» »

Sportne stave

Sportne stave

«
1
2

uporabnik832 ::

Se nikoli v zivljenju jih nisem igral a ker spremljam NBA koncnico in sem 90% da bo GS premagal Portland pa cetudi bo potrebno 7 tekem bi stavil. Prvic v zivljenju :) Vse je enkrat prvic.

Ne vem pa a je sploh mozno kje staviti na tak nacin. Torej da bo GD v finalu? Na posamezno tekmo ne bi stavil

buttcrack ::

že pred sezono si lahko stavil na to da bodo v finalu, in seveda tudi da bodo prvaki ;)

opcij je pa malo morje a žal ne v slo, ampak dokler je internet je pot :p

uporabnik832 ::

Lahko preko spleta?

gdjv ::

https://pro-stave.com/bet365/

Ustvari račun in uživaj. Upam da so ti zvezde naklonjene :)

Aquafriend ::

danes je sport prevec umazan in koruptiven, da bi se splacalo stavit. Mogoce kaksen sport izjema ampak drugac kjer je denar in stave, je pohlep pokvaril sport kot tak. Dost prirejanj se dogaja.

Zgodovina sprememb…

Kleemen ::

Sam sem resno igral stave 10let+ on dolgoročno v plusu, ampak če misliš igrat nekaj na pol in približno potem brezveze ker dolgoročno boš v minusu. Če pa spremljaš določeno ligo ali šport v nulo potem se pa splača, ker je to velika prednost da poznaš vse ekipe, igralce itd. Najboljša stavnica je bet365.

uporabnik832 ::

Kleemen je izjavil:

Sam sem resno igral stave 10let+ on dolgoročno v plusu, ampak če misliš igrat nekaj na pol in približno potem brezveze ker dolgoročno boš v minusu. Če pa spremljaš določeno ligo ali šport v nulo potem se pa splača, ker je to velika prednost da poznaš vse ekipe, igralce itd. Najboljša stavnica je bet365.


Sigurno, NBA ligo spremljam. Sem 90% da bo GS premagal Portland. In zakaj ne bi zaslužil par deset evrov mimogrede. Pa še to bi stavil zgolj, da bodo igrali v finalu, na posamezno tekmo ne bi stavil saj se igra na 4 zmage in je vsaka tekma zgodba zase, lahko igrajo tudi z manj intenzitete ker se igra tako veliko tekem, praktično vsak drug dan.

uporabnik832 ::

gdjv je izjavil:

https://pro-stave.com/bet365/

Ustvari račun in uživaj. Upam da so ti zvezde naklonjene :)


Kako staviti, da bo Golden states v finalu NBA? Se ne znajdem, prvič sploh sem na teh spl. straneh

kamiKaZaA ::

Tu imaš, do kod moraš priti:
https://www.48365365.com/#/AC/B18/C2058...



Kvota za tvojo napoved je 1.11, kar pomeni da boš za vsak vložen Euro zaslužil 11 centov. Vložiš 10 Euro, dobiš ven 11.10EUR in imaš 1.10EUR profita.

Zgodovina sprememb…

uporabnik832 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tu imaš, do kod moraš priti:
https://www.48365365.com/#/AC/B18/C2058...



Kvota za tvojo napoved je 1.11, kar pomeni da boš za vsak vložen Euro zaslužil 11 centov. Vložiš 10 Euro, dobiš ven 11.10EUR in imaš 1.10EUR profita.


Thanks, to poteka vse preko masteracard kartice naprimer? Je kaj obdavčeno?

Stavim 200 evr in dobim 222. Kaj če izgubim?

Zgodovina sprememb…

xmetallic ::

uporabnik832 je izjavil:

Kaj če izgubim?

Ostaneš brez 200EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

uporabnik832 ::

Dober poslovni model.
Kako je pa obdavceno to? Se nakazuje na maestro ali mastercard?

Drevesce ::

Zakaj bi stavil 200€, če lahko s tem dobiš samo 22 € profita?

Sicer pa na slovenski stavnici imaš že vračunan davek, zato računalniško bolj pismeni stavimo oz sem stavil na tujih stavnicah kot je naprimer bet365. Potrebuješ debetno kartico in potem nakazuješ gor/dol. Davka tu ne plačaš, oziroma gre tu za tako majhne zneske, da te ne bo šel nihče pregledovat.

uporabnik832 ::

Bi stavil 10.000 in bi bil profit 1.000 recimo.
To bi se edino splacalo

kamiKaZaA ::

Na tujih stavnicah ni davka. Pri izplačevanju pa je več opcij. Izogibaj se za nakazila direkt na TRR v Slovenijo, ker "lahko imaš probleme" z davčno, ker ščitijo e-stave in nimajo radi, da igraš na tujih stavnicah. Jaz si nakažem na Neteller, pa potem lahko dvigujem z njihovo mastercard kartico 750€/dan. Sem že tudi stestiral ta znesek. Provizija je vedno 1,75% zneska neglede ali dvigneš 10€ ali 750€.

Kot drugo, ima Bet365 preden staviš opcijo "Max. bet" in prvo tam preveriš, do kakšnega zneska ti sprejme. Potem pa še moraš iti na Rules in si prebrati kakšni so najvišji dobitki za določene tipe stav, kot je recimo ta. Če kaj od tega prekoračiš, kršiš, ti stave ne sprejmejo ali ne izplačajo. Jaz se še nisem znašel v tej poziciji in lahko rečem, da je Bet365 najboljša stavnica trenutno.

uporabnik832 ::

Na koncu koncev je toliko enih "cak" da tisto kar bi se dejansko tebi splacalo in ne igralnici ne obstaja.

Kot pravijo igralnica vedno zmaga

scipascapa ::

ne začni oz. nehaj dokler še lahko.

STAVE so 95% pušenje.

katimm ::

scipascapa je izjavil:

ne začni oz. nehaj dokler še lahko.

STAVE so 95% pušenje.



Kaksna neumnost 😂 A potem je loto pa 99% zgublanja? :)

buttcrack ::

loto je mal več kot 99% izgubljanje, zelo zelo blizu 100% ;)

uporabnik832 ::

reeves ::

1.11 kvota je premalo, da bi se ti splačalo singel igrat. Take "ziheraše" dodajaš v kombinacijo.
Singel naj bo vsaj 1.50
Kvote se razlikujejo tudi od stavnice do stavnice. Na Bet-at-Home je trenutno 1.29 za GS in 1.33 na Milwaukee jutri. Če igraš oboje imaš na kombinaciji kvoto 1.72. Se pravi, če vplačaš 10€ dobiš ven 17,20€ ali izgubiš 10€.

kamiKaZaA ::

Za nakazilo na Neteller ni nič provizije, prav tako ni nič provizije, če ti plačaš z to mastercard kartico. Provizija 1,75% je le, če dvigneš denar na bankomatu.

reeves ::

uporabnik832 je izjavil:

Nekdo ki ima izkušnje s stavami bi lahko povedal.


-je sploh možno staviti 1.000 evrov na GS Warriors

- Rules: Ali je dobitek okoli 1.000 evrov za ta določen tip stave sploh dovoljen v takšnem omenjenem znesku?

-Kako je z davkom. Omenjeno je bojda da lahko nakažeš na Neteller in je neka manjša provizija manj kot 2 %

- Je možno. Sicer imajo različne stavnice različne omejitve, ampak 1000EUR ni lih neki velik denar, 110EUR dobička pa še manj.

- Za dobitek 1000EUR bi moral staviti 900EUR. Ni ovir. Za dobiček 1000EUR bi moral pa staviti 10.000EUR. To bi pa že lahko bila težava. Nisem pa prepričan. Nisem niti blizu tem cifram.

- Posamezni dobitiki do 299,99EUR so brez davka. Kar je več plačaš 15% davka. Za igre, ki gredo preko Loterije Slovenije (E-stave, Loto, Eurojackpot,...) se davek odvede avtomatsko. Za nakazila iz tujih strani moraš prijaviti sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reeves ()

mikhaair ::

Za 200 Eur pelji boljso polovico na vecerjo npr. v Perlo, 50 Eur, ki ti ostane pa pojdi zaigrat na rdeče polje na ruleti. Če dobiš ponovi vajo, dokler nisi vsega izgubil. :D

uporabnik832 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Za nakazilo na Neteller ni nič provizije, prav tako ni nič provizije, če ti plačaš z to mastercard kartico. Provizija 1,75% je le, če dvigneš denar na bankomatu.


Imam lahko dobiček do 299,99EUR in ne rabim nič prijavljati davčni?


Reeves pravi:
- Posamezni dobitiki do 299,99EUR so brez davka. Kar je več plačaš 15% davka. Za igre, ki gredo preko Loterije Slovenije (E-stave, Loto, Eurojackpot,...) se davek odvede avtomatsko. Za nakazila iz tujih strani moraš prijaviti sam.

reeves ::

uporabnik832 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Za nakazilo na Neteller ni nič provizije, prav tako ni nič provizije, če ti plačaš z to mastercard kartico. Provizija 1,75% je le, če dvigneš denar na bankomatu.


Imam lahko dobiček do 299,99EUR in ne rabim nič prijavljati davčni?


Reeves pravi:
- Posamezni dobitiki do 299,99EUR so brez davka. Kar je več plačaš 15% davka. Za igre, ki gredo preko Loterije Slovenije (E-stave, Loto, Eurojackpot,...) se davek odvede avtomatsko. Za nakazila iz tujih strani moraš prijaviti sam.

Ne dobiček. Dobitek. Ni isto. Če staviš 100€ in zadaneš kvoto 1,10 bo tvoj dobitek 110€, dobiček pa 10€.

Provizija ni davek. Provizije za polog na stavni račun ni. So pa različne provizije, ki si jih vzamejo stavnice same takoj, ko nakažeš sredstva iz njihovega računa na katerikoli drug.

kamiKaZaA ::

uporabnik832 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Za nakazilo na Neteller ni nič provizije, prav tako ni nič provizije, če ti plačaš z to mastercard kartico. Provizija 1,75% je le, če dvigneš denar na bankomatu.


Imam lahko dobiček do 299,99EUR in ne rabim nič prijavljati davčni?


Reeves pravi:
- Posamezni dobitiki do 299,99EUR so brez davka. Kar je več plačaš 15% davka. Za igre, ki gredo preko Loterije Slovenije (E-stave, Loto, Eurojackpot,...) se davek odvede avtomatsko. Za nakazila iz tujih strani moraš prijaviti sam.

Ne spoznam se na to, ker še nikoli nisem nakazoval na TRR. Dosedaj še nisem nobenih dobitkov od stav prijavil FURS-u, tako da tukaj žal nevem, kakšne so obdavčitve in kaj moraš storiti.

uporabnik832 ::

Jaz bi stavil izkučno košarka NBA ki jo spremljam iz veselja in nekako lažje previdim.
Nogomet je en k, ena napaka na takmi, gol in nimaš kej. Previdet da bo Ajax premagal Juve pa Real, pa izgubil od Totenhama, pa da bo Barca 4 gole dobila in izgubila proti Liverpoolu.

Zdaj pa stavi.


Jaz sem popoln alfabet za stave, nima pojma o kombinacijah, ali čemur drugemu.

Stavil bi zgolj 1.000 ali več denarja kot sem rekel za GS. Se bojim da bi moral študirat sistem teh stav, kombinacij, izplačil...pa me malo mine

Pa da mi še kakšna davčna naknadno začenja pošiljat kakšne dopise nepričakovano. Še tega se mi manjka. Črno na belem, legalno drugače ne.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Odpreš račun na Neteller in davčni ne poveš za njega. Naročiš si Neteller mastercard in davčni ne poveš za to. Dvigneš denar na bankomatu z Neteller mastercard in ga zapraviš. Davčna pa ne beleži od fizičnih oseb nakupe z gotovino, torej nemoreš imeti nobenih problemov.

uporabnik832 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Odpreš račun na Neteller in davčni ne poveš za njega. Naročiš si Neteller mastercard in davčni ne poveš za to. Dvigneš denar na bankomatu z Neteller mastercard in ga zapraviš. Davčna pa ne beleži od fizičnih oseb nakupe z gotovino, torej nemoreš imeti nobenih problemov.



Nimaš nobenih problemov, vse dokler...?

če je to kar si napisal povsem zakonito in legalno potem ok.

dominuspro ::

uporabnik832 je izjavil:

Jaz bi stavil izkučno košarka NBA ki jo spremljam iz veselja in nekako lažje previdim.
Nogomet je en k, ena napaka na takmi, gol in nimaš kej. Previdet da bo Ajax premagal Juve pa Real, pa izgubil od Totenhama, pa da bo Barca 4 gole dobila in izgubila proti Liverpoolu.

Zdaj pa stavi.


Če staviš, stavi za zabavo. Naredi account na bet365, naloži nekaj drobiža npr.100€ in se igraj s smešnimi vložki.
Malo poguglaj za money management, kjer so ista pravila pri vseh igrah na srečo. Ne igraj na enkrat z več kot 5% budgeta itd...
Sploh te zihr kvote so 1 qrac... Tudi Curry lahko grdo pristane na tretji tekmi, si zvije gleženj in GS mirno puši. To se dogaja v vseh športih.

reeves ::

uporabnik832 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Odpreš račun na Neteller in davčni ne poveš za njega. Naročiš si Neteller mastercard in davčni ne poveš za to. Dvigneš denar na bankomatu z Neteller mastercard in ga zapraviš. Davčna pa ne beleži od fizičnih oseb nakupe z gotovino, torej nemoreš imeti nobenih problemov.



Nimaš nobenih problemov, vse dokler...?

če je to kar si napisal povsem zakonito in legalno potem ok.

Zgolj 1.000€ za 100€ dobička??? Uau. Ok, tvoj denar je.

Pojdi do najbližjega kioska in reci, da želiš vplačilni listek za E-stave. Registriraj se na strani in vplačaj sredstva iz listka (koda). Stavi kakor želiš:

Vse je povsem legalno in vse tvoje obveznosti do države bodo obračunane avtomatsko.

reeves ::

Praviloma se raje igra več listkov z dobitki pod 300€. Zaradi davka.
Tole je tvoj dobiček, če boš igral 1.000€ na GS:

Celih 14,63€

uporabnik832 ::

dominuspro je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Jaz bi stavil izkučno košarka NBA ki jo spremljam iz veselja in nekako lažje previdim.
Nogomet je en k, ena napaka na takmi, gol in nimaš kej. Previdet da bo Ajax premagal Juve pa Real, pa izgubil od Totenhama, pa da bo Barca 4 gole dobila in izgubila proti Liverpoolu.

Zdaj pa stavi.


Če staviš, stavi za zabavo. Naredi account na bet365, naloži nekaj drobiža npr.100€ in se igraj s smešnimi vložki.
Malo poguglaj za money management, kjer so ista pravila pri vseh igrah na srečo. Ne igraj na enkrat z več kot 5% budgeta itd...
Sploh te zihr kvote so 1 qrac... Tudi Curry lahko grdo pristane na tretji tekmi, si zvije gleženj in GS mirno puši. To se dogaja v vseh športih.


Ja res, ko misliš, da je ziher in ni možno, da izgubijo, se ravno to zgodi. To je šport.

A na zadnji tekmi proti Houstonu pri jih doma, so igrali brez Duranta, Curry je dal 0 točk v prvem polčasu in so zmagali.

In zdaj je njihova morala še toliko na višjem nivoju in delujejo kot ekipa.
Imajo neverjeten roster nesebičnih obrambnih igralcev: Green, Igoudala in drugi.

Imajo 6 all-star igralcev(Durant, Klay, Currey, Green, Igoudala, poškodvani DeMarcus) in igrajo kot ekipa. In staviti, da bodo proti Portlandu v finalu je nekaj za kar bi sam stavil določen znesek.

reeves je izjavil:

Praviloma se raje igra več listkov z dobitki pod 300€. Zaradi davka.
Tole je tvoj dobiček, če boš igral 1.000€ na GS:

Celih 14,63€



To so E-stave? Naj grejo nekam za teh 14 evrov.

Zgodovina sprememb…

uporabnik832 ::

Se mi dozdeva, da je za vse skupaj škoda časa in denarja in živcev s kakšno davkarijo ali nekimi pol-legalnimi bančnimi računi.

kamiKaZaA ::

uporabnik832 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Odpreš račun na Neteller in davčni ne poveš za njega. Naročiš si Neteller mastercard in davčni ne poveš za to. Dvigneš denar na bankomatu z Neteller mastercard in ga zapraviš. Davčna pa ne beleži od fizičnih oseb nakupe z gotovino, torej nemoreš imeti nobenih problemov.



Nimaš nobenih problemov, vse dokler...?

če je to kar si napisal povsem zakonito in legalno potem ok.

Legalno gor ali dol. Lahko delaš vse po reglici, pa si klošar, ker te država obere. Lahko pa tudi kdaj pa kdaj prečkaš cesto, kjer ni prehoda za pešce in se s tem ne obremenjuješ, dokler...

reeves ::

uporabnik832 je izjavil:

Se mi dozdeva, da je za vse skupaj škoda časa in denarja in živcev s kakšno davkarijo ali nekimi pol-legalnimi bančnimi računi.

Ja, E-stave.

Pri športnih stavah ni pomembno samo "vedeti" kaj se bo dogajalo na igrišču, ampak tudi kako razporediti svoje vložke.
Če staviš samo 250€ imaš 48,41€ dobička na listek (ker si ravno pod mejo davka). Vplačaš 4 enake listke posamezno in imaš 193,64€ dobička. Povsem legalno.

uporabnik832 ::

A veš v čem je problem z tako pridobljenim denarjem? Zapraviš ga, hočeš se ga rešiti čim prej.

Že večkrat slišano od ljudi, ki so delali posle zaslužili kar velike vsote in denar po hitrem sfrčkali.

reeves je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Se mi dozdeva, da je za vse skupaj škoda časa in denarja in živcev s kakšno davkarijo ali nekimi pol-legalnimi bančnimi računi.

Ja, E-stave.

Pri športnih stavah ni pomembno samo "vedeti" kaj se bo dogajalo na igrišču, ampak tudi kako razporediti svoje vložke.
Če staviš samo 250€ imaš 48,41€ dobička na listek (ker si ravno pod mejo davka). Vplačaš 4 enake listke posamezno in imaš 193,64€ dobička. Povsem legalno.




To se že sliši kot nekaj uporabnega.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

reeves je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Se mi dozdeva, da je za vse skupaj škoda časa in denarja in živcev s kakšno davkarijo ali nekimi pol-legalnimi bančnimi računi.

Ja, E-stave.

Pri športnih stavah ni pomembno samo "vedeti" kaj se bo dogajalo na igrišču, ampak tudi kako razporediti svoje vložke.
Če staviš samo 250€ imaš 48,41€ dobička na listek (ker si ravno pod mejo davka). Vplačaš 4 enake listke posamezno in imaš 193,64€ dobička. Povsem legalno.


Ampak to ni to, kar on želi staviti. On želi staviti, da bo se GS uvrstil v finale. To kar pa ti tukaj ponujaš je rezultat 1. tekme. Igra pa se na 4 dobljene tekme.

uporabnik832 ::

Ja, to je stava na posamezno tekmo.

reeves ::

Ampak to ni to, kar on želi staviti. On želi staviti, da bo se GS uvrstil v finale. To kar pa ti tukaj ponujaš je rezultat 1. tekme. Igra pa se na 4 dobljene tekme.

Ista logika, druga kvota:

Če stavimo večjo vsoto razdeljeno na več delov, se vedno probamo čimbolj približati meji davka.
Ker je kvota 1,50 stavimo 215€ za dobitek 296,12€. To pomeni 81,12€ dobička na listek. Krat 4 je to 324,48€ dobička. Ostane nam še 4 listek kamor damo 140€ in dobimo 192,83€. To je še 52,83€ dobička.

Skupaj torej vložimo 1.000€ na petih listkih in imamo legalnih 377,31€ dobička.
Če zadanemo seveda ;)

uporabnik832 ::

Da bodo v finalu, ne da bodo zmagovalci.

reeves ::

uporabnik832 je izjavil:

Da bodo v finalu, ne da bodo zmagovalci.

Na E-stavah ni te opcije. Na Bet-at-Home je. Kvota je 1,12. Različne stavnice imajo zelo različne možnosti.

XLapse ::

meni je slabo to brat... ko berem kam mečete denar

Mam dobrega prijatelja k ma problem z stavami... nima niti 25 let, je že šlo 20.000EUR na stavah... In MINUS. In fant kr obvlada in vedno spuši ko potegneš črto. In ne more nehat

Sorry da težim ampak resno prav morete to delat? Minus minus minus! In še odvisnost stakneš
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

reeves ::

Sej ne težiš. Opozorilo je povsem na mestu.

Osebno ne poznam nikogar, ki bi bil toliko dolžan, poznam pa veliko različnih tipov igralcev.
Še prej je treba poudariti, da športne stave ne gre enačiti z lotom, ruleto, ipd.
- Eden igra neko čudno foro, kjer nabije 15 do 20 parov v kombinacijo in kvoto na 500 do 1500. Potem vplača vedno 1€ in igra opcijo "en zgrešen". Sicer trofne lih vsaki 200 listek, vzame pa tudi vsak predčasno ponujen znesek. Dejansko je v plusu. Sem probal, pa mi nikakor ne znese najti zadosti parov. On stavi na športe o katerih jaz pojma nimam.
- Potem eni stavijo tam okoli 10€ in nekoliko spremljajo statistiko. To sem tudi sam. Stavim enkrat na mesec po kakih 5€ na kakšno zanimivejšo tekmo. V bistvu samo za popestritev gledanja. Ko se nabere 60€, jih 50 takoj leti na TRR, če ne pa spet nakažem 10€. Po moje sem nekje na nuli.
- Imaš pa tudi take, ki živijo od tega. Najbolj poznan je najbrž Klemen Wolf Završnik. Tukaj je pa 90% matematike in 10% predvidevanja. Večinoma so specializirani za en šport.
- In potem je tu še en, ki dobesedno stran vrže ves višek denarja, ki ga zasluži. Igra vse kar Loterija ponuja, vključno s športnimi stavami, kjer pa model stavi res totalne bedarije. Dejansko je zadel polfinale lige prvakov, ampak ker je imel zraven še druge stvari je seveda popušil ;((.

xx23 ::

Na e-stave je nemogoče bit uspešen na dolgi rok, ker so premale kvote plus davek.

Poglejmo en dogodek na omenjeni bet365 za ponazoritev.



Stavimo, ali bo več ali manj kot 218 točk. Stavnica je določila to mejo glede na različne podatke in imaš 50 % možnosti za over ali under. Zato sta tudi kvoti enaki, 1,90. Torej na koncu zgubiš cel vložek ali pridobiš 90 % vložka. Na bet365 so večinoma vedno kvote 1,90 v takih primerih. Če stavimo 100 takih tekem, moramo zadeti 53-krat, da smo v plusu. 53 * 1,9 = 100,7.

Bet365 je sicer res dobra stavnica glede tega, da imaš ogromno športov, ogromno live stav in vsega, ampak to predstavlja velik stroškov, zato oni vzamejo pri vsakem dobitku teh 10 % (kvota 1,9). So pa tud stavnice, ki delujejo s precej manj stroški in lahko zato ponudijo boljše kvote. Recimo pinnacle.com.



Za isti tip dogodka se tu dobi kvoto okrog 1,95 povprečno. To pomeni, da je tu dovolj že 52 zadetkov, da smo v plusu. 52 * 1,95 = 101,4. Sicer se sliši res malo. Če mečeš kovanec, boš na dolgi rok zadel 50 %, za dobiček pa rabiš le 2 dobitka več. Ampak že za ta 2 dobitka več moraš kar dobro poznat šport, ki ga staviš. Tisti najboljši, ki se ukvarjajo samo s tem pridejo največ do 60 zadetkov od 100.

Kleemen ::

uporabnik832 je izjavil:

Jaz bi stavil izkučno košarka NBA ki jo spremljam iz veselja in nekako lažje previdim.
Nogomet je en k, ena napaka na takmi, gol in nimaš kej. Previdet da bo Ajax premagal Juve pa Real, pa izgubil od Totenhama, pa da bo Barca 4 gole dobila in izgubila proti Liverpoolu.

Zdaj pa stavi.


Jaz sem popoln alfabet za stave, nima pojma o kombinacijah, ali čemur drugemu.

Stavil bi zgolj 1.000 ali več denarja kot sem rekel za GS. Se bojim da bi moral študirat sistem teh stav, kombinacij, izplačil...pa me malo mine

Pa da mi še kakšna davčna naknadno začenja pošiljat kakšne dopise nepričakovano. Še tega se mi manjka. Črno na belem, legalno drugače ne.


Pametno razmišljanje. Stavi samo tisto kar res dobro spremljaš in poznaš u nulo in boš dolgoročno skoraj sigurno v plusu. Če te bodo pa potegnile stave in "pohlep" da boš še kaj drugega igral in nekaj na približno potem bo pa začel minus. Igraj online, naprimer na bet365 in ne na e-stave pa ne bo problema z davki, razen če boš kdaj redno izplačeval večje zneske, ampak tja do par 100eur ni problema, vsaj pri meni ga ni bilo. Če si tok siguren za GS odigraj jurja na 1,10 in imaš 100eur čistega. To je že lep denar, če boš vezal par jurjev na banki oz. imel na nekem varčevalnem računu boš dobil par 10eur na leto, tukaj pa lahko dobiš v kratkem roku 100eur samo z 1000eur vplačila. Če si seveda siguren in vsaj 99% prepričan v napredovanje GS, obstaja pa tudi 1% možnosti da gre mimo, ampak tveganje je itak povsod.

uporabnik832 ::

Bet365 @ Wikipedia
Stavnica Bet365 je v Sloveniji trenutno prepovedana, tako kot vse ostale športne stavnice. Edina legalna športna stavnica v Sloveniji še vedno ostaja stavnica Športne loterije Slovenije (www.e-stave.com).

Ja samo niti pribljižno si ne želim delati kakšnih dodatnih nevščenosti zaradi par 100 evrov zasluženega.
Ne vem tudi kako je z legalnostjo teh stvari. Kaj sploh mislijo tisti v parlamentu?
"Bet365 tako tudi v Sloveniji spada med najbolj priljubljene tuje športne stavnice." Očitno vsi igrajo, a hkrati je prepovedana.

Komedija zmešnjav. Naj ukinejo ali naredijo legalno, sicer pa te lahko obravnavajo kakor se komu zdi.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

uporabnik832 je izjavil:

Bet365 @ Wikipedia
Stavnica Bet365 je v Sloveniji trenutno prepovedana, tako kot vse ostale športne stavnice. Edina legalna športna stavnica v Sloveniji še vedno ostaja stavnica Športne loterije Slovenije (www.e-stave.com).

Ja samo niti pribljižno si ne želim delati kakšnih dodatnih nevščenosti zaradi par 100 evrov zasluženega.
Ne vem tudi kako je z legalnostjo teh stvari. Kaj sploh mislijo tisti v parlamentu?
"Bet365 tako tudi v Sloveniji spada med najbolj priljubljene tuje športne stavnice." Očitno vsi igrajo, a hkrati je prepovedana.

Komedija zmešnjav. Naj ukinejo ali naredijo legalno, sicer pa te lahko obravnavajo kakor se komu zdi.

Na Bet365 je ilegalno igrati v Sloveniji, pa vseeno igramo na njem. Tako kot je tudi bilo v Ameriki ilegalno piti alkohol, pa so ga ljudje vseeno pili. Na www.bet365.com niti nemoreš dostopat. Lahko probaš. Se ti takoj javi Slovenski FBI in ti začne grozit. Zato pa sem ti dal alternativni link www.48365365.com, kateri pa bo tudi čez čas blokiran, ampak bo za njim prišel novi alternativni link in spet ga bodo blokirali,...

Kleemen ::

Jaz sem gor že nekaj let, stavim pa ne več oz. samo občasno mogoče parkrat letno ko mi je kakšna stava všeč in dokaj sigurna. Pred kratkim sem si tudi parkrat izplačal, res pa da nikoli ni bilo več kot 100eur in v tem primeru dvomim da bi kdo kaj kompliciral. Uradno mislim, da ni nobena legalna v Sloveniji, ker je Športna loterija preveč močna in povezana z državo, ki jo ščiti. Na večino stavnic so tudi blokirali dostope, se pa da pridet gor preko drugih linkov. Bet365 ima tudi akcijo za nove uporabnike, mislim da vsakemu dajo 25eur brezplačne stave, velikokrat pa imajo tudi akcijo 100% bonus do 100eur, tako da če vplačaš 100eur, dobiš še 100eur zraven od stavnice, nevem pa če je to sedaj aktualno.

Na bet365 lahko greš preko tega linka, dela že par let.

https://www.game-365.com/#/HO/
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8145513 (16141) Andro457
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141025 (16287) Pinturicchio
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821004 (11197) Dzhimen

Več podobnih tem