» »

Menjava modema

Menjava modema

Rok1215 ::

Pozdravljeni,
trenutno imam problem kjer modem vsakih par minut resetira povzavo do interneta in se nato se enkrat poveže. Sem probal že vse kar mi pride na pamet, izklopil, čakal, fizično resetiral z gumbom, spihal prah, itd. in še vedno po nekaj minutah ko vzpostavi povezavo in gori lučka za internet, se vse lučke ugasnejo in ponovno vzpostavlja povezavo do interneta.
Ko sem ga izklopil in pustil za nekaj minut, ter ga potem nazaj priklopil je nekaj minut delal normalno in sem mislil da je to to, ampak ko sem potem šel na internet preko računalnika,in je delovalo normalno nekaj minut, se je pa ponovno resetiral. Ta modem je od Telemacha in je že kar nekaj let star, tako da sem mislil da je že fizično nekaj narobe znjim, in me zanima ali lahko sam kupim nov modem in ga zamenjam in bi to delalo normalno, ali moram klicati Telemach in da pošlejo nekoga da ga zamenjajo z enim od njihovih modemov in to vse še enkrat nastavili?

d4vid ::

Najmanj stroskov bo, ce ti ga menja telemach, pa tudi najmanj tezav pri nastavitvah.

Mogoce je pri trenutnem modemu problem napajanje. Poskusi zamenjati napajalnik.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Han ::

Pokliči Telemach... V Celju je od nedelje do torka večkrat padla povezava. Kot kaže so imeli težave v Telesmeh centrali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nenavaden časovno omejen upad dolvlečne hitrosti

Oddelek: Omrežja in internet
232924 (2143) čuhalev
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023488 (12352) smash
»

Prekinjanje interneta (modem se sesuje)

Oddelek: Omrežja in internet
463333 (2389) marky007
»

Inrenetna povezava ne deluje!

Oddelek: Omrežja in internet
322378 (1769) BlazP
»

Problem s prepoznavanjem kabelskega modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
193588 (3272) Azrael

Več podobnih tem