» »

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Skrivni Flirt in podobne strani so prevara

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 8
»»

optimist40 ::

Pred slabimi 2 tedni se mi je zgodilo da me je med navadnim brskanjem po netu samodejno naenkrat odprlo začetno stran za neke vrste hitre zmenke: "skrivni flirt.com". https://www.skrivniflirt.com/ Glede na to da sem ze dolgo samski in pred tem nisem še nikdar uporabljal tovrstnih strani, sem se za hec odločil da bom pa to stran kar preveril in pogledal za kaj se gre. Stran naj bi bla namreč brezplačna, plačati je treba le v primeru da si želiš z ostalimi profili dopisovati/komunicirati. Vsako poslano sporočilo stane približno 1.20 eur, tako za moške kot ženske.

Potem ko sem izpolnil vsa vprašanja sem tako prišel na glavno stran. Odločil sem se pogledati kakšna je ponudba in ugotovil da je za moj iskalni kriterij skupaj preko 20 nadpovpračno privlačnih ženskih profilov samo v moji regiji kateri kažejo na to da so zainteresirani za hitre zmenke z osebo ki jim bi bila všeč. Ponudba je zgledala več kot dobra zato sem si hitro izpolnil svoj profil ter naložil čim lepšo svojo sliko in sem nameraval počakati da me kakšna od njih sama ogovori, da ne bi zapravljal za tiste ki jim itak ne bi bil všeč.

Že v prvih par urah sem tako dobil kar nekaj ponudb ki so mi bile všeč, nekatere so bile vsaj navidez že dokaj direktne in odločne, druge pa malo manj. Vse skupaj je delovalo več kot interesantno zato sem se odločil da bom uložil prvih 30 evrov... Vendar sem si pa pred tem odprl še en lažni ženski profil na tej strani, tako da vidim če je to sploh možno in ali ženke res plačujejo pa to. S tem sem pogledal tudi kakšna je moška ponudba da vidim kakšne naj bi bile sploh moje možnosti. Ugotovil sem da so moški profili neprimerno slabši od ženskih In moj profil se mi je zdel neprimerno boljši od večine zato sem na žalost začel verjeti da so moje možnosti tako še boljše kot sem si najprej mislil, zato sem hitro uložil začetni kapital in se posvetil odgovorom na prejeta sporočila...

V naslednjih par dneh so se ponudbe kar nabirale in postal sem že rahlo izbirčen in celo sam sem ogovoril profil ki mi je bil najboljši. In tako sem začel komunicirati z nekaj najlepšimi in navidezno najobetavnimi profili. Stvar je začela zgledat zelo obetavna in hmalu sem moral uložiti že naslednjih 30 evrov. Do takrat ko sem končno dojel da je vse to le navadna prevara sem zapravil skupaj okrog 150 evrov in vem da nisem edini ki je ostal brez denarja na ta način. Zato tudi to pišem da pomagam tistim ki bi se lahko ujeli v to past in se temu tako raje izognejo.

Odgovori teh lažnih ženskih profilov so praviloma kratki in hitri. Čeprav so nekatera sporočila na videz zelo direktna in kažejo na to da si želijo čim hitrejšega dogovora, se ta komunikacija vedno nato nepotrebno zaplete in je treba tako brez potrebe zapravljati. Na začetku sem se zapletel v pogovore z par interesantnimi profili, pogovori so začeli biti vedno daljši, zmenek pa se je vedno bolj oddaljeval. Zato sem začel predlagati da zamenjamo način komunikacije in delamo to naprej na nek neplačljiv način. Prav vsakič sem ugotovil znova da jih drugačna komunikacija niti najmanj ne zanima. Bilo je vseh vrst izgovorov. Zato sem postajal vedno bolj prepričan da je nekaj tukaj zelo narobe. Nakar sem se odločil, za tem ko sem večino denarja že zapravil brez enega samega uspeha, da bom vsako naslednje sporočilo ki ga komu pošljem napisal tako da bom povedal da sumim da gre za večinoma lažne profile ki se pogovarjajo brez pravega interesa in da sem pripravljen komunicirati naprej le na brezplačni način ali pa nič. Dodal sem svoj E-mail in fb naslov. Ugotovil sem tudi da če napišeš svoj mail naslov ali besedo facebook v sporočilu, pride to do naslovnika napisano kot xxx xxx xxx, torej neuporabno. Zato je treba napisat tako: fb namesto facebook in E-mail: "enaslov afna g m a j l pika c o m" da pride do cilja. Niti eden izmed 20+ profilov ki sem jim bil očitno zanimiv in sem jim jaz potem poslal tako sporočilo se ni odločil na koncu za komunikacijo ki sem jo predlagal.

Nekaj profilov je sicer sporočilo da me bodo kontaktirali na moj način, skupaj trije, vendar nobeden ni tega na koncu tudi naredil. Velika večina vseh teh navidezno zainteresiranih profilov je mojemu sporočilu le odgovorila na en ali drugi neumen način in poskušala nadaljevati komunikacijo naprej preko te iste prevarantske strani, kot da sploh nisem predlagal ničesar....

Na koncu sem zaključil da so skoraj vsi ženski profili lažni, medtem ko moški profili delujejo dokaj resnični, a tudi tam je verjetno nekaj lažnih vmes brez dvoma. Sam nisem našel niti enega samega ženskega profila za katerega bi lahko predvideval da je resničen. Svoj profil na tej strani sem seveda končno tudi izbrisal in naslednjič bom zagotovo dobro premislil preden se spustim v kaj podobnega....!

Ko sem še malo raziskal o tem naprej, sem ugotovil da ima Podjetje "Festivus Media BV", ki je lastnik strani "skrivniflirt" še precej drugih podobnih strani ki jih je samo v Sloveniji še kakih 5, medtem ko ima pa to podjetje še nešteto drugih strani vse povsot po svetu in vse so narejene po istem kopitu kot je "Skriviflirt". Le imena so rahlo drugačna a podobna, šablona strani, način plačila in celo cena kreditov na teh staneh je povsot enaka. In na nekih tujih forumih ki se ukvarjajo z prevarantskimi zmenkarskimi stranmi, je to podjetje vsekakor omenjeno kot prevara ki je.


Za konec si preberite še to kar piše na skrivniflirt strani pod "pogoji uporabe", kar vsekakor potrjuje to kar sem na koncu tudi sam ugotovil...
5.2
"Ta stran je namenjena razvedrilu in zabavi. Izrecni namen te strani niso srečanja v živo. Stran se uporablja za spoznavanje ljudi in za flirte z drugimi privlačnimi člani ali imitiranimi uporabniškimi profili. Festivus Media BV si izrecno pridržuje pravice do pošiljanja sporočil na to stran z ustvarjenih profilov. To so lažni profili, s katerimi se ni mogoče srečati v živo."

Gajec ::

Naivne in željne ljudi se da voziti žejne čez vodo, zato zadeva stoji in očitno obstoji.
Če je še več podobnih strani, kot praviš, pa nalepi linke, da opozoriš ostale uboge duše.

KAVINSKY ::

Prvo pravila interneta - ne zapravljati denarja na straneh, katere se odprejo kot pop-up.

Pred časom sem gledal dokumentarec o tem:

optimist40 ::

UR22

Bom malo pobrskal, v principu so pa prav vse te strani narejene po istem kopitu, žetoni stanejo enako in vseh je last ista firma: "Festivus Media BV"

Vazelin ::

Haha festivus for the rest of us:))

          ::

Dobra ideja! Če so naredili tako, da odgovarjajo roboti, še toliko bolje.

neverlucky ::

Placajo par studentov za 5€ na uro. Glede na to da pobirako 1,2€ na sms delajo ti studenti ogromen profit. In pa tveganje je veliko manjse kot ce pustis da odgovaja racunalnik. Zaenkrat se ni tako dober, da bi zavedel cloveka.

          ::

neverlucky je izjavil:

Placajo par studentov za 5€ na uro. Glede na to da pobirako 1,2€ na sms delajo ti studenti ogromen profit. In pa tveganje je veliko manjse kot ce pustis da odgovaja racunalnik. Zaenkrat se ni tako dober, da bi zavedel cloveka.


Ja, najbrž. Pa tudi odgovori se verjetno ponavljajo.

DePalmo ::

Človek bi pričakoval malo več internetne pismenosti, ne pa da se da takole nategovat. Še dobro da moja mama posluša mene in me pred vsako sumljivo stvar tudi povpraša o čem se gre, drugače bi tudi ona že ostala brez denarja, računalnik bi bil pa poln virusov. Pač starejši ljudje težko prepoznajo prevaro, dokler ni prepozno.

optimist40 ::

Evo še ene par primerov istega sranja hehe: https://www.skrivnikontakt.com/ , https://www.secretlovecontact.com/ ,vem da jih je še vsaj nekaj takih strani samo v Slo sam trenutno jih ne znam najdet... Da pa ne govorimo okoli po svetu, po moje jih ma sam ta firma še nešteto takih drugje podtaknjenih.

Zgodovina sprememb…

680x0 ::

https://www.datingbusters.com/what-you-...

SecretMatureContact.com is connected to over 50 different dating sites. We've investigated a handful of them and all of them came back as phony. Some of the sites that we've reviewed included MatureContactService.com, MatureContactSearch.com, MatureLoveService.com, and FlirtContactClub.com. All the sites are operated by Festivus Media BV, they are responsible for any and all issues with SecretMatureContact.com.

optimist40 ::

Pa še en primer: https://www.secretlovecontact.com/ , in ja, ta MatureContactSearch.com tud isto, in če se ne motim se ti odpre kar v slovenščini če se prijaviš...

MIHAc27 ::

Čak čisto vsako poslano sporočilo med dvema stane 1.2€? Pa verjetno je še omejeno na neko št. znakov...
To pa kar fino kasirajo.

Itak pa nič presenetljivega, da je polno lažnih profilov. Sploh kakim lepoticam ni treba plačevati kup denarja, da se lahko pogovarjajo z tipi. Še na vsaki zmenkarski strani je bilo razmerje ženske:moški hudo v prid ženskam, ki so imele ogromno izbire, tipi pa ponavadi veliko manj.

optimist40 ::

MIHAc27

Ja, itak da je omejeno, na 500 znakov, sam tolk znakov porabiš le sam mogoče, te cipe odgovarjajo zelo kratko ponavadi... Na tej strani ženske isto plačujejo, če se sploh katera zares prijavi v resnici... Moški profili zgledajo zelo ubogo v primerjavi z ženskimi drugače.. In so mogoče celo resnični, vsaj nekatiri so, ker se pritožujejo kako so vse ženske nekam čudno zadržene ko se hočejo za kak zmenek dogovoriti..

neverlucky ::

Se ne zdi 1.2€ na sms res pretirana cena?
Vecina legit strani ima drugacen in veliko cenejsi pristop.
A ti 1.2€ na sms ni sprozilo nobenega alarma?

Gajec ::

090-....
1.2€/min
isti šmorn.

FormerUser ::

optimist40 je izjavil:



Za konec si preberite še to kar piše na skrivniflirt strani pod "pogoji uporabe", kar vsekakor potrjuje to kar sem na koncu tudi sam ugotovil...
5.2
"Ta stran je namenjena razvedrilu in zabavi. Izrecni namen te strani niso srečanja v živo. Stran se uporablja za spoznavanje ljudi in za flirte z drugimi privlačnimi člani ali imitiranimi uporabniškimi profili. Festivus Media BV si izrecno pridržuje pravice do pošiljanja sporočil na to stran z ustvarjenih profilov. To so lažni profili, s katerimi se ni mogoče srečati v živo."


Nauk zgodbe: Pred uporabo vedno najprej preberi navodila/drobni tisk.

Sicer se pa "too good to be true" variante ponavadi vedno izkažejo za prevaro, tudi lažni ženski profili na netu niso nič novega.

FormerUser ::

optimist40 je izjavil:

MIHAc27

Ja, itak da je omejeno, na 500 znakov, sam tolk znakov porabiš le sam mogoče, te cipe odgovarjajo zelo kratko ponavadi... Na tej strani ženske isto plačujejo, če se sploh katera zares prijavi v resnici... Moški profili zgledajo zelo ubogo v primerjavi z ženskimi drugače.. In so mogoče celo resnični, vsaj nekatiri so, ker se pritožujejo kako so vse ženske nekam čudno zadržene ko se hočejo za kak zmenek dogovoriti..


Cipe? A res? Precej večja verjetnost je, da se za tem skriva kakšen moški nategun ali dva, ki upravljata z vsemi profili in dobro vesta na kaj moški trzate.

neverlucky ::

Najbrz res Hipatija. Je pa clovek ravnokar izgubil 150€ tako da mu dovoli malo sprostiti jezo :)

optimist40 ::

Ne si mislit ljudje da meni vse to ni smešno, valda da mi je, sploh ker mi je uspelo tako globoko zabresti tako na hitro, plačal sem za vsa leta nazaj ko nisem nikoli pomislil da bi kaj takega probal, običajno mi je jasno ko bi me kdo rad nategni, ravno zato sem tako šokiran ker jim je dejansko uspelo barabe! hehe Zajebal me je to da se mi je to ponudilo nekje kjer sploh ne bi pričakoval nič slabega in pol sem se brezplačno valda prijavil, zakaj pa ne če je pa zastonj! :-) Ko so me enkrat do tja zvabili je blo že prepozno, ker so "cipe" res zgledale pravilno in neverjetno dosti jih je blo kar v moji regiji kdo bi si mislil...

Sam sem pa zadovoljen vsaj s tem da sem pokomentiral tu na tem forumu, tko da zdej če utipka kdo "skrivni flirt" u google mu takoj ponudi ta razgovor, kar se mi zdi kar zmaga iz moje strani.. Sem probal komentiram na MedOverNet forumu, pa Google še po nevem kolk dneh ne zna najdet teh komentarjev.. In, če so že mene nategnil bom vsekakor vesel če uspem vsaj drug folk na to opozorit tko k je treba... Tko bom lohk vsaj mirno spal... hehe

drgač je pa to še ena taka stran. https://www.odrasleflirtfantazije.com/

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Glede na to kako katastrofalno slab design ima medovernet se niti ne cudim, da tudi google gor dobre ne znajde :))

Gagatronix ::

optimist, to vse spada pod Festivus, ni treba zdej vsega miljona njihovih poddomen linkat. :))

FormerUser ::

neverlucky je izjavil:

Najbrz res Hipatija. Je pa clovek ravnokar izgubil 150€ tako da mu dovoli malo sprostiti jezo :)


Že, že. Ampak zakaj je treba vedno stresati jezo nad ženskami, ki s to zgodbo najverjetneje nimajo nič. Sicer je pa tole precej poceni lekcija, so drugi še precej dražje skozi prišli.

SmeskoSnezak ::

Zakaj ljudje ne gredo na portale, ki so preverjeni. Recimo badoo, tinder, grindr...
@ Pusti soncu v srce... @

optimist40 ::

Hipatija

Slutim da imaš prav, sam moraš vedeti da ko jaz uporabljam besedo "cipe" je to rečeno na pol za hec ampak to v se v mojem žargonu nanaša hkrati tudi za moške, sploh pa v našem primeru... Ker glih oni to pišejo najbrž... heehehe Sam so pa še kar ustvarjalni in prepričljivi, kdorkoli že piše...

optimist40 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Zakaj ljudje ne gredo na portale, ki so preverjeni. Recimo badoo, tinder, grindr...



V mojem primeru se mi je to zgodilo popolnoma slučajno, zato ker tega sploh nisem nameraval. Normalno bi se prej probal mal pozanimat pa to... In zdej tud vem da nekatiri portali za zmenkarije poslujejo povsem pošteno kar berem okol..., IN na teh poštenih portalih bi za ta keš ki sem ga zbil kle lohk dobil zlato članstvo za več kot leto dni, kjer bi lahko pisal sporočila vsak dan cel dan še celo leto naprej če bi me to veselilo.... :)

optimist40 ::

Mene so dobili v kremplje zato ker so bla ta komuniciranja v nekaterih primerih res realistična in z enimi sem se res poglobil v razgovor, zgledal je k da bi se z eno res pravilno bejbo pogovarjal, bla je res prepričljiva, zabavna in sploh vse kar bi človek pričakoval on neke sorodne duše, brez heca... Da ne bo pomote zdej tukej, moj IQ je bil izmerjen na določenem večurnem testiranju na 140, In moj EQ je zagotovo še višji od tega če se EQ sploh meri na kak način, tega ne vem, vem pa da je gotovo visok ker ima vse potrebne lastnosti kolikor sem se o temu pozanimal... Ampak kaj moremo, tudi največjim frajerjem pade kdaj na glavo klavir.. hehe

Mavrik ::

Rdeči: Saj vem da ste 13 let stari, ampak dajte se zmirit z enovrstičnicami in nabijanjem.
The truth is rarely pure and never simple.

SmeskoSnezak ::

optimist40 je izjavil:

Mene so dobili v kremplje zato ker so bla ta komuniciranja v nekaterih primerih res realistična in z enimi sem se res poglobil v razgovor, zgledal je k da bi se z eno res pravilno bejbo pogovarjal, bla je res prepričljiva, zabavna in sploh vse kar bi človek pričakoval on neke sorodne duše, brez heca... Da ne bo pomote zdej tukej, moj IQ je bil izmerjen na določenem večurnem testiranju na 140, In moj EQ je zagotovo še višji od tega če se EQ sploh meri na kak način, tega ne vem, vem pa da je gotovo visok ker ima vse potrebne lastnosti kolikor sem se o temu pozanimal... Ampak kaj moremo, tudi največjim frajerjem pade kdaj na glavo klavir.. hehe

Lastna hvala, cena mala... ne se prevec vazit s tem. So ljudje, ki imajo podobno kot ti te zadeve, pa se vseeno jih "dobijo", a v realnem svetu. Internet je poln , treba ga filtrirati. Se posebej pri teh zadevah, je vedno treba vzet vse z ogromno soli... premislit , pa na koncu raje ne naredit. :D

Smeska
ps.:Vec lahk zves na privat.
@ Pusti soncu v srce... @

poweroff ::

Ja WTF, no... po 2 sekundah ogleda, je jasno, da je spletna stran čisti nateg. Na srečo je vsaj strežnik na Nizozemskem in ne v Rusiji, tako da upaj, da je kreditna kartica vsaj malo bolj varna...
sudo poweroff

FormerUser ::

A lahko kdo pojasni kdo so "Rdeči"? Hvala.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

A lahko kdo pojasni kdo so "Rdeči"? Hvala.

Poglej zgodovino svojih objav.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

A lahko kdo pojasni kdo so "Rdeči"? Hvala.

Poglej zgodovino svojih objav.

Si zamudil še eno dobro priložnost, da bi bil tiho.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

FormerUser je izjavil:

A lahko kdo pojasni kdo so "Rdeči"? Hvala.


Bom ugibal, da pobrisani komentatorji :)

FormerUser ::

neverlucky je izjavil:

FormerUser je izjavil:

A lahko kdo pojasni kdo so "Rdeči"? Hvala.


Bom ugibal, da pobrisani komentatorji :)


Ne verjamem, ker so v glavne vsi ostali. Pa tudi, zakaj ravno rdeči, a je on bel ali v čem je fora.

poweroff ::

Izbrisane komentarje moderatorji vidijo kot rdeče. Ne vem kako jih vidijo lastniki teh komentarjev, ampak jaz v tej temi vidim precej rdečega.

Pač, rdeča barva. Brez bolanih političnih konotacij.
sudo poweroff

Furbo ::

optimist40 je izjavil:

Mene so dobili v kremplje zato ker so bla ta komuniciranja v nekaterih primerih res realistična in z enimi sem se res poglobil v razgovor, zgledal je k da bi se z eno res pravilno bejbo pogovarjal, bla je res prepričljiva, zabavna in sploh vse kar bi človek pričakoval on neke sorodne duše, brez heca... Da ne bo pomote zdej tukej, moj IQ je bil izmerjen na določenem večurnem testiranju na 140, In moj EQ je zagotovo še višji od tega če se EQ sploh meri na kak način, tega ne vem, vem pa da je gotovo visok ker ima vse potrebne lastnosti kolikor sem se o temu pozanimal... Ampak kaj moremo, tudi največjim frajerjem pade kdaj na glavo klavir.. hehe

Ja, sodeč po napisanem je šlo za moškega geeka. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

FormerUser ::

poweroff je izjavil:

Izbrisane komentarje moderatorji vidijo kot rdeče. Ne vem kako jih vidijo lastniki teh komentarjev, ampak jaz v tej temi vidim precej rdečega.

Pač, rdeča barva. Brez bolanih političnih konotacij.


Aha, torej je imel @neverlucky prav. Hvala za pojasnilo, nisem pa vedela, da si ti tudi moderator, glede na to, da nimaš oznake.

poweroff ::

Saj nisem. ;)
sudo poweroff

FormerUser ::

Creepy.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

A lahko kdo pojasni kdo so "Rdeči"? Hvala.

Poglej zgodovino svojih objav.

Si zamudil še eno dobro priložnost, da bi bil tiho.

Joke's on you. Ni bilo mišljeno kot žalitev though.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

p1nky ::

par mojih prijateljic je delalo na podobni strani, ne vem, ali tej ali kateri drugi, pa pomojem se še kakšna druga firma tudi ukvarja s tem.
Pisale so večinoma študentke ali pač mlade punce brez redne službe, lahko od doma, plačane na sms in ne na uro, tako da so se itak greble, da čim več in čim hitreje odgovorijo in tipa seveda čim dalj časa obdržijo na liniji.
Ženski profili vsi lažni seveda (no edino če se je kakšna naivnica tudi dejansko prijavila), slike, imena tudi... verjetno si se večkrat pogovarjal z isto žensko z različnih profilov, pa različne so ti odgovarjale na isti profil, pač tista, ki je bila v službi takrat.
Ne vem pa če je to pisal tudi kakšen fant, vsekakor pa večinoma punce.

Vazelin ::

ma kdo spisek sajtov od Festivus-a?

Gagatronix ::

FormerUser je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Najbrz res Hipatija. Je pa clovek ravnokar izgubil 150€ tako da mu dovoli malo sprostiti jezo :)


Že, že. Ampak zakaj je treba vedno stresati jezo nad ženskami, ki s to zgodbo najverjetneje nimajo nič. Sicer je pa tole precej poceni lekcija, so drugi še precej dražje skozi prišli.


Kolega ni "vedno stresal jezo nad zenskami" pa ce se ti na glavo postavis.

Daj odnesi ta tvoj militantni pristop nazaj na med.over.net

optimist40 ::

p1nky

Hvala za komentar. Ja, vsekakor zveni smiselno to kar praviš in po mojih izračunih mora biti res približno tako kot praviš. Ja, občutek je bil vsekakor tak kot da se pogovarjam z nekaterimi različnimi karakterji drugi spet bi pa lahko bili isti. Sam po drugi strani sem se pa jaz koncentriral le na svojo regijo. . Tko da prav možno zna biti da so tej profili dodeljeni folku še drugje po državi kjer se z njimi ukvarjajo istočasno kot z mano naprimer. Z eno k sva mela največ debate in sva se res hudo pogovarjala in sm na njej praktično pol zapravu, je postala naekrat full živčna ko sem ji predlagal da v kolikor me nateguje tuki in se mi laže, da bo itak ona zgubila dušo, jz pa sam keš in se ji je kar mal skeglalo, kasneje sem pa itak mogu prekint pol ker sem vedu da me lažejo.. Tko da ja, cel sistem delovanja imajo v primerjavi z ostalimi njihovimi stranmi, na tej strani dosti bolj profesionalno dodelano.. In tko k p praviš študentke v glavnem če mene vprašaš? K jaz sem iskal od 25 do 40 let stare in največ sem pušnu na 25 letnici ki je tudi delovala kot bi bla dejansko tolk stara ker je imela take tipične fore pa to.. Seveda slike nikakor niso mogle bit realne sam one so se pa zihr obnašale tko kot da bi ble realne, ni zgledal k da se pogovarjam z neko zamorjeno debelico al pa kej, vsaj ne pr tej tamali ne, drugje pa povsem možno da ja.. Sam tiste sm itak hitr opustu več al manj ker sem itak ze vedu da ne nateg in sem le še svoje podatke poslal kjer me lohk kontaktira če hoče, jaz pa nisem več odgovoril za tem... Jasno da niti ena ni odgovorila, kar sem tudi sumil, sam nekako sem se mogu za zihr prepričat.. Prav mi bodi, kaj sem pa tolk trmast a ne? hehe

Tko da če malo strnim bi reku da jih je 90 posto tipičnih praznoglavih deklet/al pa tud kak model mogoče sam to ni tok nujno, kakšen homo mogoče, to bi še šlo. In te majo svoje fore, ene so ful dolgočasne, druge te kar direktno povabijo povabijo v potisk, le da si potem takoj že izmislijo razlog in način da do tega nikol ne pride. In to delajo k po tekočem traku ja... Ma ja, definitivno oropane študentke če mene vprašaš? Sam tiste mal starejše pa ne vem če niso tud res mal starejše... Itak pa delajo non stop kr po celi državi tko da je vedno dovol biznisa...

optimist40 ::

Vazelin

Jaz vem za ene 4 take k so v sloveniji in ti hih lohk pol tud naštejem, čeprav me je včeri nekdo tuki izbrisal z izgovorom da me sumi da delam skrito oglaševanje za te kriminalce če lahko verjameš. Zato ker sem dodal nekaj teh linkov tuki, tko da poglej če so tej linki slučajno še ostali v prejšnjih komentarjih kje zgoraj, al so bli takrat pol zbrisani..?

Razen tega ima Festivus še miljon takih aparatov po celem svetu kot kaže in je treba mal pobrskat okol...

optimist40 ::

Furbo

Anything is possible at this stage.. :)

Gagatronix ::

ja na tej tocki je zgleda ze

Old Spice ::

OP prijavi se na Ona-On ali Tinder, naloži gor svoje realne slike, pa boš videl malo bolj realno koliko je povpraševanja po tebi ;)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

neverlucky ::

In ne napiši na svoj Tinder profil, da si z večurnim testiranjem dobil rezultat 140 IQ ;)
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42361878 (19905) jabe

Tinder - izkušnje iz prve roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8848976 (45027) desni_jype

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30684861 (38362) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520953 (17265) BigWhale

Več podobnih tem