» »

Težava z avtom (podvozje)

Težava z avtom (podvozje)

1 2
3
4 5

XLapse ::

Tilen je izjavil:

XLapse je izjavil:

LightBit je izjavil:

Če se bo tako nadaljevalo bo kmalu čez 16k.
Nov bi ti kakšne 10 let lepo služil brez večjih stroškov. Pa še bolj sodobno opremljen bi bil.

ne dobim kredita ker moji prihodki niso od delovnega razmerja. Bo kr v redu ta star. Mogoče naslednji pa nov.


http://www.financnislovar.com/definicij...

hvala, ampak za naslednje 2 leti imam naštimane ogromne prihodke (upam) , pa bom raje našparal - Sem že našparal okoli 5.500EUR , do konca leta bom mel našparanega 10-15k. Naslednjo leto pa lahko že kaj boljšega, kot sem pa omenil, mi je to čisto dovolj, še posebej ker sm vozil večinoma kante cel lajf (razen ko mi je brat posojal njegove nove avte)

Tudi pritiska kredita ne bi rad mel.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

KAVINSKY ::

Utk je izjavil:

Tolk stari nemci kot je tist francoz pa gnijejo že povsod drugje, če že slučajno na auspuhu ne.


Na tvojem Cliotu Golnik edition? Plastika ne mora ravno rjaveti :))

Utk ::

Plastičen je samo prvi konec, zadnji ni. Morda bi pa vw moral začet delat plastična vrata prtljažnika, ker pločevinastih nikakor ne zna naredit...

facepalm ::

A VW, svojim kupcem, sofinancira cepljenje proti tetanusu?;) Bi bila lepa gesta :P

stara mama ::

Nemci so že pred davnimi leti vrgli plastiko iz avtov, francozi so pa šele začeli vozit trabante.

facepalm ::

Kaj pa je narobe s plasticnimi odbijaci/blatniki?

Xserces ::

Si merite epenise spet?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

facepalm ::

kaj pa naj delamo drugega pri tej vrocini?

KAVINSKY ::

Utk je izjavil:

Plastičen je samo prvi konec, zadnji ni. Morda bi pa vw moral začet delat plastična vrata prtljažnika, ker pločevinastih nikakor ne zna naredit...


Mogoče bi moral pa Reno delati cele avte plastične. Naš Xlapse je imel v svojem starem Meganu bazen.

Utk ::

Na 19 let starem, pa še to najbrž ne zarad rje.

zobnik ::

clio l.04 s 4 airbagi za starost je dokaj varen, kolk ljudi pa je že umrlo v tem avtu.
Itak pa to ne grem nikamor, moj 1.2 sploh na plin, nekaj ga tišim, ampak števc pa brezveze.
Še vedno je pomembno stanje vozila, zavore, gume, podvozje.

facepalm ::

Tudi jaz sem imel bazen v starem Cliotu. Krivda pa je bila spet na strani servisa. Nepravilna vgradnja novega vetrobranskega stekla:)

zobnik ::

Če se s cliotom pri 70 al pa s bmw pri 90 zaletiš ni nobene razlike, posledice so iste.
Testi so delani vsi pri isti hitrosti zato brezveze pisat o tem

shadeX ::

hvala, ampak za naslednje 2 leti imam naštimane ogromne prihodke (upam) , pa bom raje našparal - Sem že našparal okoli 5.500EUR


Kako ti pa ne uspe toliko prišparat v 1 mescu glede na to da na mesec zaslužiš več kot 6k? 8-O

Tomassi ::

Ker da za servise :D

solatko ::

In šlep službo!:'(
Delo krepa človeka

Alien_Device ::

XLapse tukaj :

Nevem če bi to postal, ker si delam sramoto naprej... Pazi to zdej kaj je šlo. KATALIZATOR. K je drag k svinja. Spet ene 400EUR minimum z delom. Če ne več (in še to konkurenca, ne original del)


Sej ni panike konec mesca pride nova plača, ampak ja kot vidite, dosti stroškov mam, šlo morje denarja. Še vedno pa sm zadovoljen z avtom in ena bogatunka od frendice mi ga je pohvalla 'ql avto' , ma pa stokrat boljši avto od mene. LOL.


Torej zdej... Katalizator, kaj bo šlo naslednje? Tisti avto nasveti k pravijo da so zelo zanesljivi avti po prenovi, očitno nevedo kaj govorijo, ker sem v 2 tednih dal več k 1.000e za popravila in zdej še katalizator šel.


Vprašanje :

Sem šel local mehaniku, ker tolko jih hvalite namesto uradnega. Me je pa naročil šele čez 1 teden in roko na srce, malo se bojim mu zaupat tako občutljivo zadevo kot je katalizator (treba dat dol most itd.) , 6 ur dela baje.
Ni to nič kompliciranega da mi kej naredi narobe? Raje Renault servis? Pri local mehaniku bom plačal precej manj, me pa skrbi če mogoče je delo preveč zahtevno za njega.

Aja tisti njegov sodelavec šefa me je skoraj napizdil ko sem mu reku da razmišljam o S4 Audi, da je metanja dnarja stran in da več kot ta Megane ne rabim. In vedno več me prepričujejo da več ne rabim in počasi bom še sam to razumel in ostal za 3 leta na temu.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Lej, se zgodi, stara jajca, ampak da to voziš na uradni servis, in hvališ kakšen avion imaš, tega pa živ bog ne more razumet. Prejšni lastnik pač ni delal nič na njem, iz njega naredu ekonomsko totalko, in namesto da bi ga sprešal, je našel naivčino...
Kako si sploh našel ta avto, ga ja menda nisi kupil sam, če nimaš pojma?

Alien_Device ::

Utk je izjavil:

Lej, se zgodi, stara jajca, ampak da to voziš na uradni servis, in hvališ kakšen avion imaš, tega pa živ bog ne more razumet. Prejšni lastnik pač ni delal nič na njem, iz njega naredu ekonomsko totalko, in namesto da bi ga sprešal, je našel naivčino...
Kako si sploh našel ta avto, ga ja menda nisi kupil sam, če nimaš pojma?

opekel sem se, ampak sem NUJNO rabil nov avto. Sem rekel nima veze kakšnjem je stanju, ga kupim. Nekaj mi je znižala. Za 1800EUR pa ni hotla ga dat.

Z mano je bil prijatelj k prodaja avte za hobi in ko sem sprejel 1.900EUR ceno, se je tok razpizdil da se je pobral in šele čez 30 min ko se je umiril me poklical, da pride vozit star avto domov.

Izbire ni blo dosti, ta mi je zgledal ql. Mela ga je ženska. Če ne drugo mašina je dobra, pa nima dosti kilometrov.

Na uraden servis sem peljal prvič, da mi naredijo diagnostiko in ugotovijo vse napake. To sem vedel še preden sem kupil avto da bo nek strošek.

Sem mislil vzet Focusa za 4.250EUR z 130.000km, pa nisem ker se mi je zdelo preveč za 2008 letnik avto, ta je pa 2007, samo eno leto starejši. Verjetno bi pri tistem focusu tudi mel popravila, na koncu bi se bolj tam opekel, kot s tem.


Ni take pene konc koncev, ker še vedno ni zdej da sm dal 10.000EUR za druge roke avdija, dal sem skupaj z katalizatorjem in nakupom avta, kakih 3.500-3.600EUR. Ne bom se sekiral zaradi tega, bom raje gledal pozitivno plat da nisem več v l.00 meganu.

Local mehanik mi ne bi ugotovil raznih napak k so ugotovili na renaultu, kot pravim mu težko zaupam sploh menjavo katalizatorja, vi bi ga nesli local al uradnemu glede katalizatorja?

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Alien_Device je izjavil:

Mela ga je ženska.

Ko sem jaz kupoval avto, so mi vsi, ampak res vsi posredniki govorili da je avto vozil nek starejši možak... in seveda samo po ravnem. :))
sudo poweroff

Alien_Device ::

okej nimam več rad avta zdej. Sovražim ga. Ko brenzam v 2gi brzini, mi neki klokota, pa so ble ravno ploščice menjane. Še to zdej. Fuknu ga bom na odpad in si kupil kaj bolj spodobnega. NIKOLI VEČ RENAULT.

Zgodovina sprememb…

Alien_Device ::

175.000 km in vse umira na avtu.. SMETI FRANCOSKE. Al pa nevem kaj so delali prejšni lastniki. Zdej je lahko za vozit miljardo dober, vedno bom mel tisti grenak priokus glede popravil. Te francoze ne bom več kupoval. Pa tud izkušnja na servisu krneki, pozdraviš pa ženska buli v telefon (verjetno kak social media) se ne more odlepit niti ne pozdravi nazaj (z 30 sec zamudo). Stran od vse te francoske greznice

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Kaj pa nisi poslušal kolega, ki se na avte malo bolj spozna in je takoj videl, da škatla ni vredna več kot 500€. Tudi kilometri so lahko x2.
Delo krepa človeka

Alien_Device ::

solatko je izjavil:

Kaj pa nisi poslušal kolega, ki se na avte malo bolj spozna in je takoj videl, da škatla ni vredna več kot 500EUR. Tudi kilometri so lahko x2.

Ker sem rabil nujno avto in izbire ni bilo na obali , za tako malo denarja. Jaz sem gledal samo kar je na obali, če ne bi seveda dobil boljši avto, za manj dnarja. Tukaj pa nabijajo cene nekih kant v višave, ker vedo da ni velik trg, torej malo izbire, posledično višje cene. Za tak avto bi plačal drugje dosti manj. Pa neki še 'nabijajo' da ker tukaj ni snega, je manj rje na avtu itd. (posipanje soli)

solatko je izjavil:

Kaj pa nisi poslušal kolega, ki se na avte malo bolj spozna in je takoj videl, da škatla ni vredna več kot 500EUR. Tudi kilometri so lahko x2.

kilometre ti dam VIN pa poglej na avtolog. Vse štima. ne morejo bit 2x. 2 lastnika.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Alien_Device - Na obali se ne kupuje avta, ker imate ob vsakem močnejšem vetru sol v zraku in tistim avtom, ki niso iz plastike se kar lepo pozna. Rabljene avtomobile se kupuje na Goriškem koncu, tiste na zadnji pogon pa na Gorenjskem.
Leta 2007 se niso pisali kilometri pri tehničnem.
Osebno sem z avtomobili delal med 80 in 100kkm/leto. Sem avto vedno prodal z realnimi kilometri 400-500kkm, eden sedaj dela zadnje kilometre za zlato značko 1mio km brez generalne.
Delo krepa človeka

Alien_Device ::

mam rešitev. Sploh ne bom več vozil avta. To bo zdej stalo. Ne tikam več avta. Ja tok me je to razjezilo. Konc s temi avti. Bom kr klical taxi kar rabim, itak mam najraje bit doma in delat, drugo me ne briga več. Mam nekaj dobrih prijateljev in prijateljic , k prihajajo k meni domov se družit.
Sem pa 9km iz mesta.

Jaja, tako je to najboljša rešitev zame. Popravil ga bom pred tehničnem in ga dal mami.

aborko ::

Ne delaj take panike. Nov avto bi samo iz salona zapeljal pa bi bil ob jurčka (in tako vsako leto), da ne govorimo o kasku in uradnih servisih, pa sekiral se bi za vsako prasko. Popravi kar je, spravi račune, bo prav prišlo ob prodaji.
Kaj veliko več dragega se ti pri bencinar renoju skoraj ne more pokvariti, pa za te renoje naj bi bili poceni deli, čeprav če za vsako hodiš na pooblaščenca zna biti tut to drago. Sploh pa 400EUR za katalizator, ne vem mogoče pri renoju. Sm že na 2eh avtih menjal kate, pa več kot 150EUR z delom ni nikoli pršlo, res pa da je bilo par let nazaj in za oba sem kupil kr univerzalna (100EUR + 50EUR delo). Sicer pa se svetuje da rabljen avto ne kupiš za max budget, ampak imaš jurja rezerve za kakšna izredna popravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Alien_Device ::

tukaj je grozna gužva na cesti (sem na cesti dragonja-koper) ... Ljudje in motorji vozijo KOT NORI. Na dvopasovnici POZABI prehitevat, ker motorji gredo čez dvojno črto tebi nasproti v koloni in je možnost trka velika. Čez črto itak vsi hodijo. Vsi živčni. Nobeden te ne bi niti spustil med kolono da zaviješ na cesto.
Včeraj na dvopasovnici ena ženska cela zmedena skoraj povzročila tragedijo, izsilila prednost pri 80km/h, čudež da ni blo nič. Vozil sem za pijanimi vozniki nešteto krat, vijuganje nesrečo naredili skoraj 100x v 5 min

Dva dni nazaj, gasilci pa še nevem kaj mimo hiše, huda nesreča spet. Non stop na tej cesti hude nesreče.


Teh smeti imam poln kufer, potem še dodaj to da se vse kvari. Lahko umrem pa nič kriv. Jaz bom za nekaj časa nehal z avtom, se malo umaknil od vsega, k itak mam vsega in vseh poln kufer. Ravno pravi čas.

Seveda se bom pomiril, ampak ena od možnosti katero imam , je tale in je zelo verjetno da bom ravno to naredil.

aborko je izjavil:

Ne delaj take panike. Nov avto bi samo iz salona zapeljal pa bi bil ob jurčka (in tako vsako leto), da ne govorimo o kasku in uradnih servisih, pa sekiral se bi za vsako prasko. Popravi kar je, spravi račune, bo prav prišlo ob prodaji.
Kaj veliko več dragega se ti pri bencinar renoju skoraj ne more pokvariti, pa za te renoje naj bi bili poceni deli, čeprav če za vsako hodiš na pooblaščenca zna biti tut to drago. Sploh pa 400EUR za katalizator, ne vem mogoče pri renoju. Sm že na 2eh avtih menjal kate, pa več kot 150EUR z delom ni nikoli pršlo, res pa da je bilo par let nazaj in za oba sem kupil kr univerzalna (100EUR + 50EUR delo). Sicer pa se svetuje da rabljen avto ne kupiš za max budget, ampak imaš jurja rezerve za kakšna izredna popravila.

ni stvar denarja, stvar je ker se mi bo zmešalo od živcev. Peljem avto na REnault diagnostiko, vse pocrkne potem , ne duha ne sluha o teh okvarah na diagnostiki, pozabijo dat čep od hladilne gor, hladilna tekočina čudežno zgine in čudežno opazim in tako dalje. In zdej ko mislim da bo, še katalizator in spet podvozje. To je preveč za mojo krhko psiho

Kakšen je to pregled podvozja če imam spet napako? Uradni servis !!! Priznanje by RENAULT FRANCE! YEAH!

Zgodovina sprememb…

aborko ::

Za krhko psiho je potem res najbolje da greš kr po nov avto. Bo pa med 15 in 20k, ker mala jajca pa ravno nočeš. Sej če ti je muska zalaufala, bo šlo komot skoz. Sam sladoleda raj ne jest not v novem, ker boš spet triggered, ko bo kak bel flek na zicu...

Alien_Device ::

aborko je izjavil:

Za krhko psiho je potem res najbolje da greš kr po nov avto. Bo pa med 15 in 20k, ker mala jajca pa ravno nočeš. Sej če ti je muska zalaufala, bo šlo komot skoz. Sam sladoleda raj ne jest not v novem, ker boš spet triggered, ko bo kak bel flek na zicu...

dobra ideja. Bom kr brez avta dokler ne kupim novega. Kupil pa bom Focus St Line , računam nekje naslednji Februar bom mel dovolj, verjetno prej (bomo vidli kolko davka bo)

Je pa to res da so razmere na cesti neznosne, čeprav voziš umirjeno, so ostali nori.

Nevem kaj me bolj jezi, avto al renault servis da sem imel stokrat že tam avto in menjane ploščice in zdej ko brenzam nekaj ni v redu. Pisalo je pregled podvozja na računih že 2x. Ostalo niti da ne omenjam. Obup.

Ko se končajo še ta popravila, ji bom lepo dal 1 zvezdico na google reviews.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Ti se kar PS4 drž!
Delo krepa človeka

Alien_Device ::

ti se mi kr smej ! Meni bo čisto ql brez lej , brez skrbi. Sem itak obupal nad vsemi in vsem. Materjalne stvari me brigajo ostalo ne več.

Zgodovina sprememb…

Alien_Device ::

kolega mi prodaja BMW 3 2011 3.0 Diesel M .. Feltne M , nižan. Ni slab. Kakih 9.000EUR ... SE TE KVARIJO KAJ? ON PRAVI DA NIČ. Ima malo kilometrov je kot nov. Ima mašino da letiš. Tega bi dal mami.

rupsi31 javi se

Zgodovina sprememb…

KAVINSKY ::

Nimaš rad mame :))

Alien_Device ::

KAVINSKY je izjavil:

Nimaš rad mame :))

hahahahah

Torej ker tega poznam malo boljše, ga komot lahko peljem na BMW na pregled. In potem se odločim. Kaj pravite na BMW 3 2011 3.0 M DIESEL, malo kilometrov mislim da kakih 130k, okoli 9.000EUR

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

XLapse od kdaj si pa Alien_Device?

Za 9k€ dobiš nov avto ne pa sfriziranega BMW-ja v katerem je bilo zagrešeneih že mnogo zločinov.

Alien_Device ::

ja zdej sem alien device, x lapse šel v pokoj

LightBit je izjavil:

XLapse od kdaj si pa Alien_Device?

Za 9kEUR dobiš nov avto ne pa sfriziranega BMW-ja v katerem je bilo zagrešeneih že mnogo zločinov.

ja tud res. Samo bi bla pa mašina.

Katerega bi ti kupil za 9-10k ?

Torej kupil bom nekaj novejšega z malo km. Budget 10k max. Kr hrabro s predlogi, I'm all ears.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Jaz bi kupil novo Dacio Sandero ali kaj podobnega (imam Suzuki Swift, ki je malo dražji). Lahko rečeš, da to ni avto, ampak važno da prideš iz točke A na točko B.
Sfriziranega BMW dizla definitivno ne bi. Dražji je avto, dražji so tudi servisi in rezervni deli.

Alien_Device ::

LightBit je izjavil:

Jaz bi kupil novo Dacio Sandero ali kaj podobnega (imam Suzuki Swift, ki je malo dražji). Lahko rečeš, da to ni avto, ampak važno da prideš iz točke A na točko B.
Sfriziranega BMW dizla definitivno ne bi. Dražji je avto, dražji so tudi servisi in rezervni deli.

ni sfriziran. Vsekakor ne bom BMWja ni šans. Star ko zemlja. Pa tud kaj mi bo 3.0 mašina.

Ma ne Dacio ne bi mel. Suzukija tud ne.

Kakšnega focusa hatchback pa ja letnik 2015. Ostalo nevem kaj, ni da ravno sledim industriji kot v najstniških letih. Mnenje na Focus 2015 Hatchback ? Angleži pišejo da je super za vozit. Ostalo nevem?
Še kakšen predlog?

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Ali nisi rekel da ima BMW znižano podvozje?

Jaz tudi nisem enciklopedija avtov. Focus letnik 2015 zveni v redu. Čim novejši pa dobro vzdrževan.
Meni se zdijo cene rabljenih avtov previsoke, vsaj za ta male, ki sem jih gledal.

Alien_Device ::

seveda so visoke. Dobiš pa same smeti. Najbolje je novega. Kaj pa ko tistega k bi hotel dobim za nekje 20.000EUR, Focus St Line. To je pa ful denarja. Renault po tej izkušnji ni šans. Forda smo kupliv novega focus nekoč in naredili 240.000km brez ene napake.

Tko da js bi Forda res. Pa dobri so za vozit.

Ostalo nevem če me zanima. Neki druge roke BMW, Audi, Mečka, se opečeš. Pa deli stanejo več k Ford.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Jaz sem pred časom tudi gledal Dacie. Novo dobiš še za 6500 EUR.

BMW je pa eden redkih avtov, ki ga ne bi imel, ker po moje to škodi ugledu. To je tako, kot bi okrog hodil z napisom "jaz sem kreten". >:D
sudo poweroff

FormerUser ::

Škoda, da si obupal nad Renaultom, meni se zdijo še vedno zelo dobra znamka, avti mehki za vozit... no, mogoče si pa še premisliš. Meni je trenutno zelo všeč Captur in si ga bom verjetno kupila, ko bo pravi čas za to.

LightBit ::

Lahko pa novo Fiesto za 12k€.

hojnikb ::

BMW je pa eden redkih avtov, ki ga ne bi imel, ker po moje to škodi ugledu. To je tako, kot bi okrog hodil z napisom "jaz sem kreten". >:D


pisejo renaultasi, ki se po regionalki ciazlajo 60. Pol pa jokajo, ker jih slucajno prehiti en bmw.

Jaz sem pred časom tudi gledal Dacie. Novo dobiš še za 6500 EUR.

cista laz. najcenejsa dacia danes je sandero ua 8200€.

Pa deli stanejo več k Ford.

to sploh ni nujno res. Velik stvari pri fordu dobis samo oem za zasoljeno ceno, pri bavarcih pa recimo prakticno vse podpira tudi aftermarket.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

poweroff ::

Jaz sem vodil različne avtomobile, tudi precej močne, pa nikoli nisem imel potrebe po divjanju. Praviloma sem vedno vozil pod omejitvijo. In to v močnem avtu.

Moj trenutni avto mi je všeč, ker je majhen in je manj težav s parkiranjem. Neke ogromne SUV pošasti mi pa nikoli niso bile všeč.

Glede Dacie... 2 leti nazaj sem jo skoraj kupil za 6500. Ampak so me hoteli nategniti in sem se potem odločil da ne.
sudo poweroff

IL_DIAVOLO ::

Za goveda, ki se ti zaletavajo v avto na parkiriscu, je vse razen avta za 2k potrata denarja.

ziga1990 ::

Alien_Device je izjavil:

ja zdej sem alien device, x lapse šel v pokoj

LightBit je izjavil:

XLapse od kdaj si pa Alien_Device?

Za 9kEUR dobiš nov avto ne pa sfriziranega BMW-ja v katerem je bilo zagrešeneih že mnogo zločinov.

ja tud res. Samo bi bla pa mašina.

Katerega bi ti kupil za 9-10k ?

Torej kupil bom nekaj novejšega z malo km. Budget 10k max. Kr hrabro s predlogi, I'm all ears.


https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Alien_Device ::

FormerUser je izjavil:

Škoda, da si obupal nad Renaultom, meni se zdijo še vedno zelo dobra znamka, avti mehki za vozit... no, mogoče si pa še premisliš. Meni je trenutno zelo všeč Captur in si ga bom verjetno kupila, ko bo pravi čas za to.



sej so lepi in tud fajn za vozit. Ampak da vse crkuje kot po tekočem traku pa not good

LightBit je izjavil:

Lahko pa novo Fiesto za 12kEUR.


ma ne mi niso všeč majhni avti, čeprav je 12.000 mamljivo nizka cena za nov avto


poweroff je izjavil:

Jaz sem vodil različne avtomobile, tudi precej močne, pa nikoli nisem imel potrebe po divjanju. Praviloma sem vedno vozil pod omejitvijo. In to v močnem avtu.

Moj trenutni avto mi je všeč, ker je majhen in je manj težav s parkiranjem. Neke ogromne SUV pošasti mi pa nikoli niso bile všeč.

Glede Dacie... 2 leti nazaj sem jo skoraj kupil za 6500. Ampak so me hoteli nategniti in sem se potem odločil da ne.


hahahahhahahahahha suv pošasti

ziga1990 je izjavil:

Alien_Device je izjavil:

ja zdej sem alien device, x lapse šel v pokoj

LightBit je izjavil:

XLapse od kdaj si pa Alien_Device?

Za 9kEUR dobiš nov avto ne pa sfriziranega BMW-ja v katerem je bilo zagrešeneih že mnogo zločinov.

ja tud res. Samo bi bla pa mašina.

Katerega bi ti kupil za 9-10k ?

Torej kupil bom nekaj novejšega z malo km. Budget 10k max. Kr hrabro s predlogi, I'm all ears.


https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...:D

ojoj jezus marija božja. Ne

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

je zanesljiv bolj kot kaki evropski avto plus nizka poraba
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdrževanje -+15 let starega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611695 (8237) WizzardOfOZ

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845187 (4365) zobnik
»

Nakup novega avtomobila do 18.000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020769 (15715) Netrunner
»

Renault Megane GrandCoupe

Oddelek: Na cesti
345835 (4556) neooo
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35878733 (64497) GrimReaper

Več podobnih tem