» »

PLATA + SB = ????*/*##

PLATA + SB = ????*/*##

strel ::

Lep pozdravček !Ok,mam kolega,ki si jekupu
MSI K7T-Pro 2 A pa DURONA 700 .In od začetka smo mel super občutek kak to fajn dela(mal smo navil pa to...)
Zdej pa je začel opažat, da recimo ko gleda DIVX filme če ma noter LIVE-a se kišta po 5 min resetira.Če pa hoče na net z modemom,more SB kr lepo odinstalirat.

Ma še gdo take probleme s to plato in LIVE SB.
So kaki driverji, kar kol ?
Mašina zdej sploh ni navita ker ma še kr BANSHEEJA, in nima smisla DURONA na 900 laufat.

OZZY ::

Malp šrestavi sb in modem v kako drugo pci mrežo. Lahko da je med njimi konflikt. NI vseeno v kateri pci maš določeno komponento. Sprobaj pa povej ali je problem še vedno tu.
Problemi se ti lahko zaradi resetiranja pojavljajo tudi zaradi prešvoh napajalnika. pOsebno če maš kakega 200W.
Go with the flow.

DOLF ::

Isti problem pri meni, še vedno nerešljiva uganka. MSI plata (poskusu sem celo z dvema pro 2 in pro 2A) pa SB live! 5.1 pa duron 700 (probal tudi z T-bird 900). DVD Pioneer 106S pa powerDVD program in .... compič se je neprestano kar sam resetiral...
1. zamenjal program z WinDVD2000 in... compič se je samo še občasno resetiral (na 10min)....
2. menjal plato(pro 2A) pa procesor in .... nič bolje
3. vzel ven SB creative Live! 5.1 in vola!!! no more težav.
4. sprobal z ASUS A7V in ....dela!!

Pol sem pa mal prebrskal net o teh težavah in odkril da ja AMD in Creative Live neposrečena kombinacija, saj imajo ljudje širom po svetu težave s to kombinacijo.
zaključek:
prodaj Live! komu ki ma intela!!!! ali pa kupi ASUS plato, ker na njej zaenkrat (opa zaenkrat) še deluje brez težav.
....I have seen things you people wouldn't belive.....

Eagle ::

Sej na Abit platah tuji vse lepo laufa tak ko mora !!!!!

BigFoot ::

yep, men KT7A + SB Live! dela super

strel ::

Hvala fantje za pomoč !

Po mojem bo res to da AMD pa Creative ni najboljš..
Ker PCI reže je že premenjal napajlnik je 300 W.

Bo pa X gamerja od Herculesa kupu , a ne !!

VASkO ::

ce pogledas malo prejsnje poste, bos videl, da AMD pa Creative ni narobna kombinacija, ampak je MSI(socketA)+Creative krivo.

Pretorijanec ::

Pomoje maš sam IRQ-je mal narobe. Čist izi za popraut. Lahk daš stvar v drugo PCI režo (ni 100% da bo pomagal) al pa ročno naštimaš IRQ-je v BIOS-ih. Za podrobnosti poglej v manual.

MadMax ::

Jaz pravim, da je VIA v sporu z Livetom (in ne AMD).
Sm meu C300A pa Live pa VIA plata... †††† in tezave!!
Na BX plati pa BP odprve!

JLP ::

Jest mam Abit KT7-RAID in DB Live. Vse dela normalno dokler ne inštaliram LiveWare. Če to nardim se vse skup začne suvat k noro. Tko da mislm da je nekej hudo narobe z drajverji za Live.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716192 (8231) Vlad Tepeš

Konfiguracija !

Oddelek: Kaj kupiti
252512 (1664) __Devil__
»

AMD & Creative

Oddelek: Pomoč in nasveti
12988 (863) A.L.T.
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565507 (4648) Tiger
»

Konfiguracija

Oddelek: Loža
352699 (2267) msmiha

Več podobnih tem