» »

Battlefield 5 potopil vrednost delnice EA

1 2 3
4
5

BigWhale ::

Mato989 je izjavil:

Mene zanima koliko je bilo zensl v regularnih armadah US, Britanije, Japonske, Nemcije, Italije in Grancije leta 1939 ali 1944... Pa da niso mele cina desetar samo... Da so bil vsaj squad leaderke ala sargeant, torej nivo Hanksa v Saving Private Ryan recimo.


Evo, mene zanima kolkrat so vojaki v WWII skocili iz tanka medtem, ko se je vozil, vrgli mino za tankom na tla, in potem ujeli tank in skocili nazaj not v tank. Kolkrat. Dej, izbrskaj statistiko!

Potem se pa lahko resno pogovarjamo kolk zensk je bilo v WWII in kaj so pocele.

xmetallic ::

DarwiN je izjavil:

Zakaj? Zaradi napredka, kakopak.. Zdaj je jasno, da vas je veliko šovinistov v divjini, in napredek zahteva to tvojo politično korektnost.. Pa če bo za dosego tega cilja potrebno pretiravat z "drugačnimi liki" v igrah/filmih, so be it.

Pretiravanje se je izkazalo za neprofitabilno. Do zdaj so potrošniki z denarnico kaznovali že kar nekaj filmov in iger. Probali so vendar se ni izšlo. Gaming industrija naleti na negativen odziv tudi ko se v igri naredijo spremembe, ki nimajo feminističnega ozadja. Ljudje ne sprejemajo najbolje spremembe v že uveljavljenih žanrih, igrah, filmih.

DarwiN je izjavil:


Boljše vprašanje je, zakaj se ti nisi repenčil doslej, ko v nasprotju z zgodovinskimi dejstvi v veliko streljaških igrah ni bilo niti ene same ženske? Ta odgovor bo povedal marsikaj o tebi. Izvoli.

Jaz nisem nič pisal o zgodovinskih dejstvih. Ženske figure me v igrah ne motijo, če so tja dodane za boljši gameplay. Spreminjat 15 let staro franšizo zaradi politične korektnosti je pa neumnost. Prav enako bi reagiral če bi v igro, kjer so bile zgolj ženske figure, dodali moške. Ko se franšiza enkrat uveljavi naj se je ne spreminja več.

BigWhale je izjavil:

Se vecji bullshit je pa to, da je vkljucevanje zenskega lika v igro, feministicna agenda. Vkljucevanje zenskega lika v igro je poslusanje uporabnic in uporabnikov, ki so rekli, da bi radi imeli zenski lik.

Glede na množičen negativen odziv dvomim, da je bila ženska figura top prioriteta pri igralci. Če je nekaj tisoč ljudi izrazilo željo po ženski figuri to ne pomeni, da si ostalih nekaj milijonov igralcev tudi želi tega. Če ne znajo oceniti katere novosti igralci želijo in katerih ne želijo naj objavijo anketo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

BigWhale ::

Predator X je izjavil:

Ampak, BF5 reviewi najbolj vključujejo to...


Ja, zato, ker je celoten gaming community poln nedoraslih otrok, ki ne znajo funkcionirati v svetu. To, da nekdo proglasi igro za slabo, zaradi zenskega karakterja v igri, je znak, da je nekdo v vzgoji tega cloveka nekaj fejst zasral.

xmetallic ::

BigWhale je izjavil:

Ja, zato, ker je celoten gaming community poln nedoraslih otrok, ki ne znajo funkcionirati v svetu. To, da nekdo proglasi igro za slabo, zaradi zenskega karakterja v igri, je znak, da je nekdo v vzgoji tega cloveka nekaj fejst zasral.

Igra je slaba ker so šli spreminjat 15 let staro franšizo. Naj naredijo Battlefield 321 pa noter lahko dajo ženske, marsovce, kar hočejo. Ne pa da spreminjajo 15 let star špil. In to iz politične korektnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

BigWhale ::

xmetallic je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Ja, zato, ker je celoten gaming community poln nedoraslih otrok, ki ne znajo funkcionirati v svetu. To, da nekdo proglasi igro za slabo, zaradi zenskega karakterja v igri, je znak, da je nekdo v vzgoji tega cloveka nekaj fejst zasral.

Igra je slaba ker so šli spreminjat 15 let staro franšizo. Naj naredijo Battlefield 321 pa noter lahko dajo ženske, marsovce, kar hočejo. Ne pa da spreminjajo 15 let star špil. In to iz politične korektnosti.


Ja, tvoja argumentacija je neumna.

Zakaj ni noben popizdil, k so v igro dal konja? Dej, razlozi.

xmetallic ::

BigWhale je izjavil:


Zakaj ni noben popizdil, k so v igro dal konja? Dej, razlozi.

Primerjaš konja, ki ima v igri nepomembno vlogo z dodajanjem novih figur, ki v celoti spremenijo gameplay.

Poldi112 ::

>Zakaj ni noben popizdil, k so v igro dal konja? Dej, razlozi.

Ker so konji bili masovno prisotni v ww2?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

gozdar1 ::

Argument z realizmom je smešen, ker ne gra za simulacijo.

Argument z SJW agendo bi pil vodo samo v primeru, da si risiljen izbrat ženski lik.

xmetallic ::

gozdar1 je izjavil:

Argument z SJW agendo bi pil vodo samo v primeru, da si risiljen izbrat ženski lik.

Prisiljen si ga poslušati. Že reveal trailer je negledljiv s tistim kričanjem v ozadju, kaj šele da bi to moral poslušat pri igranju. Moja ušesa niso prilagojena za tako cviljenje.

Da se je DICE ustrašil negativnega odziva in slabe predprodaje dokazuje tudi release trailer. Ženske figure so izginile. Niti v enem kadru jih niso prikazali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Mato989 ::

jype je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Ker so ženske karakterje dodali iz politične korektnosti, in ne zaradi izboljšave igre.
Aha.

Kaj pa, če se motiš, pa so jih dodali zato, da bi lahko ženske, ki rade igrajo take igre, izbrale ženske like?


Zakaj torej ne dajo pri Lari Croft moškega lika? Da bi moški lahko izbrali moškega?

Hočeš rečt da ženske niso sposobne igrat igrice če so notri samo moški liki moški pa smo? Zanimivo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

jype ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj torej ne dajo pri Lari Croft moškega lika? Da bi moški lahko izbrali moškega?
Piši jim odprto pismo, da naj dodajo moški lik. Bom podpisal.

Mato989 je izjavil:

Hočeš rečt da ženske niso sposobne igrat igrice če so notri samo moški liki moški pa smo? Zanimivo =)
Ne, ti hočeš rečt, da je igra slaba, če je v njej ženski lik, xmetallic pa pravi, da si v igri prisiljen poslušati ženski lik.

Oba očitno sovražita ženske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

xmetallic je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Zakaj ni noben popizdil, k so v igro dal konja? Dej, razlozi.

Primerjaš konja, ki ima v igri nepomembno vlogo z dodajanjem novih figur, ki v celoti spremenijo gameplay.


Ok, dej povej kako izbira zneskega lika v celoti spremeni gameplay?! A mors namest ammo packov pobirat sanitary products packe in tist cas k ma tvoj lik menstruacijo lahk sam avto vozis, pa se to z zmanjsano efektivnostjo? A kr naenkrat ne mores vec streljat z X pusko, ker je narjena sam za moske in ce jo zenska prime v roko, je kr jammed? Al kaj? Kako torej zenski karakter "v celoti spremeni gameplay", dej razlozi.

xmetallic je izjavil:

Moja ušesa niso prilagojena za tako cviljenje.


Torej, si prisel sem trollat in niti pol resno debatirat. Ok, sam tolk, da vemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Mato989 ::

gozdar1 je izjavil:

Argument z realizmom je smešen, ker ne gra za simulacijo.

Argument z SJW agendo bi pil vodo samo v primeru, da si risiljen izbrat ženski lik.


To mi je zmeraj tako smešno, ko nekdo začne s simulacijo argumentom.

Poglej, 99,9% gamerjev RAZUME, da igra ni simulacija WW2, ampak VEČINA gamerjev želi, da tam kjer je možno se približat AVTENTIČNOSTI, da bi se, sploh ko se igra nanaša na obdobje zgodovine ki se je dejansko dogajalo... torej, tako kot ne želim da v igri nastopa AK47, tako kot ne želim da v igri voziš tanka Abrams, Tako kot v igri ne želim da so Tomahawki, tako pač ne želim da recimo igram žensko vlogo rambota, ker take nobene ni bilo oz. statistično za vzorec ali na nivoju statistične napake =)

To da igra ni simulacija je jasno, ker nobena igra ni, ker vsepovsod lahko shraniš, začneš še 1x, imaš spawne itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BigWhale ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj torej ne dajo pri Lari Croft moškega lika? Da bi moški lahko izbrali moškega?


Zato, ker gre za zgodbo o Lari Croft, ker ne gre za zgodbo o Lazarusu Croft. Kaj je tle cudnega? A res nisi sposoben dojeti te razlike?

Mato989 je izjavil:

Hočeš rečt da ženske niso sposobne igrat igrice če so notri samo moški liki moški pa smo? Zanimivo =)


Hoces reci, da se namerno delas neumnega? Zanimivo.

Mato989 ::

BigWhale je izjavil:

xmetallic je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Zakaj ni noben popizdil, k so v igro dal konja? Dej, razlozi.

Primerjaš konja, ki ima v igri nepomembno vlogo z dodajanjem novih figur, ki v celoti spremenijo gameplay.


Ok, dej povej kako izbira zneskega lika v celoti spremeni gameplay?! A mors namest ammo packov pobirat sanitary products packe in tist cas k ma tvoj lik menstruacijo lahk sam avto vozis, pa se to z zmanjsano efektivnostjo? A kr naenkrat ne mores vec streljat z X pusko, ker je narjena sam za moske in ce jo zenska prime v roko, je kr jammed? Al kaj? Kako torej zenski karakter "v celoti spremeni gameplay", dej razlozi.

.


Se strinjam, nič ne spremeni, ampak potem bi po tvoje lahko not zmetali še robote, AI, nezemljane, Kakšne opice in Orangutane, ker gameplay se ne spremeni...

Odgovori!

BigWhale je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj torej ne dajo pri Lari Croft moškega lika? Da bi moški lahko izbrali moškega?


Zato, ker gre za zgodbo o Lari Croft, ker ne gre za zgodbo o Lazarusu Croft. Kaj je tle cudnega? A res nisi sposoben dojeti te razlike?


V WW2 pa gre v 99,9999% za zgodbe MOŠKIH v bitkah, le redko in na nivoju statistične napake pa za zgodbe žensk... kolikor pravi Wiki je 16 žensk v sestavi US vojske umrlo pod orožjem ali direktno ali indirektno, koliko pa moških?

Zanima me zakaj ni notri transeksualcev v kiklcah... po tvoje to nič ne spremeni, kdo bi pa želel igrat z orožjem v kiklici... ker pač izgled opreme ne uničuje gameplaya samega, uniči pa feeling v igri, ampak to ni pomembno kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gozdar1 ::

Mato989 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Argument z realizmom je smešen, ker ne gra za simulacijo.

Argument z SJW agendo bi pil vodo samo v primeru, da si risiljen izbrat ženski lik.


To mi je zmeraj tako smešno, ko nekdo začne s simulacijo argumentom.

Poglej, 99,9% gamerjev RAZUME, da igra ni simulacija WW2, ampak VEČINA gamerjev želi, da tam kjer je možno se približat AVTENTIČNOSTI, da bi se, sploh ko se igra nanaša na obdobje zgodovine ki se je dejansko dogajalo... torej, tako kot ne želim da v igri nastopa AK47, tako kot ne želim da v igri voziš tanka Abrams, Tako kot v igri ne želim da so Tomahawki, tako pač ne želim da recimo igram žensko vlogo rambota, ker take nobene ni bilo oz. statistično za vzorec ali na nivoju statistične napake =)

To da igra ni simulacija je jasno, ker nobena igra ni, ker vsepovsod lahko shraniš, začneš še 1x, imaš spawne itd...


In to da imaš v igri na izbiro tudi ženske like, podre vso izkušnjo z realizmom?
A te kdo sili v igranje z ženskim likom?

Vse skupaj je slab izgovor in iskanje dlake v jajcu, ker nekateri v vsem vidite neke zarote, če nekdo želi igrati z ženskim likom naj pač vse skupaj je konec koncev samo zabava.

M-XXXX ::

In to da imaš v igri na izbiro tudi ženske like, podre vso izkušnjo z realizmom?
A te kdo sili v igranje z ženskim likom?

To ne. To nobeden ne jambra. To pa da si v recimo pol primerov privzeto ženska (mogoče nisi v 50% si pa v 40, 30, 20 (ne vem dejanskega procenta) pa je fuc*ing stupid.

Predator X ::

M-XXXX je izjavil:

In to da imaš v igri na izbiro tudi ženske like, podre vso izkušnjo z realizmom?
A te kdo sili v igranje z ženskim likom?

To ne. To nobeden ne jambra. To pa da si v recimo pol primerov privzeto ženska (mogoče nisi v 50% si pa v 40, 30, 20 (ne vem dejanskega procenta) pa je fuc*ing stupid.


Kamot off nastaviš. Tudi glas.

BigWhale ::

Mato989 je izjavil:


Se strinjam, nič ne spremeni, ampak potem bi po tvoje lahko not zmetali še robote, AI, nezemljane, Kakšne opice in Orangutane, ker gameplay se ne spremeni...


Opice so ze v igri. Ni treba.

Mato989 je izjavil:


V WW2 pa gre v 99,9999% za zgodbe MOŠKIH v bitkah, le redko in na nivoju statistične napake pa za zgodbe žensk... kolikor pravi Wiki je 16 žensk v sestavi US vojske umrlo pod orožjem ali direktno ali indirektno, koliko pa moških?


16 jih je blo? Se pravi ni bilo 0 zensk, ok. Torej je izbira zenskega lika povsem legitimna in ker imamo igralce, ki bi radi igrali z zenskim likom, lahko sedaj igrajo z zenskim likom. To je potem win-win situacija, ki ji nasprotujejo samo tisti, ki ne poznajo zgodovine in ki se iz svojih sovinisticnih vzgibov bojijo zenskih likov. Druge razlage pravzaprav ni.

Mato989 je izjavil:


Zanima me zakaj ni notri transeksualcev v kiklcah... po tvoje to nič ne spremeni, kdo bi pa želel igrat z orožjem v kiklici... ker pač izgled opreme ne uničuje gameplaya samega, uniči pa feeling v igri, ampak to ni pomembno kajne?


Pejdi tale tvoj odstavek prebrat in se pri tem poglej v ogledalo, mogoce bos potem doumel kako neumno zvenis.

M-XXXX je izjavil:

In to da imaš v igri na izbiro tudi ženske like, podre vso izkušnjo z realizmom?
A te kdo sili v igranje z ženskim likom?

To ne. To nobeden ne jambra. To pa da si v recimo pol primerov privzeto ženska (mogoče nisi v 50% si pa v 40, 30, 20 (ne vem dejanskega procenta) pa je fuc*ing stupid.


V multiplayer te prisilijo, da igras zenski lik? To je stupid, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Vazelin ::

bi igrali GTA z žensko v glavni vlogi*?

111111111111 ::

ZAdeva je preprosta. Če avtorji ne bi sami dali povdarek na tem, da sedaj so pa zaradi politične korektnosti dodali tudi ženski lik, bi bila prodaja boljša. Očitno igralci franšize BF slabo prenašajo neko posiljevanje z političnimi agendami, kar kažejo tudi prodajne številke. So pa pri EA zelo slabo presodili ciljno publiko.

Nimam se za nestrpnega samo rinjenje agende feministk, LGBT, jehovih prič, veganov in SWJ, mi gre tudi na drugih področjih življenja na k... Naj me pustijo pri miru, saj jim nič nočem, samo ne strinjam se z njimi. Ko pa to rečeš jih pa zmeče, bi se najraje razstrelili, če bi se imeli s čim. :D

JamesBond ::

Mene ne motijo ženske v akcijskih filmih in igrah, dokler je stvar koliko toliko believable. Rambota pač ne more nadomestiti 50 kilna ženska, isto kot ga ne more 60 kilni moški, pa nima veze, da Stallone ne more v resnici sam pobiti 300 ljudi.

xmetallic ::

BigWhale je izjavil:

Torej, si prisel sem trollat in niti pol resno debatirat. Ok, sam tolk, da vemo.

Če figure v igri cvilijo tako kot v trailerju potem to ni za nikamor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

xmetallic ::

BigWhale je izjavil:

Zato, ker gre za zgodbo o Lari Croft, ker ne gre za zgodbo o Lazarusu Croft. Kaj je tle cudnega? A res nisi sposoben dojeti te razlike?

Nepomembno. Gender propaganda veleva, da morata biti oba spola prisotna v absolutno vseh igrah. /s Svobodna ustvarjalnost očitno ne obstaja več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Predator X ::

Špil je definitivno daleč od gnilega. To je le tvoje mnenje.

Mato989 ::

Predator X je izjavil:

Špil je definitivno daleč od gnilega. To je le tvoje mnenje.


Glede na prodajo je to mnenje vecih kot pri bf1
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gozdar1 ::

Predator X je izjavil:


Nihče ni igre proglasil za slabo izključno zaradi ženskih karakterjev v njej, to samo levica nabija v upanju da bo prodaja šla gor, ker hrepenijo po uspehu njihovega sporočila.cloveka nekaj fejst zasral.


Praktično skozi celo temo se povdarja prav to, da je igrica flopnila zaradi SJW agende.

Predator X ::

Mato989 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Špil je definitivno daleč od gnilega. To je le tvoje mnenje.


Glede na prodajo je to mnenje vecih kot pri bf1


Tud BF1 se je slabo prodajal napram predhodniku.

Moje osebno mnenje, da se špil prodaja slabo tudi, če je dober :
1. Zahtevnost špila za PC
2. Realnost
3. Slabi YT reviewi (ki so v tem primeru kr lepo blejmal ženski karakter, ljudje so pač ovce)

BF5 ne ponudja DLCjev, ima enkrat MP (SP tu ni pomemben, so se ve že od...), noro veliko detailov in fizike ter uprizarja tudi malce več krutosti.

gozdar1 je izjavil:

Predator X je izjavil:


Nihče ni igre proglasil za slabo izključno zaradi ženskih karakterjev v njej, to samo levica nabija v upanju da bo prodaja šla gor, ker hrepenijo po uspehu njihovega sporočila.cloveka nekaj fejst zasral.


Praktično skozi celo temo se povdarja prav to, da je igrica flopnila zaradi SJW agende.


tole je izjavil jazsempolde

Zgodovina sprememb…

KAVINSKY ::

Predator X je izjavil:

Tud BF1 se je slabo prodajal napram predhodniku.


Ni bilo tako katastrofalno. Se razume, da veliko ljudi ima raje moderne igre in ti ne bodo ravno kupili zgodovinskih.

Bolj žalostno je, da BF V, kot naslednik 1942 ima nižjo prodajo kot Hardline - Battlefield naslov katerega nihče no prosil.

r3dkv1c4 ::

Bf serija je že od bfbc2 totalno zabredla v druge vode.
Vse ostalo nakladanje o ženskih in konjskih likih je brezvezno.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Mato989 ::

Predator X je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Špil je definitivno daleč od gnilega. To je le tvoje mnenje.


Glede na prodajo je to mnenje vecih kot pri bf1


Tud BF1 se je slabo prodajal napram predhodniku.

Moje osebno mnenje, da se špil prodaja slabo tudi, če je dober :
1. Zahtevnost špila za PC
2. Realnost
3. Slabi YT reviewi (ki so v tem primeru kr lepo blejmal ženski karakter, ljudje so pač ovce)

BF5 ne ponudja DLCjev, ima enkrat MP (SP tu ni pomemben, so se ve že od...), noro veliko detailov in fizike ter uprizarja tudi malce več krutosti.



Ja ampak BF5 se prodaja SLABŠE od Hardlina ki je smatran kot najslabši BF ever... torej ti trdiš da niti malo ni razlog prisilno tlačanje main ženskih likov v vojno leta 1939-1945 čeprav jih je bilo tam za vzorec...

Jaz še danes trdim da so filmi kot je Saving Private Ryan in We Were Soldiers dokaj realen prikaz (z dodatki hollywooda pač) vojne v 20tem stoletju... na podlagi teh filmov si večina gamerjev tudi želi igre, ne pa mehansko roko 55kg ženske ki igra rambota. To je Lara Croft ne pa WW2...

Seveda pa bukseljni ki pravijo da ker ni simulacija nima veze če je v igri ženska, bi pa potem isto popljuvali igro če bi bil tam tank Abrams, ali M16 z grenade launcherjem itd... ker to kao ni realno... ali pa bi podoben folk jamral če bi po bojišču lahko skakal s kostumom od samoroga ali medvedka ali pa v minici in bil transeksualec... pač uniči feeling igre ane =)

Saj BF1 je začel tole noto, ko so nasilno porinli not črnce, ki jih je v WW1 spet bilo bolj za vzorec, malce več kot v dvojki žensk pač =) tam je bilo govorit proti temu rasistično, tu pa zdaj seksistično.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Predator X ::

Mato989 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Špil je definitivno daleč od gnilega. To je le tvoje mnenje.


Glede na prodajo je to mnenje vecih kot pri bf1


Tud BF1 se je slabo prodajal napram predhodniku.

Moje osebno mnenje, da se špil prodaja slabo tudi, če je dober :
1. Zahtevnost špila za PC
2. Realnost
3. Slabi YT reviewi (ki so v tem primeru kr lepo blejmal ženski karakter, ljudje so pač ovce)

BF5 ne ponudja DLCjev, ima enkrat MP (SP tu ni pomemben, so se ve že od...), noro veliko detailov in fizike ter uprizarja tudi malce več krutosti.



Ja ampak BF5 se prodaja SLABŠE od Hardlina ki je smatran kot najslabši BF ever... torej ti trdiš da niti malo ni razlog prisilno tlačanje main ženskih likov v vojno leta 1939-1945 čeprav jih je bilo tam za vzorec...

Jaz še danes trdim da so filmi kot je Saving Private Ryan in We Were Soldiers dokaj realen prikaz (z dodatki hollywooda pač) vojne v 20tem stoletju... na podlagi teh filmov si večina gamerjev tudi želi igre, ne pa mehansko roko 55kg ženske ki igra rambota. To je Lara Croft ne pa WW2...

Seveda pa bukseljni ki pravijo da ker ni simulacija nima veze če je v igri ženska, bi pa potem isto popljuvali igro če bi bil tam tank Abrams, ali M16 z grenade launcherjem itd... ker to kao ni realno... ali pa bi podoben folk jamral če bi po bojišču lahko skakal s kostumom od samoroga ali medvedka ali pa v minici in bil transeksualec... pač uniči feeling igre ane =)

Saj BF1 je začel tole noto, ko so nasilno porinli not črnce, ki jih je v WW1 spet bilo bolj za vzorec, malce več kot v dvojki žensk pač =) tam je bilo govorit proti temu rasistično, tu pa zdaj seksistično.


Saving private ryan, We were soldiers... lol.

Ajde dejmo vn ženske, črnce pa povejte in primerjajte BF5 z ostalimi špili in kje je tako slabši?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ajde dejmo vn ženske, črnce pa povejte in primerjajte BF5 z ostalimi špili in kje je tako slabši?


Saj črnci v WW2 niso nič napačnega... to je blo o WW1 govora... ampak zdaj je EA že nardil damage, in slab priokus je ostal in sovraštvo nad EA overall pomeni še večjo kritičnost do izdelkov in tako hitrejši bojkot... folk pač tega nima rad in konec, zdaj bodo pojedli kar so skuhali.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Poldi112 ::

>Ne, prodaja se slabo TUDI ZARADI posiljevanja teh agend

Se strinjam. Po drugi strani je pa napredne ideje skoraj vedno potrebno na silo poriniti v ospredje, ker sicer prevlada inercija preživelih stereotipov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Predator X ::

Glede črncov vem, da jih je imela USA okol 400k v WWI... pa dobro vemo kje je bil military power of USA takrat. Daleč zadaj. Še WWII so čakali in čakali, da so se pridružili, potem delali bedarije in dejansko spustili svoje moške "v množičen pokol".... in zdej so carji. Mogoče bi lahko v BF5 SP priznali boljšo tehnologijo in velik boljšo taktičnost nemcev...

Vi hočte realističnost, ampak tako se bo le dobil bolj dogočasen in brutalen špil.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

Jazsempolde

To je zaradi WWIIja. Če bi bil BF5 naslednik BF4ke bi se dobro prodajal. Jst enostavno gameplay obožujem v BF5, razn to, da še ni HCja me zelo moti. BF1 ima tud super gameplay, pa tud ni HCja. Vsak ima rad full customized pištolo itd. Jah težko enkrat igrat brez red dota in se borit proti sniperjem na 150-200m z medicom, težko ja. Tud sniper limit bi moral bit omejen na 3-5 max.

BF4 HC tud ni veliko razširjen.

PUBG ima pa visok inputlag (napram Fortnite), bolj lesen špil, potem pa še grafika... vse na off in to je to. Nikakor ni pošteno za tiste, ki imajo raje malce bolj realistične zadeve.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Predator X je izjavil:

Glede črncov vem, da jih je imela USA okol 400k v WWI... pa dobro vemo kje je bil military power of USA takrat. Daleč zadaj. Še WWII so čakali in čakali, da so se pridružili, potem delali bedarije in dejansko spustili svoje moške "v množičen pokol".... in zdej so carji. Mogoče bi lahko v BF5 SP priznali boljšo tehnologijo in velik boljšo taktičnost nemcev...

Vi hočte realističnost, ampak tako se bo le dobil bolj dogočasen in brutalen špil.


Tole opletanje s številkami v absolutnem smislu je zavajujoče... ti povej koliko % vseh vojakov na vseh frontah skupaj v WW1 je bilo črncev... in potem še za ženske...

Za primerjavo

The total number of deaths includes from 9 to 11 million military personnel.
torej umrlo je cca 20x več vojaškega osebja kot je bilo VSEH črncev v WW1 verjetno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Predator X ::

Mato989 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Glede črncov vem, da jih je imela USA okol 400k v WWI... pa dobro vemo kje je bil military power of USA takrat. Daleč zadaj. Še WWII so čakali in čakali, da so se pridružili, potem delali bedarije in dejansko spustili svoje moške "v množičen pokol".... in zdej so carji. Mogoče bi lahko v BF5 SP priznali boljšo tehnologijo in velik boljšo taktičnost nemcev...

Vi hočte realističnost, ampak tako se bo le dobil bolj dogočasen in brutalen špil.


Tole opletanje s številkami v absolutnem smislu je zavajujoče... ti povej koliko % vseh vojakov na vseh frontah skupaj v WW1 je bilo črncev... in potem še za ženske...

Za primerjavo

The total number of deaths includes from 9 to 11 million military personnel.
torej umrlo je cca 20x več vojaškega osebja kot je bilo VSEH črncev v WW1 verjetno.


Ni to point. Point je, če je 1 črnc bi v vojni in se žrtvoval se mu lahko izkaže nekaj časti. No kar mi pa da vedet, da si racist. Podobna stvar bi bila, če bi tvoj pradedek (in njegovi sorodnik) sodelovali v vojni in se žrtvovali in dejansko, bi neko igričarsko podjetje to dodal v igro...


Jah, tole si poglej


Realnost WWII je drugačna, nikjer ne vidm prikazanih civilistov, fantov z puškami v rokah ter vojnih zločinov, židov itd. Lahko bi malce bolj v SPju to prikazali, da v vojni ni zmagovalca in skoraj vsak je zločinec, friendly fire (jah tud velik je bilo tega).

s1m0n ::

Saj gredo čisto vse igre v to smer :)

npr.
 FC New Dawn

FC New Dawn


 Fortnite

Fortnite



Zdaj še samo manjka Assassin's Creed, Just Cause, Sniper Elite... To še rabimo v ženskih zasedbah.
Za nov Tomb Raider pa mora en ornk ded prit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Mato989 ::

Ni to point. Point je, če je 1 črnc bi v vojni in se žrtvoval se mu lahko izkaže nekaj časti. No kar mi pa da vedet, da si racist. Podobna stvar bi bila, če bi tvoj pradedek (in njegovi sorodnik) sodelovali v vojni in se žrtvovali in dejansko, bi neko igričarsko podjetje to dodal v igro...


Kaj pa če je bil 1 izmed vseh vojakov transeksualec? Kaj če je bil 1 izmed vojakov z disleksijo itd...? A se mora zdaj za vsakega nardit igro in izkazat čast? Moj pradedek in od dedeka stric so se "žrvovali" v vojni in verjamem kot je dejal dedek, da bi ob pogledu na trailer kjer skače ženska z mehansko roko in se hvali z WW2, vsaj imel cringe look če ne bruhal ali kar protestiral... sreča za WW2 in verjetno tudi WW1 je v tem, da je večina teh mrtvih ali skorajda vsi...

Ni point da smo rasisti, ker bi enako rekli če bi nekdo nardil Afriški pohod Von Lettowa v Afriki in bi bili not samo belci bi se isto pizdili da je bilo tam skorajda nič belcev in večina črncev, pa isto če bi nardili osvajanje Japoncev v WW2 bi se tudi pizdili če bi igrali belca pri Japoncih itd... morda pa je bil en izdajalec ane =)

To nima nobene veze z rasizmom, ampak samo z dejstvom da ko se nardi igro na podlagi history se uporabi verjetnostni račun za raso, glede na zastopanost in se načeloma več prikaže od tistih ki so tam, ne pa posiljevanje z agendo...


Povej mi če bi bila v igri puška M16, in bi se mi pizdili da je leta 1944 pač ni bilo v izdelavi, bi rekel da smo tečneži z realizmom ali bi se strinjal da je pač dejstvo da puške M16 ni bilo leta 1944 in je neumnost da jo imamo v igri?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Predator X ::

Mato989
tebi res ni pomoči. Tukaj govorimo o realnosti in zgodovini, ampak mnogi ne znajo igrati brez 3d spotinga, pa fully customized gun in to je to.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Predator X je izjavil:

Mato989
tebi res ni pomoči. Tukaj govorimo o realnosti in zgodovini, ampak mnogi ne znajo igrati brez 3d spotinga, pa fully customized gun in to je to.


No potem pa mi pokaži sliko ženske vojakinje s činom in mehansko roko... da bo vsaj približno zgodovinsko zastopala lik na naslovnici BF5 =) Naslednja stopnja je da ta ženska z mehansko roko ki je obstaja ubije vsaj 10 vojakov nasprotne armade v open combat...

Me pa resnično zanima kako si lahko rasist če se isto ne strinjaš da bi igra naredila belca ki kot Japonec pobija in osvaja Filipine in Mandžurijo itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

BigWhale ::

Mato989 je izjavil:

Kaj pa če je bil 1 izmed vseh vojakov transeksualec? Kaj če je bil 1 izmed vojakov z disleksijo itd...? A se mora zdaj za vsakega nardit igro in izkazat čast?


Ne, to zdaj ti nakladas in hoces prikazat nek slippery slope, ki ga ni. Ljudje so izrazili zeljo, da bi imeli zenske like in so jih dobili.

Mato989 je izjavil:


Moj pradedek in od dedeka stric so se "žrvovali" v vojni in verjamem kot je dejal dedek, da bi ob pogledu na trailer kjer skače ženska z mehansko roko in se hvali z WW2, vsaj imel cringe look če ne bruhal ali kar protestiral... sreča za WW2 in verjetno tudi WW1 je v tem, da je večina teh mrtvih ali skorajda vsi...


Hoces povedati, da bi se udelezenci WWII zgrazali nad prikazom WWII v popular culture? Fak, sam res!!! Na to pa nisem pomislil, ker to se pa se nikoli ni zgodilo, tko res nikoli. Nikoli se nismo gledali filma/serije/knjige/stripa/... ki bi bil ne-realisticna predstava WWII. Tole s to igro je prvi tak primer in presega vse meje, a ne? :))

Mato989 je izjavil:


To nima nobene veze z rasizmom, ampak samo z dejstvom da ko se nardi igro na podlagi history se uporabi verjetnostni račun za raso, glede na zastopanost in se načeloma več prikaže od tistih ki so tam, ne pa posiljevanje z agendo...


Dej, nimas pojma. Kaksen verjetnostni racun? Igro delajo z namenom, da jo bodo prodajali. Tako kot delajo filme z namenom, da jih bodo prodajali. Vedno zrtvujes realizem za boljso gledanost. VEDNO. V BF je milijon drugih reci, ki so miljonkrat bolj problematicne kar se tice realizma in predstavitve nekega obdobja, kot pa izbira zenskih likov.

So ble zenske v WWII? So ble. Torej, ce je povprasevanje po zenskem liku v igri, je opcija, da se ga doda not cist legit. Razvijalci bodo pa vedeli a je to nekaj kar se je komercialno smiselno ali ne.

V Fortnite, overwatch in pubg zenski liki niso sporni. V BF5 pa so, ker statistika in realizem? Nehaj nakladat, no. :)

Mato989 je izjavil:


Povej mi če bi bila v igri puška M16, in bi se mi pizdili da je leta 1944 pač ni bilo v izdelavi, bi rekel da smo tečneži z realizmom ali bi se strinjal da je pač dejstvo da puške M16 ni bilo leta 1944 in je neumnost da jo imamo v igri?


Ampak zenske SO bile v WWII. Ni jih blo precej, so pa ble. Torej, kaksen procent zensk bi moral biti, da bi bilo sprejemljivo, da jih dodajo v igro? Dej povej tocno stevilko. 50%? 25% 5%? :))))

Mato989 je izjavil:

No potem pa mi pokaži sliko ženske vojakinje s činom in mehansko roko... da bo vsaj približno zgodovinsko zastopala lik na naslovnici BF5 =)


Naslovnica igre ni realisticen prikaz zgodovine??? OMFG!!! Po mojem je najboljs, da rage quittnes. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Mato989 ::

Dej, nimas pojma. Kaksen verjetnostni racun? Igro delajo z namenom, da jo bodo prodajali. Tako kot delajo filme z namenom, da jih bodo prodajali. Vedno zrtvujes realizem za boljso gledanost. VEDNO. V BF je milijon drugih reci, ki so miljonkrat bolj problematicne kar se tice realizma in predstavitve nekega obdobja, kot pa izbira zenskih likov.

So ble zenske v WWII? So ble. Torej, ce je povprasevanje po zenskem liku v igri, je opcija, da se ga doda not cist legit. Razvijalci bodo pa vedeli a je to nekaj kar se je komercialno smiselno ali ne.


Saj, zato ker je milijon drugih reči bolj problematičnih, ima trailer kjer je 50% screentima ženska z mehansko roko ki kot rambo pobija Nacije ocenjen z več dislajki kot lajki...

O povpraševanju pa pove vse s tem da ima zadeva še slabšo prodajo kot Hardline, pa je folk na veliko pisaril kako si želi WW2 igre od BFja...Glede na ceno delnice je vprašanje če vedo kaj je smiselno, ker če bi razvijalci vedno vedeli kaj je smiselno ne bi noben game studio šel v stečaj ali zaprl vrat =)

Ampak zenske SO bile v WWII. Ni jih blo precej, so pa ble. Torej, kaksen procent zensk bi moral biti, da bi bilo sprejemljivo, da jih dodajo v igro? Dej povej tocno stevilko. 50%? 25% 5%? :))))


Takšen, da bi jo večina vojakov videla večkrat ob sebi v jarkih in večkrat v tanku in večkrat na letališču kako leti v lovsko letalo ob alarmu itd... zdaj ali je to 7% ali 17% pa ne bi vedel... Če bi bila ženska vojakinja dovolj pogosta v WW2(kar bi pomenilo smiselnost ustvarjanja lika za igro) bi jo pričakoval da bi bila videna med Marinci ki dvigajo zastavo na otoku, ali pa morda med izkrcanjem v Normandiji(1. dan ko je bitka) ali pa v slikah Nemške armade v prodoru v Jugoslavijo ali pa zraven Rommlovega Afriškega korpusa ipd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Poldi112 ::

Mato989 je izjavil:



No potem pa mi pokaži sliko ženske vojakinje s činom in mehansko roko...


Kaj je s to mehansko roko? A lahko eno sliko vojaka iz ww2 z mehansko roko?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Predator X ::

Kakor smo ti že povedal, da to ni realizem... je pa nek približek WWII.

Žeske ali ne, črnci ali ne, noben ni imel healt regena po 15 sec out of the combat, noben ni imel 3d spottinga itd. Same gameplay je tako daleč, od realnosti, da je čisto vseeno. Kolk stari so bi bili vojaki nek AVG? 22-24let? Največji delež vojako oziroma 50% je sestavljal od 18 do 24let starih vojakov. Čeprav zelo radi pišejo od 18 let naprej, je bilo tudi veliko tistih, ki so lagali o svojih letih.

Če hočeš realizm, igrej kakšen drug špil, ki se bolj temu približa.


BF5 izpušča tako veliko zgodovinskih stvari, da premnožiščnost žesk sploh ni omembe vredna. Poleg tega, hočete realnost igrejte HC in ne normal + 3d spotting ter healt regen.

Machete ::

Kolk enih idiotizmov. WW2 je samo skin = kožica znanega tipa igre. FPSjev je ko blata ločimo jih pač po načinu igranja. Vsa ta zgodovinska okolja so pač kožice, da je nekaj spremeb, okoli katerih potem gradijo marketing in zgodbo relisa glede na leto. Kdro bleja, da zadeva ni realistična je peprosto trd v glavo, ker to je BF. Cod ww2 ima tudi babnice (ravno včeraj malo igral in to zapazil), črne, bele sploh pa nemogoče dodatke ala kavbojske klobuke, pink skeletor maske, superhero plašče in ne vem še kaj. Pa nisem zasledil, da bi se jokalo kako je nerealističen.
Malo je simulacij, ki se trudij ujeti realizem. BF je vse drugo, kot to. Še najbolj noro pa je, da jokate tisti, ki nikoli niste igrali BFja ne 2,3,4,1 itd.. spisali ste pa že cele romane, kaj je z igro narobe. Priznajte, da s tolčenjem po igri samo hranite svoje komplekse.
Kot da bi jaz v 100ih postih jokal, kako je Il sturmovik najbolj bedn špil, ker ne moreš nastavit tlaka v gumah aviona in zaradi tega ga ne bom kupil. Igral ga pa nikoli nisem niti na daleč.
Mir z vami 8-O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Machete je izjavil:

Kolk enih idiotizmov. WW2 je samo skin = kožica znanega tipa igre. FPSjev je ko blata ločimo jih pač po načinu igranja. Vsa ta zgodovinska okolja so pač kožice, da je nekaj spremeb, okoli katerih potem gradijo marketing in zgodbo relisa glede na leto. Kdro bleja, da zadeva ni realistična je peprosto trd v glavo, ker to je BF. Cod ww2 ima tudi babnice (ravno včeraj malo igral in to zapazil), črne, bele sploh pa nemogoče dodatke ala kavbojske klobuke, pink skeletor maske, superhero plašče in ne vem še kaj. Pa nisem zasledil, da bi se jokalo kako je nerealističen.
Malo je simulacij, ki se trudij ujeti realizem. BF je vse drugo, kot to. Še najbolj noro pa je, da jokate tisti, ki nikoli niste igrali BFja ne 2,3,4,1 itd.. spisali ste pa že cele romane, kaj je z igro narobe. Priznajte, da s tolčenjem po igri samo hranite svoje komplekse.
Kot da bi jaz v 100ih postih jokal, kako je Il sturmovik najbolj bedn špil, ker ne moreš nastavit tlaka v gumah aviona in zaradi tega ga ne bom kupil. Igral ga pa nikoli nisem niti na daleč.
Mir z vami 8-O


Jaz sem igral BF 1942 + vse dodatke, pa Potem še kar enih par, vključno z BF1...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

BFV je super špil, samo ti tega ne boš vedel, ker za Šiškote ni na voljo.

Kdor reče da je BFV slab špil, nima niti najmanjše gaming avtoritete in je samo trol, ki mu paše stresanje bedarij post čez post.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Machete je izjavil:

BFV je super špil, samo ti tega ne boš vedel, ker za Šiškote ni na voljo.

Kdor reče da je BFV slab špil, nima niti najmanjše gaming avtoritete in je samo trol, ki mu paše stresanje bedarij post čez post.


Prodaja ne nakazuje da bi bil BF5 super špil še manj dokazujejo to delnice EA, še najmanj pa s primerjavo prejšnjih releasov =) Torej dejstva.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273853 (30452) oo7
»

Januar nov rekordno topel mesec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4814843 (11938) gzibret
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677407 (59893) Unknown_001
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163304 (2887) guest #44
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282410 (2068) San

Več podobnih tem