» »

Težava z avtom (podvozje)

Težava z avtom (podvozje)

1 2 3
4
5

Alien_Device ::

ziga1990 je izjavil:

je zanesljiv bolj kot kaki evropski avto plus nizka poraba

kaj pa oblika? A da peljem mrtvece naokoli s tem?

ziga1990 ::

oblika je vredu je izredno aerodinamična prostora v pritljažniku je dosti
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Alien_Device ::

... je pa obupno grd za videt. Veš kaj mi je recimo lepo od japoncev. Nove Toyote. Ampak kolko so ?

ziga1990 ::

dost samo Aygo je tok poceni, saj ni tok slab samo v živo je za videt je pa res da imajo vsake oči svojga malarja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

LightBit ::

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

Lahko pa novo Fiesto za 12k€.


ma ne mi niso všeč majhni avti

Fiesta sploh ni tolk majhna. Toliko je bil Focus včasih velik.
Jaz Dacie Sandero nisem kupil, ker se mi je zdela predebela. :D

FormerUser je izjavil:

Škoda, da si obupal nad Renaultom, meni se zdijo še vedno zelo dobra znamka, avti mehki za vozit... no, mogoče si pa še premisliš. Meni je trenutno zelo všeč Captur in si ga bom verjetno kupila, ko bo pravi čas za to.


Evo sedaj vidimo, da imajo tudi ženske rade velike. :))

Alien_Device ::

Ja ti pravim da Fiesta je mamljiva predvsem ker je samo 12.000€ ? A je res tok malo? Maš link? Al to na ceniku od ford.si ?

Samo pač. Nevemmmm majhen je še vedno. Moj frend ma 2011 fiesto pa ko se peljem mi je smešno nevem zakaj

FormerUser ::

Alien_Device je izjavil:



Ampak da vse crkuje kot po tekočem traku pa not


Moraš tudi malo smole imeti glede tega. Pri nas imamo 18 let starega clia iz druge roke, pa je res bilo treba včasih tudi kaj popravit pred tehničnimi ampak nič prevelikega ali dragega.

LightBit je izjavil:


Evo sedaj vidimo, da imajo tudi ženske rade velike. :))

Saj pa ni tako velik. Meni deluje kot malo privzdignjen in podaljšan clio.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Alien_Device je izjavil:

Ja ti pravim da Fiesta je mamljiva predvsem ker je samo 12.000€ ? A je res tok malo? Maš link? Al to na ceniku od ford.si ?

https://fordcms.blob.core.windows.net/m...

Cruz ::

SUV so kar kul, če si malo višji. Pa tudi, če ne... SUV je bolj udoben za večino ljudi, pa tudi prikaz prestiža. Morda ne Captur, Range Rover pa že. Seveda za ženske, moški si Range Rover-ja ne kupi, če spoštuje samega sebe. Volvo XC60 na drugi strani... >:D Čeprav ga ne bi kupil, ker mi je škoda denarja(prav tako ga nimam), ga bom enkrat v prihodnosti najel za vikend. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Alien_Device ::

LightBit je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

Ja ti pravim da Fiesta je mamljiva predvsem ker je samo 12.000EUR ? A je res tok malo? Maš link? Al to na ceniku od ford.si ?

https://fordcms.blob.core.windows.net/m...

100km pa 15.000. Haha poceni my butt. 12.000 za tisti mlinček za kavo od 70km. Ma frend tako mašino, to je muka poslušat, nikamor ne gre. Boljše zvoke spuščam ko pojem (nimam pojma)

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

SUV so kar kul, če si malo višji. Pa tudi, če ne... SUV je bolj udoben za večino ljudi, pa tudi prikaz prestiža. Morda ne Captur, Range Rover pa že. Seveda za ženske, moški si Range Rover-ja ne kupi, če spoštuje samega sebe. Volvo XC60 na drugi strani... >:D Čeprav ga ne bi kupil, ker mi je škoda denarja(prav tako ga nimam), ga bom enkrat v prihodnosti najel za vikend. :)

Ja, najprej si je treba zastaviti vprašanje ali avto kupuješ zase ali za sosede.

LightBit ::

Alien_Device je izjavil:

LightBit je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

Ja ti pravim da Fiesta je mamljiva predvsem ker je samo 12.000EUR ? A je res tok malo? Maš link? Al to na ceniku od ford.si ?

https://fordcms.blob.core.windows.net/m...

100km pa 15.000. Haha poceni my butt. 12.000 za tisti mlinček za kavo od 70km. Ma frend tako mašino, to je muka poslušat, nikamor ne gre. Boljše zvoke spuščam ko pojem (nimam pojma)

Nisem rekel da je poceni. Samo ne vem zakaj rabiš 100 konjev, če pa praviš da je tako majhen.
V nižjo prestavo daš pa gre. Kar se zvoka tiče si pa Metal naštimaš in ne slišiš.

poweroff ::

Alien_Device je izjavil:

... je pa obupno grd za videt.

Ti kupuješ avto zaradi izgleda???
sudo poweroff

shadeX ::

Kaj pa je narobe če je avto povrhu vsega še lep?

KAVINSKY ::

shadeX je izjavil:

Kaj pa je narobe če je avto povrhu vsega še lep?


Za vsak model se porabi milijone za dizajn biroje, bodisi lastne ali najete, ping-pong z inženirji kaj se da narediti in kaj ne, izdelave konceptov...

... in potem en tako izjavi :))

ziga1990 ::

poweroff je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

... je pa obupno grd za videt.

Ti kupuješ avto zaradi izgleda???


malo za hec: on ne samo verjetno če avto nov lep se nebo na njega kaka lepa nalepila in kolegi bojo rekli da ima grd avto:D

Avto mora tebi zgledat ok je brezveze dati veliko denarja za avto katerega gledat nemoreš zaradi izgleda
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

m0LN4r ::

poweroff je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

... je pa obupno grd za videt.

Ti kupuješ avto zaradi izgleda???

Med drugim seveda, ker ne kupujem bager ali prikolico za traktor.
Ti ne? Ti je pri taki vsoti denarja vseeno v kaj se vsedes? Ti je tudi vseeno kaksno frizuro ma zena, zakaj meces dnarce za nekaj tako brezveznega, ce bi lahko oba bila pobrita prakticno zastonj.
Ti je vseeno kaksne barve imas ploscice, kuhno, kopalnico, pohistvo? Imas zarascen ali urejen vrt?
Avto ni nobena izjema, ce lahko izbiras izberes tistega, ki ti je bolj vsec, nevem zakaj nebi, ce ze das nekaj jurjev na mizo.

Cruz je izjavil:

SUV so kar kul, če si malo višji. Pa tudi, če ne... SUV je bolj udoben za večino ljudi, pa tudi prikaz prestiža. Morda ne Captur, Range Rover pa že. Seveda za ženske, moški si Range Rover-ja ne kupi, če spoštuje samega sebe. Volvo XC60 na drugi strani... >:D Čeprav ga ne bi kupil, ker mi je škoda denarja(prav tako ga nimam), ga bom enkrat v prihodnosti najel za vikend. :)

Meni osebno so SUV previsoki, mogoce ko bom star 50 let se mi okus spremeni, ampak trenutno mi ta obcutek, kot da bi sedel na dvignjenem stolu in gledati na cesto bolj od zgoraj ne ugaja. Sem rad cim blizje asfaltu, v mejah normale seveda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Alien_Device ::

update:

Ćisto sem se pomiril, včeraj sem pač zgubil živce ko sm ugotovil napako pri zaviranju.


Spet komaj čakam da ga vžgem in se malo peljem, samo imam vprašanje : Pri višjih hitrostih so sprednje zavore, tihe. Pri nizki hitrosti , pa neki tk tk tk tk tk ... Ni pametno se s tem vozit? Bi samo šel na kavo 3km stran (že rutina to), predn delam na PCju.
Priporočate da ga ne tikam do Ponedeljka ko pokličem Renault? Kaj pa polžja vožnja?

Katalizator ni kritičen, samo pri visokih obratih se ga sliši. Me pa bolj skrbi da bi mi tipo zablokirala guma sprednja al kakšen epic fail.

Torej menjali so mi ploščice, zglob, volanski zglob ,stabilizatorje, ležaj itd. , in zdej v 2gi ko zaviraš, se sliši 'tk tk tk tk tk' , vsakič ko se obrne guma. Kaj bi lahko blo?
Včeraj sem mogel odpovedat en pomemben 'meet' , ker sm se ustrašu da ne morem vozit, ko sem opazil sem obrnil domov in ga tam pustil in potem napisal da ne bom več vozil.


Vsekakor bom kupil kaj novejšega, do konca leta pa bom mel ta krš, katerega bom dal mami ko kupim novejšega.


Imam pa možnost poklicat 'sloppy' avtokleparja wanna be še mehanik (dobesedno), k naklada 1 uro o avtih in dela 5 minut. Mislite da če mi da dol gumo lahko vidi kaj bi blo? Al brezveze da ga sploh kličem? (Meni je on izredno dolgočasen in neprijetno mi je v njegovi družbi)

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Kako pa ves, da se ti slisi katalizator? Zelo podoben zvok oddaja tudi poskodovana gibka cev.

Alien_Device ::

facepalm je izjavil:

Kako pa ves, da se ti slisi katalizator? Zelo podoben zvok oddaja tudi poskodovana gibka cev.

kaj pa je to gibka cev? - Mel sm ga na 'pregledu' pri local mehaniku, pregledal cel avspuh in spodaj, ga dvignil in rekel da je šel katalizator. Prvo je ta mlajši pogledal, pol smo počakali še starega mačka šefa in smo rekli da je šel katalizator.

Gibko cev bi videl če ga dvigne? Dajali smo gas medtem ko ga je pregledoval.

Kaj pa glede zvoka sprednjih zavor?

Utk ::

Katalizator ni šel sam od sebe. Če so na uradnem servisu rekli, da mašina prav dela, katalizator pa fuč, tu nekaj ne štima.

Alien_Device ::

Utk je izjavil:

Katalizator ni šel sam od sebe. Če so na uradnem servisu rekli, da mašina prav dela, katalizator pa fuč, tu nekaj ne štima.

ne štima to da so nesposobni. Kako ni šel sam od sebe? Saj je to potrošni. Mašina je imela pregled in nekaj kosov zamenjanih (komore neke itd.) - pohvalil jo je.

Torej zna bit da imam problem tudi z mašino?


Za vse k peljete na brezplačen pregled vozila na renault v koper, sploh se ne zanest kaj rečejo, očitno ga pogledajo koda bi ga sam pogledal pa na wikipedii bral kaj je kaj

Torej najbolje da do jutri (če me sploh sprejme, ker bom težil da zahtevam hiter sprejem) ne tikam? .. Grem čez vasi, da ne delam kake pizd*rije na glavni cesti

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ne, katalizator ni potrošni. Vsaj ne pri teh km. Če je crknu, je z razlogom.

ziga1990 ::

Alien_Device mislim, da bo bolje da prodaš ta avto in kupi si nek avto ki je poceni in tako prišparaš do boljšega avta
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

facepalm ::

ce je katalizator fuc, tudi masina ne dela kot bi morala zaradi lambda sonde.
ce je zvok edini simptom, stavim da je katalizator ok.

Alien_Device ::

Ok , glede katalizatorja me ne briga tolko, me bolj skrbi trenutno tole :


Torej v rikverc, tega zvoka ne dela , ko zaviraš. Če avto stoji nekaj časa, ne dela prvih 2 km, pol spet začne in samo ob nizkih hitrostih in samo za naprej. Če daste naglas video, boste slišali. Kaj bi to blo? Disk? Ploščice so ble menjane, pa ležaj te gume tudi (desna sprednja), k zdej meče ta zvok.

Res me matra kaj bi to bilo. Pa itak da mi bo jutri rekla da me ne more takoj sprejet. Kaj da ga peljem local mehaniku, bo znal on to rešit ? Torej če me ne sprejme takoj, ga bom peljal local mehaniku k je tud zelo blizu mene.

Video z zvokom :




pa sliši se tudi mašina kaj ga dela. Haha mam RS4-ko zdej :)=

Zgodovina sprememb…

Alien_Device ::

facepalm je izjavil:

ce je katalizator fuc, tudi masina ne dela kot bi morala zaradi lambda sonde.
ce je zvok edini simptom, stavim da je katalizator ok.

no potem kaj je ? Kaj je to gibka cev? Ja zvok je edini simptom. Se mi pa zdi tudi da ima KANČEK manj moči. Samo ko dam globok gas se sliši, oz visoki obrati.

m0LN4r ::

Kako se pa slisi od zunaj? Daj z roko zadelaj auspuh in povej ce se nabira pritisk in motor zacne crkovat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Alien_Device ::

m0LN4r je izjavil:

Kako se pa slisi od zunaj? Daj z roko zadelaj auspuh in povej ce se nabira pritisk in motor zacne crkovat.

smo že probali to pri mehaniku in ni crkoval. Točno to kar si napisal je delal.

Zdej pa nazaj na sprednjo desno gumo , prosim za neko mnenje kaj bi lahko bilo.

m0LN4r ::

Ni crkoval? Kje pa je potem zrak pobegnil ven?

Drugace pa meni se to ne slisi, kot da bi se drgnilo nekaj kovinskega, ampak kot guma in plastika.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Alien_Device ::

m0LN4r je izjavil:

Ni crkoval? Kje pa je potem zrak pobegnil ven?

Drugace pa meni se to ne slisi, kot da bi se drgnilo nekaj kovinskega, ampak kot guma in plastika.

nevem, mehanik je delal kar si ti rekel, pa se je odloču da je katalizator.

Glede kaj je drgnilo na videu... Zdej čakam tega avtokleparja , da pride mimo in da dol gumo in pogleda. Plastika pa guma se mi niti ne sanja kaj bi lahko bilo, mogoče ko je nosilec motorja šel je kaj šlo iz mesta, čeprav je bil na uradnem servisu in bi mogli naredit da je Okej, ne pa da mi traja par dni.

m0LN4r ::

Ko je avto dvignjen tega zvoka ni, ko pa je z celo tezo na cesti pa ja? Je tako?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Alien_Device ::

m0LN4r je izjavil:

Ko je avto dvignjen tega zvoka ni, ko pa je z celo tezo na cesti pa ja? Je tako?

ne, zvok je bil prisoten tudi ko je bil dvignjen. Isti zvok al dvignjen al ne

m0LN4r je izjavil:

Ko je avto dvignjen tega zvoka ni, ko pa je z celo tezo na cesti pa ja? Je tako?

ko je avto dvignjen, tega problema z desnim kolesom, še ni blo. Katalizator oz. problem pa je isti al dvignjen al ne

Zgodovina sprememb…

Alien_Device ::

paging hojnikb in rupsi31 + zobnik, kje ste? Upam da naletite na ta video pa mi kej povedate.

Alien_Device ::

bambam20 je izjavil:

XLapse je izjavil:

rešeno. Torej jaz sem mu rekel da mislim da je nosilec motorja. Je rekel da ne. Potem čez 20 minut me pokliče in reče da je res nosilec motorja, počil nosilec in šravf. Nekje 100EUR popravilo (sem naročil original kos)

.


Če je nosilec počil, potem se je vsa teža prenašala na drugi nosilec levo spodaj. Daj še tistega pogledat za vsak slučaj. Avto ima drugače 3 nosilce.

to bo neki s tem sigurno? - čeprav je problem samo pri zaviranju. Drugače je tih avto. In samo pri nizkih hitrostih to dela. Je to zdej povezano?

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Meni se sliši kot bi se nekaj drgnilo ob plastiko.
sudo poweroff

poweroff ::

shadeX je izjavil:

Kaj pa je narobe če je avto povrhu vsega še lep?

Nič ni narobe, če je lep. Stvar je v tem, da je lepota precej subjektivna zadeva. To, kar se danes tebi zdi lepo, ti bo morda čez nekaj mesecev grdo. Pri avtomobilih se toliko vtakne v design, da grdih avtov praktično ni. Hočem reči - vsak avto je za nekoga lep. Zato kupovati avto glede na ta kriterij zame ni opcija.

m0LN4r je izjavil:

poweroff je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

... je pa obupno grd za videt.

Ti kupuješ avto zaradi izgleda???

Med drugim seveda, ker ne kupujem bager ali prikolico za traktor.
Ti ne? Ti je pri taki vsoti denarja vseeno v kaj se vsedes? Ti je tudi vseeno kaksno frizuro ma zena, zakaj meces dnarce za nekaj tako brezveznega, ce bi lahko oba bila pobrita prakticno zastonj.
Ti je vseeno kaksne barve imas ploscice, kuhno, kopalnico, pohistvo? Imas zarascen ali urejen vrt?

Meni osebno je pomembna funkcionalnost. Ja, nekateri ljudje tudi bagre ali traktorje kupujejo glede na design. Meni je pa avto pomemben zato, da me pripelje od točke A do točke B.

Glede ploščic je itak vseeno kakšne so, čez 10 let bodo tako ali tako zastarele oziroma se jih boš tako navadil, da jih niti opazil ne boš več. Najbolj mi je smešno, ko ti prodajalci za doplačilo ponujajo metalic barvo. Zakaj že?

Funkcija barve je, da zaščiti avto pred korozijo. Vsekakor, če imam možnost izbirati med barvami, bom izbiral. Da bi pa za najljubšo barvo še doplačeval, mi pa na misel ne pride. Saj nismo v vrtcu, kjer se otroci pogovarjajo o najljubši barvi...
sudo poweroff

koyotee ::

Pel na odpad pa nehaj jamrat tu na forumu, ker če ti na servisu neznajo pomagat, pol ti tu lahko še manj.

poweroff je izjavil:

shadeX je izjavil:

Kaj pa je narobe če je avto povrhu vsega še lep?

Nič ni narobe, če je lep. Stvar je v tem, da je lepota precej subjektivna zadeva. To, kar se danes tebi zdi lepo, ti bo morda čez nekaj mesecev grdo. Pri avtomobilih se toliko vtakne v design, da grdih avtov praktično ni. Hočem reči - vsak avto je za nekoga lep. Zato kupovati avto glede na ta kriterij zame ni opcija.

m0LN4r je izjavil:

poweroff je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

... je pa obupno grd za videt.

Ti kupuješ avto zaradi izgleda???

Med drugim seveda, ker ne kupujem bager ali prikolico za traktor.
Ti ne? Ti je pri taki vsoti denarja vseeno v kaj se vsedes? Ti je tudi vseeno kaksno frizuro ma zena, zakaj meces dnarce za nekaj tako brezveznega, ce bi lahko oba bila pobrita prakticno zastonj.
Ti je vseeno kaksne barve imas ploscice, kuhno, kopalnico, pohistvo? Imas zarascen ali urejen vrt?

Meni osebno je pomembna funkcionalnost. Ja, nekateri ljudje tudi bagre ali traktorje kupujejo glede na design. Meni je pa avto pomemben zato, da me pripelje od točke A do točke B.

Glede ploščic je itak vseeno kakšne so, čez 10 let bodo tako ali tako zastarele oziroma se jih boš tako navadil, da jih niti opazil ne boš več. Najbolj mi je smešno, ko ti prodajalci za doplačilo ponujajo metalic barvo. Zakaj že?

Funkcija barve je, da zaščiti avto pred korozijo. Vsekakor, če imam možnost izbirati med barvami, bom izbiral. Da bi pa za najljubšo barvo še doplačeval, mi pa na misel ne pride. Saj nismo v vrtcu, kjer se otroci pogovarjajo o najljubši barvi...


Pros of Metallic Car Paint:
Being that it contains bits of powdered metal, metallic car paint reflects more light than a standard glossy auto finish, and adds a bit sparkle and color depth unachievable with a standard finish. Because of this reason, it tends to hide small vehicle blemishes and dents better.
Metallic car paint holds up better than a standard finish. It resists bleaching or fading better, and maintains a nice gloss longer than a standard finish.
A vehicle with a metallic paint finish tends to have a higher resale value than one with a standard finish. This is because metallic auto paint is still viewed as a premium finish option.

ZATO.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Utk ::

Tu ni odgovora zakaj je kovinska barva boljša. Samo da je boljša, ker ljudje mislijo, da je boljša.

Alien_Device ::

sedaj vsak čas bo prišel mimo en u izi mehanik in bova dala gumo dol, pa da vidimo če kaj najdemo.

poweroff ::

koyotee je izjavil:


Pros of Metallic Car Paint:

ZATO.

V glavnem kup enega nakladanja zato, da kao racionalno opravičiš višjo ceno.

Podobno kot eko food fanatiki...
sudo poweroff

Alien_Device ::

dali smo dol gumo, pregledali vse. Ugotovili da je nekaj narobe z kleščami al pa diskom. Jutri servis, če me sprejmejo hitro. Itak ga peljem tam pa ga pustim, ker morem ga peljat segretega ker ta zvok na kolesu ne dela ko je še hladen (zavore)

stara mama ::

Men se zdiš zelo nestabilna oseba. Najprej jamraš čez vse možne serviserje, zamenjaš nick, potem popljuvaš znamko avtomobila, nakar praviš da avta v bistvu sploh ne rabiš (zakaj si hudiča kupil sploh v štartu?), potem razmišljaš o nabavi bmw 330d, jamraš in se pizdiš nad prometom, potem spet popravljaš tega, itd itd...
Pa mimogrede, kako lahko sploh kdo primerja vožnjo 330d z nekim francozom, mi ni jasno!

Zgodovina sprememb…

Alien_Device ::

stara mama je izjavil:

Men se zdiš zelo nestabilna oseba. Najprej jamraš čez vse možne serviserje, zamenjaš nick, potem popljuvaš znamko avtomobila, nakar praviš da avta v bistvu sploh ne rabiš (zakaj si hudiča kupil sploh v štartu?), potem razmišljaš o nabavi bmw 330d, jamraš in se pizdiš nad prometom, potem spet popravljaš tega, itd itd...
Pa mimogrede, kako lahko sploh kdo primerja vožnjo 330d z nekim francozom, mi ni jasno!

a si kdaj zgubil živce? Nikoli? Jaz ne zgubim živce vsak dan, tisti dan pa sem. Se zgodi.

Koyote: ''Pel na odpad pa nehaj jamrat tu na forumu, ker če ti na servisu neznajo pomagat, pol ti tu lahko še manj.''

V sredo me sprejme hvalabogu... Na odpad, pa bi šel v minus, še to popravim pa bi moglo bit OK neki časa. Itak sem se opekel nenormalno, al pa so te megani res kr nekaj

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

al pa so te megani res kr nekaj


Vsak zjahan avto je "kar nekaj", pa naj bo to Renault, Honda, VW ali pa Bentley.

Alien_Device ::

shadeX je izjavil:

al pa so te megani res kr nekaj


Vsak zjahan avto je "kar nekaj", pa naj bo to Renault, Honda, VW ali pa Bentley.

kako je lahko avto toliko zjahan z 'samo' 175.000km? Pa tud še en se je javil v temi, pa povedal da je mel tud probleme z istim meganom.


Sicer pa ja, maš prav, je zhajan očitno.. Ta ženska je verjetno vedela da je dosti popravil, pa iskala naivneža, kot je že nekdo omenil. Je pa tudi možno da ni znala za napake.
Predvidevanje, 2. lastnik, malo kilometrov in avto nasveti k nabijajo da so zelo zanesljivi, dodaj še da ni bilo izbire in smo tukaj.

Se javim v sredo, da se malo smejemo koliko bo popravilo. Bomo kr na skor 4.000€ vse skupaj , bom kr omedlel od te cifre hahahah

shadeX ::

kako je lahko avto toliko zjahan z 'samo' 175.000km?


#1. Kilometri niso realni
#2. Če z avtom delaš kot svinja z mehom, ti ne pomaga tudi če ma 100k km. Še vedno bo zjahan.

ziga1990 ::

^^
#3.Renault
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Alien_Device ::

shadeX je izjavil:

kako je lahko avto toliko zjahan z 'samo' 175.000km?


#1. Kilometri niso realni
#2. Če z avtom delaš kot svinja z mehom, ti ne pomaga tudi če ma 100k km. Še vedno bo zjahan.


1. Avtolog pravi da so realni
2. Vse kar je umrlo na avtu, nekako nima direktne povezave z voznikom, a ti naštejem vse kar je šlo?

Naprimer nosilec motorja a to kr poči kr tko?

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Mogoče boš bolj zadovoljen z BMW-jem podobnega letnika. Boš vsaj vedel, da ga je vozil nekdo tvojih let oz. še mlajši. Pa fino je vedet, da se je zelo verjetno tudi učil vozit s takim avtom.

Good luck :)

Mene sicer predvsem bolj zanima zakaj si se odločil kupiti tako zjahan avto. Ne verjamem, da se je vse to začelo dogajat nekaj km. po tem ko si ga kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdrževanje -+15 let starega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611696 (8238) WizzardOfOZ

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845187 (4365) zobnik
»

Nakup novega avtomobila do 18.000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020769 (15715) Netrunner
»

Renault Megane GrandCoupe

Oddelek: Na cesti
345835 (4556) neooo
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35878734 (64498) GrimReaper

Več podobnih tem