» »

Oblikovanje moške frizure

Oblikovanje moške frizure

i33a ::

Pozdravljeni, vem da to ni modni blog. Ampak me vseeno zanima katere (če sploh) izdelke uporabljate za oblikovanje frizure?
Zanima me predvsem za krajše/srednje dolge lase.

Lep dan še naprej

darthvader ::

Indola Glue ali Tailor's

starboi ::

Jaz bi ti priporočal matte paste/ kreme za lase... ni preveč opazno in učinek je odličen.

Lahko pa pogledaš na tej strani :

https://www.amazon.de/s?k=matte+hair+cl...

poweroff ::

Škarje/mašinca za striženje. Zelo na kratko, pa ni nobenih problemov s frizuro oz. izgube časa. ;)
sudo poweroff

XLapse ::

SYOSS gel extra močen. Je pa problem malo pusti residue , študiram kerega drugega, pa nevem. Drugače efekt je top.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Drevesce ::

Tailor's kolikor jih še lahko oblikujem. Bo verjetno kmalu potrebno pod brivnik :))

Tilen ::

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

IL_DIAVOLO ::

Pete and pedro putty ali clay in sea salt spray ;)

i33a ::

Super, hvala za nasvete.
Kje pa kupujete izdelke? Večinoma Amazon al kako?
(Gele prodajajo skoraj v vsaki trgovini. Raznih matte paste/ krem pa nisem toliko zasledil. Kje v Lj se da to kupiti?

XLapse ::

i33a je izjavil:

Super, hvala za nasvete.
Kje pa kupujete izdelke? Večinoma Amazon al kako?
(Gele prodajajo skoraj v vsaki trgovini. Raznih matte paste/ krem pa nisem toliko zasledil. Kje v Lj se da to kupiti?

Ne poslušaj tistega z Taft !! Taft = slabi geli.

In SYOSS dobiš v šparih , vsaj tukaj je v vsakemu. Mislim da tudi kšn večji merkator.
alien technology

Trupl0 ::

https://www.spleticna.si/gel-za-lase-ni...

tolele.
Že vrsto let. Ne pusti mokrega videza in ful dobr oblikuje
If you are going through Hell, keep going !

Jure14 ::

Glavnik zmočim z vodo, pa je.

fishstick ::

Js sm čelav.

Tilen ::

Lahko bi napisal, zakaj so slabi. Hvalis Syoss a obenem trdis, da pusti residue, katerega Taft ne pusti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

XLapse ::

zakaj so Taft slabi IMO : Slaba kvaliteta, lahko voham alkohol v teh gelih. Kar je ne ravno good sign. Efekt ni ravno kar si želim od gela.
Residue pusti tudi Taft o ya... Samo jaz si ga dam pač tone , zato.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

mulc007 ::

ma to si eno šablono nardiš potem pa samo z mašinco naokol furaš niti ne rabiš gledat kaj delaš lahk zraven bereš cajtenge

XLapse ::

mulc007 je izjavil:

ma to si eno šablono nardiš potem pa samo z mašinco naokol furaš niti ne rabiš gledat kaj delaš lahk zraven bereš cajtenge

nisi zadnjič izjavil da maš plešo?
alien technology

CleanPower ::

Tiege Hanley

IL_DIAVOLO ::

Lol pa ni to za lase.

Tilen ::

XLapse je izjavil:

zakaj so Taft slabi IMO : Slaba kvaliteta, lahko voham alkohol v teh gelih. Kar je ne ravno good sign. Efekt ni ravno kar si želim od gela.
Residue pusti tudi Taft o ya... Samo jaz si ga dam pač tone , zato.


Raje zaupaj specifikaciji na etiketi, kot svojem nosu. Syoss vsebuje Benzyl Alcohol.

https://www.skinsafeproducts.com/syoss-...

 x

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

XLapse ::

Tilen je izjavil:

XLapse je izjavil:

zakaj so Taft slabi IMO : Slaba kvaliteta, lahko voham alkohol v teh gelih. Kar je ne ravno good sign. Efekt ni ravno kar si želim od gela.
Residue pusti tudi Taft o ya... Samo jaz si ga dam pač tone , zato.


Raje zaupaj specifikaciji na etiketi, kot svojem nosu. Syoss vsebuje Benzyl Alcohol.

https://www.skinsafeproducts.com/syoss-...

 x

x


LOL OK, je pač kar je.

Bom dal še eno šanso Taftu, ga grem kupit danes :)
alien technology

Tilen ::

Saj jaz ne pravim, da ga Taft ne vsebuje. Ti si začel to debato, češ da je Taft slab, ker vsebuje alkohol in Syoss dober, ker ga ne. Želim samo, da nisi v zmoti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PunkDude ::

Kje je pa omenil da Syoss ne vsebuje alkohola?

Tilen ::

To omenja kot slabost v Taftu in da sam uporablja Syoss, ki bi potemtakem moral biti v tem segmentu boljši? Ali misliš, da ga uporablja, ker je še slabši? Ja možno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Domobrancek ::

Js trenutno uporabljam Syoss-ov Matt fiber in je precej soliden (dobi se ga v Milerju). Skoraj se ne opazi, da imaš kaj v laseh. Zraven pa imam še Syoss-ov zeleni lak. Za silo je:D

Imel sem tudi Clay od Tailors, ki pa se ga da dobiti samo v salonih..

Gel pa mi je bil do sedaj še najboljši spiker od Afrodite. Ima zelo lep vonj pa tudi drži dobro.

Tudi got2b glue ni slab. Drži kot pribito s tem. Ne vem pa kakšne so kaj stvari notri. Pa tudi glede na to kako katastrofalni so bili ostali izdelki od njih (vsaj meni) bi se tega raje izogibal.

V prihodnje pa bom najbrž probal kakšne bolj profi izdelke iz Ebay-a naročiti. Tole iz trgovin je vse bolj sredna žalost. Syoss matt fiber je ubistvu edini izdelek s katerim sem dokaj zadovoljen.

bajsibajsi ::

Tilen je izjavil:

x



Kje ga pa kupis? V DM ga (ze nekaj let) ne prodajajo vec oz. samo crnega.

BTW, Schwartzkopf (Henkel) testira na zivalih.

Tilen ::

E.Leclerc.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

XLapse ::

Tilen je izjavil:

E.Leclerc.

pa večji Mercator

Tilen je izjavil:

To omenja kot slabost v Taftu in da sam uporablja Syoss, ki bi potemtakem moral biti v tem segmentu boljši? Ali misliš, da ga uporablja, ker je še slabši? Ja možno.

omenjal sem slabost da lahko voham v taftu alkič. V syossu pa ga ne voham. Efekt Tafta mi je slabši od syossa. Vsekakor bom sprobal spet taft.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

mulc007 ::

XLapse je izjavil:

mulc007 je izjavil:

ma to si eno šablono nardiš potem pa samo z mašinco naokol furaš niti ne rabiš gledat kaj delaš lahk zraven bereš cajtenge


nisi zadnjič izjavil da maš plešo?



Ne okol si pustim grivo da lahk spletem kitke in pobarvam z zeleno sem ko Julius Cezar.
Prišel, videl, zmagal

XLapse ::

mulc007 je izjavil:

XLapse je izjavil:

mulc007 je izjavil:

ma to si eno šablono nardiš potem pa samo z mašinco naokol furaš niti ne rabiš gledat kaj delaš lahk zraven bereš cajtenge


nisi zadnjič izjavil da maš plešo?



Ne okol si pustim grivo da lahk spletem kitke in pobarvam z zeleno sem ko Julius Cezar.
Prišel, videl, zmagal

ma ti si car.. kakšen zabaven uporabnik ... bom spet dal signature za fanclub lp
alien technology

IL_DIAVOLO ::

Taft lol. Kdo še to sploh daje na lase? Lasje morajo imeti naraven videz, ne pa kot bi imel v laseh lepilo.

Tilen ::

Jaz tega zelo malo porabim. Sicer je pa tema namenjema izmenjavi izkusenj.

Kaj pa uporabljate se kaj zraven teh voskov in gelov? :) Ostali pripomocki? Kak dober fensi glavnik, ne vem? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urejanje frizure (brez želeja)?

Oddelek: Loža
274969 (3397) Steinkauz
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312643 (11522) Pithlit
»

Šamponi za lase in telo

Oddelek: Loža
216065 (5238) Doman
»

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Oddelek: Loža
455982 (4759) bozicek
»

Gel/žele za lase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411164 (8617) roccat

Več podobnih tem