» »

SMS sporočilo - kako?

SMS sporočilo - kako?

kr3ten ::

Kako si nastavim na telefonu (android), da v primeru, ko se ob dohodnem klicu ne javim, da po končanem klicu, klicatelju avtomatsko pošlje SMS - ''sem nedosegljiv ipd.''?
Želim si tudi, da telefon avtomatsko pošlje sporočilo, ko zavestno prekinem dohodni klic.

SaXsIm ::

Večina Androidov (vsaj Samsung) ti omogoča, da vsak klic zavrneš s SMS sporočilom po izbiri.
SaXsIm

Pandorumx5 ::

dunda ::

Po mojem ima to funkcijo večina Androidov.
Konkretno pri meni (na Oxygen OS) je tako, da grem v Dialer in tam kliknem na nastavitve. Potem pa je "Quick responses", kjer lahko napišem več različnih SMS sporočil.
Ko zazvoni, kliknem na ikono desno spodaj (mislim, da za SMS) in jo potisnem proti sredini. Takrat preneha zvoniti in odpre možnost, da kliknem na želeno sporočilo, ki ga takoj pošlje po SMS klicočemu. Je pa verjetno med verzijami in različicami Androida nekaj razlik.
https://www.kacnje.eu

kr3ten ::

Kot sem dejal, želim si da je vse avtomatsko, brez da moram še kaj izbirati in klikati. lp

Mare2 ::

kr3ten je izjavil:

Kot sem dejal, želim si da je vse avtomatsko, brez da moram še kaj izbirati in klikati. lp


Če imaš dovolj pameten telefom, bo zagotovo takoj vedel, ali si v določenem trenutku želiš, da sporoči klicatelju - sem nedosegljiv ali - pokličem kasneje.

Mimogrede, kateri telefon pa imaš? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
576481870 (5793) GupeM
»

Telefon ne sprejme klicev (št. ni dosegljiva) - omrežje je!

Oddelek: Pomoč in nasveti
82081 (1946) shadeX
»

Gmail odslej s podporo za telefonske klice (v ZDA) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6116417 (14097) Bor H
»

Mobitelova nova storitev - SMS zgrešeni klic (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7112884 (9044) StratOS

Več podobnih tem