» »

Kako posodobiti MS Edge, ne da bi posodobil sistem

Kako posodobiti MS Edge, ne da bi posodobil sistem

k4vz0024 ::

Naslov pove vse. Kakšen predlog?

xda develope ::

zamenjaj browser

k4vz0024 ::

Sem. Imam jih več8-)

starboi ::

Kako pa to da uporabljaš Edge brskalnik ? So kakšni plusi v primerjavi z Chrome brskalnikom ( katerega tudi sam uporabljam že od samega začetka.. ) ? Hvala za info.

k4vz0024 ::

Hitro nalaganje. Chrome uporabljam bolj poredko, ker verjetno pošilja informacije Googlu.

hojnikb ::

sj tut edge posilja microsoftu
#brezpodpisa

k4vz0024 ::

Zelo verjetno drži.

k4vz0024 ::

Trenutna, stara verzija ne podpira blokado oglasov...

Lonsarg ::

Po mojih info se to ne da, Edge ni zgolj navadna UWP aplikacija ampak je tudi underlying engine za pogajanje PWA aplikacij iz iz Store, torej je del OS sistema. Boš moral nadgraditi.

Jaz sem tudi na Edge, primarno ker je edini brskalnik primeren za windows touch naprave, desktop Chrome je recimo totalna žalost za touch na windows sistemu. Posledično sem zaradi sihronizacije favourites in timeline tudi na vseh drugah napravah na Edge.

k4vz0024 ::

Kako v osnovno verzijo MS Edga instalirati Ghostery, uOrigin in ostal programe, ki zagotavljajo, da se ne prikazujejo reklame in vsaj malce varujejo zasebnost?

BorutO ::

Ne vem zakaj imam samo jaz to nesrečo, ampak še nikoli, od Windowsa 7, ni bil noben drug brskalnik hitrejši od IE in Edga. Ko sem primerjal, kateri brskalnik hitreje odpira, je (na primer) Edge vse strani hitreje odprl, plus sam program se je hitreje odprl in naložil kot pa kaki chrome, Firefox, safari ...

Gospod ::

Jaz uporabljam Edge ker ima funkcijo branja, da si ne matram oči ker slab vidim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov predelan chromiumski brskalnik Edge ušel na internet

Oddelek: Novice / Brskalniki
4213957 (9864) MrNighthawk
»

Konec Edgea, se obeta chromiumski brskalnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9522860 (17330) MrNighthawk
»

Youtube in Vimeo ne prikazujeta

Oddelek: Pomoč in nasveti
121300 (1009) NordStar
»

Velike spremembe v Firefoxu: podpisovanje razširitev, WebExtensions za združljivost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5724467 (18410) tor2
»

Internet Explorer je mrtev, naj živi Spartan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5125852 (19213) šernk

Več podobnih tem