» »

Posodobitev starejše tablice

Posodobitev starejše tablice

barossa45 ::

Pozdravljeni,

zanima me če lahko kako na mojo tablico prestigio multipad 7.0 prime 3G naložim novejši android?
Trenutno je nameščen 4.0.4 in večino aplikacij že ne morem odpreti (youtube...).
Sem prebrskal že celi splet, vendar ne najdem nikjer če se da to narediti.

Magic1 ::

A posobiti samo aplikacij se ne da?
Magic

PH03N1X ::

Poglej na xda, ampak če ni mase ljudi, ki tablico imajo je skoraj misija nemogoče sam narediti port za novo napravo, ker že do gonilnikov za vitalne komponente (npr. SoC s CPUjem) težko prideš.

Dosan ::

Ne. Vrži stran, kupi novo.

PH03N1X ::

Jaz sem za to tablico s kero trenutno pišem našel linageOS (sicer na isti osnovi, ampak glej, kdor išče ta najde)

barossa45 ::

Magic1 je izjavil:

A posobiti samo aplikacij se ne da?

Večina aplikacij ne deluje na tako starem androidu.

PH03N1X je izjavil:

Jaz sem za to tablico s kero trenutno pišem našel linageOS (sicer na isti osnovi, ampak glej, kdor išče ta najde)

Lahko poveš kaj več ?
Se lahko namesti na katerokoli napravo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: barossa45 ()

hojnikb ::

vrzi v smeti, noname tablice nimajo novenga custom supporta..
#brezpodpisa

PH03N1X ::

Moja ni ravno no name pa tud nima supporta :))(Galaxy Tab E Spreadtrum SoC)

opeter ::

Tu so podprte naprave za LineageOS:
https://wiki.lineageos.org/devices/
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

barossa45 ::

opeter je izjavil:

Tu so podprte naprave za LineageOS:
https://wiki.lineageos.org/devices/

Škoda ker ni moje tablice vmes

Ales ::

Ni samo LineageOS opcija, so še druge.

Pravi prvi korak pri raziskovanju je forum XDA-Developers Android Forums. Če tam na forumu ni kaj najti, so možnosti za uspeh (ki bi se časovno in denarno splačal) konkretno manjše.

Magic1 ::

barossa45 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

A posobiti samo aplikacij se ne da?

Večina aplikacij ne deluje na tako starem androidu.

PH03N1X je izjavil:

Jaz sem za to tablico s kero trenutno pišem našel linageOS (sicer na isti osnovi, ampak glej, kdor išče ta najde)

Lahko poveš kaj več ?
Se lahko namesti na katerokoli napravo?

Sem pogledal na tablici doma, na kateri je android 4.2 in normalno delajo googlove aplikacije z Youtubom na čelu. Jih je pa treba nadgradit.
Če ne znaš aplikacij nadgradit preko play stora, zelo dvomim da boš znal rootat tablico...
Magic

hojnikb ::

stvar ma single core a9 pa 512mb rama, tudi ce ti kaj uspe updejtat, bo neuporabn brick.
#brezpodpisa

huek111 ::

Imam podobno tablico,pa sem že pri novi razmišljal,če bi šlo naložit windows-e! Sploh ni pomembno, kako bi delovalo važno je le če gre naložit.
Prav za prav, če se na katerikoli android tablici da zamenjat os na windows-e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

PH03N1X ::

Eh, kupi Windows tablico pa bo mir. Nekaj se je sicer govorilo za eno tako tablico, na koncu pa iz nje nič ni bilo oz. vsaj sam nisem nič več po tistem slišal.

IL_DIAVOLO ::

Kaj bos s tem. Kupis pc in mas mir, pa se nadgrajujes si ga lahko naslednjih 20 let.
Da niti ne omenjam funkcionalnosti.

barossa45 ::

Magic1 je izjavil:

barossa45 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

A posobiti samo aplikacij se ne da?

Večina aplikacij ne deluje na tako starem androidu.

PH03N1X je izjavil:

Jaz sem za to tablico s kero trenutno pišem našel linageOS (sicer na isti osnovi, ampak glej, kdor išče ta najde)

Lahko poveš kaj več ?
Se lahko namesti na katerokoli napravo?

Sem pogledal na tablici doma, na kateri je android 4.2 in normalno delajo googlove aplikacije z Youtubom na čelu. Jih je pa treba nadgradit.
Če ne znaš aplikacij nadgradit preko play stora, zelo dvomim da boš znal rootat tablico...

Sem lepo zgoraj napisal da imam android 4.0.4 za katerega youtube ne podpira vec ce te glih zanima
https://www.google.com/url?sa=i&source=...

Ales je izjavil:

Ni samo LineageOS opcija, so še druge.

Pravi prvi korak pri raziskovanju je forum XDA-Developers Android Forums. Če tam na forumu ni kaj najti, so možnosti za uspeh (ki bi se časovno in denarno splačal) konkretno manjše.

Hvala, bom preveril ta forum

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: barossa45 ()

A_A ::

barossa45 je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me če lahko kako na mojo tablico prestigio multipad 7.0 prime 3G naložim novejši android?
Trenutno je nameščen 4.0.4 in večino aplikacij že ne morem odpreti (youtube...).
Sem prebrskal že celi splet, vendar ne najdem nikjer če se da to narediti.


jaz sem šel na samsung TAB10.1 iz androida 2.4 na 5.1 če se ne motim (bi moral preveriti). Vglavnem sedaj youtube normalno deluje, ker prej tudi ni več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon bo brezplačno dobil vse medicinske podatke britanskega zdravstvenega sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5510633 (8277) poweroff
»

Root odklep Tablice Android 4.2.2.

Oddelek: Mobilne tehnologije
71051 (852) Ales
»

Porazna ponudba mobilnih OS - kam sploh, če ne na Android in iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10012992 (9536) tryhard
»

Prihaja novi Android O

Oddelek: Novice / Android
4011385 (7631) MrStein
»

LineageOS živi!

Oddelek: Novice / Android
96810 (4508) zzbil

Več podobnih tem