» »

Avtopralnica in antena na avtu

Avtopralnica in antena na avtu

lolipop2 ::

Hej!

Nisem še nikoli pral avta v avtomatskih avtopralnicah na pumpah pa me zanima, ali je treba pri pranju avta odstraniti anteno na strehi ali ne?

Hvala za info

profii ::

Dobro je, ni pa nujno.
Ni odstranljiva?

Apple ::

Nekje ti jo zaposleni sami odšaraufajo (Petrol na Celovški, bivši Kompas, etc...)
LP, Apple

lolipop2 ::

Ne vem, če je odstranljiva. C3 picasso je.

Apple: ma ne vem, če bi prodajalcem težil s tem.

profii ::

4 sekunde truda:
https://www.google.com/search?q=C3+pica...

Nagradno vprašanje, je odstranljiva? :)

lolipop2 ::

Seveda je odstranljiva. Samo me zanima, če je to nujno oz. kakšna je verjetnost, da mi krtače odtrgajo anteno. :)

Če pa jo že odvijem, a bo potem kaj vode pronicalo kjerkoli skozi luknjo ali ne? Ne vem, kako izgleda odprtina.

Tilen ::

Nobene odprtine ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

lolipop2 ::

ok, potem bom pa probal odviti pa peljem prat. :)

Hvala za info

profii ::

Primi z obema rokama ko boš odvijal. Z eno roko podnožje antene, z drugo pa anteno pri stiku z podnožjem in z občutkom :)

donvito ::

lolipop2 je izjavil:

Hej!

Nisem še nikoli pral avta v avtomatskih avtopralnicah na pumpah pa me zanima, ali je treba pri pranju avta odstraniti anteno na strehi ali ne?

Hvala za info

http://www.petrol.si/povej/opisite-delo...

Konlov ::

Jest pa c4picasso sploh ne morem peljat, ker doktoriraš, predno daš automatsko ročno zavoro na OFF.

ziga1990 ::

resno?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Konlov ::

Da.

sumoborac ::

Konlov je izjavil:

Jest pa c4picasso sploh ne morem peljat, ker doktoriraš, predno daš automatsko ročno zavoro na OFF.

HA? Avto pustis prizgan in v prostem teku. Thats it. Zakaj bi avto ugasal v avtopralnici? :D

Mam C4GP pa je avto vsaj 1x na mesec v pralnici.

Za OPja: Fajn je anteno dol dt, drugace senozrji zaznajo in ti na tistem delu avto ne opuca tok dobr.
Prid sm al pa tm ostan...

Zgodovina sprememb…

Scorpy84 ::

Mami peljala v pralnico z anteno, zdaj pa antena zvito stoji.

Ganon ::

Največji problem avtomatskih avtopralnic so slabo vzdrževane metlice. Sosed mi je enkrat kazal, kako mu je Petrolova opraskala avto. Takih primerov je ogromno. Jaz se jih izogibam kot hudič križa. Če se že zapeljem v avtopralnico, izberem samopostrežno, v kateri si avto opereš sam, z visokotlačnim čistilcem, ki uporablja vročo vodo in čistilno sredstvo. Pa še veliko ceneje je.

MostWanted ::

jaz je na ceedu ne dajem dol dolga je cca 15cm, kar sploh ni treba.

one starejše ko so dolge kot šibe pa sigurno treba dajat dol.

Phantomeye ::

Jaz sem kakšnih 10 let nazaj delal v avtopralnici na petrolu. Vsako stranko sem moral vprašat, če želijo, da odstranim anteno. Če so zavrnili sem jim pojasnil v čem je fora. Po mojih izkušnjah avtomobili z modernimi gumjastimi antenami niso imeli problemov. Je pa enkrat prišel tip s starejšim avtom, ki je imel oldschool zložljivo anteno. Skratka, ni želel, da jo pospravim in mu jo je odtrgalo.

Imel sem tudi cel kup pacientov, ki so avto pustili v prestavi.

Zgodovina sprememb…

Konlov ::

Ali gre prižgan avto sploh lahko na linijo?

Tilen ::

Zakaj pa ne? A ko dežuje, se tudi ne voziš?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Šimpanz ::

Mam C4 GP in ga vsaj dvakrat na mesec peljem v avtopralnico. Avta ne ugasnem in pustim v prestavi, ker če dam v ler mi javlja napako na menjalniku. Enkrat nisem snel antene in se je upognila, tako da jo zdaj redno snemam.

Konlov ::

Tilen je izjavil:

Zakaj pa ne? A ko dežuje, se tudi ne voziš?

Bingo8-). Sem mislil, da tam pred vstopom pač piše, da moraš ugasnit...

MIHAc27 ::

Jaz v avtopralnicah, kjer greš vedno naprej nisem imel nikoli težav z anteno.

Bi mi jo pa skoraj odtrgalo na OMV-ju ker tam je pa šel čistilni stroj naprej - nazaj večkrat in v enem trenutku se je zataknila v neko odprtino.

Mavrik ::

Tilen je izjavil:

Zakaj pa ne? A ko dežuje, se tudi ne voziš?


Ker ti povejo da avto ugasni?

(Saj problem ni v avtu, ampak bolj da nočeš sedeti v zaprtem prostoru polnem izpušnih plinov.)
The truth is rarely pure and never simple.

MostWanted ::

Mavrik je izjavil:

Tilen je izjavil:

Zakaj pa ne? A ko dežuje, se tudi ne voziš?


Ker ti povejo da avto ugasni?

(Saj problem ni v avtu, ampak bolj da nočeš sedeti v zaprtem prostoru polnem izpušnih plinov.)


v kateri so ti pa rekli da ugasni? jaz tega še nisem doživel.

Apple ::

Piše v navodilih, ko zapeljše v avtopralnico... odstranite anteno, dajte v neutral, ugasnite vozilo, etc...

Če je antena gumijasta, ni problema... Prvič slišim/berem, da je nekdo od zaposlenih namerno pustil, da je stranki odtrgalo anteno... :)
LP, Apple

Tilen ::

Mavrik je izjavil:

Tilen je izjavil:

Zakaj pa ne? A ko dežuje, se tudi ne voziš?


Ker ti povejo da avto ugasni?

(Saj problem ni v avtu, ampak bolj da nočeš sedeti v zaprtem prostoru polnem izpušnih plinov.)


No, saj to sem mislil, da ni problem v vozilu. Avtopralnica je zasebni prostor v katerem nekdo določi svoja pravila. Lahko ne ugasneš vozila, kot se lahko tudi po avtocesti pelješ 150 kilometrov na uro.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avto kozmetika - trgovine

Oddelek: Na cesti
162942 (2524) Raptor F16
»

Pranje avtomobila doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524092 (13624) radmannsdorf
»

Visokotlacni cistilec za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7612258 (11165) IL_DIAVOLO
»

Kako se znebit teh madežev na avtu??

Oddelek: Na cesti
398637 (6767) mat xxl
»

Avtopralnica

Oddelek: Loža
61838 (1665) šernk

Več podobnih tem