» »

1monitor,2kisti-switch vga kabel

1monitor,2kisti-switch vga kabel

dexter ::

Hello!

Mogoce kdo ve kje se da dobit kabel al napravco za 2vga izhoda (2 graf.kartice) na 1 monitor.
Kake so vase izkusnje (ce slucajn kdo ma)?

LP

TESKAn ::

Hm, če maš slučajno še BNC vhod na monitorju, daš en računalnik nanj prek VGA, drugega pa prek BNC, pa je...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

srale ::

vga preklopnik..samo kakor sem slišau ni ne vem kako dobro..kakor sem slišau..nimam lastnih izkušen...

dexter ::

Hello!
nimam se bnc zraven!



Sem na KSS-ju vidu pa ne verjamem da so kaki problemi, saj ne bi saltal vsakih 5 minut,pa tudi ce monitor takrat ugasnem cist.Mam pa bolj probleme s prostorom,da bi se kak monitor zraven dal. Zdej ko se s server nastavitvam zaj... ugasnem monitor in preklopim z enga rac na drugega v delovanju,ni problemov sam prakticonst je za en kurac pa se konektor bo sel pocas po gobe.



Kera stacuna bi lahko to imela?



LP

abit ::

Alo
Za preklopno stikalo (dva monitorja) vprašaj v trgovini Sun Rise Lesce, se mi zdi da ti ga bojo zrihtal.

TylerDurden ::

Jst mam eno tako zadevo za prodat, mas pa moznost priklopa dveh kist na preklopnik, nanj zvezes se tipkovnico, mis in monitor, pol pa sam gum vrtis, tika taka pa preklaplas med kompjuterji, tko da mas v koncni fazi na mizi monitor, mis in tipk. pod mizo pa dva kompjuterja. Edini problem so kabli od monitorja, ker ce so slabi, mas motnje v sliki. Cena: 6000SIT, dodam se 3 kable.

Opkow ::

Dexter

Ziher ga dobis v TechTradeu pri Levu v Ljubljani.

Sm ce mas en kalk za resna dela, te bo lohk motilo, kr se slika na tak nacin kr dost poslabsa. Pojavjo se "sence" zraven crk, crt,... pa slika je bol zamegljena, etc...
In z visanjem resolucije je sm se slabs ...
Ce mas pa to sm za med serverje preklapljat pol ni tk problematicno ..
Je pa res, da ce bs nasu dobre (oklopljene) vga kable, pol se ne bo tolk poznal .. To bs mogu presodit sam .. mene je precej motl k sm si zacasno sposodu od enga kolega...
Je dosti bols ce mas switcher na monitorju (BNC, D-Sub).. Sm slabost tega je k nimas pol moznosti se preklopa miske in tipkovnce.

BigFoot ::

no, mi na šihtu mamo en kup takih switchev, in opozoru bi te na ene par stvari. miške prek switchev ponavadi rade zajebavajo. tud tipkovnice rad zajebavajo (vsaj ps/2 tipkovnice). slika na monitorjih je pa dost slabša, pa dostkrat se eden od signalov za barve (recimo rdečo) izgubi, tko da je treba mal stikalo vrtet. pa še pol rad zajebava.
tko da če ta prvi PC uporabljaš velik tko da ti je kvaliteta slike važna, pol ti jest ta switch močno odsvetujem. če med PCema kabla za monitor ne menjaš prow veliko, ti jest svetujem da kr lepo pozabiš na switch in še naprej lepo menjaš kabel med PComa.

dexter ::

Hello!
Ta stvar verjetno ni glih tud pocen,ker lih vsak ne rab tega.

S kje si TylerDurden? Kok bi bla pa ta stvar v trgovini?

Sem gledu tud 14 monitorje za 7 cukov dobis ze 14 noname na bolhi (mogoce bi pa to stlacu pod noge).

Zdej ste me cist zmesal.

LP

TylerDurden ::

Switch je bil 6k, vsak vga kabel 1k, pol ostale kable se da dobit pa za cca. 800 SIT/kabel. Vse sem kupil v Jerovsku, mislim, da imam se racun. Dam ti pa za 5k SIT, sepravi, da prihranis cca. 4k, manjka pa kabel za tipk (2x) in en kabel misa. Med tednom sem v LJ. Lahko prides pogledat kako deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razdelilec 1 monitor, 1 miška, 1 tipkovnica - 2 računalnika

Oddelek: Strojna oprema
155005 (4713) Sc0ut
»

Kako priklopiti dva compa na en monitor???

Oddelek: Strojna oprema
112287 (2080) okip32
»

DVI KVM preklopnik na VGA monitor

Oddelek: Zvok in slika
114410 (4259) Saladin
»

1 Monitor 2 Pc-ja

Oddelek: Strojna oprema
131850 (1610) PrimozR
»

Dva računalnika + en monitor ???

Oddelek: Zvok in slika
132206 (2042) miguell

Več podobnih tem