» »

FLOX električni skiroji po Ljubljani

FLOX električni skiroji po Ljubljani

xda develope ::

Zdravo,
zanima me ali ste kaj zasledili flox e-skiroje po centru Ljubljane in če ste kakšna je bila vaša izkušnja z njimi. Sam sem ga poskusil pa je dokaj vredu zadevica samo občutek varnosti na skiroju ni ravno... Težava je tudi v temu da Maestro kartice ne delujejo, deluje pa N26 mastercard. Cene se sicer zdijo visoke a konec koncev niti niso tako grozne. Gre pa za isto finto kakor ameriški lime. Prideš odkleneš z aplikacijo odpelješ ko končaš na dovoljenem mestu parkiraš in prikleneš slikaš ter končaš vožnjo.
Lp

aborko ::

Me zanima kako gredo zakonsko tile el. skiroji brez registracije skozi. So kaj spreminjali zakon, ker po spominu so za vožnjo brez registracije dovoljena le pedelec el. kolesa, kjer ti el. pomaga do hitrosti 20 km/h.

xda develope ::

aborko je izjavil:

Me zanima kako gredo zakonsko tile el. skiroji brez registracije skozi. So kaj spreminjali zakon, ker po spominu so za vožnjo brez registracije dovoljena le pedelec el. kolesa, kjer ti el. pomaga do hitrosti 20 km/h.

končna hitrost je točno 20 km/h moraš pa sam štartati.

starfotr ::

Tole bo postalo zelo grdo. Po tujini ležijo vsepovsod, kar kazi podobo mesta.

zee ::

Enako kot shared bicikli.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

starfotr ::

S tem, da pri nas imamo sistem, ki je v redu, moraš kolo pripeljati na postajališče. V tujini, sploh Kitajska, je pa katastrofa.

zee ::

Na Kitajskem in SE Aziji so bile te tvrdke predvsem krinka za pranje denarja iz kriptovalut, posledično so največji (Mobike, Ofobike, obike) že skoraj povsem pod rušo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Matevz96 ::

Koncept se mi zdi super, seveda dokler bo število skirojev relativno nizko (poglejte si na YT kaj imajo kitajci s shared kolesi), je pa cena povsem nekunkurenčna. Če bi se vozil dlje kot 4 minute je ugodnejša trola...
#hooldthedoor

c3p0 ::

Lahko izgleda povsem lično. Berlin, Copenhagen ipd. so polna mesta oranžnih koles.

alese ::

aborko je izjavil:

Me zanima kako gredo zakonsko tile el. skiroji brez registracije skozi. So kaj spreminjali zakon, ker po spominu so za vožnjo brez registracije dovoljena le pedelec el. kolesa, kjer ti el. pomaga do hitrosti 20 km/h.
nikakor, to je vse nelegalno inni za na javno površino, cesto. če te dobi policija sledi kazen in odvzem skiroja. na cesti imaš brez registracije lahko samo električno kolo, pa še to po novem zakonu samo do 250 w moči, vse ostalo je nelegalno. in nobene od omenjenih zadev sploh ne moreš dat legalno na cesto, ker nimajo ne licence za na cesto ne nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup E-MTB (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5214556 (9291) itak37
»

E-kolo uporabniške izkušnje

Oddelek: Šport
2814952 (8849) Vesolje
»

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22833307 (29185) c3p0
»

Za katera kolesa z pomožnim motorjem je potreben izpit?

Oddelek: Na cesti
3932713 (2815) St235

Več podobnih tem