» »

Apple bučno najavil sveženj svojih storitev

1
2
»

Mato989 ::

Pa da ne omenjamo da je tablicam prodaja konkretno upadla overall...

Smartphone trg pa se tudi siči in bo kmalu prenasičen, zdaj ima recimo samsung zunaj na policah kar 15+ telefonov ki jih lahko kupiš in tudi iste serije, torej imaš s10 in s9 ki jih lahko HKRATI kupiš kar je neumnost skorajda, ker prehitro izdajajo nove modele. Enako je z drugimi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B ti meni povej KOLIKO firm poznaš ki imajo tak nareto te dockerje in koliko jih poznaš ki imajo prenosnike in stacionarce

Ne pogovarjamo se kaj LAHKO pogovarjamo se kako je in definitivno PCji glaaaadko prednačijo kot osrednja enota za delo v službi in doma... sploh pa prednjačijo pri malo bolj kompleksnih opravilih...

In do sedaj še vedno nisi povedal, kaj delaš na PC-ju, kar nebi mogel z uporabo telefona.
definitivno PCji glaaaadko prednačijo
To spada pod temo, me je strah spremb.

MrNighthawk je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Ko pridem v službo vtakneš telefon v dock, kjer imaš predsabo že teipkovnico, zadaj pa monitor. Torej od doma do službe ne rabiš nositi tipkovnice in miške....
Imam tablico, ki ima v ovitku tudi tipkovnico z drkalico celotna debelina je zato 2-3 mm več kot brez.
Obstajajo tudi preklopne tipkovnice, ki ko jih razpreš in so praktično full size desktop tipkovnica... Za tiste obrobne primere, se verjento če dovolj šasa išče, najde tudi dongel za povezavo do com porta...


In to je bolj praktično kot pa imet enega laptopa? Mogoče dva kabla... enega v službi drugega pri sebi? Npr?
In seveda ves software, ki ga rabiš je na Androidu/OSX? Z enako ali boljšo funkcionalnostjo? Resno?
Če ti je tvoj koncept tako všeč, ga pa dnevno uporabljaj.

Imaš lahko npr. dva docka. enega doma, enega v službi. kaj pa če hočem doma npr nekaj konkretno tipkat v postli ali pa na kavču? Al pa na avijonu, vlaku,...??
Lahko imaš tablico...jeeej, še eno napravo.

Še vedno lahko vse to narediš z laptopom, tudi dodatne ekrane doma ali v službi.

Torej tako kot predhodnik, si navajen imeti laptop. Si kdaj uporabil kakšno Ms HW rešitev. Ja no je malo dražji HW.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

MrStein ::

Markoff je izjavil:

Mr.B je izjavil:

???
Kvečemu telefon zamenjuje PC-je, večino zadev lahko opraviš brez PC-ja, razen če misliš, da trenutni cnc, še nimajo vmesnika za android, ali pa le...

Daj vsaj 5 konkretnih primerov, katere zadeve so to.

- vratar beleži vhode in izhode na tablici, namesto na "kišti"
- blagajna izdaja račune s tablico, namesto s "kišto"
- mama plačuje račune na tablici, namesto na "kišti"
- brat gleda por, pardon, filme na tablici, namesto na "kišti"
- jaz berem novice na tablici, namesto na "kišti"

ups, je že več kot pet.

PS: Namesto tablice v veliko primerih lahko uporabiš telefon.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Mr.B ::

MrStein je izjavil:

Markoff je izjavil:

Mr.B je izjavil:

???
Kvečemu telefon zamenjuje PC-je, večino zadev lahko opraviš brez PC-ja, razen če misliš, da trenutni cnc, še nimajo vmesnika za android, ali pa le...

Daj vsaj 5 konkretnih primerov, katere zadeve so to.

- vratar beleži vhode in izhode na tablici, namesto na "kišti"
- blagajna izdaja račune s tablico, namesto s "kišto"
- mama plačuje račune na tablici, namesto na "kišti"
- brat gleda por, pardon, filme na tablici, namesto na "kišti"
- jaz berem novice na tablici, namesto na "kišti"

ups, je že več kot pet.

PS: Namesto tablice v veliko primerih lahko uporabiš telefon.

Sem mislil, da te zadeve ne moreš na tablici ali telefonu ? Bo že mato povedal kaj on ne more z uporabo tablice/telefona...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrNighthawk ::

MrStein je izjavil:

Markoff je izjavil:

Mr.B je izjavil:

???
Kvečemu telefon zamenjuje PC-je, večino zadev lahko opraviš brez PC-ja, razen če misliš, da trenutni cnc, še nimajo vmesnika za android, ali pa le...

Daj vsaj 5 konkretnih primerov, katere zadeve so to.

- vratar beleži vhode in izhode na tablici, namesto na "kišti"
- blagajna izdaja račune s tablico, namesto s "kišto"
- mama plačuje račune na tablici, namesto na "kišti"
- brat gleda por, pardon, filme na tablici, namesto na "kišti"
- jaz berem novice na tablici, namesto na "kišti"

ups, je že več kot pet.

PS: Namesto tablice v veliko primerih lahko uporabiš telefon.


emm 5 ni več kot 5 ;)

Zadnje tri zadeve, ki si jih naštel pa lahko združiš v eno, uporaba brskalnika in tega nihče ne pravi, da se ne da počet na tablici.
vratar beleži vhode in izhode na tablici, namesto na "kišti"

oz. sploh nimajo več vratarjev, ker imajo pristopno kontrolo.

Mr.B je izjavil:

Torej tako kot predhodnik, si navajen imeti laptop. Si kdaj uporabil kakšno Ms HW rešitev. Ja no je malo dražji HW.


Ne pravim, da ni ponekod imet bolj praktično tablice. Ampak (vsaj meni) se zdi, da je debata o produktivnosti pri 8 urnem delu z PCjem vs. tablet/telefon+dodaten ekran itd.

Mr.B ::

MrNighthawk je izjavil:

MrStein je izjavil:

Markoff je izjavil:

Mr.B je izjavil:

???
Kvečemu telefon zamenjuje PC-je, večino zadev lahko opraviš brez PC-ja, razen če misliš, da trenutni cnc, še nimajo vmesnika za android, ali pa le...

Daj vsaj 5 konkretnih primerov, katere zadeve so to.

- vratar beleži vhode in izhode na tablici, namesto na "kišti"
- blagajna izdaja račune s tablico, namesto s "kišto"
- mama plačuje račune na tablici, namesto na "kišti"
- brat gleda por, pardon, filme na tablici, namesto na "kišti"
- jaz berem novice na tablici, namesto na "kišti"

ups, je že več kot pet.

PS: Namesto tablice v veliko primerih lahko uporabiš telefon.


emm 5 ni več kot 5 ;)

Zadnje tri zadeve, ki si jih naštel pa lahko združiš v eno, uporaba brskalnika in tega nihče ne pravi, da se ne da počet na tablici.
vratar beleži vhode in izhode na tablici, namesto na "kišti"

oz. sploh nimajo več vratarjev, ker imajo pristopno kontrolo.

Mr.B je izjavil:

Torej tako kot predhodnik, si navajen imeti laptop. Si kdaj uporabil kakšno Ms HW rešitev. Ja no je malo dražji HW.


Ne pravim, da ni ponekod imet bolj praktično tablice. Ampak (vsaj meni) se zdi, da je debata o produktivnosti pri 8 urnem delu z PCjem vs. tablet/telefon+dodaten ekran itd.

Kolega uporabla surface pro. Pride v sluzbo natakne / vtakne v dock in ga vzame ko gre domov. Delo isto kot jaz, in ko pride cikel menjave HW-ja, ga bom tudi jaz vzel namesto prenosnika. Nevidim nikakrüne prednosti uporabe prenosnika razen da je te#ji in ima "slabüo"avtonomijo... Po drugi strani lahko normalno breowsam ko sem v transitu.
99% stvari ki jih delam dnevno, moram zaradi varnosti itak delati na remote tako da bi verjetno bil tudi navaden telefon ok. Samo ker imam dezurtvo mi mora delodajalec priskrbeti delovno orodje, ko delam od doma.
Tako da je samo lame, ali pa delodajalec spara, da ti ne kupi resne tablice/telefona za delo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matobeli ::

Ne vem če je bilo že omenjeno, ampak ena realna omejitev ki jo ima setup smartphone+periferija je ta da to podpira precej ozek nabor telefonov, ki so po pravilu flagshipi (USB-C notri pa DP alt mode/hdmi mhl, charge, data).

Nekej LGjev, samsung S8 in naprej, najnovejši sony, pixli in še kakšen.

Mato989 ::

@Mr.B

Pa kdo je kje napisal da se kaj NE DA počet z tablico/smartphonom

Govorim ti da je LAŽJE in bolj enostavno z kišto/laptopom in da ima kišta/laptop dosti večjo funkcionalnost in število uporabnosti kot smartphone/tablica...

Kdaj mi boš pokazal firmo programersko ali kako ki ima vsaj 200 zaposlenih in imajo vsi docker statione in ne laptope/kište... pokaži mi vsaj eno programersko z 50 folka ki ima to namesto linuxov,MS ali Macov... gremo

PRODAJA TABLIC UPADA! Že nekaj časa...

Ima morda Google ali Apple ali Microsoft ali Samsung pri svojih zaposlenih samo dockerje in s10+ gor? To me res zanima :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

@Mr.B

Pa kdo je kje napisal da se kaj NE DA počet z tablico/smartphonom

Govorim ti da je LAŽJE in bolj enostavno z kišto/laptopom in da ima kišta/laptop dosti večjo funkcionalnost in število uporabnosti kot smartphone/tablica...

Kdaj mi boš pokazal firmo programersko ali kako ki ima vsaj 200 zaposlenih in imajo vsi docker statione in ne laptope/kište... pokaži mi vsaj eno programersko z 50 folka ki ima to namesto linuxov,MS ali Macov... gremo

PRODAJA TABLIC UPADA! Že nekaj časa...

Ima morda Google ali Apple ali Microsoft ali Samsung pri svojih zaposlenih samo dockerje in s10+ gor? To me res zanima :P

Se 1x, polna funkcionalnost laptopa na delovnem mestu zahteva docking, isto kot tablica ali telefon.
in jaz imam android tablico ze tri leta s tikovnico in lahko priklopim se misko zraveven, samo je dosedaj razen drkalice na tipkovnici nisem rabil.

Kaj od tega s prenosnikom ne nosis sabo ?
tipkovnico - ne ker je del casa od tablice.. nobene prednost tu nima prenosnik. za telefon dobis prepogibno tipkovnico, ja ok v zep od denarnice ne gre. pa bi bil to lol argument, glede na to da je prenosnik debelejsi...
misko - imam drkalico kot pri prenosniku. Pa sem 100% da vsi uporabljate zunanjo misko, torej spet lame argument...s tem da sem jaz bol lagoden, ko surfum in rabim kliknit...
napajalnik.... ja super sploh ne komentiram..
zunanji monitor... ok docking je manjsi kot napajalnik..
Vse to zgoraj nasteto lahko nosim v pedertoslu... kaj pa ti svoj prenosnik...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

@Mr.B

Pa kdo je kje napisal da se kaj NE DA počet z tablico/smartphonom

Govorim ti da je LAŽJE in bolj enostavno z kišto/laptopom in da ima kišta/laptop dosti večjo funkcionalnost in število uporabnosti kot smartphone/tablica...

Kdaj mi boš pokazal firmo programersko ali kako ki ima vsaj 200 zaposlenih in imajo vsi docker statione in ne laptope/kište... pokaži mi vsaj eno programersko z 50 folka ki ima to namesto linuxov,MS ali Macov... gremo

PRODAJA TABLIC UPADA! Že nekaj časa...

Ima morda Google ali Apple ali Microsoft ali Samsung pri svojih zaposlenih samo dockerje in s10+ gor? To me res zanima :P

Se 1x, polna funkcionalnost laptopa na delovnem mestu zahteva docking, isto kot tablica ali telefon.
in jaz imam android tablico ze tri leta s tikovnico in lahko priklopim se misko zraveven, samo je dosedaj razen drkalice na tipkovnici nisem rabil.

Kaj od tega s prenosnikom ne nosis sabo ?
tipkovnico - ne ker je del casa od tablice.. nobene prednost tu nima prenosnik. za telefon dobis prepogibno tipkovnico, ja ok v zep od denarnice ne gre. pa bi bil to lol argument, glede na to da je prenosnik debelejsi...
misko - imam drkalico kot pri prenosniku. Pa sem 100% da vsi uporabljate zunanjo misko, torej spet lame argument...s tem da sem jaz bol lagoden, ko surfum in rabim kliknit...
napajalnik.... ja super sploh ne komentiram..
zunanji monitor... ok docking je manjsi kot napajalnik..
Vse to zgoraj nasteto lahko nosim v pedertoslu... kaj pa ti svoj prenosnik...


Jaz delam na Windowsih... :O Imam tam več funkcionalnosti ki jih rabim, torej kateri telefon naj vzamem ki je izšel letos =) Zaklenjeni ROMi so mi preveč restriktivni, odklenjeni pa nimajo garancije to pa ne počnem.

Še vedno mi nisi pokazal firme z 200 zaposlenimi ki uporabljajo te dockerje in imajo vsi zaposleni s9 ali s10tke itd... kje so? Če bojda tako izpodrivajo zadeve... Nisem še slišal za noben primer.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

shadeX ::

Če bojda tako izpodrivajo zadeve...


Sej jih. Če ne opaziš vzorca ti ne morem pomagat. 10 let nazaj na telefonih nisi upal delat 1% stvari, ki si jih delal na računalniku. Zadnjih 10 let se ta procent vztrajno povečuje, normalno v tej fazi pa še vedno ne moreš pričakovati, da bodo telefoni danes zamenjali računalnike za vsa opravila. Ne še, zagotovo pa postopoma prihajamo tja.

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

@Mr.B

Pa kdo je kje napisal da se kaj NE DA počet z tablico/smartphonom

Govorim ti da je LAŽJE in bolj enostavno z kišto/laptopom in da ima kišta/laptop dosti večjo funkcionalnost in število uporabnosti kot smartphone/tablica...

Kdaj mi boš pokazal firmo programersko ali kako ki ima vsaj 200 zaposlenih in imajo vsi docker statione in ne laptope/kište... pokaži mi vsaj eno programersko z 50 folka ki ima to namesto linuxov,MS ali Macov... gremo

PRODAJA TABLIC UPADA! Že nekaj časa...

Ima morda Google ali Apple ali Microsoft ali Samsung pri svojih zaposlenih samo dockerje in s10+ gor? To me res zanima :P

Se 1x, polna funkcionalnost laptopa na delovnem mestu zahteva docking, isto kot tablica ali telefon.
in jaz imam android tablico ze tri leta s tikovnico in lahko priklopim se misko zraveven, samo je dosedaj razen drkalice na tipkovnici nisem rabil.

Kaj od tega s prenosnikom ne nosis sabo ?
tipkovnico - ne ker je del casa od tablice.. nobene prednost tu nima prenosnik. za telefon dobis prepogibno tipkovnico, ja ok v zep od denarnice ne gre. pa bi bil to lol argument, glede na to da je prenosnik debelejsi...
misko - imam drkalico kot pri prenosniku. Pa sem 100% da vsi uporabljate zunanjo misko, torej spet lame argument...s tem da sem jaz bol lagoden, ko surfum in rabim kliknit...
napajalnik.... ja super sploh ne komentiram..
zunanji monitor... ok docking je manjsi kot napajalnik..
Vse to zgoraj nasteto lahko nosim v pedertoslu... kaj pa ti svoj prenosnik...


Jaz delam na Windowsih... :O Imam tam več funkcionalnosti ki jih rabim, torej kateri telefon naj vzamem ki je izšel letos =) Zaklenjeni ROMi so mi preveč restriktivni, odklenjeni pa nimajo garancije to pa ne počnem.

Še vedno mi nisi pokazal firme z 200 zaposlenimi ki uporabljajo te dockerje in imajo vsi zaposleni s9 ali s10tke itd... kje so? Če bojda tako izpodrivajo zadeve... Nisem še slišal za noben primer.
seveda seveda, samo se razne one mand firme z lastno sprejemno pisarno uporabljajo no kiste.
prinas je med 300 zaposlenimi en, ki ima zraven prenosnika kisto zaradi centrale.... ostali imamo obvezno DOCKING.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrNighthawk ::

Mr.B je izjavil:

Kolega uporabla surface pro. Pride v sluzbo natakne / vtakne v dock in ga vzame ko gre domov. Delo isto kot jaz, in ko pride cikel menjave HW-ja, ga bom tudi jaz vzel namesto prenosnika. Nevidim nikakrüne prednosti uporabe prenosnika razen da je te#ji in ima "slabüo"avtonomijo... .

Surface Pro + tipkovnca (je hibrid in ne klasična tablica) je izjema kar se tega tiče, ker ima popoln OS in se mu s tem funkcionalnost poveča 200% od Android ali pa Apple tablic. Vseeno je malo bolj štorast za uporabo. Laptopi so za moje pojme veliko bolj stabilni.

In, če se ne motim je govor bolj o Android/Apple telefonih.

Mr.B ::

MrNighthawk je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Kolega uporabla surface pro. Pride v sluzbo natakne / vtakne v dock in ga vzame ko gre domov. Delo isto kot jaz, in ko pride cikel menjave HW-ja, ga bom tudi jaz vzel namesto prenosnika. Nevidim nikakrüne prednosti uporabe prenosnika razen da je te#ji in ima "slabüo"avtonomijo... .

Surface Pro + tipkovnca (je hibrid in ne klasična tablica) je izjema kar se tega tiče, ker ima popoln OS in se mu s tem funkcionalnost poveča 200% od Android ali pa Apple tablic. Vseeno je malo bolj štorast za uporabo. Laptopi so za moje pojme veliko bolj stabilni.

In, če se ne motim je govor bolj o Android/Apple telefonih.

Povej mi, kateri del je štorast za uporabo v primerjavi s prenosnikom. Namreč to je prenosnik (tablica) ki bo nadomestila moj delovni prenosnik.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Če bojda tako izpodrivajo zadeve...


Sej jih. Če ne opaziš vzorca ti ne morem pomagat. 10 let nazaj na telefonih nisi upal delat 1% stvari, ki si jih delal na računalniku. Zadnjih 10 let se ta procent vztrajno povečuje, normalno v tej fazi pa še vedno ne moreš pričakovati, da bodo telefoni danes zamenjali računalnike za vsa opravila. Ne še, zagotovo pa postopoma prihajamo tja.


Dejansko opažam kontra vzorec... par let nazaj so "vsi" meli tablice, pol so pa uvidli da z njimi ne morjo delat kaj dosti več kot z stacionarcem in itak jih uporabljajo doma, in ko so postale obsolete niso kupili novih ampak so kupili nov PC, ki je mnogo bolj multipraktičen kot tablica

Kar se pa tiče vzorca? No ja... šmrkavci več uporabljajo fone in folk več smartphone predvsem zaradi mobilnosti, ampak to je zato ker ga imaš v žepu, ko pa pridem domov in hočem nardit kaka spreadsheet in na hitro natipkat celo stran besedila, ali pa v miru primerjat grafe, pa ne buljim v smartphona ampak imam doma odličnega stacionarca... ko hočem odigrat kak World of Warcraft mi tudi na pamet ne pride uporaba P20 Proja, ampak kište =) >Tudi ko renderam video in ko režem video kolaž mi ne pride na pamet uporaba P20 Proja ampak stacionarca... edino ko po Tinderu swipam desno in levo in ko na šihtu med odmorom pogledam maile in novice odprem p20 pro =)

Tudi ko programiram, ne vzamem v roke p20 pro, enako velja za pisanje diplomske... To da bo pa mene vsepovsod čakal docker in da bom gor priklopil fon, pa pomeni samo da je telefon miniračunalnik... to pa lahko dobiš tudi ceneje z mini stacionarci ki so naprodaj =) in daš gor linuxa, efekt je enak, v žepu pa še skoz smartphone. Rezultat je pa samo to da se prej pokvarijo, imaš več šans da ga razbiješ itd.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če bojda tako izpodrivajo zadeve...


Sej jih. Če ne opaziš vzorca ti ne morem pomagat. 10 let nazaj na telefonih nisi upal delat 1% stvari, ki si jih delal na računalniku. Zadnjih 10 let se ta procent vztrajno povečuje, normalno v tej fazi pa še vedno ne moreš pričakovati, da bodo telefoni danes zamenjali računalnike za vsa opravila. Ne še, zagotovo pa postopoma prihajamo tja.


Dejansko opažam kontra vzorec... par let nazaj so "vsi" meli tablice, pol so pa uvidli da z njimi ne morjo delat kaj dosti več kot z stacionarcem in itak jih uporabljajo doma, in ko so postale obsolete niso kupili novih ampak so kupili nov PC, ki je mnogo bolj multipraktičen kot tablica

Kar se pa tiče vzorca? No ja... šmrkavci več uporabljajo fone in folk več smartphone predvsem zaradi mobilnosti, ampak to je zato ker ga imaš v žepu, ko pa pridem domov in hočem nardit kaka spreadsheet in na hitro natipkat celo stran besedila, ali pa v miru primerjat grafe, pa ne buljim v smartphona ampak imam doma odličnega stacionarca... ko hočem odigrat kak World of Warcraft mi tudi na pamet ne pride uporaba P20 Proja, ampak kište =) >Tudi ko renderam video in ko režem video kolaž mi ne pride na pamet uporaba P20 Proja ampak stacionarca... edino ko po Tinderu swipam desno in levo in ko na šihtu med odmorom pogledam maile in novice odprem p20 pro =)

Tudi ko programiram, ne vzamem v roke p20 pro, enako velja za pisanje diplomske... To da bo pa mene vsepovsod čakal docker in da bom gor priklopil fon, pa pomeni samo da je telefon miniračunalnik... to pa lahko dobiš tudi ceneje z mini stacionarci ki so naprodaj =) in daš gor linuxa, efekt je enak, v žepu pa še skoz smartphone. Rezultat je pa samo to da se prej pokvarijo, imaš več šans da ga razbiješ itd.

A oprosti, sem mi je zdelo, da imaš težave najti dovolj denarja, da uporabiš monitor dovolj visoke reolucije ki ga nativ podpira telefon. Veš danes doki za te prensone naprave niso to kar so bili včasih. Je pa seveda res, igrice pa ševedno raje igram na PC-ju, dasiravno oba tammala lastnih pc-jih igrata igrice preko kontrolerja. Da ti Workcraft ne moreš, in rabiš tipkovnico za to je bolj no stara šola.
Pa če se boš ravno obesil, glej tudi ti imaš doma PC, je to vzrok, ker pridejo tako komot domače igrače, no investicija se začne tam jurja po glavi.
Ker pa surface Pro, v službenem doku, in ko "ga uporabljam" kot tablica v tranzitu odlična mobilna izbira, me oš težko prepričal da je prenosnik bolj komot, ker je povprečni prensonik za 500€ napabne cene prav cegel proti surface pro zadevi.
Ps, Draga ima kobo ebralnik, pa se je ebralnikov baal kot hudič, dokler ni dobila takega ki stane več, kot povprečni slovenec investira v tablico.
Ampak ti si bolj klasičen tip, pa raje knjigo v roke...

Dejstvo je, da gre Apple, malo pozno ampak le gre naprej. Pridružuje se Google eko sistemu in zgolj vprašanje časa je, kdaj bo MS in Amazon skočil na isti vlak. Glede na to kar je google nastavim sem prepričan, da bodo vsi trije pa še kdo imeli enotni ekosistem, samo drug bo računal provizijo odvisno od vstopne točke v okolje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Ampak ti si bolj klasičen tip, pa raje knjigo v roke...


Logično, feeling ob klasični knjigi je 100x boljši... enako kot ob cajtngih =) Ampak to je drugo področje.

Je pa seveda res, igrice pa ševedno raje igram na PC-ju, dasiravno oba tammala lastnih pc-jih igrata igrice preko kontrolerja. Da ti Workcraft ne moreš, in rabiš tipkovnico za to je bolj no stara šola.


Je stara šola, ampak je tudi bolj kvalitetna igra, kot praktično vse ki so narete za PC... redko najdem tako kvalitetno igro na telefonu kot so najboljši AAA naslovi za PC in konzole... ko bom pa lahko igral Red Dead Redemption 2 ali pa Battlefield in Witcherja na kakšnem telefonu in bo laufal bom pa morda spremenil mnenje.

Pa če se boš ravno obesil, glej tudi ti imaš doma PC, je to vzrok, ker pridejo tako komot domače igrače, no investicija se začne tam jurja po glavi.
Ker pa surface Pro, v službenem doku, in ko "ga uporabljam" kot tablica v tranzitu odlična mobilna izbira, me oš težko prepričal da je prenosnik bolj komot, ker je povprečni prensonik za 500€ napabne cene prav cegel proti surface pro zadevi.
Ps, Draga ima kobo ebralnik, pa se je ebralnikov baal kot hudič, dokler ni dobila takega ki stane več, kot povprečni slovenec investira v tablico.
Ampak ti si bolj klasičen tip, pa raje knjigo v roke...


Problem je v tem, da so cene smartphonov zdaj take, da že presegajo RES dober gaming setup za povprečneža doma... če primerjava najnovejše flagshipe samsunga, huaweija in Appla, lahko že sestavim kišto ki je dosti boljša za gaming in dosti bolj uporabna za večino del... ker monitorje pa rabiš itak za oba če hočeš kaj delat, samo da docker tudi ni poceni, in če nekaj crkne na tisti mali napravici je popravljanje dražje kot pa na stacionarcu ki ga z 2 šraufoma odpreš če hočeš =)

Pa da ne bo nesporazuma smartphoni danes so vrhunske zadeve, samo če pa kdo misli da bodo smartphoni spremenili stacionarce in laptope v to kar so naredili mobilni telefoni stacionarnim telefonom se pa hudičevo motite... v taki sestavi ziher ne.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Ampak ti si bolj klasičen tip, pa raje knjigo v roke...


Logično, feeling ob klasični knjigi je 100x boljši... enako kot ob cajtngih =) Ampak to je drugo področje.

Je pa seveda res, igrice pa ševedno raje igram na PC-ju, dasiravno oba tammala lastnih pc-jih igrata igrice preko kontrolerja. Da ti Workcraft ne moreš, in rabiš tipkovnico za to je bolj no stara šola.


Je stara šola, ampak je tudi bolj kvalitetna igra, kot praktično vse ki so narete za PC... redko najdem tako kvalitetno igro na telefonu kot so najboljši AAA naslovi za PC in konzole... ko bom pa lahko igral Red Dead Redemption 2 ali pa Battlefield in Witcherja na kakšnem telefonu in bo laufal bom pa morda spremenil mnenje.

Pa če se boš ravno obesil, glej tudi ti imaš doma PC, je to vzrok, ker pridejo tako komot domače igrače, no investicija se začne tam jurja po glavi.
Ker pa surface Pro, v službenem doku, in ko "ga uporabljam" kot tablica v tranzitu odlična mobilna izbira, me oš težko prepričal da je prenosnik bolj komot, ker je povprečni prensonik za 500€ napabne cene prav cegel proti surface pro zadevi.
Ps, Draga ima kobo ebralnik, pa se je ebralnikov baal kot hudič, dokler ni dobila takega ki stane več, kot povprečni slovenec investira v tablico.
Ampak ti si bolj klasičen tip, pa raje knjigo v roke...


Problem je v tem, da so cene smartphonov zdaj take, da že presegajo RES dober gaming setup za povprečneža doma... če primerjava najnovejše flagshipe samsunga, huaweija in Appla, lahko že sestavim kišto ki je dosti boljša za gaming in dosti bolj uporabna za večino del... ker monitorje pa rabiš itak za oba če hočeš kaj delat, samo da docker tudi ni poceni, in če nekaj crkne na tisti mali napravici je popravljanje dražje kot pa na stacionarcu ki ga z 2 šraufoma odpreš če hočeš =)

Pa da ne bo nesporazuma smartphoni danes so vrhunske zadeve, samo če pa kdo misli da bodo smartphoni spremenili stacionarce in laptope v to kar so naredili mobilni telefoni stacionarnim telefonom se pa hudičevo motite... v taki sestavi ziher ne.

Odpri si temo o vsem kar se ti ne zdi in v tehnoloških zadevah, ostali gremo dalje....
PS
gaming je od nv 8800 dalje ostal na 1080p, to potrjuje tudi Steam
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

shadeX ::

v taki sestavi ziher ne.


Noben ni rekel, da bo sestava tudi taka ostala.

MrNighthawk ::

Mr.B je izjavil:

Povej mi, kateri del je štorast za uporabo v primerjavi s prenosnikom. Namreč to je prenosnik (tablica) ki bo nadomestila moj delovni prenosnik.

kick stand in tipkovnica? Na laptopu je to mal bolj fiksno, še posebej, če imaš zadevo v naročju. ne me narobe razumet. surface se mi zdi edina tablet/hybrid omembe vreden in takšen, ki ti zagotavlja dobro produktivnost s tipkovnico in ker ima popoln OS. Ampak, če bi imel na izbiro, imam rajši Surface Laptop.

Mr.B ::

MrNighthawk je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Povej mi, kateri del je štorast za uporabo v primerjavi s prenosnikom. Namreč to je prenosnik (tablica) ki bo nadomestila moj delovni prenosnik.

kick stand in tipkovnica? Na laptopu je to mal bolj fiksno, še posebej, če imaš zadevo v naročju. ne me narobe razumet. surface se mi zdi edina tablet/hybrid omembe vreden in takšen, ki ti zagotavlja dobro produktivnost s tipkovnico in ker ima popoln OS. Ampak, če bi imel na izbiro, imam rajši Surface Laptop.

Sej vem od osemih obeznih ur na delovnem mestu opraviš šest z prenosnikom v naročju, po možnosti na kavču. Teeh irelevantnih robnih pogojev je toliko da lahko rečem, kaj pa ko ležim v postelji.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrNighthawk ::

Mr.B je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Povej mi, kateri del je štorast za uporabo v primerjavi s prenosnikom. Namreč to je prenosnik (tablica) ki bo nadomestila moj delovni prenosnik.

kick stand in tipkovnica? Na laptopu je to mal bolj fiksno, še posebej, če imaš zadevo v naročju. ne me narobe razumet. surface se mi zdi edina tablet/hybrid omembe vreden in takšen, ki ti zagotavlja dobro produktivnost s tipkovnico in ker ima popoln OS. Ampak, če bi imel na izbiro, imam rajši Surface Laptop.

Sej vem od osemih obeznih ur na delovnem mestu opraviš šest z prenosnikom v naročju, po možnosti na kavču. Teeh irelevantnih robnih pogojev je toliko da lahko rečem, kaj pa ko ležim v postelji.


pomanjkljivost opaziš takrat, ko to rabiš ;)

bajsibajsi ::

Magic1 je izjavil:

Nekateri se še ne zavedajo, da lahko že par let zelo preprosto sliko telefona castaš na 65inch TV/monitor ter hkrati imaš povezano buetooth miško in tipkovnico na telefon(to zadnje lahko verjetno uporabljaš že skoraj desetletje).


Mi smo se pa sprasevali, zakaj te zadnje case tolikokrat in povsod vidimo, kako s seboj vlacis dvometersko skatlo. :P

bajsibajsi ::

shadeX je izjavil:

Če bi kdo 10 let nazaj rekel, da bomo lahko Call of Duty ali Diablo igrali na telefonih, bi ga peljali na psihiatrijo.


Kam bi peljali pa tistega, ki je 12 let nazaj igral Quake na S60 Nokijah? :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple uspešno prehaja med ponudnike storitev

Oddelek: Novice / Rezultati
359140 (7456) zmaugy
»

Apple konkretiziral mikavne storitve, novi iPhoni stavijo na objektive (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20336016 (26612) c3p0
»

Novosti iz Appla

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
219843 (6990) aborko
»

Apple novosti: 12-palčni MacBook, Apple Watch in kopica drugih izboljšav (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
390118467 (96160) opeter

Več podobnih tem