» »

Echo Dot 3rd gen. - nakup

Echo Dot 3rd gen. - nakup

1 2
3
4

Nahrbtnik ::

Danes bom iz amazon.de naročil Echo dot. Šel bom iskat v Borovlje.
Lahko naročim še za koga...

WaterBoy ::

Mi lahko kdo razloži kaj delam natobe. Spotify mi dela na računalniku in telefonu. Če ga želim nastaviti na amazon eco gen 3 pa ne gre.
Grem pod Plaj, potem Explore in izberem Spotify, a izpiše No network avalible. Please connect and try again. Connection timed out. Please try again.

Drugače pa drugo deluje, radjo igra, stikala se preklaplajo, samo spotify ne dela :)

bobrock46 ::

spotify dela na echo dot samo z premium računom

morosito ::

Danes je na italijanskem amazonu echo dot v akciji samo za 19,90€.
Dostava na italijanski posti tik ob slo meji od kopra do nove gorice..po zelji

Laki_lai k ::

A bo kdo naročal echo dot iz italijanskega amazona?Jaz bi vzel eno napravo.Bi sicer sam naročil a ne pošiljajo v Slovenijo na primorsko mi je pa daleč.Če bo kdo naročal me prosim kontaktiraj na zs.
Hvala
Lp

morosito ::

Laki_lai k je izjavil:

A bo kdo naročal echo dot iz italijanskega amazona?Jaz bi vzel eno napravo.Bi sicer sam naročil a ne pošiljajo v Slovenijo na primorsko mi je pa daleč.Če bo kdo naročal me prosim kontaktiraj na zs.
Hvala
Lp


če rabiš javi ti jo naročim in pošljem pol na tvoj naslov. piši mi v zs. lih imam nekaj za naročat

Laki_lai k ::

morosito je izjavil:

Laki_lai k je izjavil:

A bo kdo naročal echo dot iz italijanskega amazona?Jaz bi vzel eno napravo.Bi sicer sam naročil a ne pošiljajo v Slovenijo na primorsko mi je pa daleč.Če bo kdo naročal me prosim kontaktiraj na zs.
Hvala
Lp


če rabiš javi ti jo naročim in pošljem pol na tvoj naslov. piši mi v zs. lih imam nekaj za naročat


Sem ti pisal zs.

gas2018 ::

Tudi na nemškem Amazonu so po 19,99€, pošiljajo pa tudi v AT.

Laki_lai k ::

gas2018 je izjavil:

Tudi na nemškem Amazonu so po 19,99€, pošiljajo pa tudi v AT.

Hvala za ta podatek.Včeraj še ni bilo tega popusta.Je pa isti problem ker ne pošiljajo v Slovenijo.

Reaper ::

CheaperAndMore uporabiš in si prepošlješ v Slovenijo.

ideep ::

kako vam deluje alexa? pa to je hujše k froc.. tisočkrat je treba povedat, kar malo arzočarana.. jo imam več kot leto in kaj naj rečem, edino kar je bonus je music unlimited program..

hafo123 ::

Jaz nimam nobenih težav, da me ne bi razumela takoj karkoli jo vprašam ali ji rečem naj stori.

Badwolff ::

Se da kje razen na Amazon dobit echo tretje generacije? Zakaj pa tega pravzaprav ne dostavljajo v Slovenijo, drugo generacijo pa? Se da fizično kje kupit?

OK.d ::

LPOK.d

hafo123 ::

Nekaj nerabljenih imaš na Bolhi.

Badwolff ::

Ah, na bolho sploh nisem pomislil.
Scer so večinoma doti in en echo plus.
Kupil bom za novo leto, najbrž bo tudi takrat ponudba.

Še dve vprašanji.
Plus proti echo 3 - se upraviči tistih 50$ razlike? Tko na uč bi bolj rekel, da plusovih dodatkov niti ne rabiš. Kaj pa naredi tisti hub, ki ga ima vgrajenega?
Bi hotel kdo konkretno razložit, kako je z naročanjem na pošto za mejo. Kako to zgleda oz kako in kam konkretno naročit. Za Ljubljano. Mam scer Kog a tudi v MB, če bi bilo bistveno lažje.

hafo123 ::

Plus ima zigbee hub z katerim lahko upravljaš zigbee naprave (senzorji gibanja, stikala, pametne žarnice...).
Verjetno je najbolje počakati na black friday ko bodo cene sigurno padle.
Ali te zanima kam bi poslal dot v Avstriji in potem bi ga šel iskat npr. v Beljak?

Badwolff ::

Ja. Pa peljem se ženo v ikeo.

hafo123 ::

Jaz sem že večkrat naročil v paketshop Borovlje in ne kot sem prej pisal v Beljak:

Wunsch-Hermes PaketShop Red Zac Wieser
Sparkassenplatz 3
Ferlach, 9170
Austria

Badwolff ::

Tx
Še eno (mogoče neumno, ker res nimam pojma) vprašanje.
Imam (oz dobim) UE Boom 3. Se pol bolj splača vzet najcenejši dot in ga spojit s tem zvočnikom? So funkcionalnosti alexe iste pri vseh?

OK.d ::

Kaj ko bi si ti malo kakšen video na YT pogledal, kaj vse se lahko počne s pametnimi zvočniki;)
LPOK.d

Badwolff ::

Kako bi alexi ukazali, da zaigra radio ali radio rock ali....

OK.d je izjavil:

Kaj ko bi si ti malo kakšen video na YT pogledal, kaj vse se lahko počne s pametnimi zvočniki;)


Sem v fazi učenja
Odločil sem se za dot z bolhe in parjenje z enim zvočnikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

hafo123 ::

Rečeš: "Alexa, play rock radio on Tunein".

Badwolff ::

hafo123 je izjavil:

Rečeš: "Alexa, play rock radio on Tunein".



"I cannot play that on TuneIn"
Pa najbrž jih ima več isto ime...

hafo123 ::

Za slovenski radio rock: "alexa, play rock radio si station on tunein".
Meni predvaja ko to rečen bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hafo123 ()

Badwolff ::

Tx, deluje.
Tudi 'rejdio wan' prepozna :D
Me je pa razočarala, ker ko je vprašam, kaj za en komad je na radiu, odpove.

Spotify sem si pa tud zrihtal.
Sicer sem že drugič v enem dnevu dobil ebay refund, ker sem zbral seveda opcijo z lifetime premium članstvom, ampak v drugo je šlo bp.

Badwolff ::

Konekta yerlightke, vsako mi sicer zazna dvakrat, ampak ok, dela on off

arny00 ::

Je že kdo naročil echo dot z uro?

Badwolff ::

Se da na kak način povezat Alexo z Apple music accountom?

Lucio ::

odvisno od države, s SLO trenutno ne.

Badwolff ::

Pa je kak workaround? Recimo kak spletna banka Al kaj tazga, pa apple account v avstriji?

Videl sem že , da z istim gmailom, samo s prestavljanjem pik, ne moreš naredit novega apple account.

Badwolff ::

Zdaj imam doma en Echo dot in en Google home mini. So tok poceni, da se lahko mal igram z njimi in sprobujem, kaj je bolje.

Zvok: Echo dot je malo boljši. Mini zveni nekoliko bolj cheap, pa tudi basi ga znajo zmatrat, da malo zahrešči.

Poslušanje : na oba se je treba malo dret, če je okrog hrup ali igrata glasbo. Se mi zdi, da dot bolje sliši, home pa bolje razume.

Casting: s telefona v apple music lahko pritisnem cast in igra naprej na Google mini. Te opcije mi za echo ne ponudi? Se da?

Streaming: v Sloveniji je en k.. Sem kupil Spotify na ebayu in je ok na obeh, si pa želim da bi delalo ali z Apple family (alexa ima možnost, ampak ne v Sloveniji) ali z Google play music (family plan še (?) ne dela v Sloveniji). Home mini sicer dela s free Spotify accountom, ki je bojda za slovenske razmere isti kot Premium, ampak nisem sprobal. Sicer ima mazon dosti večjo izbiro.

Povezava z aplikacijami: lučke delajo na obeh, klima na nobenem, ostale naprave, ki jih imam prav tako delajo na obeh. Reviewi sicer dajo prednost alexi, v praksi pa vprašanje, če je kaj razlike, gre bolj za obskurne naprave.

Pogovarjanje, odgovori : v reviewih prednost googlu, v praksi neke ful razlike ne vidim, res pa da jih sprašujem bolj osnovne zadeve. Dosti lažje je rečt alexa kot hey Google. 0a ko rečem hey Google se zdrzne ene pet naprav. Ne bi bilo švoh, ce bi Google omogočal personaliziranje svojih asistentov. Da bi bila na eni napravi Erica, na drugi Karen,na tretji Jessica...

drzni86 ::

Bo kdo narocal ech dot 3 iz amazona za 22 €?

Ce je se kak interesent naj se mi javi na Zs..

scipascapa ::

This item does not ship to Slovenia.

drzni86 ::

scipascapa je izjavil:

This item does not ship to Slovenia.


Ja, ja... Prek mailboxa bo treba iz .de narocit... Zato tudi sprasujem da delimo stroske... Lahko se naroci 2 komada vsake barve.

Badwolff ::

Js bi. Dva la pa tri za to ceno.
Iz kje si?

drzni86 ::

Badwolff je izjavil:

Js bi. Dva la pa tri za to ceno.
Iz kje si?


Sem iz postojne, delam v Lj, za vikende obcasno v zasavju

Badwolff ::

No super, sporoči ko bo čas, sem iz Ljubljane.

DeeJay ::

Tuki se dobi za 25,62€ + 6€ poštnina direkt domov... ne rabiš mailbox.de
https://www.amazon.de/dp/B07DW237W4?lan...

hafo123 ::

DeeJay je izjavil:

Tuki se dobi za 25,62€ + 6€ poštnina direkt domov... ne rabiš mailbox.de
https://www.amazon.de/dp/B07DW237W4?lan...


Ta verzija ne omogoča Spotify...

DeeJay ::

Aja to pa nism vedu. Tnx za info

Badwolff ::

hafo123 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Tuki se dobi za 25,62€ + 6€ poštnina direkt domov... ne rabiš mailbox.de
https://www.amazon.de/dp/B07DW237W4?lan...


Ta verzija ne omogoča Spotify...


Od kje ti pa to?

hafo123 ::

Badwolff je izjavil:

hafo123 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Tuki se dobi za 25,62€ + 6€ poštnina direkt domov... ne rabiš mailbox.de
https://www.amazon.de/dp/B07DW237W4?lan...


Ta verzija ne omogoča Spotify...


Od kje ti pa to?


Tako mi je rekel kolega, ki ga je kupil. Kot vidim v opisu tudi nič ne piše, da podpira Spotify.

Badwolff ::

Najbrž nima prav.
Ne vem, da bi obstajala različica, ki ne bi podpirala Spotify.
Itak vse nastaviš v aplikaciji. Rabiš pa seveda Spotify premium, ki ni na voljo v Sloveniji. Če si to zrihtaš, potem imaš Spotify.
V dnem zgleda povsem navaden dot.

hafo123 ::

Možno je ,da se moti. Verjetno je kakšna softwerska razlika med navadno in international verzijo.

kema95 ::

A AT imajo akcijo v media markt in saturn 3 generacijo za 22€.
Bo ta zadeva lavfala pri nas?
Se jo lahko uporabi tudi samo kot bluetooth zvocnik pa se predvaja samo glasba iz telefona/yt?

Reaper ::

Odgovor na obe vprašanji je ja. Bo delovalo pri nas in lahko se obnaša kot BT zvočnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

ideep ::

Kje bi lahko dobila Echo Show?

Badwolff ::

En je na bolhi ;)

OK.d ::

LPOK.d
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Echo Dot v Sloveniji

Oddelek: Pomoč in nasveti
224181 (1094) mihas1919
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357538 (1507) Robert
»

Kako najlažje naročiti iz Amazon.com?

Oddelek: Kaj kupiti
102245 (1863) akulp
»

Alexa - kaj in katero je potrebno kupiti, da dela v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
168842 (8038) Reaper

Več podobnih tem