» »

Paypal

Paypal

Zinkolina ::

Zdravo!

Da še vas tukaj vprašam.

8.1.2019 Sem v slovenski trgovini naročil rezervni del,plačal sem preko paypala.
Dobil sem potrditveni email iz paypal,in račun je bil bremenjen(visa)
Danes je trgovina dobila rezervni del in ga popoldan poslala, nakar dobim od banke sms in račun je bil bremenjen za isti znesek kot prejšnjo krat.

Kličem v trgovino,in pravijo da mi takrat računa niso bremenili,ampak danes ko so izdelek poslali.

Grem na paypal stran,in hočem poiskati znesek ki je bil plačan 8.1.2019...da je bilo na ta dan karkoli opravljenega ni sledu.
Je pa prikazan današnji znesek kot da bi danes to plačal. Za danes ko je bil račun bremenjen preko paypala,nisem dobil nikakršnega obvestila od paypala.

Se pravi od paypala nimam dokazila da bi 8.1.2019 opravil nakup,je pa današnji. Se pravi izgleda vse ok!

Le na spletni banki se vidi da sem isti znesek plačal 8.1.2019 IN danes 17.1.2019.

Je imel kdo enak problem?

XLapse ::

nikoli in rešitev : Pokliči paypal in boš tako hitro rešil.

also
8.1.2019 Sem v slovenski trgovini naročil rezervni del,plačal sem preko paypala.
Dobil sem potrditveni email iz paypal,in račun je bil bremenjen(visa)

ta email je dokazilo o plačilu

Se pravi od paypala nimam dokazila da bi 8.1.2019 opravil nakup,je pa današnji. Se pravi izgleda vse ok!

kako nimaš če praviš da si dobil potrditveni email

pokliči jih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Zinkolina ::

Se opravičujem,sem zamešal. Od danes 17.1 nimam dokazila o paypal plačilu-email. Se pravi 8.1 sem dobil e mail,danes 17.1 pa nisem dobil.

Stem da na paypal računu ni sledu da bi 8.karkoli plačeval,dobil pa sem mail. Je pa današnji datum na paypalu kot da bi danes plačal.

Mislim kako lahko sploh 2x potegnejo denar iz računa,s tem da prvega sploh ne prikaže na account 8.1. pošljejo pa mejl o plačilu. Danes pa brez vsakega maila potegnejo denar dol (dobil sms od banke) in tega prikažejo v accountu in ne pošljejo mejla.

Gre pa za kar veliko vsoto sedaj seveda x2.

Ne razumem tujega jezika da bi klical.

XLapse ::

se mi je zdelo da ni kar tako in jih boš resno mogel poklicat, edit: pardon beri naprej, lahko napišeš email. Lahko pa najdeš nekoga ki ve govorit osnovno angleščino in govori namesto tebe. Sem jaz isto naredil za frenda k ne ve tako dobro angleščine.

Pejdi na mobile app od paypala, tam zberi help. Potem contact us. In naj ti nekdo spiše email, v bistvu ti ga jaz tukaj spišem pa ga samo copy paste pošlji.


Hi,

Paypal charged me on 8.1 for an order of 'vstavi cifro' , but there are no logs of it on my account. I have got an email , though.
For the same thing, I got charged again on 17.1 , but this one shows up in activity.
The merchant said they charged only once at 17.1, not on 8.1 and on 17.1 I haven't got any email of the payment. I got notified by the bank of the payment.
I have been charged twice for the same thing, please help!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Zinkolina ::

Ej hvala ti res.
Bom poslal in sporočim kako rešim.

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738588 (21619) plusdzabaka1
»

PayPal placilo,sumljiv prodajalec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12219205 (14725) St235
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9216619 (8938) Furbo
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120310 (17387) Kwizlord

Prodajna nategavščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
533590 (2575) Ziga Dolhar

Več podobnih tem