» »

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Temo vidijo: vsi
««
8 / 8
»
»»

Ben Dover ::

Ti si itak v kleti 24/7, tako da ti verjamem, čestitam!

Miki N ::

Bendži, fukaš kaj? Že dolgo se nisi pohvalil. Vse ok?

Ben Dover ::

Odkar me je Hipi zavrnila, nič, sem čist v bedu, žile rezat, tule nabiram koristne informacije.. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Miki N ::

Aaah, glavo pokonci stara sablja. Kdo ve, morda si si se pa za las izognil "Hipijevih čarov".

PrihajaNodi ::

Ben Dover je izjavil:

Odkar me je Hipi zavrnila, nič, sem čist v bedu, žile rezat, tule nabiram koristne informacije.. :))



Sej pol sva skor na istem. Jst se saj zavedam da sem v kleti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

A tebe tud ne mara? I feel u bro, grem skadit škatlo marličev, depresija..

PrihajaNodi ::

Katere pa kadiš?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ben Dover ::

ta zelene

shadeX ::

Ford je že?

Ben Dover ::

Nisem shintaro, nisi pameten model.

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:



Moški so postali SIMPSI. Prodali bi vse ya fuk, obupaci...s tem vedenjem pa dvigujejo ženskam ego.

Samo nevoščljiv si, ker moraš plačevati za nekaj kar "simpsi" dobijo zastonj.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Niti tega ne pocnem vec ker sem prelen in grem raje popoldan spat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ben Dover ::

Sej nimaš keša, gre vse v cigarete. Bogi si Nodi, bogi.

kuall ::

Pri zmenakrijah se gre za to, da je evolucija idiotom (babam) dala v roke moč ocenjevanja boljših od njih. To drži za nas inteligente moške.
Babe ne padajo niti na denar, izgled ali pamet. Govorim iz lastnih izkušenj.

Ben Dover ::

Na kaj pa padajo? Na kaj misliš, da pada Hipi? Hvala za pomoč že vnaprej.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Na zenske
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ben Dover ::

A si ziher?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Al pa macke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

__Devil__ ::

Na denar. Lepe punce imajo rade "bad guys". Zakaj je tako?

Gagatronix ::

Zato, ker si domisljajo, da lahko spremenijo odraslega moskega.

Ben Dover ::

__Devil__ je izjavil:

Na denar. Lepe punce imajo rade "bad guys". Zakaj je tako?




Ker ste bedni in dolgočasni..

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Why don't you go and Bend Over for JJ already ? Pa nehaj smetit, si se hujsi ko Hipatij, on dejansko vcasih se kaj pametnega pove.

Ben Dover ::

Gagatronix je izjavil:

Why don't you go and Bend Over for JJ already ? Pa nehaj smetit, si se hujsi ko Hipatij, on dejansko vcasih se kaj pametnega pove.


Ti si pa nesramen in vulgaren. Jaz bi se zamislil na tvojem mestu.

Gagatronix ::

No, daj pojdi smetit se v temo Opozori Moderatorja

poweroff ::

Ne vidim kaj je smisel takih portalov oz. kako se sploh lahko na takih portalih najdejo partnerji.

V bistvu ti portali skušajo narediti ljubezen in partnerstvo za tržno blago. Tako kot jaz na Aliexpresu kupujem procesorje in razno tehnično kramo, naj bi tukaj s klikom "kupil" partnerski odnos. Ni čudno, da se ob takem konceptu na koncu vse spremeni v poskus kupovanja sexa.

Tudi tisti, ki se "reklamirajo" gor, so v bistvu popredmeteni. Tako kot spletni trgovec navaja karakteristike svojih izdelkov in privlačno slikico, so tudi ljudje na teh portalih postavljeni na nivo izdelka z določenimi karakteristikami in reklamno fotografijo.

Skratka, imamo "blago", ki se prodaja in "kupce", ki iščejo blago. S to razliko, da tukaj "blago" kupuje kupce in ne obratno. Fejkajo pa seveda vsi, prav tako so vsi bolj ali manj obupanci. Eni iščejo sex, drugi/e pa samopotrditev, da so privlačni.

Kapitalizem v svoji najbolj sprevrženi obliki.
sudo poweroff

kuall ::

Ljudje se družijo danes v živo veliko manj kot so se prej, posebej med neznanci je danes posebej v mestnih okoljih zelo sovražno ozračje in v takem ozračju je dokaj težko spoznat partnerja v živo, zato rabi pomoč teh portalov.

Gagatronix ::

Ne vem s kom se druzis oziroma kaksna pricakovanja imas glede socializacije v mestih ampak se mi zdi da imas neke idealisticne fore v betici.

hr_natakar ::

__Devil__ je izjavil:

Na denar. Lepe punce imajo rade "bad guys". Zakaj je tako?

to si nekateri napacno razlagajo. Bad guy ne pomeni da je nesramen do zenske ampak da je zascitniski do zensk, da ima mosko energijo. Da jo zna fizicno branit in zagotovit varnost. Frajerji delujejo sposobni, da se znajdejo tudi v casih ko niso dobri casi. Kaj ti mislis, da padajo na geeke s knjigo v roki? Kako bo geek prezivel na samem ce se znajde v taki situaciji? Ja zadnjih 70 let je lahko. Ampak to ne pomeni, da bo tako vecno.

poweroff ::

Geek si bo hitro sestavil solarno, vetrno in hidro elektrarno, naredil hladilnik pa še kakšno napol futuristično vozilo.

Frajerji bodo pa utapljali spomine na boljše čase v alkoholu... :))
sudo poweroff

Zimonem ::

poweroff je izjavil:

Geek si bo hitro sestavil solarno, vetrno in hidro elektrarno, naredil hladilnik pa še kakšno napol futuristično vozilo.

Frajerji bodo pa utapljali spomine na boljše čase v alkoholu... :))

Povečini ne. Kak holcar, pa podoben kader že, greli , dvomim.

kuall ::

Gagatronix je izjavil:

Ne vem s kom se druzis oziroma kaksna pricakovanja imas glede socializacije v mestih ampak se mi zdi da imas neke idealisticne fore v betici.

Posebej slovenceljni so zelo zadrti, kar se tiče spoznavanja v živo. Opažam, če bo kakšna tujka bo veliko bolj pogosto vzpostavila očestni kontakt z menoj, ko se srečava, Slovenke samo mim gledajo ali pa nesramno pomežiknejo.
V tujini se ljudje še mogoče spoznavajo čist naključno, v trgovini, na cesti, ker niso tako zategnjeni. V Sloveniji gre to vse preko vez.

PrihajaNodi ::

kuall je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ne vem s kom se druzis oziroma kaksna pricakovanja imas glede socializacije v mestih ampak se mi zdi da imas neke idealisticne fore v betici.

Posebej slovenceljni so zelo zadrti, kar se tiče spoznavanja v živo. Opažam, če bo kakšna tujka bo veliko bolj pogosto vzpostavila očestni kontakt z menoj, ko se srečava, Slovenke samo mim gledajo ali pa nesramno pomežiknejo.
V tujini se ljudje še mogoče spoznavajo čist naključno, v trgovini, na cesti, ker niso tako zategnjeni. V Sloveniji gre to vse preko vez.

Tko kot za sluzbe:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

cypher ::

Nategov je kolikor hočeš. Z bivšo partnerko sva se avgusta 2019 opekla s tem: https://siol.net/posel-danes/novice/kaj...
Jaz sem bil ob 100 €, bivša pa ob 300 €, ki so ji jih dali že tako obubožani starši.

Sicer pa imam slabe izkušnje npr. z Dogodki za samske. Sem bil tako na hitrih zmenkih kot zmenkih z ujemanjem, pa oboje neuspešno. Slabo leto kasneje sem zasledil, da je celotna stvar nastavljena, ženske tam pa prijateljice organizatorice.

S Tinderjem in Ona-on je tako, da bi se ženske šle zgolj small talk, ko pa jim predlagaš selitev komunikacije na fb ali drug kanal, se na to ali ne odzovejo ali pa najdejo izgovor, zakaj se jim ne zdiš primeren. Sploh problematične so samske 35+ letnice.
Superior

Invictus ::

kuall je izjavil:

[
V tujini se ljudje še mogoče spoznavajo čist naključno, v trgovini, na cesti, ker niso tako zategnjeni. V Sloveniji gre to vse preko vez.

Ma niti ne. Sploh nemško govoreče dežele so zadrte kot kot Slovenci...

V Nemčiji se 100% zakonov sklene, kjer se pari spoznajo online. Članek izpred par let...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42362093 (20120) jabe

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8849168 (45219) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685733 (39234) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521046 (17358) BigWhale

Več podobnih tem