» »

Mnenja/Predlogi: Novo vozilo do cca. 20k EUR

Mnenja/Predlogi: Novo vozilo do cca. 20k EUR

1 2 3
4
»

m0LN4r ::

J.McLane je izjavil:

No pa res, ampak ste pa dolgo rabili da ste to zvohali, tako da zgleda nisem samo jaz spregledal.

Ti si malo cuden, jaz nisem rabil nic vohat, ker imam to v avtu ze vec kot pol leta, serijsko. Tudi v tistem za 16K imas.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

ziga1990 ::

Samo kako lahko primerjaš Polota in Corolla ko pa je Corolla par stopničk višje se posebno Hibridna Corolla?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

m0LN4r ::

V sloveniji moras vzeti cim vecji avto z in za cim manj.
Naprimer Opel Astro, brez vsega.

Ce bi si jaz skonfiguriral Corollo, bi bla najmanj 25 jurjev npr. eksekjutiv
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Utk ::

Ma kaj bluziš, osnovna corola ima že radarski tempomat. Dejmo se sprijaznit, da si se zapičil v neko (nepomembno) opremo in zdaj to kao moraš imet, v resnici tvoja žena. Če tega polo ne bi imel, bi ga vseeno kupil, japonci s to opremo bi pa vseeno bli sranje. Ne rečem za ACC in podobno, ampak tribarvna notranjost? Resno? Zakaj bi plačal 3 cente za to? Jaz bi doplačal, da nimam tega. Poglej si opremo neke srednje toyote za 22 jurjev, in se zjokaj. Ali pa honde civic za 21-22.

ziga1990 ::

osebno so meni vseč bolj auris-i posebno 2 generacija

Utk je izjavil:

Ma kaj bluziš, osnovna corola ima že radarski tempomat. Dejmo se sprijaznit, da si se zapičil v neko (nepomembno) opremo in zdaj to kao moraš imet, v resnici tvoja žena. Če tega polo ne bi imel, bi ga vseeno kupil, japonci s to opremo bi pa vseeno bli sranje. Ne rečem za ACC in podobno, ampak tribarvna notranjost? Resno? Zakaj bi plačal 3 cente za to? Jaz bi doplačal, da nimam tega. Poglej si opremo neke srednje toyote za 22 jurjev, in se zjokaj. Ali pa honde civic za 21-22.


https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

550E več ampak vseno
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Wrop ::

Vsak ima svoje prioritete za vložen denar.
Če je velikost/prostornost visoko na spisku, pa imaš samo 20 k€ na voljo, potem polo odpade.
Povprečen slovenec je dokaj omejen z denarjem, ko se kupuje avto. Brez skrbi, če bi imel 25 k€ na razpolago za drugi avto, se bi verjetno kupovalo bolj opremljene avte B/C razreda.

Utk ::

ziga1990 je izjavil:

osebno so meni vseč bolj auris-i posebno 2 generacija

Utk je izjavil:

Ma kaj bluziš, osnovna corola ima že radarski tempomat. Dejmo se sprijaznit, da si se zapičil v neko (nepomembno) opremo in zdaj to kao moraš imet, v resnici tvoja žena. Če tega polo ne bi imel, bi ga vseeno kupil, japonci s to opremo bi pa vseeno bli sranje. Ne rečem za ACC in podobno, ampak tribarvna notranjost? Resno? Zakaj bi plačal 3 cente za to? Jaz bi doplačal, da nimam tega. Poglej si opremo neke srednje toyote za 22 jurjev, in se zjokaj. Ali pa honde civic za 21-22.


https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

550E več ampak vseno

Ta ima še avtomatski menjalnik. Majstor tega seveda ne rabi. Če bi slučajno rekla žena, da to mora bit, bi seveda imel tudi polo, in potem bi bil to velik mus. Tako je pa nepotrebna navlaka, bo rekel. Samo menjalnik je vreden razlike teh dveh jurjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

m0LN4r ::

Corolla eksekutiv ponuja ogrevan volan, ze samo zaradi tega bi imel. Zatemnjena stekla zdaj in ambientalna osvetlitev ravnotako nepogresljivo. Tapeta v crni barvi tudi, ko enkrat imas, vec bele/svetlosive ne pogledas, vlecno kluko mam za bicikle vozit, tut stane dnar, potem pa se vse lepo z barvo kombinirati zunaj in znotra in napol usnene sedeze kot v eksekutiv. No neki tazga je fina corolla.
Serijsko ima ze tudi veliko, samo se par stvari, ki so stvar okusa je treba dodati, da je zadeva malo lepsa.

Avto je hkrati modni dodatek, kot izbira srajce, cevljev, hlac, ure in barve telefona. Fizicki radnik iz juge se ne bo strinjal seveda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Utk ::

Avto je hkrati modni dodatek, kot izbira srajce, cevljev, hlac, ure in barve telefona. Fizicki radnik iz juge se ne bo strinjal seveda.

Fizički radnik z juge se bo seveda strinjal, da je avto modni dodatek. Ne moreš nosit ketne okol vratu in zlezt iz fabie. Mora bit bmw. Ne bo se pa strinjal, da je napedran polo nek modni dodatek, to pa itak da ne.

K0l1br1 ::

m0LN4r je izjavil:

Corolla eksekutiv ponuja ogrevan volan, ze samo zaradi tega bi imel. Zatemnjena stekla zdaj in ambientalna osvetlitev ravnotako nepogresljivo.
Vse to za večino popolnoma pogrešljivo.

TheBlueOne ::

K0l1br1 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Corolla eksekutiv ponuja ogrevan volan, ze samo zaradi tega bi imel. Zatemnjena stekla zdaj in ambientalna osvetlitev ravnotako nepogresljivo.
Vse to za večino popolnoma pogrešljivo.


Meni je tako pogresljivo, da mi deluje kot sarkazem. :)

damirj79 ::

ziga1990 je izjavil:

Samo kako lahko primerjaš Polota in Corolla ko pa je Corolla par stopničk višje se posebno Hibridna Corolla?


Nagravžno.



Svoj čas so Toyote imele uro tiste iz pralnega praška iz 1980ih, zdaj pa tole skropucalo.

jype ::

Če že limate "lepe armaturke" potem se vsaj potrudite in kakšno luštno nalepte, no...

Superboyy ::

Za 20 jurjev maš na izbiro skor vse hatchbacke.

Pejt se v par salonov usest, pa boš videl kaj ti je bolj všeč.

Mazda, mislim da je še edina ki prodaja močnejše ne-turbo bencinske motorje.

Pa lih nov model trojke je vn prišel. Lahko pa vzameš novo prejšnjo trojko, ki se je hočejo vsi znebit in so verjetno dobri popusti.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kratki karavani ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
889534 (7107) Cruz
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017085 (13939) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822313 (16738) KAVINSKY
»

Poceni avto za 2k€ +- 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9114957 (11505) krneki0001
»

Cene avtov zadnje čase (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6012482 (9899) bambam20

Več podobnih tem