» »

Prodajna nategavščina

Prodajna nategavščina

1
2
»

paliskic ::

spet ni tako lahko kot otroku uktrast liziko :)
Heh, se zelo motiš. Ravno nekaj mesecev je bila na BBC-ju oddajo o nekom, ki je preko javno dostopnih podatkov ukradel identiteto enega od angleških ministrov.


waaa bala, dobro ampak ni kar tako zadeva no.

T-h-o-r ::

saj jaz sem dobival potrditveni email od paypala, ubistvu je bil samo logotip od paypala no.
Je bilo že napisano, da tisti mail naslov nima niti male veze s PayPal-om. Logota pa ni težko dobiti.


Ma dobro kaj misliš da sem prizadet, ma kaj razumeš mogoče pomen mojih stavkov? Kaj ne vidiš da sem napisal da je bil kao paypal a ubistvu je bil samo logotip mail pa čisto en x.


pretty much
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

lonz ::

saj jaz sem dobival potrditveni email od paypala, ubistvu je bil samo logotip od paypala no.
Je bilo že napisano, da tisti mail naslov nima niti male veze s PayPal-om. Logota pa ni težko dobiti.


Ma dobro kaj misliš da sem prizadet, ma kaj razumeš mogoče pomen mojih stavkov? Kaj ne vidiš da sem napisal da je bil kao paypal a ubistvu je bil samo logotip mail pa čisto en x.



Lej kolega, če si bil nategnjen (še posebej na tak način), se težko hvališ z inteligenco... Pač si popušil, take it lake a man >:D
...arrrrrr, shiver me timbers...

Ziga Dolhar ::

Debela gospa je odpela.

Dovolj bo.
https://dolhar.si/
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

paypal visa debit

Oddelek: Loža
92353 (2249) FoxKnox
»

PayPal placilo,sumljiv prodajalec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12219204 (14724) St235
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9216618 (8937) Furbo

PayPal in scam?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12982 (775) St235
»

Paypal - Kako zahtevati vrnitev denarja?

Oddelek: Loža
79248 (5012) bastadu

Več podobnih tem