» »

Popust Golf Rabbit?

Popust Golf Rabbit?

kronos_10_ ::

Pozdravljeni,

zanima me ali bi mi lahko kdo posredoval točno informacijo koliko popusta bi lahko iztržil na že akcijski model golfa Rabbit? Če kdorkoli dela v salonu ali koga pozna? :)

Lp.

Raptor F16 ::

Uh :/ kaj dosti manj od oglaševane cene ne pričakuj. Nekje do jurja boš še dobil dol, ali pa ti bodo kake gume in kake tepihe uturili (bolj verjetno). Odvisno od salona. Med saloni ti lahko cena variira okoli priporočene za jurja.

Pojdi v več salonov in vprašaj, ponudbe daj na kup.

Lahko pa si obetaš kak popust če avto lahk plačaš v kosu. Pri lizingu boš z obrestmi in ostalimi pogoji hitro preplačal še za 3 jurje pa soet nisi nič naredil.

Sem pa bil v enaki dilemi pred kratkim ampak sem se odločil da bom kupil nekaj od konkurence.

bluefish ::

Pravzaprav beri drobni tisk. Akcijska cena velja ob financiranju in zavarovanju.

Raptor F16 ::

bluefish je izjavil:

Pravzaprav beri drobni tisk. Akcijska cena velja ob financiranju in zavarovanju.


This !

Res dobro preberi kaj ti ponujajo. Their job is to SCREW You. (Mogoče dramatiziram ampak ne zaupaj hvalisanju ponudbe na prvo besedo)

Meni so ob ogledu polota ponujali program vzdrževanja za en EUR na dan. Ne rabiš bit genij, da ugotoviš računico: servis za 1.0 jajček letno fixno stane 365.25 EUR. Pa še to so samo drobnarije malega servisa notri vključene.

Zgodovina sprememb…

jero_no1 ::

Pokliči ali pošlji mail VW trgovcu v Trebnje in boš videl na čem si (tam boš verjetno dobil najboljšo ponudbo).
Za nekatere modele se da dobit na keš včasih še boljšo ceno kot so v nekih 'kvazi' akcijah z lizingom (če je seveda to opcija). Zavarovanje preko Porscheja je pa zelo ugodno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ciganija sklepanja zavarovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12215756 (12054) solatko
»

Ali bi bilo ilegalno, če bi ponaredil ponudbo za nov avto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
536215 (4174) Stikalo
»

Ali se lahko v avtohišah "handla"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10425057 (20307) St235
»

Telekom Elektrika

Oddelek: Loža
295388 (3505) Kebo
»

Priprava avtomobila na tehnični pregled (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5414490 (12919) Izbeglica

Več podobnih tem