» »

KAko do omejitev v XP

KAko do omejitev v XP

StMatX ::

Rad bi odpravil omejitve na fotrovem racunalu.Ma celerona 1,7 pa vedno ko se kaj instalira racunalnik na novo zazenes pa ti vse izbrises?
Upam da mi kdo ve pomagati?

Cokolesnik ::

Zakaj pa so omejitve? Morda pa se v preteklosti nisi izkazal in ti je ata zato zaklenil racunalo? :) Ce ima obcutljive podatke na disku, ga moras razumeti, da si ne zeli, da mu jih ta ali oni program sesuje, ali pa celo sesuje njegov biznis, v kolikor gre za poslovne podatke.

Jaz bi se prej pogovoril z ocetom. Morda kupi prav tebi nov racunalnik in bo mir. :)

Glede na tvoje podatke, je tezko reci, kje in kako kaj odkleniti. Operacijski sistem, kaj je zaklenjeno in kako se to kaze? Kaksen procesor ima, sploh ni vazno.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

StMatX ::

Pa nima nic takega,sam sem malo poreden bil.Pac sem enkarat nekaj zasral - ne razume kaj so lan partiji pa si je enga frenda poklical da me je onesposobil;(( . Mam win xp, kot pa sem ze rekel pa je narejeno tak da se vedno ko gor kaj instaliras, ali pa nasnames se mi vedno vse izbrise tak da ce bom tisto trenutek disk do konca nafilal pa ce ga resetiram pride do by by baby, nic ni vec zgoraj in disk ostane napolnjen z tistih bogih 5 Gb,kaj pa naj zdaj z ostalimi 35:(

Gandalfar ::

Si preprican, da ne gre za strojno resitev? Pci kartica v racunalniku, ki skrbi, da se to vedno prenasa?

StMatX ::

Mislim da ni nic takega, lahko pa preverim.

Red_Mamba ::

ja naredi to kar drugi že dolgo počnemo >:D kupi c. z svojim denarjem pa boš ti kenslal ostale >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravice in skupna raba datotek v Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
305082 (4689) SLO_Matej
»

Bodo mejni organi pregledovali ali iPodi in mobilni telefoni vsebujejo piratske vsebi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
13321412 (15140) Daedalus
»

Imate Linux? Nimate garancije. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
638464 (5481) specterss
»

pomoč pri navijanju

Oddelek: Navijanje
211516 (1081) Bato
»

windows Xp - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
442336 (1353) Maxtor

Več podobnih tem