» »

warcraft 3

warcraft 3

damirez ::

Ok dons sva dobila s frendom spilo pa bi jo mal zvecer spilal 1vs1 pa me zanima a se da sploh spilat ker tm mas sam LAN pa Batle.net opcijo kaj pa tko da jaz nardim server pa se on name konekta je to mozno slisal sm ze za ta KALI sam mi ga noce instalirat k more neki po enmialu poslat pa mi ne posle. Hvala!

Xplicit ::

Probaj s slovenskimi serverji Slo-Warcraft (no to je eden iz med njih, ostalih se trenutno ne spomnim)

ali pa probaj z iskanjemin bos videl da ze obstaja tema Slovenski server za Warcraft

MRtwister ::

jaz te vabim, da prides na kali. www.kali.net. rabu pa bos verzijo warcrafta 1.06 ali Frozen Throne verzijo 1.12(wc3 1.06 zato, ker je na kaliju zelo popularna mapa 3corridors in ne dela na 1.07+)

uglavnem, gres na http://www.kali.net, downloadas, se registriras na strani, vneses serisjke stevilke, nastavis warcraft in joinas igro. ko se igra zacnet gres v LAN. da se tudi igrat preko pvpgn serverjev(en takih je slo-warcraft) in prek Lancrafta in battlelana(simulirajo virtualen lan...rabis ipje)

Na kaliju sm Leto.

LP.

damirez ::

A lahk se en link please od 1.06 verzije pa no-cd crk

MRtwister ::

he he. no warez. poisci na strani http://www.wcgalaxy.com , sam se bos mogu registrirat.

LapD ::

Oj Twister se mi zdi da sva se že srečala:D :D . Men se tud zdi najboljši kali. Če maš RoC igraš Corridorje, TFT pa je boljši za navadne igre

damirez ::

Ok koko se spila s kalijam jes pridem not v kali in... kaj po tem neznam nc spilat prek kalija.

LapD ::

Najprej si morš naštimat War3 v Kaliju. Nardiš nov Custom game (Game Resources-My Games-Add new custom game) in not vpišeš podatke. Game name in Description je Warcraft 3, za File Name pa morš vpisat pot kjer maš W3 inštaliran. Daš v redu in pol lahko daš Create new game al pa je pridrižuš že narejeni sobi. Ko se War3 enkrat požene greš v lan in počakaš da host odpre mapo. To je to:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Warcraft 3 Frozen Throne - Prek interneta?

Oddelek: Igre
121663 (1519) strictom
»

Kako se igra Warcraft 3 na internetu?

Oddelek: Igre
322849 (2600) MasterMind
»

A je v bigbangu pomota?

Oddelek: Igre
111359 (892) unregistred
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911598 (6990) jRk0
»

Slovenski server za Warcraft 3

Oddelek: Igre
492951 (2002) MasterMind

Več podobnih tem