» »

Potek pogodbe za določen čas

Potek pogodbe za določen čas

Temo vidijo: vsi
«
1
2

TwistedNorm ::

Pozdravljeni.

V kratkem se mi izteče pogodba za določen čas. Delodajalec mi bo ponudil novo (določen/nedoločen čas), saj je z mojim delom zadovoljen. Pogodbe ne bom podpisal, saj z delom v podjetju nisem več zadovoljen. Zanima me kakšne so moje pravice in dolžnosti. Ali sem delodajalca dolžan prej obvestiti o tem(odpovedni rok)? V pogodbi je naveden 30 dnevni rok ob odpovedi, kar pa to ne bo. Kako je z odpravnino in denarnim nadomestilom? Ga sicer ne bi želel koristiti, bi pa prišel prav če pravočasno ne najdem nove zaposlitve. V pogodbi imam naveden 10 dnevni rok za predajo poslov. Ali to velja tudi v tem primeru?

Hvala.

janezvalva ::

TwistedNorm je izjavil:

Pozdravljeni.

V kratkem se mi izteče pogodba za določen čas. Delodajalec mi bo ponudil novo (določen/nedoločen čas), saj je z mojim delom zadovoljen. Pogodbe ne bom podpisal, saj z delom v podjetju nisem več zadovoljen. Zanima me kakšne so moje pravice in dolžnosti. Ali sem delodajalca dolžan prej obvestiti o tem(odpovedni rok)? V pogodbi je naveden 30 dnevni rok ob odpovedi, kar pa to ne bo.

ko se ti izteče pogodba za določen čas, nimaš več nobenih pogodbenih obveznosti do delodajalca.

TwistedNorm je izjavil:

Kako je z odpravnino in denarnim nadomestilom?


ko se pogodba za določen čas izteče, delodajalec nima več nobenih pogodbenih obveznosti do tebe.

TwistedNorm je izjavil:

Ga sicer ne bi želel koristiti, bi pa prišel prav če pravočasno ne najdem nove zaposlitve. V pogodbi imam naveden 10 dnevni rok za predajo poslov. Ali to velja tudi v tem primeru?

Hvala.

ne.

louser ::

Odpovednega roka ni, ker ne boš dal odpovedi.
Odpravnine ni, ker ne boš odpuščen.
Za morebitno denarno nadomestilo se v roku 30 dni od poteka pogodbe prikaži na ZZRS s potrebno dokumentacijo.
Dopust se ti v primeru poteka pogodbe izplača.

matobeli ::

Če je bil delodajalec korekten do tebe mu lahko to prej poveš. Če ni bil, nej se jebe :))

K0l1br1 ::

Odpravnina je.

79. člen

(splošno)

(1) Pogodba o zaposlitvi, sklenjena za določen čas, preneha veljati brez odpovednega roka s potekom časa, za katerega je bila sklenjena, oziroma ko je dogovorjeno delo opravljeno ali s prenehanjem razloga, zaradi katerega je bila sklenjena.

(2) Pogodba o zaposlitvi, sklenjena za določen čas, lahko preneha, če se pred potekom časa po prejšnjem odstavku o tem sporazumeta pogodbeni stranki ali če nastopijo drugi razlogi za prenehanje pogodbe o zaposlitvi v skladu s tem zakonom.

(3) Delavec, ki mu preneha pogodba o zaposlitvi za določen čas po prvem odstavku tega člena, ima pravico do odpravnine. Pravice do odpravnine iz prejšnjega stavka nima delavec v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas, če gre za nadomeščanje začasno odsotnega delavca, v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas za opravljanje sezonskega dela, ki traja manj kot tri mesece v koledarskem letu, ter v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas za opravljanje javnih del oziroma prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas, ki je bila sklenjena zaradi vključitve v ukrepe aktivne politike zaposlovanja v skladu z zakonom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

WhiteLenate ::

Glede odpravnin še ena izjema - če odkloniš podpis pogodbe za nedoločen čas, prav tako nisi upravičen do odpravnine!

Nadomestilo za brezposelnost lahko dobiš, če si bil zaposlen vsaj 9 mesecev v zadnjih dveh letih in pod pogojem, da prenehanje delovnega razmerja ni nastopilo po tvoji volji. Če odkloniš podpis pogodbe torej nisi upravičen do nadomestila. Ob prijavi na ZRSZ je potrebno navesti razlog prenehanja in včasih se zahteva tudi dopis delodajalca o "nepodaljšanju" pogodbe.

Saul Goodman ::

WhiteLenate je izjavil:

Glede odpravnin še ena izjema - če odkloniš podpis pogodbe za nedoločen čas, prav tako nisi upravičen do odpravnine!

Nadomestilo za brezposelnost lahko dobiš, če si bil zaposlen vsaj 9 mesecev v zadnjih dveh letih in pod pogojem, da prenehanje delovnega razmerja ni nastopilo po tvoji volji. Če odkloniš podpis pogodbe torej nisi upravičen do nadomestila. Ob prijavi na ZRSZ je potrebno navesti razlog prenehanja in včasih se zahteva tudi dopis delodajalca o "nepodaljšanju" pogodbe.


ne poslušaj teh bedarij. ko ti preteče pogodba za določen čas, lahko mirne duše zavrneš pogodbo za nedoločen čas (tudi, če nimaš pametnega razloga), se oglasiš na zavodu in dobiš nadomestilo (kolikor ti ga pač pripada). govorim iz lastnih izkušenj. to, da ti ponujajo pogodbo za nedoločen čas ne igra popolnoma nobene vloge. vse na kar moraš biti pozoren je to, da ne daš odpovedi. oddelaš pač do datuma na pogodbi za določen čas in čao. niti ne rabiš nikjer razlagati zakaj in kako. basta.

Zgodovina sprememb…

WhiteLenate ::

Saul Goodman je izjavil:

WhiteLenate je izjavil:

Glede odpravnin še ena izjema - če odkloniš podpis pogodbe za nedoločen čas, prav tako nisi upravičen do odpravnine!

Nadomestilo za brezposelnost lahko dobiš, če si bil zaposlen vsaj 9 mesecev v zadnjih dveh letih in pod pogojem, da prenehanje delovnega razmerja ni nastopilo po tvoji volji. Če odkloniš podpis pogodbe torej nisi upravičen do nadomestila. Ob prijavi na ZRSZ je potrebno navesti razlog prenehanja in včasih se zahteva tudi dopis delodajalca o "nepodaljšanju" pogodbe.


ne poslušaj teh bedarij. ko ti preteče pogodba za določen čas, lahko mirne duše zavrneš pogodbo za nedoločen čas (tudi, če nimaš pametnega razloga), se oglasiš na zavodu in dobiš nadomestilo (kolikor ti ga pač pripada). govorim iz lastnih izkušenj. to, da ti ponujajo pogodbo za nedoločen čas ne igra popolnoma nobene vloge. vse na kar moraš biti pozoren je to, da ne daš odpovedi. oddelaš pač do datuma na pogodbi za določen čas in čao. niti ne rabiš nikjer razlagati zakaj in kako. basta.

Ne glede na tvojo izkušnjo je zakonodaja jasna. Druga stvar pa je temeljitost referentov ZRSZ pri preverjanju dejstev - o tem bi se dalo razpravljati.

Vazelin ::

In zakaj si raje že sedaj nisi iskal službe?
Nočem biti pameten ampak malce je tvegano kar tako pustiti job, če nimaš že novega pripravljenega.

Groot ::

Saul Goodman je izjavil:

WhiteLenate je izjavil:

Glede odpravnin še ena izjema - če odkloniš podpis pogodbe za nedoločen čas, prav tako nisi upravičen do odpravnine!

Nadomestilo za brezposelnost lahko dobiš, če si bil zaposlen vsaj 9 mesecev v zadnjih dveh letih in pod pogojem, da prenehanje delovnega razmerja ni nastopilo po tvoji volji. Če odkloniš podpis pogodbe torej nisi upravičen do nadomestila. Ob prijavi na ZRSZ je potrebno navesti razlog prenehanja in včasih se zahteva tudi dopis delodajalca o "nepodaljšanju" pogodbe.


ne poslušaj teh bedarij. ko ti preteče pogodba za določen čas, lahko mirne duše zavrneš pogodbo za nedoločen čas (tudi, če nimaš pametnega razloga), se oglasiš na zavodu in dobiš nadomestilo (kolikor ti ga pač pripada). govorim iz lastnih izkušenj. to, da ti ponujajo pogodbo za nedoločen čas ne igra popolnoma nobene vloge. vse na kar moraš biti pozoren je to, da ne daš odpovedi. oddelaš pač do datuma na pogodbi za določen čas in čao. niti ne rabiš nikjer razlagati zakaj in kako. basta.


Ne mešat jabolk in hrušk. Nekaj je odpravnina, ki ti jo je dolžan izplačati delodajalec zaradi prenehanja pogodbe o zaposlitvi (več možnih razlogov). Več najdeš tukaj.

Drugo je pa nadomestilo za brezposelnost, ki ti ga izplačuje Zavod za zaposlovanje in do katerega si upravičen, če si bil zaposlen vsaj 9 mesecev v zadnjih dveh letih. Again več informacij tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

MadMicka ::

Imaš pravico do odpravnine, sicer ni visoka, 1/5 bruto plače in do nadomestila na zavodu, če pač izpolnjuješ splošne pogoje.

Dej povej WhiteLenate, kje točno piše, da nimaš pravice do nadomestila, ko praviš, da je zakonodaja jasna? V 2. odstavku 63. člena ZUTD so taksativno našteti primeri, pa mi povej, po kateri alineji v takšnem primeru nimaš pravice?

Kajak ::

Če imaš pogodbo sklenjeno za določen čas, ti z zadnjim dnem poteče delovno razmerje. Če imaš v pogodbi dodatne pogoje oz. predaja poslov, spiši posle in postopke, ki jih boš predal. delodajalcu vsaj namigni, da se oziraš po drugi zaposlitvi (tudi on mora poiskati zamenjavo)oz. če te želi zadržati ti bo ponudil ugodnejše pogoje.
Pogodbo za določen čas ti ni treba odpovedati, je že sama časovno opredeljena ;)
Odpravnine ob poteku pogodbe za določen čas NI.
Lahko se prijaviš (čimprej) na Zavodu, da dobiš nadomestilo. Pogodbo za določen čas, ki je potekla prineseš sabo. Višina nadomestila in št. mesecev je odvisno od časa neprekinjene zaposlitve (vsaj 9mes). Poglej si višino nadomestila na straneh zavoda.

Delodajalcu vsaj namigni, da ne boš podaljšal razmerja. Enostavno ti pogodba z dnem poteče. Lahko ti pa delodajalec ponudbi boljše pogoje (višina plače, dni dopusta, razne ugodnosti in bonitete, če tvoje delo ocenjuje dobro...bolj, kot si mu pogrešljiv, boljše pogoje si lahko izboriš.
IZGUBITI NIMAŠ NIČESAR!

mgermo ::

Kajak je izjavil:


Odpravnine ob poteku pogodbe za določen čas NI.


Zakaj lažeš?

Mato989 ::

Spet kup folka ki nima pojma kako je danes.

Zagotovo vem samo 1 stvar.

- ČE ne boš podaljšal pogodbe za določen čas, bo pameten delodajalec zahteval od tebe pisno da ne boš podaljšal aka. da daješ odpoved (tako bo to smatral zavod za zaposlovanje) ker ko bo delodajalec dal iskanje novega delavca mora dokazovat da ni za isto delovno mesto oz. zakaj potem tebi ni podaljšal če je za isto... IN če bo ZRSZZ vsaj semi sposoben te bodo dobili in boš moral vračat nadomestilo plače! (kar je prav!)

- Za odpravnino pa nisem čisto ziher, če ti odideš oni bi pa te še meli... logično bi bilo da je v tem primeru ne dobiš ker se odpoveduješ dohodku, ampak pravno pa nisem 100%
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Kajak je izjavil:

Odpravnine ob poteku pogodbe za določen čas NI.
Podobno, kot ne obstaja 79. člen ZDR-1, nalepljen zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Mare2 ::

mgermo je izjavil:

Kajak je izjavil:


Odpravnine ob poteku pogodbe za določen čas NI.


Zakaj lažeš?


V skladu s petim odstavkom 79. člena Zakona o delovnih razmerjih (Uradni list RS, št. 21/13; ZDR-1) ima delavec v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas, ki je sklenjena za eno leto ali manj, pravico do odpravnine v višini 1/5 osnove.



Če je pogodba o zaposlitvi za določen čas sklenjena za več kot eno leto, ima delavec ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi pravico do odpravnine v višini 1/5 osnove, povečane za sorazmerni del te odpravnine za vsak mesec dela (1/5 osnove + 1/12 od 1/5 osnove za vsak mesec dela nad enim letom zaposlitve).



Osnova za odmero odpravnine je povprečna mesečna plača delavca za polni delovni čas iz zadnjih treh mesecev oziroma iz obdobja dela pred prenehanjem pogodbe o zaposlitvi za določen čas (četrti odstavek 79. člena ZDR-1).

V katerih primerih delavec nima pravice do odpravnine ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi za določen čas?

Pravice do odpravnine ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi za določen čas pa v skladu s tretjim in sedmim odstavkom 79. člena ZDR-1 nima delavec:

ki mu je prenehala pogodba za določen čas, sklenjena iz razloga nadomeščanja začasno odsotnega delavca,
v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas za opravljanje sezonskega dela, ki traja manj kot tri mesece v koledarskem letu,
v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas za opravljanje javnih del oziroma prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas, ki je bila sklenjena zaradi vključitve v ukrepe aktivne politike zaposlovanja v skladu z zakonom,
v primeru, ko delavec in delodajalec v času trajanja ali po poteku pogodbe o zaposlitvi za določen čas skleneta pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas oziroma če delavec nadaljuje z delom na podlagi pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas ali če delavec ne sklene pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas za ustrezno delo, ki mu ga je ponudil delodajalec po poteku pogodbe o zaposlitvi za določen čas.

Ugotavljamo, da ZDR-1 razen navedenih ne predvideva nobenih drugih izjem od upravičenosti do odpravnine ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi za določen čas.

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podr...

Mato989 ::

Mare2 je izjavil:

mgermo je izjavil:

Kajak je izjavil:


Odpravnine ob poteku pogodbe za določen čas NI.


Zakaj lažeš?


V skladu s petim odstavkom 79. člena Zakona o delovnih razmerjih (Uradni list RS, št. 21/13; ZDR-1) ima delavec v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas, ki je sklenjena za eno leto ali manj, pravico do odpravnine v višini 1/5 osnove.



Če je pogodba o zaposlitvi za določen čas sklenjena za več kot eno leto, ima delavec ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi pravico do odpravnine v višini 1/5 osnove, povečane za sorazmerni del te odpravnine za vsak mesec dela (1/5 osnove + 1/12 od 1/5 osnove za vsak mesec dela nad enim letom zaposlitve).



Osnova za odmero odpravnine je povprečna mesečna plača delavca za polni delovni čas iz zadnjih treh mesecev oziroma iz obdobja dela pred prenehanjem pogodbe o zaposlitvi za določen čas (četrti odstavek 79. člena ZDR-1).

V katerih primerih delavec nima pravice do odpravnine ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi za določen čas?

Pravice do odpravnine ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi za določen čas pa v skladu s tretjim in sedmim odstavkom 79. člena ZDR-1 nima delavec:

ki mu je prenehala pogodba za določen čas, sklenjena iz razloga nadomeščanja začasno odsotnega delavca,
v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas za opravljanje sezonskega dela, ki traja manj kot tri mesece v koledarskem letu,
v primeru prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas za opravljanje javnih del oziroma prenehanja pogodbe o zaposlitvi za določen čas, ki je bila sklenjena zaradi vključitve v ukrepe aktivne politike zaposlovanja v skladu z zakonom,
v primeru, ko delavec in delodajalec v času trajanja ali po poteku pogodbe o zaposlitvi za določen čas skleneta pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas oziroma če delavec nadaljuje z delom na podlagi pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas ali če delavec ne sklene pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas za ustrezno delo, ki mu ga je ponudil delodajalec po poteku pogodbe o zaposlitvi za določen čas.

Ugotavljamo, da ZDR-1 razen navedenih ne predvideva nobenih drugih izjem od upravičenosti do odpravnine ob prenehanju pogodbe o zaposlitvi za določen čas.

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podr...


Boldano je pomembno za OP!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

TwistedNorm ::

Hvala vsem za odgovore. Kot v vseh prejšnjih temah vidim da so mnenja različna. Večina vas komentira v zvezi z odpravnino in nadomestilom, morda bi bilo boljše da tega nisem omenil. Zanima me predvsem kakšne dolžnosti imam do podjetja pred odhodom. Kajak je komentiral mojo omembo člena o predaji poslov. Ta tudi narekuje denarno kazen v primeru da posli niso predani v skladu s tem členom. S podjetjem sem sicer v dobrih odnosih in seveda bom odhod omenil prej ter tudi predal posle. Skrbi me samo da mi ne bodo na podlagi tega ali kakega drugega člena v pogodbi našli kak razlog za kazen. Je v kratkem času podjetje zgubilo precej zaposlenih in je vodstvo precej nejevolno pa ne želim da to vpliva na korekten razhod.

EDIT:

@Mato989: Kaj se smatra pod ustrezno delo? Kaj če meni delo v tem podjetju ne ustreza do take mere da ne želim podaljšati pogodbe?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

TwistedNorm je izjavil:

Hvala vsem za odgovore. Kot v vseh prejšnjih temah vidim da so mnenja različna. Večina vas komentira v zvezi z odpravnino in nadomestilom, morda bi bilo boljše da tega nisem omenil. Zanima me predvsem kakšne dolžnosti imam do podjetja pred odhodom. Kajak je komentiral mojo omembo člena o predaji poslov. Ta tudi narekuje denarno kazen v primeru da posli niso predani v skladu s tem členom. S podjetjem sem sicer v dobrih odnosih in seveda bom odhod omenil prej ter tudi predal posle. Skrbi me samo da mi ne bodo na podlagi tega ali kakega drugega člena v pogodbi našli kak razlog za kazen. Je v kratkem času podjetje zgubilo precej zaposlenih in je vodstvo precej nejevolno pa ne želim da to vpliva na korekten razhod.

EDIT:

@Mato989: Kaj se smatra pod ustrezno delo? Kaj če meni delo v tem podjetju ne ustreza do take mere da ne želim podaljšati pogodbe?


1. ti nimaš nobenih dodatnih nalog pred odhodom če niso te izrecno zapisane v pogodbi. DELODAJALEC ti je načeloma po zakonu dolžan izstavit novo pogodbo dovolj hitro da če jo zavrneš (torej število dni dopusta + 3 dni za pregled pogodbe) lahko pokoristiš ves dopust(nadure), ti si pa se dolžan zadnji dan ob odhodu razdolžit službene opreme (zahtevaj zapisnik da si vbrnil) to je to.

2. Ustrezno delo se smatra če je pogodba enaka kot prejšnja ker če je bila prvič ustrezna zavod za zaposlovanje smatra da je tudi naprej ustrezna =) Če pa slučajno ni pa si kriv sam, jo podpiši in išči drug šiht ko najdeš daj odpoved kot 98% folka.

Ko so meni zavrnili podaljšanje pogodbe po 2 letih sem dobil odpravnino + nadomestilo plače
Ko sem sam zavrnil podaljšanje pogodbe sem moral napisat da zavračam podaljšanje pogdbe (s tem se odpoveš odpravnini in delodajalec dokazuje zavodu oz. zakonu da ni on tebe odpustil ko išče enak kader, drugače ima omejitve)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

louser ::

K0l1br1 je izjavil:

Kajak je izjavil:

Odpravnine ob poteku pogodbe za določen čas NI.
Podobno, kot ne obstaja 79. člen ZDR-1, nalepljen zgoraj.

Se mi zdi, da se delodajalci temu uspešno izmikajo.

Ko sem sam zavrnil podaljšanje pogodbe sem moral napisat da zavračam

A kar brez vazelina?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Mato989 ::

@Mato989: Kaj se smatra pod ustrezno delo? Kaj če meni delo v tem podjetju ne ustreza do take mere da ne želim podaljšati pogodbe?


Še na ta del malo več... za to da ti ugotoviš ustreznost dela je poizkusna doba na začetku... zdaj ne vem če si dobil pogodbo za 1 mesec potem morda celo pali... ampak če si pa delal za določen čas 1 leto ali pa kaj, pa je logično da bi moral to ugotovit že prej =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

bo pameten delodajalec zahteval od tebe pisno da ne boš podaljšal aka. da daješ odpoved (tako bo to smatral zavod za zaposlovanje) ker ko bo delodajalec dal iskanje novega delavca mora dokazovat da ni za isto delovno mesto oz. zakaj potem tebi ni podaljšal če je za isto...

Pameten delojemalec pa ne bo nič podpisal. Saj NI OBVEZNO.

Pač te ni v službo, ko se izteče pogodba in greš na zavod...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

Mato989 je izjavil:

bo pameten delodajalec zahteval od tebe pisno da ne boš podaljšal aka. da daješ odpoved (tako bo to smatral zavod za zaposlovanje) ker ko bo delodajalec dal iskanje novega delavca mora dokazovat da ni za isto delovno mesto oz. zakaj potem tebi ni podaljšal če je za isto...

Pameten delojemalec pa ne bo nič podpisal. Saj NI OBVEZNO.

Pač te ni v službo, ko se izteče pogodba in greš na zavod...


Jap, to je naredil kolega, in je oseba na zavodu vpričo njega poklicala firmo kjer je nazadnje delal in prijazno vprašala če so ga odpustili oz. mu oni niso podaljšali pogodbe oz. je dobil ponujeno, ko so mu dali dokaz s forwardiranim mailom tip ni dobil nadomestila plače =) Pa še na piki ga je imela na zavodu...

Seveda če imaš srečo in so leni in nesposobni potem je lahko ok... ampak jaz ne bi gamblal. Ker na njih pritiskajo da se čim manj tega izplača.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

Fak, ta zavod za zaposlovanje je treba čimprej ukiniti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Tu se dejansko gre za čisto osnovno vprašanje morale in etike z kančkom logike.

Če imaš službo in ti pogodba kmalu poteče in DOBIŠ novo pogodbo(morda celo z boljšimi pogoji) in ne podpišeš potem se logično smatra da imaš dovolj financ za preživljanja sebe vsaj 6 mesecev (ko lahko spet vložiš za socialno) ali pa imaš drugje službo in zato je prav da se v takih primerih ne da ne socialne in ne nadomestila plače.

RAZEN če je za to objektivni razlog (zdravstveno stanje ki ga potrdi zdravnik ipd...) in ne to da tebi več to ni za delat ni objektivni razlog ker za delat ni 98% folka kar pač delajo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

louser ::

Invictus je izjavil:

Fak, ta zavod za zaposlovanje je treba čimprej ukiniti...

Se da z njimi za marsikaj dogovoriti, če imaš malce pogajalske žilice.
Jaz sem zmeraj upravičen vseh sestankov razen prvega in mi tudi ne težijo s ponudbami.
Morda zato, ker so mi enkrat zatežili delo pri nekem privatniki, ki ni bil sposoben plačila.
Mislim, da smo sklenili kar dober dogovor, da bo tista delavka letela čez zaprto okno, če ne bom dobil plačila na rok oziroma ne bo garanta zanj.
Uspelo je tudi zato, ker se je tisti delodajalec uspel 'izogniti' črni list.
Pa štipendiranje brez urejene preživnine.
Vpogled v bazo podatkov, katero so imeli, a niso smeli pogledati v njo. (Takrat še DURSova).

V najslabšem primeru od delodajalca izsiliš kršitev, s katero ga potem izsiljuješ.
Moraš pa biti inteligentno previden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Vazelin ::

Ko sem šel jaz na zavod po absolventu sem ji prijazno rekel naj me pusti na miru eno leto:D
Konec maja naslednje leto se je začelo tezenje in sem se izpisal;)

MadMicka ::

Mato989, dej povej, zakaj odgovarjaš na povsem jasna vprašanja, če pa nimaš pojma o teh zadevah?

Se pravi, TwistedNorm, ti nič ne rabiš narediti, ko pač se pač pogodba izteče, ne prideš na delo in to je to. Če pa te vprašajo ali boš podaljšal pogodbo, rečeš da ne, ne rabiš biti v tej smeri aktiven in ti njih karkoli spraševati. Je naloga delodajalca, da poskrbi, da bo imel dovolj delovne sile in da bo imel pravočasno podpisane pogodbe.

Mato989 ::

MadMicka je izjavil:

Mato989, dej povej, zakaj odgovarjaš na povsem jasna vprašanja, če pa nimaš pojma o teh zadevah?

Se pravi, TwistedNorm, ti nič ne rabiš narediti, ko pač se pač pogodba izteče, ne prideš na delo in to je to. Če pa te vprašajo ali boš podaljšal pogodbo, rečeš da ne, ne rabiš biti v tej smeri aktiven in ti njih karkoli spraševati. Je naloga delodajalca, da poskrbi, da bo imel dovolj delovne sile in da bo imel pravočasno podpisane pogodbe.


Seveda on ne rabi nič naredit, ampak ko ga bo na Zavodu spraševala zakaj je ostal brez zaposlitve in če bo povedal po resnici ne bo dobil nadomestila in tudi odpravnine ne bo dobil(tole nisem 100%) če bo zavrnil podaljšanje pogodbe, če bo delodajalec pameten mu bo poslal pogodbo v vpogled preko maila in bo ga povprašal po pisnem odgovoru glede odločitve podpisa, če odgovora ne bo se smatra kot odklonilno ker je prejel papirje ali misliš da bo tip ignoriral nadrejenega in vprašanja ŽNJ dni?

Je pa res, da če pogodbe ne bo in poteče tista za določen čas in prideš dan za tem ti v službo delat in ti ne rečejo da zapustiš delovne prostore da si po zakonu smatran kot da si dobil za nedoločen čas =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

louser ::

ko ga bo na Zavodu spraševala zakaj je ostal brez zaposlitve

Bo povedal, da mu je potekla pogodba.

če bo zavrnil podaljšanje pogodbe,

Bo povedal, da dela v neznosnih pogojih in ni pogodbe podaljšal iz osebnih razlogov.
Če podjetju delavci odhajajo kot po tekočem traku, ne bodo spraševali več nič.

Če tega ni, izsiliš mobbing. Najlažje tako, da delodajalcu predočiš njegove kršitve v zvezi z zakonodajo, ne nujno povezano z zaposlovanjem.
Tega je polno, ker nobeno resno podjetje, ki zaposluje preko ZZRS nima kup napak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

ginekk ::

Invictus je izjavil:

Fak, ta zavod za zaposlovanje je treba čimprej ukiniti...


:) Pa skor 800 (!) zaposlenih + n pogodbenih podizvajalcev na raznih projektih.

Mare2 ::

louser je izjavil:

izsiliš mobbing


Nekateri imajo fiksno idejo, da je mobing že, če delodajalec reče delavcu delaj. :(

louser ::

Če vzame preveč osebno in mu uide par besed, ko mu rečeš, da tega nisi dolžan početi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Cveto ::

Pri nas smo imeli enega inženirjam, ki je kar ostal doma. Že nekaj časa pred potekom pogodbe je vprašal če bodo podaljšali, pa da bi se pogovorili glede plače itd.. in so rekli vedno "bomo uredili". Potem pa niso in en dan tipa ni bilo v službo. Ko so ga klicali, je rekel da ne vem zakaj ga kličejo, saj je pogodba potekla. Odpravnine ni dobil, na zavodu tudi nič, kakor vem (je šel itak kmalu delat drugam). Ga je pa firma tožila, ker ni predal zapiskov o raziskovalnem delu, ki jih je vodil. Zadevo je pisal v službenem času, na službeni opremi, z službenim kulijem in na službeni papir, tako da bi moral predati. O kakršnikoli predaji poslov pa ni bilo govora.

Grdo, ampak mu dam prav. Pred tem smo morali vsi prosjačiti za te pogodbe, potem smo pa vsi dobili za nedoločen čas. Jaz sem jo sicer dobil že prej, ker sem jo rabil zaradi kredita, a sem moral pred tem podpisati bianco odpovedno izjavo (brez datuma). Mi ni bilo lahko, a ni šlo drugače.

Vazelin ::

Cveto: naj uganem. Ta delodajalec je lastnik, direktor, tajnica in računovodja obenem in vse to v eni osebi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Cveto ::

V podjetju je bilo takrat cca 40 ljudi, letni promet okoli 5 miljonov.

MadMicka ::

Mato989, še enkrat samo zate, ker si bolj trde sorte. Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu. In prosim, ne odgovarjaj, če ne veš.

Utisevalec ::

Pri odgovorih malce pazite.

Pogodba za določen čas je specialna oblika pogodbe in ima posebne pogoje, predvsem pa omejuje delodajalca pri taki obliki zaposlitve. Načeloma (če ne gre za začasno premostitev, sezonsko delo, ... kar je posebej napisano v pogodbi) se pogodba za določen čas po 2h letih (ali prej, če je tako definirano) SAMODEJENO podaljša v pogodbo za nedoločen čas; to je urejeno avtomatično in je napisano v zakonu. Skratka če gre za klasično pogodbo brez posebnih omemb o specialnih primerih, delodajalcu sploh ni treba dajat nove pogodbe saj se obstoječa samodejeno pod istimi pogoji spremeni v pogodbo za nedoločen čas.

Za odpiralca teme v tem primeru* pomeni da tudi če nič ne podpiše je avtomatično po preteku stare pogodbe zaposlen za nedoločen čas in posledično tudi pomeni da mora dat sam odpoved, kar prinese potem vse pravne posledice (ni ugodnosti sociale in odpravnin).

* za primer ni napisanih zadostnih podatkov kakšen tip pogodbe za določen čas ima niti ne koliko časa že poteka delo pod tako pogodbo, tako da govorim samo v teoriji za najbolj klasičen tip pogodbe

S strani delodajalca je pogodba za določen čas lahko sklenjena če rabi dodatno delovno silo (sezonsko, začasni povečan obseg dela, začasno nadomeščanje drugega delavca ...), kar mora tudi uradno definirat (nov tip delovnega mesta ali pa definicija zamenjave obstoječega) in mora bit jasno napisano v pogodbi kjer je omenjeno tudi trajanje. Po koncu take pogodbe mora delodajalec ukinit to delovno mesto (če je bilo odprto z namenom povečanega obsega), drugače sledijo zanj pravne posledice. Glede na to da avtor omenja da se mu želi pogodba podaljšati domnevam da se bo delovno mesto ohranilo (se ga rabi), torej itak nima izbire. Ena opcija sicer je da delodajalec malo "na sivo" ukine delovno mesto in bo delavca z novo pogodbo preselil na drugo (tipizacija) delovno mesto. V tem primeru avtorju ni potrebno podpisovat nove pogodbe ker nima veze s staro, tako da lahko mirno gre in ohrani ugodnosti kot se jih omenja.

Mato989 ::

MadMicka je izjavil:

Mato989, še enkrat samo zate, ker si bolj trde sorte. Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu. In prosim, ne odgovarjaj, če ne veš.


Neumnost prosim dokazi... Ce ti ponudijo nadaljevanje pogodbe in zavrnes potem je to za zrszz tretirano skoraj tako kot odpoved... Csd bo pa poklical delodajalca in ga vprasal ce ti niso podaljsali in ko bodo rekli da so ti hotli in si zavrnil bos dobil zavrnjeno socialno ker si imel moznost delat in dobivat placo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gokeiken ::

Ti povem iz izkušenj.

Kr je napisal MadMicka drži: Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu.

Sem dobil oboje, ko sem bil v enakem položaju. Je pa odvisno koliko časa si bil pri njih zaposlen, na podlagi tega je potem tudi višina odpravnine.
Pri meni so v podjetju celo želeli, da bi pri njih napisal, da ne želim podaljšanja pogodbe, da bi se oni temi izognili. Vendar niso za to imeli nobene podlage. Moje delo se je zaključilo s pogodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gokeiken ()

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Mato989, še enkrat samo zate, ker si bolj trde sorte. Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu. In prosim, ne odgovarjaj, če ne veš.


Neumnost prosim dokazi... Ce ti ponudijo nadaljevanje pogodbe in zavrnes potem je to za zrszz tretirano skoraj tako kot odpoved... Csd bo pa poklical delodajalca in ga vprasal ce ti niso podaljsali in ko bodo rekli da so ti hotli in si zavrnil bos dobil zavrnjeno socialno ker si imel moznost delat in dobivat placo

Tak zakon ne bi šel skozi, niti ni šel.

Če se CSD ali zavod obnaša drugače, je to čista prilika za tožbo, ki jo gladko dobiš.

Če ne drugega, bi to kršilo načelo enakopravnosti med delavcev in delodajalcem.

Če kdo ni dobil nadomestila ali socialne, je že kdaj delodajalcu podpisal kak papir. Kar večina butastih Slovencev tako ali tako stori, brez da bi prebrala ali pomislila na posledice.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Potica09 ::

Mato989 je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Mato989, še enkrat samo zate, ker si bolj trde sorte. Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu. In prosim, ne odgovarjaj, če ne veš.


Neumnost prosim dokazi... Ce ti ponudijo nadaljevanje pogodbe in zavrnes potem je to za zrszz tretirano skoraj tako kot odpoved... Csd bo pa poklical delodajalca in ga vprasal ce ti niso podaljsali in ko bodo rekli da so ti hotli in si zavrnil bos dobil zavrnjeno socialno ker si imel moznost delat in dobivat placo


Lahko poves v katerega izmed primerov, navedenih na strani zavoda, spada nepodaljsanje pogodbe?

https://www.ess.gov.si/_files/1932/dena...

Mare2 ::

Mato989 je izjavil:

Csd bo pa poklical delodajalca


Mato989, CSD običajno ne kličejo...

Mato989 ::

Potica09 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Mato989, še enkrat samo zate, ker si bolj trde sorte. Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu. In prosim, ne odgovarjaj, če ne veš.


Neumnost prosim dokazi... Ce ti ponudijo nadaljevanje pogodbe in zavrnes potem je to za zrszz tretirano skoraj tako kot odpoved... Csd bo pa poklical delodajalca in ga vprasal ce ti niso podaljsali in ko bodo rekli da so ti hotli in si zavrnil bos dobil zavrnjeno socialno ker si imel moznost delat in dobivat placo


Lahko poves v katerega izmed primerov, navedenih na strani zavoda, spada nepodaljsanje pogodbe?

https://www.ess.gov.si/_files/1932/dena...



Ti jaz povem kaj lahko zavod naredi... tale majster bo pač šel po MadMickovo, delodajalec če pa je pameten bo tisti dan odprl enako delovno mesto in poklical osebo na zavodu naj mu pošlje tega kandidata (po ovinkih) in zavod bo delavca napotil nazaj na njegovo delovno mesto, 2x lahko zavrneš drugače letiš =) To lahko uredijo v 4 urah če želijo.

Tudi to smo doživeli.

Dejansko pa se Zavod in CSD držita načela da ti nič ne pripada 6 mesecev če zavrneš delo brez res dobrih razlogov (na zavodu mislim da je to 2x) si najebal(sicer baje bodo nekaj spremenili se mi zdi da se samo znižajo finance)

Če bo pa delodajalec mu poslal pogodbo o zaposlitvi novo na mail in ne bo odpisal in ignoriral bo pa tudi to lahko delodajalec poslal zavodu ki na podlagi prakse take potem vzame na piko in jim otežijo zadeve(in prav je tako)

Lahko pa se seveda greš tožit če ti je za 1.200€ =) Čist možno da dobiš samo bogi si boš vedno ko boš na zavodu =)

Itak pa je tako, da če nočeš podaljšat bo normalen človek razumel kot da nočeš delat in tudi ne rabiš denarja, drugače sprejmi naprej in išči drug šiht. Dejansko je zavračanje nove pogodbe škoda za državo, in kot tako bi se moralo to smatrat. Saj je ok če zavrneš samo potem živi 6 mesecev od prihrankov.

Itak bi OP rad samo hvatal krivine bi moj stari reko, izkoriščal in pobiral ven denar, delal pač ne =) Upam da ga zjebejo!

Mare2 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Csd bo pa poklical delodajalca


Mato989, CSD običajno ne kličejo...


Hmmm zanimivo, ko sem nazadnje bil tam je 4x zmes dobila klice delodajalcev... tudi pokličejo okrog itd... koelga ki dela na zavodu je rekel da je s kom na dnevni vezi in ga kliče ko ma dober kader itd... In tudi zjebejo take papke ki izkoriščajo sistem to mu je največje veselje. Pobiralci denarja ki nočejo delat ko imajo možnost.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

mancini ::

Mato

a si ti slišal za varstvo osebnih podatkov
ti pišeš kako se da vse po telefonu dogovorit, CSD pokliče bivšega delodajalca, itd

vse kar pišeš je popolnoma nezakonito in ne nese vode
A si podpisal tvojemu delodajalcu, da lahko po mili volji daje tvoje osebne podatke komur želi in kdaj želi. A si upa en sp ali doo to privoščiti

Mare2 ::

mancini je izjavil:


A si podpisal tvojemu delodajalcu, da lahko po mili volji daje tvoje osebne podatke komur želi in kdaj želi.

Mato989 je, kot izgleda, podpisal. :)

Mato989 ::

mancini je izjavil:

Mato

a si ti slišal za varstvo osebnih podatkov
ti pišeš kako se da vse po telefonu dogovorit, CSD pokliče bivšega delodajalca, itd

vse kar pišeš je popolnoma nezakonito in ne nese vode
A si podpisal tvojemu delodajalcu, da lahko po mili volji daje tvoje osebne podatke komur želi in kdaj želi. A si upa en sp ali doo to privoščiti


Seveda mora delodajalec javit razlog zakaj je prenehala zaposlitev ZZZSju in tudi ZRSZZju javi delodajalec ko da povpraševanje po novem zakaj prejšnjega nima več, evidence obstajajo, sploh pa kako boš dokazal da te imajo na zavodu na piki, v 4 urah te lahko pošljejo na par razgovorov če ne sprejmeš si najebal =) Ni se za špilat, so sicer nesposobni ampak se pa najde par zagnanih, njim je cilj da čim manj folka dobi denar, ti se pa pojdi pravdat za jurija =)

Če misliš da to ni res, naj vas tip posluša, morda bo šlo skoz, če pa ne bo šlo bo pa imel ogromno problemov pa še pravdat se bo moral =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

Mato989 je izjavil:


Hmmm zanimivo, ko sem nazadnje bil tam je 4x zmes dobila klice delodajalcev... tudi pokličejo okrog itd... koelga ki dela na zavodu je rekel da je s kom na dnevni vezi in ga kliče ko ma dober kader itd... In tudi zjebejo take papke ki izkoriščajo sistem to mu je največje veselje. Pobiralci denarja ki nočejo delat ko imajo možnost.

Delodajalec sploh ne bi smel klicati okoli glede teh podatkov, CSD mu jih pa ne bi smel dati...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

K0l1br1 ::

MadMicka je izjavil:

Mato989, še enkrat samo zate, ker si bolj trde sorte. Če delodajalec ponudi delavcu podaljšanje pogodbe za določen čas in delavec reče ne, ima delavec v takem primeru vseeno pravico do odpravnine in do nadomestila na zavodu. In prosim, ne odgovarjaj, če ne veš.


(7) Delavec nima pravice do odpravnine po tretjem oziroma petem odstavku tega člena v primeru, ko delavec in delodajalec v času trajanja ali po poteku pogodbe o zaposlitvi za določen čas skleneta pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas oziroma če delavec nadaljuje z delom na podlagi pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas ali če delavec ne sklene pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas za ustrezno delo, ki mu ga je ponudil delodajalec po poteku pogodbe o zaposlitvi za določen čas.

Za tole bi rekel, da nekdo, najbrž ne Mato, ne bere zakona, ki je bil že enih 3x prilepljen zgoraj.

Invictus ::

Problem je v tem, ker delodajalec ponavadi ne ponudi pogodbe za nedoločen čas...

Sicer pa več delajte, pa ne boste na sociali...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpravnina

Oddelek: Loža
456490 (3168) MadMicka
»

Potek pogodbe za določen čas in denarno nadomestilo za brezposelnost

Oddelek: Loža
3710403 (8800) St235
»

Sporazumna prekinitev pogodbe (dolg delodajalca) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5513166 (11490) Pithlit
»

Delo v poskusni dobi

Oddelek: Loža
459217 (7162) finpol1
»

Prosim za nasvet: sporazumna odpoved

Oddelek: Loža
2810750 (10150) MadMicka

Več podobnih tem