» »

Dostop do facebooka

Dostop do facebooka

Quantum ::

Zdravo,

trenutno imam dobro povezavo z internetom,a kljub temu ne morem dostopati do svojega računa. Tako v aplikaciji kot google chrome-u. Kaj bi lahko bilo narobe? Posodobitve? "Trenutno tega spletnega mesta ni mogoče doseči".

Lp, Q

okica11 ::

__Devil__ ::

Saj že dela. Haha, sem pričakoval tako "strašen" odziv ljudi, vprašanje, če bi preživeli teden dni brez facebooka je lahko skrb vzbujajoče kakšen vpliv lahko ima.

IL_DIAVOLO ::

Hvala bogu nisem del odvisnezev od socialnih omrezij.

shadeX ::

Od česa pa si odvisen potem?

BUMM ::

shadeX je izjavil:

Od česa pa si odvisen potem?

Od FBja ne. Kaj hočeš a?

8-)

janezvalva ::

slo-tech je prvi kateri je poročal o današnjih FB motnjah. celo prehitel 24ur.com za 5 minut.
bravo!
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Evstera ::

----------------------------------------------------
Da kar tule povprašam:
Če na FB račun vežeš predplačniško števlko, katera bo pol po 90 dneh neuporabe deaktivirana in čez pol leta (se mi zdi) izključena, bo ta številka pol ščasoma verjetno na voljo drugemu? Lahko ta preko te moje bivše številke vstopi v moj FB račun - z obnovitvijo računa? Torej, lahko to naredi zgolj z mobitel številko, al rabi še kakšen drug podatek, npr. mail...

Mare2 ::

Evstera je izjavil:

----------------------------------------------------
Da kar tule povprašam:
Če na FB račun vežeš predplačniško števlko, katera bo pol po 90 dneh neuporabe deaktivirana in čez pol leta (se mi zdi) izključena, bo ta številka pol ščasoma verjetno na voljo drugemu? Lahko ta preko te moje bivše številke vstopi v moj FB račun - z obnovitvijo računa? Torej, lahko to naredi zgolj z mobitel številko, al rabi še kakšen drug podatek, npr. mail...


Ce spremenis telefonsko jo spremeni tudi v podatkih na FB.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

slott ::

Po dolgem casu sem odprl spet FB (nov acc), predvsem zaradi marketplacea. In ne vidim nikjer dostopa do omenjenega! Racun je star prbl. teden dni, ve kdo kako je s tem?

Mare2 ::

slott je izjavil:

Po dolgem casu sem odprl spet FB (nov acc), predvsem zaradi marketplacea. In ne vidim nikjer dostopa do omenjenega! Racun je star prbl. teden dni, ve kdo kako je s tem?

Preko tega acc pogledaš na prejšnjega, v katerih skupinah na FB je. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

slott ::

@mare2 se mi zdi da se ne razumeva...govorim o povezavi v marketplac(oglasnik), vem da je bil ko sem nazadnje uporabljal zadevo se enostavno na vidiku v sidebar meniju z ikonco hiske...star acc je bil pred casom permanentno izbrisan, tako da ni vec nobene povezave da bi lahko preveril ce je tam na voljo.

Malo sumim, da je pac zacetni anti-spam protection za nove uporabike omogocen, ki po dolocenem casu izgine in je market na voljo za uporabo. Iz firbca me zanima na koliko je nastavljen ta inkubator time, teden dva mesec?? Da ne chekiram po nepotrebnem, hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Mare2 ::

Jaz imam na FB tudi skupine. Znaki spamerjev so:
- nov aacount
- nima FB prijateljev
- nekateri imajo že kar na svojem zidu reklamo do goljufivih kreditov
Tu imaš:
https://www.facebook.com/marketplace/10...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

slott ::

Ja sej neki od tega je, kot pisem sumim da je zaradi kratkotrajnega odprtega racuna, zanima me konkreten cas cakanja, ce je kdo opazil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sms App-i kjer imaš na voljo mobilne številke?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211603 (1252) blackbfm
»

Ukraden Facebook račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
204351 (2927) boogie_xlr
»

Srbi nad hobotnico Marka Zuckerberga in njegovih stricev iz ozadja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7420764 (14992) slotechar
»

Se lahko poslovim od svojega Facebook-a?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121844 (1114) amigo_no1
»

Skypebook?

Oddelek: Novice / Zasebnost
144904 (4062) poweroff

Več podobnih tem