» »

Microsoft Edge z Youtube zamrzuje

Microsoft Edge z Youtube zamrzuje

a-ptuj1 ::

Pozdravljeni,
Uporabljam Microsoft Edge v.42.17, ki mi ko zaženem YouTube po nekaj sekundah predvajanja posnetka zamrzne. Edge zamrzne skupaj z Win 10, tako da brskalnika ni mogoče resetirati niti z Ctrl+Alt+Delite. Tudi z Win 10 po zamrznitvi ni mogoče več delati, niti ponovni zagon računalnika ne gre. Edina rešitev je, da izmaknem električni kabel iz mašine.

Sem ponastavil Edge preko Nastavitve->Aplikacije in funkcije->Edge->Napredne možnosti->Ponastavi pa nič ne pomaga. Prav tako sem izbrisal zgodovino brskanja pa spet nič.

Win 10 imam posodobljeno na Ver. 1803 za 64bit, z zadnjimi popravki v novembru 2018. Drugi naloženi brskalniki v mašini delajo OK. Edge mi je všeč zato ker omogoča glasovni branje tudi v slovenščini (Ctrl+Shift+G), ki jih pri GoogleChrome, Opera, ter Mozilla Firefox še nisem opazil.

Kako odpraviti to težavo z zamrznitvijo Edge in Win 10? Že naprej hvala za pomoč.
  • spremenilo: a-ptuj1 ()

LunKi ::

Mogoce ker je edge hardware accelerated pa da se to izklopi?

bastadu ::

Simple, nehaš uporabljat Edge.

DeeCoy ::

bastadu je izjavil:

Simple, nehaš uporabljat Edge.

+1

a-ptuj1 ::

A se izklop "Edge hardware accelerated" izvede z naslednjim
Start=>Sistem=>Zaslon=>Nastavitev grafike=>Univerzalna aplikacija=>(doda se) Edge, kot je prikazano tukaj in tukaj, ali kako drugače?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup in uvoz SIGEN-CA certifikata

Oddelek: Omrežja in internet
4412209 (1098) kow
»

Microsoft izdal novi brskalnik Edge Chromium

Oddelek: Novice / Brskalniki
3710530 (5464) Valvoline
»

Microsoftov predelan chromiumski brskalnik Edge ušel na internet

Oddelek: Novice / Brskalniki
4213833 (9740) MrNighthawk
»

Microsoft Edge zamrzuje

Oddelek: Omrežja in internet
131586 (916) TOP
»

Youtube in Vimeo ne prikazujeta

Oddelek: Pomoč in nasveti
121268 (977) NordStar

Več podobnih tem