» »

Kje kupiti GTA5 PC (box)

Kje kupiti GTA5 PC (box)

Jerry000 ::

Ker že dolgo ne spremljam kje se kaj da kupiti me zanima če kdo ve kje kupiti GTA5 v škatli čim ceneje (akcija) za PC. Prosim ne predlagajte cd keyev ker me ne zanima, zanima me fizična oblika igre.

Master_Yoda ::

A ne dobis dandanes v fizicni skatli samo kodo katero potem aktiviras na Steamu ?
Dovie'andi se tovya sagain.

KAVINSKY ::

V škatlasti verziji GTA V dobiš 7 DVDjev, poleg tega preko Social Club luncherja prenese še okoli 70GB+ iz spleta. Odvisno od škatlaste verzije dobiš mogoče še zemljevid od Los Santos in nek začetni bonus za GTA online. Če imaš Steam raje kupi tam. Dobiš poceni ko so akcije. Sicer kakšna Igabiba, BigBang, Muller... ceneje.si

kitl76 ::

Miller.

jocoj ::

Muller bo škatla najverjetneje v nemščini. Na bolhi jih imaš kar nekaj

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

kitl76 ::

V našem so v angleščini.

Jerry000 ::

To na bolhi ne upam, lahko da je že spizdil key

KAVINSKY ::

Na steamu je zdaj za 12,49€

Jerry000 ::

Sem napisal in poudaril ampak vidim da se še vedno najdejo ljudje ki ne berejo posta, ne iščem digitalne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Nyana ::

Dvomim da je bobi_palčka nekdo ki ne bere posta, glede na to da ti je že v tretjem postu te teme lepo napisal... očitno ti bol slabo bereš svojo temo. Ti je pač še enkrat predlagal, če si si mogoče premislil in uvidel da za tak denar pač neboš dobil nove škatelne verzije al pa rabljene z delujočo kodo, kot jo dobiš zdaj na steamu. Drugače pa v Muller-a po novo, ki pride 30€ in je problem rešen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Gr8t ::

Mene je tudi pred kratkim zanimalo v kateri obliki dobiš nove igre kupljene v fizični trgovini.
In sem se spraševal tudi, če katera obstaja na Blu-rayu. Ampak če logično pomisliš, v PC-ju ima Blu-ray zapisovalnik verjetno še ne 0,01% uporabnikov. Cene se začnejo pri 80€, samo bralnikov se sploh ne dobi.
Zdaj sem pa res poguglal "new pc games on blu-ray" in sem enako prišel do GTA V s 7 DVD-ji:
https://steamcommunity.com/discussions/...
I hear GTA V was on 7 DVD's, and I believe that's the largest physical game on PC


Sicer sem pa še Red Dead 2 za PS4 s 100GB dobil v roku 24 ur, pa sem prenašal preko Wi-Fi z max 1MB/s.

Gr8t ::

Scene releasi pa pomoje niso bili nikoli na več kot dveh DVD-jih. Raje ripajo iz Steama.
EDIT: Bioshock Infinite iz 2013 je 3DVD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187898 (1302) Gagatronix
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941874091 (12070) oo7
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443202 (9818) Kayzon

gta 5 steam fail

Oddelek: Igre
243135 (2272) ahac

Več podobnih tem