» »

IE ne deluje

IE ne deluje

tictac ::

povežem se na net pa mi IE ne more odpret nobene strani. včasih vse lepo delalo. če drug comp povežem na to povezavo je vse ok.
kaj bi to bilo?

OldSkul ::

Mozilla, Mozilla, Mozilla,....

nosferatu666 ::

Firebird, Firebird, Firebird

nojus ::

s si skeniru disk za viruse / worme. Če ne updejtaj AV in ga zalavfej.

Jest tudi navijam za: Mozilla, Mozilla, Mozilla.:D
sovražim Gargamela.

tictac ::

tudi netscape navigator mi ne deluje!
AV??

nojus ::

AV - AntiVirus
sovražim Gargamela.

Cokolesnik ::

Odgovor na tezavo z brskalnikom v smislu "uporabljaj drug brskalnik" je sicer resitev, nikakor pa ni to edina resitev, se manj resitev v pravem pomenu besede.

Verjetno je za tezave kriv kak drug namescen program, zato pazi kaj namescas v OS, saj programi spreminjajo tudi nastavitve spletne povezave. Pozeni tudi Adaware (iskalnik prikritih programov) in protivirusni program za vsak slucaj. Preveri seveda tudi nastavitve spletne povezave in v skrajnem primeru odstrani ter ponovno namesti brskalnike.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

speed machine ::

Kokr se men zdi, ti nimas problema v samem brskalniku, ampak pa v kaksnem pozarnem zidu (npr.zone alarm), ki zelo rad blokira povezavo, ali pa je problem v gonilnikih za internetno povezavo. Tako da odstrani vse gonilnike za modem, in kar je drugega za povezavo z internetom ter vse skupaj ponovno nalozi.
Sicer se pa lepo vidi v statusni vrstici, ce ti kak drug program blokira internet. Ko das da ti nalozi stran, se ti IE nekaj casa matra, potem pa napise da je done. Ce pa ti napise done takoj ko bos pritisnu enter za nalaganje strani, pa je nekje drugje problem.
Sprobi par moznosti, pa bos vidu ce bo kej boljs.

tictac ::

požarnega zidu nimam.
zdej mi takoj napiše done, včasih pa se je matral neki časa pa potem napisal done (potem ko sem probal preko win help odpravit teževo, kopiral sm neke winsock file)

tictac ::

sm probal ponovno nasneti windowse pa mi je nekje na sredini prekinilo zaradi napake v modulu KRNL386.EXE. kakšna ideja kako bi prišel nazaj v prešnje stanje, da snamem podatke dol?
zdej sploh ne morm v windowse!

speed machine ::

pej h kakemu frendu z diskom, pa ti lahk on dol potegne dol podatke. Najbolj simpl resitva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako blokirat določeno stran na spletni strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
81066 (790) mat xxl
»

Novi znaki v imenih domen

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
172836 (2836) BuDi79
»

Mozilla Firebird 0.7 in Mozilla Thunderbird 0.3 v slovenščini

Oddelek: Novice / Brskalniki
413774 (3774) hruske
»

Kateri brskalnik?

Oddelek: Omrežja in internet
311928 (1586) ahac
»

Mozilla Firebird v slovenskem jeziku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
735941 (5941) CaqKa

Več podobnih tem