» »

Abit Kt7 in live player 5.1 Se res kregata?

Abit Kt7 in live player 5.1 Se res kregata?

[abaddon] ::

Zivjo,
pri podjetju Mlacom sem hotel kupiti Abit KT7 A socket A mamaplato in zraven Creative Live player 5.1, pa mi je prijazen prodajalec trdih zadev za racunalnike povedal , da naj bi se omenjena matična plošča in soundblaster kregala oziroma, da stvar sploh ne funkcionira! ALI RES? (Naknadno mi je predlagal ploščo Microstar K7T turbo, ki je sicer cenejša a pomoje slabša...)
A lahko kdo komentira ...
Hvala

OrlyTM ::

ja, res so problemi, sam so baje novi biosi in patchi, ki zadevo porihtajo.

Mal poglej tole stran: Klik !

Ali kar direktno njihovi files sekcijo, kjer najdeš mnogo zanimivega za matične plošče: Klik !

Prej kot menjat ploščo, bi jest priporočal menjat zvokuljo ... mogoče maxisound muse ali kaj podobnega. Čeprav tudi MSI platke niso slabe.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

MUC ::

Mam jest oboje KT7A IN SB Live 5.1 .. s starimi driverji od VIE in tistimi, ki jih dobiš na CDju poleg plate, so res velike težave. Sploh še v kombinaciji z ATI TV tunerjem. S trenutnimi driverji, ki so izšli deluje vse normalno in brez problemov

JLP ::

Jest sicer nism mel lih SB Live Player 5.1. Sm mel SB Live Value in kartica je delala zlo slabo na KT7-RAID. Inštalacija LiveWare je vse skupej še poslabšala. Skos eni BSODji in podobno. Tko da sm jest mel same probleme in sm mogu zamenat zvočno. Zej sm dobu Hercules Game Theater XP in zadeva dela odlično.
Live long and prosper!

Siluro ::

Dejstvo je da se ABIT KT7A in Live 5.1 kregata in to zaradi nekompatibilnosti.Zadeva je rešena in sicer je potrebno nadgraditi Bios z verzijo ZT ter uporabiti nove 4in1 gonilnike verzijo 31V pa zadeva deluje brez problemov!
Howg govoril sem!

MUC ::

ZT verzija BIOSa ?!?! Kje si to prebral in kaj je to zaen bios sploh?

tejo ::

Ali lahko mogoče kdo opiše, kaj se dogaja z računalnikom, če imate ABIT KT7 in SB Live Player 5.1?

MUC ::

Rd frizne

Siluro ::

Muc: a ti moram vse na pladnu prnest?
Tu je link do vsega kar potrebuješ!
:D:D
Howg govoril sem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konfiguracija !

Oddelek: Kaj kupiti
252503 (1655) __Devil__
»

sistem ugasa !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
11893 (754) badboy
»

AMD & Creative

Oddelek: Pomoč in nasveti
12981 (856) A.L.T.
»

OCENA PREDLOGA

Oddelek: Kaj kupiti
51199 (1030) VASkO
»

spet ena konfiguracija za 500.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
301885 (1428) StarY

Več podobnih tem