» »

Cpu Hlajenje

Cpu Hlajenje

Tilen88 ::

Priporočate kako vredu tiho hlajenje za CPU kot upgrate intelovega BOX hlajenja. Tam do 50€ toliko da menjam ker ta je začel glasno delovati.

K0l1br1 ::

Očisti rebra. Menjaj termalno pasto. Procesorju je vroče, plata je povišala obrate, da ga lahko hladi.

reptilia1 ::

be quiet! PURE ROCK recimo...

lonewolf_ ::

Jaz že imam skoraj 10let Noctuo, katero sem po sreči z dvema ventoma dobil pri Dinokompu za manj kot 40€. Ne bi menjal za karkoli drugega :) pa tudi zastonj pošljejo dele za novejše sockete, če predložiš dokazilo o nakupu.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Han ::

Noctua, BeQuiet, Scythe, Alpenföhn, Arctic Freezer...

DamijanD ::

Jaz sem pred kratkim na R5 2600 menjal stock cooler z Scythe Mugen 5 Rev. B - CPU je pod obremenitvijo 20°c hladnejši, ventilator je tišji. Aja bil je enih 47€

Tilen88 ::

Ok hvala za predloge. Drugače teermalna pasta je bila predkratkim menjana, čistim ga tudi redno. A je v SLO prav kaka trgovina ki se specijalizira v to? Sem malo pogledal in bi vzel "Be Quiet! Pure rock" ampak v dveh trgovinah kjer sem preveril ni na zalogi.

lonewolf_ ::

Tilen88 je izjavil:

Ok hvala za predloge. Drugače teermalna pasta je bila predkratkim menjana, čistim ga tudi redno. A je v SLO prav kaka trgovina ki se specijalizira v to? Sem malo pogledal in bi vzel "Be Quiet! Pure rock" ampak v dveh trgovinah kjer sem preveril ni na zalogi.


https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

https://www.enaa.com/oddelki/racunalnis...

Ima ga tudi Conrad za 45EUR in extremedigital za 39EUR.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

Pinturicchio ::

Sem pred kratkim kupil be quiet pure rock slim, tako tihega ventilatorja še v življenju nisem imel. Priporočam.

Tilen88 ::

Sej zto bi ga vzel. Sem pogledal par testov. Hvala lobewolf_ :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kartica in matična plošca (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
15411227 (8268) Gapi
»

Kateri Tih Ventilator???

Oddelek: Pomoč in nasveti
223847 (3216) Tydek
»

Kateri tihi ventilator?

Oddelek: Pomoč in nasveti
83474 (2508) GUFY
»

Comp za surfanje

Oddelek: Kaj kupiti
311930 (1565) JayKay

Več podobnih tem