» »

Kdo naj ostane ... in kdo naj gre?

««
8 / 13
»»

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Pa sej to je to.

Diskriminacija židov je bila za oficirje v NSDAP tudi pozitivna. Sam za vse ostale ki niso bili glih nobl rase je bla pa jebena. Vse so jim pobral jih razčlovečl, da so se oni fino bogatili. Verjamem da je iz njihove perspektive to bila ZELO pozitivna diskriminacija. Kaj si misli žid... ko ga šljivi on je itak proti nam.


Nehaj se smešit s svojimi bedarijami, ker po tej analogiji so moški naciji in ženske Židje. In ker so najprej naciji diskriminirali in pobijali Žide, so kasneje morali za to plačati.


Sieg Heil Kameraden !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:


Boš ti potem mene prislilila da naj pol delavcev ven iz firme vržem in dam njihove šihte random babam?


In zakaj točno bi to storila? Samo zblojeni šovinisti se zavzemajo za kvote v rudnikih, gradbiščih in podobnih panogah kjer je pomembna predvsem fizična moč, feministke pač ne.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Boš ti potem mene prislilila da naj pol delavcev ven iz firme vržem in dam njihove šihte random babam?


In zakaj točno bi to storila? Samo zblojeni šovinisti se zavzemajo za kvote v rudnikih, gradbiščih in podobnih panogah kjer je pomembna predvsem fizična moč, feministke pač ne.


Počasi bomo prišli do bistva, da bi rade kvote samo za šihte ki jih preferirate.

A bote tud meni tako zrihtal delovno mesto pri Nasi ali LockheedMartinu ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:


In zakaj točno bi to storila? Samo zblojeni šovinisti se zavzemajo za kvote v rudnikih, gradbiščih in podobnih panogah kjer je pomembna predvsem fizična moč, feministke pač ne.

Opa... v rudnikih pa ne bi imeli kvot? Našli smo zblojeno šovinistko feministko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:


Počasi bomo prišli do bistva, da bi rade kvote samo za šihte ki jih preferirate.


Kvote preferiramo tam kjer so smiselne, zato ker smo za razliko od vas logična in racionalna bitja. Ne zahtevamo jih v dejavnostih, kjer je najpomembnejša fizična moč, niti ne zahtevamo, da moški spravijo na svet 1/2 otrok, čeprav bi bilo s presaditvijo maternice to tehnično možno, zato ker je oboje biološko pogojeno in tako nespremenljivo.

gruntfürmich ::

xmetallic je izjavil:

Opa... v rudnikih pa ne bi imeli kvot? Našli smo zblojeno šovinistko feministko.
seveda bi imele kvote tudi v rudnikih; na vodilnih položajih! :))
https://www.dnevnik.si/1042515132
https://www.rtvslo.si/svet/slovenija-ni...
https://www.rtvslo.si/svet/nemcija-uvaj...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

O, lej, grunt se oglaša, čeprav pojma nima.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Počasi bomo prišli do bistva, da bi rade kvote samo za šihte ki jih preferirate.


Kvote preferiramo tam kjer bi rade čičale, zato ker smo za razliko od vas čustveno vodena in preračunljiva bitja. Ne zahtevamo jih v dejavnostih, kjer bi se blo treba pretegnit, niti ne zahtevamo, da moški spravijo na svet 1/2 otrok ker se bojimo, da bi postale neuporabne.


Mantranslator fixd 4 U
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

gruntfürmich je izjavil:


ja sej. pozitivna diskriminacija.

S katero ni popolnoma nič narobe. Če je primerno uporabljena, lahko daje dobre rezultate.

gruntfürmich je izjavil:

torej kaj predlagaš glede tega?

Predlagam prehod v družbo dejanske enakovrednosti .

gruntfürmich je izjavil:


ga nimamo ali ga ne želimo imeti?
in zakaj ga imamo (dokaz) glede fizične sposobnosti?

Vse študije in testi kažejo zanemarljive razlike v intelektualnih dosežkih moških in žensk. O fizični premoči moških pa se lahko prepričamo vsakič, ko si na tv ogledamo kakšen športen prenos v moški in ženski konkurenci.

vostok_1 ::

poweroff je izjavil:

Ja, saj. Zakaj pa ne? Zakaj feministke ne zagovarjajo kvot za invalide?


Zato ker feminizem skrbi, in je vedno skrbel zgolj za ženske. Feminizem je ženski supremacizem, saj že ime ga izda.
Kar pravi jype in hipatija pa je povsem irreleventno.
Razlika je le ta, da klasični feminizem ni moral zahtevat privilegijev, saj še pravic ni vseh imel. They knew what battles to pick.
Danes pa vidijo, da imajo šanso za nadvlado.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Ja, saj. Zakaj pa ne? Zakaj feministke ne zagovarjajo kvot za invalide?


Zato ker feminizem skrbi, in je vedno skrbel zgolj za ženske. Feminizem je ženski supremacizem, saj že ime ga izda.
Kar pravi jype in hipatija pa je povsem irreleventno.
Razlika je le ta, da klasični feminizem ni moral zahtevat privilegijev, saj še pravic ni vseh imel. They knew what battles to pick.
Danes pa vidijo, da imajo šanso za nadvlado.


Danes je pač vsaki budali dovoljeno prit v ospredje naslovnic s poceni forami.

Medijska kultura much!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Počasi bomo prišli do bistva, da bi rade kvote samo za šihte ki jih preferirate.


Kvote preferiramo tam kjer bi rade čičale, zato ker smo za razliko od vas čustveno vodena in preračunljiva bitja. Ne zahtevamo jih v dejavnostih, kjer bi se blo treba pretegnit, niti ne zahtevamo, da moški spravijo na svet 1/2 otrok ker se bojimo, da bi postale neuporabne.


Mantranslator fixd 4 U


No, potem ti pa privoščim, da boš ob bolezni naletel na takšne zdravnice in medicinske sestre, ki bodo raje čičale kot tebi pomagale.

gruntfürmich ::

https://www.ric.si/mma/Letno%20poročilo...

tko na hitro bi rekel da statistika kaže da ste ženske uspešnejše. čestitke.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:



No, potem ti pa privoščim, da boš ob bolezni naletel na takšne zdravnice in medicinske sestre, ki bodo raje čičale kot tebi pomagale.


In epilog... razkiritje Hipatijine prave narave.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

vostok_1 je izjavil:

Feminizem je ženski supremacizem, saj že ime ga izda.

Ne, feminizem je boj za enakovrednost, supremacizem pa boj za prevlado. To je ta očitna razlika, ki je vidna vsem razen totalnim zaslepljencem.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Feminizem je ženski supremacizem, saj že ime ga izda.

Ne, feminizem je boj za enakovrednost, supremacizem pa boj za prevlado. To je ta očitna razlika, ki je vidna vsem razen totalnim zaslepljencem.


Te pojme si vi kr mal po svoje razlagate
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gruntfürmich ::

FormerUser je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


ga nimamo ali ga ne želimo imeti?
in zakaj ga imamo (dokaz) glede fizične sposobnosti?

Vse študije in testi kažejo zanemarljive razlike v intelektualnih dosežkih moških in žensk. O fizični premoči moških pa se lahko prepričamo vsakič, ko si na tv ogledamo kakšen športen prenos v moški in ženski konkurenci.


vse študije in testi NE kažejo zanemarljive razlike v intelektualnih dosežkih.

FormerUser je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


ja sej. pozitivna diskriminacija.

S katero ni popolnoma nič narobe. Če je primerno uporabljena, lahko daje dobre rezultate.

gruntfürmich je izjavil:

torej kaj predlagaš glede tega?

Predlagam prehod v družbo dejanske enakovrednosti .


to kar ti in ostali predlagate je diskriminacija, seksizem in tiranija.

za kar pa se ostali zavzemamo pa je svoboda.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:



Te pojme si vi kr mal po svoje razlagate

Ne, mi se za razliko od tebe držimo slovarskih definicij.

gruntfürmich je izjavil:



vse študije in testi NE kažejo zanemarljive razlike v intelektualnih dosežkih.

Ja, sem pozabila dodati, novejše.

gruntfürmich je izjavil:


to kar ti in ostali predlagate je diskriminacija, seksizem in tiranija.

za kar pa se ostali zavzemamo pa je svoboda.

Vi se zavzemate za status quo ali pa še par dekad v rikverc, torej predvsem za svobodo belih moških.

Zgodovina sprememb…

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

vse študije in testi NE kažejo zanemarljive razlike v intelektualnih dosežkih.
Ja, študije, ki so jih delali moški, ko so utemeljevali, čemu ženske ne bi smele imeti volilne pravice, bržkone res pokažejo tisto, kar so avtorji imeli namen pokazat.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:



Te pojme si vi kr mal po svoje razlagate

Ne, mi se za razliko od tebe držimo slovarskih definicij.

Funkcionalna nepismenost dokazana večkrat.

Da je diskriminacija lahko pozitiva lahko izjavi samo strašno "nadarjen" otrók
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Predlagam prehod v družbo dejanske enakovrednosti .

Odlično. Se vsi strinjamo s tem. Prvi korak: ukinitev kvot. Delovno mesto se bo dodelilo tistemu, ki bo dokazal, da je najbolj sposoben.

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:



Te pojme si vi kr mal po svoje razlagate

Ne, mi se za razliko od tebe držimo slovarskih definicij.

Funkcionalna nepismenost dokazana večkrat.

Da je diskriminacija lahko pozitiva lahko izjavi samo strašno "nadarjen" otrók


Ne se preveč repenčit, "pozitivna diskriminacija" je splošno sprejet izraz, ki se uporablja že desetletja, ko tebe še nikjer ni bilo.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Ne se preveč repenčit, "pozitivna diskriminacija" je splošno sprejet izraz, ki se uporablja že desetletja, ko tebe še nikjer ni bilo.

... je rekla 15. letnica :)). Domačo nalogo si že napisala?

FormerUser ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Ne se preveč repenčit, "pozitivna diskriminacija" je splošno sprejet izraz, ki se uporablja že desetletja, ko tebe še nikjer ni bilo.

... je rekla 15. letnica :)). Domačo nalogo si že napisala?

Zamenjaj ploščo ker si dosadan.

SimplyMiha ::

Ne se preveč repenčit, "pozitivna diskriminacija" je splošno sprejet izraz, ki se uporablja že desetletja, ko tebe še nikjer ni bilo.


Pedofilija tudi.

gruntfürmich ::

najstrožje zapovedujem družbo enakovrednosti; zapis v Ustavi.
in potem...?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

FormerUser ::

SimplyMiha je izjavil:

Ne se preveč repenčit, "pozitivna diskriminacija" je splošno sprejet izraz, ki se uporablja že desetletja, ko tebe še nikjer ni bilo.


Pedofilija tudi.


Ne pa tudi pozitivna pedofilija.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Zamenjaj ploščo ker si dosadan.

Slovensko prosim. Drugač se ti že po načinu izražanja vidi, da si najstnica. Ne glede na to koliko se trudiš tega ne moreš skriti. Mentaliteta najstnikov, način izražanja se zelo enostavno prepoznajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

FormerUser ::

gruntfürmich je izjavil:

najstrožje zapovedujem družbo enakovrednosti; zapis v Ustavi.
in potem...?

V ustavi je enakost vseh že zapisana, tako kot tudi to, da je Slovenija pravna in socialna država, problem je v izvedbi, ki šepa.

gruntfürmich ::

in to je treba spodbuditi s kvotami, pozitivno diskriminacijo, subvencijami...?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unknown_001 ::

Just shut up
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

gruntfürmich je izjavil:

in to je treba spodbuditi s kvotami, pozitivno diskriminacijo, subvencijami...?

S čim pa? Tiščanjem glave v pesek?

jype ::

xmetallic je izjavil:

Slovensko prosim. Drugač se ti že po načinu izražanja vidi, da si najstnica. Ne glede na to koliko se trudiš tega ne moreš skriti. Mentaliteta najstnikov, način izražanja se zelo enostavno prepoznajo.
Ker ti je zmanjkalo argumentov, ves čas ponavljaš infantilne osebne napade. "Feministke so grde!" in "Stara si 15 let!" morda deluje med idioti z nizkim IQ v tvoji vasi, na slo-techu pa ne, čeprav vas je očitno vedno več, ker Slovenija internet napeljuje po ruralnih predelih, kjer so vas očitno vzgajali divji medvedi in domače podgane.

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:

Just shut up


To je najjači kontraargument, ki si ga sposoben dati? No, tudi prav.

xmetallic ::

jype je izjavil:

Ker ti je zmanjkalo argumentov, ves čas ponavljaš infantilne osebne napade. "Feministke so grde!" in "Stara si 15 let!" morda deluje med idioti z nizkim IQ v tvoji vasi, na slo-techu pa ne, čeprav vas je očitno vedno več, ker Slovenija internet napeljuje po ruralnih predelih, kjer so vas očitno vzgajali divji medvedi in domače podgane.

Če bi oseba na drugi strani dejansko bila odrasla oseba se ne bi posluževal tovrstnih "napadov". Sam ena 15. letna najstnica pa nima kaj bit pametna. 2 tedna nazaj je naredila račun in zdej tle stresa svoje najstniške frustracije in smeti vsako temo s svojimi feminističnimi izpadi.

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Just shut up


To je najjači kontraargument, ki si ga sposoben dati? No, tudi prav.

Naj ti pomagam, če si že sama ne moreš.

http://bfy.tw/KbFo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Just shut up


To je najjači kontraargument, ki si ga sposoben dati? No, tudi prav.


Vsi povrsti. PUN MI JE VIŠE KURAC TOG ZAJEBAVANJA ! Al je treba vsako jebeno temo posrat s to vašo propagando. Jutri bo nekdo prišel spraševat, zakaj mu gonilnik za grafično nagaja v Linuxu pa boš spet TI, točno TI našla razlog da boš jamrala o nekih svojih problemih ki nimajo blage veze.

Pa Dijoporkamadona drugič vsaj vpraš o čem debata teče, če ne razumeš o čem se pogovarjamo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Feminizem je ženski supremacizem, saj že ime ga izda.

Ne, feminizem je boj za enakovrednost, supremacizem pa boj za prevlado. To je ta očitna razlika, ki je vidna vsem razen totalnim zaslepljencem.


You'd think they could have chosen a better name...


Vse originalne sufražetke in feministke so bolj ali manj sovražile vse moško in so mislile, da bi one boljše laufale reči.
Zadeva ni nikoli bila mišljena kot enakopravnost. Še v francoski revoluciji so poskrbeli za navidezno dobro zveneč slogan.
Feministkam pa je to začuda zbežalo.

Feminizem je boj za supremacizem in nadvlado, plain and simple.

Podobno se gredo muslimani...geji in nage babe po ulici so ok, dokler je muslimanov 5% populacije. Enkrat ko jih je >50% pa že diskutirajo primerno višino stoplpov in velikost kamenja.
Go sell your cookies somewhere else girl.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

poweroff ::

jype je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Serijske morilce se obsoja neglede na spol...
Mene zanima, čemu jih moški ne obsojate.

Saj jih!

Feministke se pritožujejo, da so sodniki v glavnem moški. In sodniki serijske morilce obsojajo, erm... serijsko. :))
sudo poweroff

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Seveda ne, ker imamo enako-pravnost zapisano v ustavi, enako-vrednost je pa nekaj drugega. V patriarhalni družbi merila in vrednote postavljajo moški, ki seveda višje vrednotijo sebe, svoje lastnosti in interese,

Očitno ne, če bi AI prepustili, da pobije več moških, kot žensk.

FormerUser je izjavil:

s poudarjanjem razlik se želi zgolj opravičiti dominantni položaj moškega v družbi, ker naj bi bilo to naravno/biološko pogojeno.

Mogoče to počnejo kakšni zblojeni alt-rightovci, ki pa niti slučajno ne predstavljajo večine.

FormerUser je izjavil:

Za to, da bi bili pa moški naravno intelektualno superiornejši pač nimate nobenega dokaza.

Oh, kakšna neumna laž. Tega namreč nihče ne trdi. Nihče ne trdi da so moški naravno intelektualno superiornejši. Vsekakor tega ne trdim jaz.
sudo poweroff

euagrus ::

Hipatija, vsako mnenje ima dve plati. Imas soviniste, ki so brez nadaljnega dusevno motene osebe. In imas feministke, ki so ravno tako, dusevno motene osebe. Skupnega pa je obema skupinama eno: mislijo izkljucno in samo na lastno rit.

Za soviniste, ti verjetno ni treba razlagati, zakaj so moteni. Ti bom pa za feministke.

Nisem nasilen do zensk. Ne postavljam jih v slabsalno vlogo. Ne diskriminiram jih, ne ravnam grdo z njimi, ne pretepam jih, ne placujem jih manj.

Ve (one) pa me zalite, da vse to pocnem. Ne ker sem kreten, ne ker sem zabit, ker imam probleme z katolibanstvom. Ker sem moski. Ker se je nekaj odlocilo, da bom imel drug kromoson. In takih ljudi ne prenesem, so ekvivalenca nacistom, rasistom,... vsega podna cloveskega rodu, ki dela zdraho ze od nekdaj.

Lahko te je sram vecine izrecenega. Kar se mene tice, lahko gres vzklikati "sieg heil" skupaj se z nekaterimi pacienti tule. Mislis, da si drugacna. Ne. Diametralno nasprotno, se ne pomeni, da si kaj drugacna. Si samo ENAKA. Se en butast ekstremist.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

V Sloveniji imamo kvote samo v politiki, kjer morata tako moški kot ženska izpolnjevati enake kriterije, da lahko pristopita h kandidaturi.

Ja, ampak zakaj nimamo kvot v politiki tudi za invalide?

FormerUser je izjavil:

In zakaj točno bi to storila? Samo zblojeni šovinisti se zavzemajo za kvote v rudnikih, gradbiščih in podobnih panogah kjer je pomembna predvsem fizična moč, feministke pač ne.

Aha, se pravi ni problem dostopnost do poklicev. Problem je to, da bi nekateri radi lažje prišli samo do določenih poklicev/funkcij?

Kvote se mi sicer ne zdijo čisto napačen pristop, ampak zagovarjati kvote in zraven vpiti o enakopravnosti je pa rahlo shizofreno. S kvotami enakopravnost de facto odpravljamo.
sudo poweroff

SimplyMiha ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Just shut up


To je najjači kontraargument, ki si ga sposoben dati? No, tudi prav.

No, če ne pomaga noben argument, kaj človeku preostane?

vostok_1 ::

euagrus je izjavil:

Hipatija, vsako mnenje ima dve plati. Imas soviniste, ki so brez nadaljnega dusevno motene osebe. In imas feministke, ki so ravno tako, dusevno motene osebe. Skupnega pa je obema skupinama eno: mislijo izkljucno in samo na lastno rit.

Za soviniste, ti verjetno ni treba razlagati, zakaj so moteni. Ti bom pa za feministke.

Nisem nasilen do zensk. Ne postavljam jih v slabsalno vlogo. Ne diskriminiram jih, ne ravnam grdo z njimi, ne pretepam jih, ne placujem jih manj.

Ve (one) pa me zalite, da vse to pocnem. Ne ker sem kreten, ne ker sem zabit, ker imam probleme z katolibanstvom. Ker sem moski. Ker se je nekaj odlocilo, da bom imel drug kromoson. In takih ljudi ne prenesem, so ekvivalenca nacistom, rasistom,... vsega podna cloveskega rodu, ki dela zdraho ze od nekdaj.

Lahko te je sram vecine izrecenega. Kar se mene tice, lahko gres vzklikati "sieg heil" skupaj se z nekaterimi pacienti tule. Mislis, da si drugacna. Ne. Diametralno nasprotno, se ne pomeni, da si kaj drugacna. Si samo ENAKA. Se en butast ekstremist.


Ne vem kako tudi jypetu drugače povedati, da fašistične ptice skupaj letajo.
Mogoče bi mu v kaki zdravstveni ustanovi to znali lažje predstaviti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

euagrus ::

poweroff je izjavil:

FormerUser je izjavil:

V Sloveniji imamo kvote samo v politiki, kjer morata tako moški kot ženska izpolnjevati enake kriterije, da lahko pristopita h kandidaturi.

Ja, ampak zakaj nimamo kvot v politiki tudi za invalide?

FormerUser je izjavil:

In zakaj točno bi to storila? Samo zblojeni šovinisti se zavzemajo za kvote v rudnikih, gradbiščih in podobnih panogah kjer je pomembna predvsem fizična moč, feministke pač ne.

Aha, se pravi ni problem dostopnost do poklicev. Problem je to, da bi nekateri radi lažje prišli samo do določenih poklicev/funkcij?

Kvote se mi sicer ne zdijo čisto napačen pristop, ampak zagovarjati kvote in zraven vpiti o enakopravnosti je pa rahlo shizofreno. S kvotami enakopravnost de facto odpravljamo.


Matthai, tukaj nimajo nobene druge skupine "podcenjenih" nobene vloge. Gre se za iskanje zunanjega sovraznika, za opravicevanje lastnih zivljenskih tezav. Vsee je, kaksno je nase mnenje, osebe, ki stopijo na pot ekstremizma, prenasajo lastne, osebne probleme na zunanjega sovraznika, ki jim, dake uteho, da niso sami krivi za svojo usodo ampak jim jo kuje nekdo tretji. Nima smisla utemeljevati, kot, da bi sez jansistom bodel. Skoda besed.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

euagrus ::

vostok_1 je izjavil:

euagrus je izjavil:

Hipatija, vsako mnenje ima dve plati. Imas soviniste, ki so brez nadaljnega dusevno motene osebe. In imas feministke, ki so ravno tako, dusevno motene osebe. Skupnega pa je obema skupinama eno: mislijo izkljucno in samo na lastno rit.

Za soviniste, ti verjetno ni treba razlagati, zakaj so moteni. Ti bom pa za feministke.

Nisem nasilen do zensk. Ne postavljam jih v slabsalno vlogo. Ne diskriminiram jih, ne ravnam grdo z njimi, ne pretepam jih, ne placujem jih manj.

Ve (one) pa me zalite, da vse to pocnem. Ne ker sem kreten, ne ker sem zabit, ker imam probleme z katolibanstvom. Ker sem moski. Ker se je nekaj odlocilo, da bom imel drug kromoson. In takih ljudi ne prenesem, so ekvivalenca nacistom, rasistom,... vsega podna cloveskega rodu, ki dela zdraho ze od nekdaj.

Lahko te je sram vecine izrecenega. Kar se mene tice, lahko gres vzklikati "sieg heil" skupaj se z nekaterimi pacienti tule. Mislis, da si drugacna. Ne. Diametralno nasprotno, se ne pomeni, da si kaj drugacna. Si samo ENAKA. Se en butast ekstremist.


Ne vem kako tudi jypetu drugače povedati, da fašistične ptice skupaj letajo.
Mogoče bi mu v kaki zdravstveni ustanovi to znali lažje predstaviti.


Jype opozarja na dolocene probleme s katerimi se v doloceni meri strinjam, ampak obicajno je resnica nekje na sredini. Doticna gospodicna, pa govori o nasprotju sovinizma, ki ga sama kritizira, ceprav se obnasa enako. Sem videl ze prevec takih kretenov, pa sem in tja se jih kaksna zidovska druzina spomni zaradi manjkajocih sorodnikov v druzinskem drevesu. Ker jih je "delo osvobodilo". Hvala lepa, ne mislim podpirati ne zenskih ne moskih motenih oseb.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

poweroff ::

euagrus je izjavil:

Matthai, tukaj nimajo nobene druge skupine "podcenjenih" nobene vloge. Gre se za iskanje zunanjega sovraznika, za opravicevanje lastnih zivljenskih tezav. Vsee je, kaksno je nase mnenje, osebe, ki stopijo na pot ekstremizma, prenasajo lastne, osebne probleme na zunanjega sovraznika, ki jim, dake uteho, da niso sami krivi za svojo usodo ampak jim jo kuje nekdo tretji. Nima smisla utemeljevati, kot, da bi sez jansistom bodel. Skoda besed.

Ne, jaz sem sicer mnenja, da so ženske bile v preteklosti v družbi zelo zapostavljene. In da je danes stanje precej precej boljše, a še vedno ne idealno.

Ampak širiti sovraštvo do moških ker so ženske diskriminirane, se mi ne zdi pravi način.

Poleg tega ne bom požrl krivde za to, da so moški v preteklosti zatirali ženske. Kot tudi ne bom požrl krivde za poboje Indijancev, Židov,... ker tega nisem jaz počel. Niti ne podpiram tega početja.

Zgolj dejstvo, da so to počeli neki beli moški, in da sem tudi jaz bel, pa mi ne bo naprtilo krivde.

In če me kdo hoče na silo poriniti v ta drek - se bom pač branil.
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Saj jih!
Ne, jih ne.

poweroff je izjavil:

Ampak širiti sovraštvo do moških ker so ženske diskriminirane, se mi ne zdi pravi način.
Saj nihče ne sovraži moških, gredo pa vsem na jetra butlji. V tej temi jih je kar precej.

poweroff je izjavil:

Poleg tega ne bom požrl krivde za to, da so moški v preteklosti zatirali ženske.
Ti si kriv, da so jih, osebno. Sej te'm tožu.

poweroff je izjavil:

Kot tudi ne bom požrl krivde za poboje Indijancev, Židov,... ker tega nisem jaz počel. Niti ne podpiram tega početja.
Kako da ne, če pa sploh ne obsojaš?

Preden komentiraš feminizem bi bilo pametno, če bi kaj o njem dejansko prebral, se ti ne zdi?

poweroff je izjavil:

In če me kdo hoče na silo poriniti v ta drek - se bom pač branil.
V ta drek te poizkušajo stlačit izključno desničarji, katerih del si postal, ko si začel verjeti, da te ženske sovražijo, ker si moški.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

euagrus ::

poweroff je izjavil:

euagrus je izjavil:

Matthai, tukaj nimajo nobene druge skupine "podcenjenih" nobene vloge. Gre se za iskanje zunanjega sovraznika, za opravicevanje lastnih zivljenskih tezav. Vsee je, kaksno je nase mnenje, osebe, ki stopijo na pot ekstremizma, prenasajo lastne, osebne probleme na zunanjega sovraznika, ki jim, dake uteho, da niso sami krivi za svojo usodo ampak jim jo kuje nekdo tretji. Nima smisla utemeljevati, kot, da bi sez jansistom bodel. Skoda besed.

Ne, jaz sem sicer mnenja, da so ženske bile v preteklosti v družbi zelo zapostavljene. In da je danes stanje precej precej boljše, a še vedno ne idealno.

Ampak širiti sovraštvo do moških ker so ženske diskriminirane, se mi ne zdi pravi način.

Poleg tega ne bom požrl krivde za to, da so moški v preteklosti zatirali ženske. Kot tudi ne bom požrl krivde za poboje Indijancev, Židov,... ker tega nisem jaz počel. Niti ne podpiram tega početja.

Zgolj dejstvo, da so to počeli neki beli moški, in da sem tudi jaz bel, pa mi ne bo naprtilo krivde.

In če me kdo hoče na silo poriniti v ta drek - se bom pač branil.


Tocno tako. Z majhnim popravkom. Ne rabis se branit, nisi nicesar naredil, da bi se moral. Zakaj bi se moral spuscati na njihov nivo, so pac majhni clovecko, zastrupljeni s sovrastvom, vse njihove izjave predvsem kazej na njih same. Majhni, zafrustrirani clovecki, ki za lasten neuspeh krivijo zide. Ali moske. Ali zenske. Ali marsovce. Pomembno je samo, da imajo opravicilo zase. Ker je tako lazje. Njim. Vsi zidi so "taksni". Vsi "moski" so taksni. Vsi tujci so "taksni". To je fasisticna retorika (Umberto Eco), zakaj bi se kdo sploh moral odzivati na to.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

jype ::

O, poglej, znanost vse pojasni: https://www.psychologytoday.com/ca/blog...

ZaphodBB, vostok_1 and some other guys in a nutshell!

euagrus ::

Mislim, da sem sam pojasnil ze cisto vse. Pa morda v strnjeni obliki - ekstremisti, pa ne glede na vero. spol, raso (,...) bojo vedno uspevali v okoljih pomanjkanja. Ta jim bo dajal neskoncno sirino izgovorov in sovrznikov, s "samo se" katerimi je treba obracunati, pa bojo vse tezave izginile. Vzroka tezav pa nocejo videti. Premozenjska neenakost, izkoriscanje (ne samo zensk - VSEH)... torej, predlagam drugo debato. Deljenje dobicka med zaposlene, Delavsko soupravljanje. "Cap" na osebni dohodek. To so pomembne teme (pa absolutno ne edine!), ki ustvarjajo enakost v druzbi, ne kdo ima nek kromosom.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koga naj ubije samovozeč avtomobil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
22967849 (60463) Truga
»

Kdo naj financira znanost? Država ali privatni sektor?

Oddelek: Problemi človeštva
363603 (3299) A. Smith
»

Kdo naj bo novi papež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534805 (3864) mips/cips

Več podobnih tem