» »

Crknil TV Philips - zamenjava MB?

Crknil TV Philips - zamenjava MB?

Macketina ::

Crknil mi je TV Philips, vse kar da od sebe je dvakratni blink rdeče lučke.

Servis pravi da je MB in da pride popravilo cca. 300 EUR z delom vred. Če sem pravilno razumel, bi dali notri MB od drugega modela (nov daljinec, TV bi postal Android TV), samo mi tole ne leži preveč.

Gledam tele MB in vidim da je ogromno neke ponudbe za 60-100USD, se splača to menjat?
300EUR ne dam, tam do 100 USD pa je še smiselen strošek za par let star TV.

fikus_ ::

Najprej preveri, kolikšna je cena novega primerljivega TV-ja. Potem so na vrsti stroški za morebitno popravilo in starost TV-ja. Na osnovi tega se potem odloči.

Če dobiš enak (rabljen) MB za tvoj tip TV-ja za mali denar potem mogoče ja. Sicer novi TV.

Macketina ::

Novi TVji podobne velikosti so 350EUR+, ravno zato ni smiselno popravljati.

Bom pa pogledal za MB, dobiti rabljenega bi bilo super :)

mat xxl ::

Kateri model Philipsa in letnik......

tomazic89 ::

Pred kratkim mi je crknil Philips TV. Vse ja kazalo na T-con board, ki sem ga tudi narocil s kitajske in zamenjal... no ni bil T-con board in sem prodal TV v okvari, da sem vsaj pokril strosek boarda :)). Kakorkoli kupil sem rabljenega za 200 in mi je deloval 5 let.. He served his time, RIP =)

TLDR: menjaj sam, ce si 100%, kaj moras zamenjati da bo delovalo (ni nujno da je, kar pravi servis).

Bali ::

Fantje eno vprasanje oz nasvet: se mi splaca dati na popravilo Philips 55pfl6008, strosek popravila je cca 270€? Tv je star 5 let(cena je bila malo cez 1300€), ima lepo sliko in kar je meni najbolj vsec ima ambilight. Ja/ne? Aja pa meni tudi 2x blinkne rdeča lučka.

mat xxl ::

Poznam te hece , meni so v garanciji oziroma materi menjali plato.

Probaj izklopiti iz štroma prižano izklopi vtič iz 220v in počakaj par minut.

Nato nazaj uštekaj in probaj prižgati z daljincem, če ne bo šlo bo šlo z stikali na robu tv ja ......

Probaj in poročaj !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pol ekrana je temno

Oddelek: Zvok in slika
153391 (2579) Yossarian
»

Popačene barve na TV-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
101370 (1144) pirx
»

Težava z samsung tv

Oddelek: Zvok in slika
132226 (1313) paliskic
»

Philips LCD TV problem

Oddelek: Zvok in slika
66400 (4472) mat xxl
»

CRT TV, problem ni slike

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
192334 (1769) einstein :P

Več podobnih tem