» »

Ali je tole legit?

Ali je tole legit?

Jerry000 ::

Torej na bolhi je bil včeraj zvečer dodan oglas za Pixel 2 XL 128GB za 410EUR. ime uporabnika je bil media--markt6 (nekaj takšnega). Email naslov ima mediamarkteshop@gmail.com. Sem poslal povpraševanje in odgovor je sledil:

Pozdravljeni,

Telefon je nov, vsa pripadajoča oprema, garancija 24 mesecev, deluje na vsa omrežja, EU verzija.

Končna cena je 370€, vključno z DDV in stroškov poštnine (brezplačna dostava). Nahajamo se v Berlinu v Nemčiji. Plačilo bo opravljeno preko Amazon in dostava preko DHL ali UPS. 30-dnevna politika vračanja.

Cena je nižja kot običajno, zagotavljamo vam ugodno cenovno ponudbo v temu obdobju. Dostava je brezplačna in traja 1-3 dni.

Barve: Črna, Bela.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi z izdelki, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete na nas.

Z lepimi pozdravi,
ekipa MediaMarkt eShop


Ne vem...malo cvikam za nabavo, Media Markt namreč je legit trgovina, ta pa uporablja isto ime ter gmail. Plus to da je plačilo preko Amazona (kar mislim da je varno) in da je ceno spustil. Vendar pa je ogls (vsi oglasi) bil odstranjen iz bolhe. Naj se spuščam v to ali raje ne?
In ja, kupujem Pixel 2 XL.

abazuu ::

ne, to sigurno ni OK. ta uporbinka media markt dela skoz nove profile. isto dela pri grafičnih karticah. klikni na profil, poglej kdaj je bil ustvarjen... če je novo, beži stran. ampak ta media martk sigurno ni legit, ker vedno ustvarja nove uporabinke in zbija cene

Veron ::

Obstaja že tema, tipo je prevarant. Sedaj se je samo preimenoval, ker je bilo že veliko zadetkov.

WaterBoy ::

Če ga boš kupoval tako in je možnost da ga preveriš, ga preveri. Še posebej USB-c ker pri mojem ne drži kabla non skoraj nič in zelo ven pada. Adapterja za slušalke ne morem uporabljati Zaradi tega

Bellzmet ::

Pa to že iz vesolja vidiš, da je nateg.

Machete ::

Šokiran sem, kdo vse ima volilno pravico v tej državi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PunkDude ::

What he said^^

Jerry000 ::

abazuu je izjavil:

ne, to sigurno ni OK. ta uporbinka media markt dela skoz nove profile. isto dela pri grafičnih karticah. klikni na profil, poglej kdaj je bil ustvarjen... če je novo, beži stran. ampak ta media martk sigurno ni legit, ker vedno ustvarja nove uporabinke in zbija cene

Ja, nov profil je bil, pa velik grafičnih kartic je imel. No, saj je smrdelo po fake, samo vseeno raje vprašam če še kdo ve zanj. Vidim da ja.
Potem je pa tu tale še, vendar ta se mi zdi pa OK. Ni frišen uporabnik...pa UK verzija je (se strinja da se vidi zadevo v živo, čepraj je zapakirano še).
http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

abazuu ::

pojavi se na ene 2 dni.. in nabije po 10 grafičnih kartic na bolho. Traja ene 3 ure in zginejo skupi z uporabnikom... in spet jovo na novo.

Jerry000 ::

Hvala!

forplan ::

mediamarkteshop@gmail.com


Človek se res nasmeje :D
da se strinjam

hojnikb ::

rečeš za osebni prevzem, pa je >:D
#brezpodpisa

Jerry000 ::

hojnikb je izjavil:

rečeš za osebni prevzem, pa je >:D

Je napisal da je iz berlina :D, pa da je plačilo preko amazona. Sicer ne vem kako on to naredi :D.
Sicer drugi ga pa prodaja za 450, sicer UK verzija, ampak je privolil da se v živo pregleda stvar. Je potrebno na kaj specifičnega pazit? Glede na to da je napisal da je naprava nova, in napisal je da ima tudi račun. Seems ok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

dreta ::

Mah nabavi, pa nam javi kako je slo :)

Formula 1 ::

WaterBoy je izjavil:

Še posebej USB-c ker pri mojem ne drži kabla non skoraj nič in zelo ven pada. Adapterja za slušalke ne morem uporabljati Zaradi tega


To se ti je prah nabral notri, vzemi šifanko in ščisti, jaz sem moral na Moto Z že 2., podobne težave sem imel že na Nexusu 5X pa nisem vedel, kaj je narobe.

BStard ::

Jerry000 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

rečeš za osebni prevzem, pa je >:D

Je napisal da je iz berlina :D, pa da je plačilo preko amazona. Sicer ne vem kako on to naredi :D.
Sicer drugi ga pa prodaja za 450, sicer UK verzija, ampak je privolil da se v živo pregleda stvar. Je potrebno na kaj specifičnega pazit? Glede na to da je napisal da je naprava nova, in napisal je da ima tudi račun. Seems ok


Scam, za plačilo zahteva Paysafe kartice, pošlje mail iz fake amazon domene. Po "plačilu" izgine.

Jerry000 ::

Kaj pa tale: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Sicer ko sva se menila za v živo mi je sedaj napisal da ne dobi prevoza, je pa rekel da mi pošlje po pošti lahko da pregledam če je telefon OK in če deluje vse potem pa mu nakažem na TRR denar. Glede na to da je pripravljen prvi poslat...pa račun ima od amazona...je kupil več mobilnikov in zdaj prodaja..

WaterBoy ::

Formula 1 je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Še posebej USB-c ker pri mojem ne drži kabla non skoraj nič in zelo ven pada. Adapterja za slušalke ne morem uporabljati Zaradi tega


To se ti je prah nabral notri, vzemi šifanko in ščisti, jaz sem moral na Moto Z že 2., podobne težave sem imel že na Nexusu 5X pa nisem vedel, kaj je narobe.

Verjemi sem naredil to že ene 2x in je isto. Dobro, samo praha ni več notri :))

Sem primerjal moj telefon z kolegovim nekim telefonom ki ima usb-c. Tam ga drži kot pribito, mojega pa samo grdo pogledaš in ven pade. še ko želim polniti morem telefon prav posebno nastavit da je ok. 8-O

Jerry000 ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj pa tale: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Sicer ko sva se menila za v živo mi je sedaj napisal da ne dobi prevoza, je pa rekel da mi pošlje po pošti lahko da pregledam če je telefon OK in če deluje vse potem pa mu nakažem na TRR denar. Glede na to da je pripravljen prvi poslat...pa račun ima od amazona...je kupil več mobilnikov in zdaj prodaja..

+ škatla je originalno zaprta (neko nalepko ima, ni vakumsko v foliji).



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3418666704 (1187) NejcSSD
»

Telefon do 90€

Oddelek: Mobilne tehnologije
51048 (910) konspirator
»

Pregled pošiljke pred plačilom

Oddelek: Loža
454115 (2256) N0t0ri0us
»

Poceni smart phone

Oddelek: Kaj kupiti
142010 (1759) Scaramouche
»

Nakup telefona za cca 150€

Oddelek: Mobilne tehnologije
81461 (1127) SumTingWong

Več podobnih tem