» »

XML izpis težave

XML izpis težave

vindstar ::

Pozdravljeni,
Imam težavo in sicer pred kratkim se mi je pojavilo, da ne morem več ogledovati tem na sodišču, ko grem v obravnave mi izpiše tole in ne morem odpirati...prej pa bp, prosim vas za pomoč kje v nastavitvah coma. to naredim:
100X hvala vsem.
Lp

Ta datoteka XML nima določenih informacij o slogu. Drevo dokumenta je prikazano spodaj.

DeeCoy ::

Kake obravnave? Ti še enega opisa problema ne znaš skupi spacat.. Js ne razumem nič od napisanega.

bozicek ::

Če bi si vzel pol toliko časa kolikor si porabil za zapisat svoj komentar bi razumel.

Da ti prevedem:

Pozdravljeni,
Imam težavo in sicer pred kratkim se mi je pojavilo, da ne morem več ogledovati tem na sodišču, ko grem v obravnave mi izpiše tole:
"Ta datoteka XML nima določenih informacij o slogu. Drevo dokumenta je prikazano spodaj.in ne morem odpirati"

Prej pa bp, prosim vas za pomoč kje v nastavitvah compa to naredim

100X hvala vsem.
Lp


Probaj odpreti z kakšnim xml readerjem:
https://codebeautify.org/xmlviewer
Darila letos samo za poredne

DeeCoy ::

bozicek je izjavil:

Če bi si vzel pol toliko časa kolikor si porabil za zapisat svoj komentar bi razumel.

Da ti prevedem:

Pozdravljeni,
Imam težavo in sicer pred kratkim se mi je pojavilo, da ne morem več ogledovati tem na sodišču, ko grem v obravnave mi izpiše tole:
"Ta datoteka XML nima določenih informacij o slogu. Drevo dokumenta je prikazano spodaj.in ne morem odpirati"

Prej pa bp, prosim vas za pomoč kje v nastavitvah compa to naredim

100X hvala vsem.
Lp


Probaj odpreti z kakšnim xml readerjem:
https://codebeautify.org/xmlviewer


Iz principa ne odgovarjam na vprašanja, ki niso vsaj približno razumljivo napisana in jih je nekdo postavil v 1 min, brez da bi za sabo sploh prebral, od mene pa pričakuje 5 min googlanja (ne v tem primeru, ampak nasplošno). Ok, vprašaj, ampak bodi vsaj toliko, da skupaj spraviš eno spodobno vprašanje. Ni treba, da je v knjižni slovenščini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

vindstar ::

ok pardon res je nerazumljivo in pojsnjujem...
Na računalniku sem vsak dan lahko vstopil v spletno stran sodišča (ali preko mozile ali preko explorerja,..) in odprl obravnave. Vsak izpis je bilo možno odpreti... Sedaj pa kot kaže se je nekaj v nastavitvah porušilo in ko odprem zavihek obrvnav se mi izpišejo neke html datoteke, in spodaj me opozori:
"Ta datoteka XML nima določenih informacij o slogu. Drevo dokumenta je prikazano spodaj." in eto ti problem...kličem vzdrževalca opreme in pač nima časa, in ga ne bom več klical, pri meni je že dovolj zaslužil,...in me lupi, stalno mi nudi neke antivirusne programe, ssd diske itd.. zato bom to sam rešil, zato vas prosim za pomoč...
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vindstar ()

kloko ::

Če bi povedal bolj natančno, kaj počneš, bi šlo lažje... Če prav sklepam, si to klikal na tiste RSS-Novice-Razpisi... in sedaj po novem pokaže strukturo dokumenta, namesto oblikovane vsebine.
Kolikor testiram, se v Internet Explorerju še vedno kaže prav, v firefoxu in Edgu pa ne več. Na hitrico iskanje pove, da se te RSS zadeve malo opušča in novejši browserji tega verjetno ne bodo kazali prav.

L.p., Kloko

vindstar ::

ok bom poizkusil naložiti mozilo novo verzijo, pa javim..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrošč v Androidu 8.0 zaradi ikon terja ponastavitev telefona

Oddelek: Novice / Android
3710850 (7193) mauriciofabi
»

Pisane črke

Oddelek: Šola
938453 (25245) next3steps
»

xml dnevni uvoz v bazo

Oddelek: Programiranje
101676 (1429) keworkian
»

IE mi ne osveži strani ( Flash , XML )?

Oddelek: Izdelava spletišč
101707 (1593) Cokolesnik

Več podobnih tem