» »

MAC-567IF Za mitsubishi naprave

MAC-567IF Za mitsubishi naprave

morosito ::

Lp vsem,

Sem v petek menjal wifi modul MAC-567IF za tč ecodan od mitsubishi ki je prejsnji modul začel nekaj zafrkavati ki se je na vsakih 5 min sam resetiral ki ni mogu se povezat na wifi. Skratka ugotovili so da je defekt. Sem zamenjal in dobil novo. Zal sem moral na novo narediti celo proceduro registracije na aplikacijo melcloud.

Sem opazil ze prvi problem ta vikend: je ta da je tč nehala mi prikazovati dnevno porabo kwh in moč gretja ki je ustvarilo? Pred tem mi je vsak dan napisalo porabo zdaj pa ne vec. Opazil pa sem da tale wifi modul crpa podatke ven iz glavnega termostata in sem ostal malo slabo ker sem pricakoval da modul je povezan direkt na maticno od tč. No zdaj pa res ne vem v čem je problem in zakaj ne prikazuje več porabe.

Je med nami kakšen ki se razume v to? Mislim pa da je problem nekaj v nastavitvah za RC time/zone ker wifi modul ocitno zazna kot dodatni termostat?...samo nisem popolnoma siguren.

Drugače vse ostalo deluje ok, gretje, krivulje, itd.

morosito ::

Uh dobil podporo od mitsubishi...edini center za podporo tč za celo evropo je v angliji...čudo?
No skratka...rešitev je tako da je treba izklopiti obe glavne varovalke in počakati 15min da bo lahko termostat ob ponovnem zagonu vpisal nov wifi modul in tako delil z njim podatke o porabi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava potenciometra z digitalnim potenciometrom

Oddelek: Kaj kupiti
81165 (932) zdenko106
»

nodeMCU, ESP8826

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6702 (640) mujek
»

Prenosnik - lahko crkne mini pci-e port za wifi?

Oddelek: Strojna oprema
7938 (763) ncc2000
»

Internet na konzoli

Oddelek: Omrežja in internet
311872 (1609) IcyFox
»

Google kupil Nest

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
1310863 (8421) murmur

Več podobnih tem