrov pa sam tiste 3 vijake odšranfam in menjam.


In kolko si imel popravil kej vse skupaj , kolko si se 'skesil' ? Pa kateri letnik je ta clio? Ti maš pa srečo, ker pri mojemu vse propada pa niti ni tok star.

Torej praviš da ni zdej konec sveta moj strošek? (Jutri zvem na kolko smo točno, verjetno pa bom blizu 4.000 (+avto nakup), samo da se normalno peljem)
Če pa boš dajal stare kose gor pa nevem kolko bo trajalo.

Zgodovina sprememb…

val46 ::

Ma s tabo je vse vredi??? 12 let star avto, najbrž z prevrtenimi kilometri(praviš da avtolog vse pove,ampak pozabljaš, da pove menda sam od 2012 leta dalje,kaj se je prej dogajalo,pitaj boga),pričakuješ pa, da si kupil novo mašino...To ne gre skupej.

Sicer mi pa resnično ni jasno, kako ob vsem kešu, za katerega trdiš da ga maš, greš kupit 12 let stara jajca in se pole čudiš, ko vse crkuje po spisku. Po vseh tvojih do zdajšnih debatah tle gor, tudi smatram, da nisi ravno enih 20 let star, razmišljaš pa, slabše kot kak otrok od 8 let. Oprosti, sam to je moje mnenje. Že to, da si kupoval avto sam glede lokacije(KP in okolica), mi je malo mimo. A se je res tolko težko zapeljat recimo do sežane ali gorice, da o kaki LJ niti ne govorim, pa kupit en normalen avto? To me spominja na eno zgodbo iz prek kakih 10,15 let, ko je stari od ene kolegice pizdil, da jo je moral vse iz ilirske bistrice do postojne peljat, da si je kupila Dr.Martens bulerje, ker jih v bistrici niso imeli. Pa je cca 30km stran, ampak zanj je blo to, kot bi šel v drug svet.

m0LN4r ::

Jaz dam manj na mesec za nov avto, ko pogledam tvoje stroske xD lol
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Alien_Device ::

val46 je izjavil:

Ma s tabo je vse vredi??? 12 let star avto, najbrž z prevrtenimi kilometri(praviš da avtolog vse pove,ampak pozabljaš, da pove menda sam od 2012 leta dalje,kaj se je prej dogajalo,pitaj boga),pričakuješ pa, da si kupil novo mašino...To ne gre skupej.

Sicer mi pa resnično ni jasno, kako ob vsem kešu, za katerega trdiš da ga maš, greš kupit 12 let stara jajca in se pole čudiš, ko vse crkuje po spisku. Po vseh tvojih do zdajšnih debatah tle gor, tudi smatram, da nisi ravno enih 20 let star, razmišljaš pa, slabše kot kak otrok od 8 let. Oprosti, sam to je moje mnenje. Že to, da si kupoval avto sam glede lokacije(KP in okolica), mi je malo mimo. A se je res tolko težko zapeljat recimo do sežane ali gorice, da o kaki LJ niti ne govorim, pa kupit en normalen avto? To me spominja na eno zgodbo iz prek kakih 10,15 let, ko je stari od ene kolegice pizdil, da jo je moral vse iz ilirske bistrice do postojne peljat, da si je kupila Dr.Martens bulerje, ker jih v bistrici niso imeli. Pa je cca 30km stran, ampak zanj je blo to, kot bi šel v drug svet.


Iskreno povedano z mano ni vse vredi. Mam depresijo naprimer.

Vse kar si napisal imaš prav, imej pa to v mislih da sem neizkušen glede avtov in je to komaj 2gi svoj avto k kupim v lajfu. Si bolj prizanesljiv zdej?

Glede prevrtenih, dvomim da bi prvi lastnik 60 letni možakar naredil več k 120kkm v 4 letih in potem še prevrtel. Ne bit tako siguren da so prevrteni.. Imaš prav da sem bil len glede lokacije

Glede koliko zaslužim in kaj sem kupil, imam še za zobe si naredit (1.500-2.000€) , manjše stanovanje na terasi (10.000€) , nekaj met prišparanega (vsaj 5.000€) in še eno tono stvari, preden si kupim nov avto.
Dodaj še to da vzdržujem osebo katera ne bo imela prihodkov do konca leta in ni tako enostavno kupit novejši avto. Več denarja pa imam zadnje 2 leti, pred tem sm imel normalno povprečno slovensko plačo in trošil sproti.

m0LN4r je izjavil:

Jaz dam manj na mesec za nov avto, ko pogledam tvoje stroske xD lol


Razumem, jutri pa garant mi ga naredi do konca in se s problemi konča, staviš?

K0l1br1 ::

Alien_Device je izjavil:

Mam depresijo naprimer.
To jo ima vsak drugi, pa vseeno ne kupujejo na tak način. Praktično si edini na forumu. Bicikl vrtet in tablete jest, pa bo ok.

Alien_Device je izjavil:


Glede prevrtenih, dvomim da bi prvi lastnik 60 letni možakar naredil več k 120kkm v 4 letih in potem še prevrtel. Ne bit tako siguren da so prevrteni.. Imaš prav da sem bil len glede lokacije
Kaj češ stara jajca prevrtavat, še nova niso bila bogve kaj.

Alien_Device je izjavil:

Glede koliko zaslužim in kaj sem kupil, imam še za zobe si naredit (1.500-2.000€) , manjše stanovanje na terasi (10.000€) , nekaj met prišparanega (vsaj 5.000€)
Vemo, minimalko imaš, vsake toliko pa se pohvališ, da si dr. dent.

Alien_Device je izjavil:

Razumem, jutri pa garant mi ga naredi do konca in se s problemi konča, staviš?
Garant je samo dvoje, in sicer, da se iz vesolja vidi kitajski zid in odpad od renoja.

Alien_Device ::

K0l1br1 je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

Mam depresijo naprimer.
To jo ima vsak drugi, pa vseeno ne kupujejo na tak način. Praktično si edini na forumu. Bicikl vrtet in tablete jest, pa bo ok.

Alien_Device je izjavil:


Glede prevrtenih, dvomim da bi prvi lastnik 60 letni možakar naredil več k 120kkm v 4 letih in potem še prevrtel. Ne bit tako siguren da so prevrteni.. Imaš prav da sem bil len glede lokacije
Kaj češ stara jajca prevrtavat, še nova niso bila bogve kaj.

Alien_Device je izjavil:

Glede koliko zaslužim in kaj sem kupil, imam še za zobe si naredit (1.500-2.000€) , manjše stanovanje na terasi (10.000€) , nekaj met prišparanega (vsaj 5.000€)
Vemo, minimalko imaš, vsake toliko pa se pohvališ, da si dr. dent.

Alien_Device je izjavil:

Razumem, jutri pa garant mi ga naredi do konca in se s problemi konča, staviš?
Garant je samo dvoje, in sicer, da se iz vesolja vidi kitajski zid in odpad od renoja.


Dvomim da ima vsak drugi tako depresijo kot jaz ... Ti misliš občasna žalost, trpljenje ker je življenje težko, jaz imam čisto nekaj drugega, težek in uničen lajf + depresija

Nisem na minimalcu, kr ene 4x minimalc in to ni še nič, zvišalo se mi je na še več, do konca leta bom Trump:




Ne bo na odpad, ampak se bo lepo peljal. Ta tema bo tiha še naslednje 3 leta, ker problemov ne bo več.

bluefish ::

Vsekakor bo tiha, ker je zaključena.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdrževanje -+15 let starega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611703 (8245) WizzardOfOZ

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845193 (4371) zobnik
»

Nakup novega avtomobila do 18.000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020776 (15722) Netrunner
»

Renault Megane GrandCoupe

Oddelek: Na cesti
345837 (4558) neooo
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35878754 (64518) GrimReaper

Več podobnih tem