» »

Gume 2019

Gume 2019

1
2
»

PunkDude ::

Tako. Vzameš Uniroyal, ki so super po mokrem in zmagaš. Tudi prišparaš.

XLapse ::

Scorpy84 je izjavil:

Če si na obali, kupiš konkretne letne gume, ki so dobre na suhem in mokrem, pozimi pa se ne voziš v notranjost, ko je napovedan sneg.

imam že kar nove gor nameščene, Bridgestone TURA neki takega... So ble pred kratkim menjane. Ampak se nekako bojim za zimo kaj bo s temi, zato sm razmišljal na All Season.

Berem zgoraj da so all season fail za slovenijo. Zdej pa sm res mal zgubljen glede gum,samo vem da ne bi menjaval zimske in letne
alien technology

KAVINSKY ::

Kupi še eno garnituro felten, pa nanje daš ene zimske Kontinetalke. Vse skupaj pustiš pri vulkanizerju na hrambi, jeseni prideš, ti premenja, vmes spiješ kavo, plačaš in greš.

XLapse ::

slabe novice. mi je rekel da so gume stare 4 leta lol. #FML... mislim da bom jih kr menjal enkrat avgusta za all season continental. Mam Nexen 4 season na staremu in držijo dobro , vse lepo. Te continental pa so 100x boljše še.
alien technology

mwaaa ::

Kaj pravite o 15 let stari gumi iz prtlažnika? Jo moram imeti začasno zaradi predrtja in jutri opraviti eno daljšo pot.
BO varno? :P

korenje3 ::

XLapse je izjavil:

zakaj tak Diss na Nexen če recimo 4 season njihove majo ful dobre ocene online ?


jaz imam te gume na mojem 20 let starem mercedesu. Prej sem imel pirelli in michelin (2x dražje).
lahko rečem da so OK. zaradi visokega profila, ki je očitno slabo ojačan, prihaja sicer do zakasnitev pri hitrem vijuganju, ker se guma toliko deformira.
guma je pa kar trpežna, saj drži že 3. leto. guma je zimska in jo vozim pozimi in poleti. profil pa kar ohranja. pirelli recimo mi je znucal v 1 letu, so imele pa bistveno boljše karakteristike pri zavijanju v ovinke ali prehitevanju na avtocesti.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Anney ::

mwaaa je izjavil:

Kaj pravite o 15 let stari gumi iz prtlažnika? Jo moram imeti začasno zaradi predrtja in jutri opraviti eno daljšo pot.
BO varno? :P


Bo varno, če je napoljena do predpisanih zahtev, je pa to začasna rešitev, če pride do česarkoli. (upam da ne)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

matobeli ::

Odvisno od "daljše" poti in če je nerabljena. Po ene 50km bi se ustavil in preveril če je kaj narobe.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pnevmatike (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9719031 (3930) Morison
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28777458 (48240) slemarko
»

2015 Testi letnih pnevmatik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38297270 (69683) gruntfürmich
»

Nakup solidnih letnih pnevmatik

Oddelek: Na cesti
143924 (3453) theBill
»

Katere zimske in katere letne gume?

Oddelek: Loža
3110994 (8801) Fizikalko

Več podobnih tem