» »

Obstaja možnost prikazovanja android obvestil na računalniku?

Obstaja možnost prikazovanja android obvestil na računalniku?

Shegevara ::

Moj problem: V službi nimam dostopa do svojega telefona. Posebni razlogi. Včasih dobim kak pomemben klic, za katerega pač ne vem, ker imam takrat telefon v avtu.

Razmišljal sem, da sigurno mora obstajati kakšna aplikacija ali način, s katerim bi lahko na računalnik (windows 10) dobil obvestilo v stilu

"(1) missed calles"
"dobili ste (1) novo sporočilo"


Brskal sem na googlu ampak sem našel samo microsoft Cortana for android, ki pa žal v sloveniji ni podprta, zato aplikacije ne morem naložiti na telefon.
To bi mi to rešilo vse probleme, ampak se je ne da naložit.
Pozna kdo kakšno možno rešitev? Alternativo? Karkoli?

weasel ::

Mogoce tole? Pushbullet

jype ::

S KDE Connect to deluje že od Androida 2.3.

klinker ::

A nima 10ka vgrajeno neko sincanje s telefoni?

profii ::

klinker je izjavil:

A nima 10ka vgrajeno neko sincanje s telefoni?


Ima, meni deluje samo za SMS, nisem se pa poglabljal v nastavitve.
PS: pa slike s telefona lahko pregleduješ.

111111111111 ::

Shegevara ::

weasel je izjavil:

Mogoce tole? Pushbullet


jype je izjavil:

S KDE Connect to deluje že od Androida 2.3.


Evo to sem rabil. Hvala

111111111111 ::

jype je izjavil:

S KDE Connect to deluje že od Androida 2.3.

Pa za winse že deluje zadeva? Nazaj sem imel precej problemov. Na linuxu pa ni bilo nekih težav.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Pa za winse že deluje zadeva?
Joj, že dolgo nisem preizkusil, ampak kolikor vem, od KDE 5 ves čas prevajajo tudi Windows različico.

Shegevara ::

Evo sporočam vam kaj sem izbral:

Najprej sem naložil pushbullet. Aplikacija sicer lična, pregledna in enostavna za uoorabo ampak glavna lastnost ji pa manjka: call history. Če me v primeru klica ni na računalniku ne dobim nikakršnega obvestila o klicu. Torej vsaj zame neuporabno in sem jo zato zbrisal.

Potem sem sprobal KDE connect za windows10. Težave sem imel s paritvijo naprav. Naprave se čez kakšno minuto ali dve ne najdeta več. Klice sicer zazna in jih sporoča z nekim čudim rafalom obvestil. Zgodovine klicev nisem našel. Saj sicer dejansko verjamem da bi mi z malo več truda in troubleshootinga mogoče celo uspelo urediti zadevo ampak se nisem pretirano poglabljal, ker ste mi predlagali še več drugih aplikacij.

No potem sem pa naložil Airdroid, ta je pa omogočil točno to kar rabim in to out-of-the-box brez naprezanja z moje strani.
Odlična aplikacija.

Še enkrat hvala vsem, še posebej pa tebi Chuapoiz :)

Rast ::

Vidim da si se že odločil ampak vseeno...To za pushbullet ne drži. Jaz to uporabljam že dakj časa in vsa obvestila s telefona me čakajo na računalniku tudi z nekaj dni zamude. Imam v browserju pushbullet evtension instaliran pa je...! Samo nastavitve moraš urediti!

Shegevara ::

Rast je izjavil:

Vidim da si se že odločil ampak vseeno...To za pushbullet ne drži. Jaz to uporabljam že dakj časa in vsa obvestila s telefona me čakajo na računalniku tudi z nekaj dni zamude. Imam v browserju pushbullet evtension instaliran pa je...! Samo nastavitve moraš urediti!


Kakor razumem je, da imaš ti to v browserju, jaz sem pa si naložil desktop aplikacijo. Mogoče je to ta razlika in vse normalno dela v browserju, kjer zadeve nisem testiral.

Rast ::

ja bo menda res, jaz imam oboje ampak uporabljam preko browserja. Aplikacija nima v menuju "Notifications", dodatek v browserju pa ima....No kakorkoli, saj si rešil problem z drugim appom...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2464832101 (991) PARTyZAN
»

Android Messages omogoča pošiljanje SMS-ov prek spleta

Oddelek: Novice / Android
4312209 (8667) BivšiUser2
»

(hiter) prenos datotek med telefoni

Oddelek: Pomoč in nasveti
152131 (1699) MrStein
»

Ta... Skype in (dobesedno) nesposoben Microsoft

Oddelek: Pomoč in nasveti
4111542 (10187) poweroff
»

Windows 10 bo prikazoval obvestila z androidnih naprav

Oddelek: Novice / Android
166184 (4145) Jst

Več podobnih tem