» »

Pomoč v zvezi Sony Vegas

Pomoč v zvezi Sony Vegas

violamb ::

Prosim za pomoč če mi kdo ve pomagat.
Na laptopu sem naredil film iz počitnic, ki je več kot eno uro dolg in zgleda da je računalnik preslab da bi opravil Render filma.
Zdaj me zanima, vse slike in filme imam shranjenje na zunanjem disku, kjer je tudi na istem disku save file od Sony Vegas.
Zanima me če lahko to priklopim na drugem računalniku in če bo Sony prepoznal pot do slik, ker na laptopu imam zdaj zunanji disk na F direktoriju na drugem računalniku pa verjetno ne bo F.
Hvala za nasvet

DamijanD ::

Mislim, da mu samo nastaviš nov base folder in potem on vse preveže.
Drugače pa, če trenutno še nimaš zasedene črke F, lahko v disk managementu nastaviš, da bo zunanji disk F.

violamb ::

OK super hvala, ker sem 6 ur zdaj s tem ukvarjal da sem to rezal in sestavil skupaj.

floyd1 ::

Na laptopu sem naredil film iz počitnic, ki je več kot eno uro dolg in zgleda da je računalnik preslab da bi opravil Render filma.

Render se navadno dela čez noč. Procesor lahko dela na "ful" nekaj ur in to na laptopu jaz ne bi delal. Sploh če je kak starejši laptop s slabšim hlajenjem. FHD posnetki znajo biti zelo "težki" za računalnik, vsaj 4 jedrni proc, 8GB RAM-a in hitri diski so zelo dobrodošli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ssd disk mirovanje??

Oddelek: Pomoč in nasveti
292498 (1640) ST-777
»

samsung ue32f5000

Oddelek: Zvok in slika
331731 (1046) Razerzone
»

Arhiviranje podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
598723 (7745) joker16_7
»

ohraniti podatke

Oddelek: Pomoč in nasveti
161533 (1297) Gutjerez

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402337 (1589) nemesis

Več podobnih tem