» »

Poslovitev od foruma in razkritje

Poslovitev od foruma in razkritje

almetorij ::

Pozdravljeni!

Dogodki zadnjih dni na forumu, so mi dali misliti, da tu morda nisem zaželjen. Z neprestanimi obtožbami uporabnika Aquafriend (slotechar, branimir, ...) sem nekako lahko shajal. Ko pa je pred dnevi objavil prav novo temo, kjer je celoten forum pozival, naj me bojkotirajo, pa je to bila kaplja čez rob. Prav tako se je začelo vse po vrsti obtoževati, ali so njegov ali od nekoga drugega AE in to je neumno in brezvezno in to nikoli ni bil moj namen.

Resnica je, da nikoli nisem imel veliko prijateljev. Pred 6 leti mi je umrla žena in za to, da sem lahko misli spravil na kaj drugega, sem rabil nekaj za počet in tako sem se vključil v par forumov in tam sodeloval. Res je, da sem ustvaril več računov in pisal iz več računov, a vedno je bil moj namen, da koga spravim v dobro voljo, da koga nasmejim. Po mojem mnenju mi je to kar dobro uspevalo, je pa res, da sem tudi marsikomu šel posteno na živce. Vsem vam, se iskreno opravičujem.

Obtoževali ste me, kako da nimam ničesar drugega za počet. Res je, preživel sem veliko časa na tem forumu. Svoj prosti čas sem ponavadi večinoma osveževal slotech. Med službo pa je vedno dolgčas in ni nič za počet (delam na javni upravi v eni zanikrni pisarni ...) tako da je bil slotech edina pametna izbira.

Najbolj sem bil aktiven na forumu kriptovalut. Res je, da je bilo veliko trol komentarjev, a dejansko sem tudi sam investiral v kripto in imam trenutno majhen minus. Investiral sem za okoli 25000€, trenutna vrednost portfolija je 19578€. Ta podatek povem, za vse tiste, ki jih zanima.

Za konec pa da še razkrijem seznam svojih računov. Več računov je benanih, za nekaj računov sem pozabil gesla, za nekaj računov sem pozabil, kakšen karakter osebe sem točno skonstruiral in sem jih zavrgel. Za kakšne račune moja ideja o karakterju ni prijela in niso poželi takšnega odziva kot bi si želel.

Tekom let sem uporabljal naslednje račune:

- 4knative
- Profdoktor
- Profdoktor2
- Doktor_Reborn
- NEBLMan
- gustek_si
- Brivec
- __valvoline__
- neverlucky
- KriptoPujsek
- sparovcek2
- lonelygirl
- tommorow
- Mitchoo
- doktorproof
- Qrctegleda
- ...

Jih je še nekaj drugih, a mi trenutno ne pridejo na pamet. Toliko, da imate pregled kdo je kdo in kdo ni kdo. Moram priznati, da me je trolanje spravljalo v dobro voljo. Če je bilo to zabavno še komu drugemu, toliko bolje, to je bil tudi eden izmed mojih namenov.

Sedaj pa bom končal s forumom slotech, najbrž bom našel kak drug forum, ali pa kakšen drug hobi za preživljanje prostega časa.
Hvala vam za vse!

louser ::

Tekom let? Meni se je pa zdelo, da se jih več na enkrat uporablja.
Sicer pa če nimaš jajc, ti nikjer na internetu ne bo lepo .
Če te vsaka beseda potolče pa tudi v resničnem življenju ne.

Sicer bo treba tvoje navedbe še potrditi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Vazelin ::

:'(

nisem vedel da smo imeli tudi profdoktor2
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mavrik ::

Srečno.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uporabnik Aquafriend (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
515249 (4251) XLapsus

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326446 (11201) MrStein

Vdor v Slo-tech Uporabniske Racune

Oddelek: Loža
171434 (1095) bluefish
»

Spekuliranje Cene Bitcoina na podlagi M-Cap Tether-ja

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
493345 (1014) kow
»

Slotechov Alter Ego (Anketa) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816161 (11480) SambaShare

Več podobnih tem