» »

Nasveti za plato

Nasveti za plato

_Mortal_ ::

Ok ker ma na ST ni blo že par mescov sploh nevem kere plate so aktualne,in ker mi je solata crknla in garancija potekla bi rabu nasvet za novo. Pripravljen bi bil dat 30 do 35k max. Sistem je AMD in v mlacomu,mraku ne mislim kupovat. Vsakega nasveta bom vesel.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?
  • spremenil: Tomi ()

c3R4R ::

Glede na to, da si se odločil za AMD varianto ti priporočam najboljšo plato za AMDje, ABIT NF7-S!!:)

Za dodatne info in spetifikacije, odsurfaj na googla ali ABIT;)...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Mr.G. ::

Jest mam atlona 2000+ in sm pr almapeku v Idriji kupu Soltekovo plato z vgrajeno grafično.

Vem da veliko ljudem grejo na k.... vgrajene grafične.Ampak men dela super!:D

c3R4R ::

@Mr.G.
Za katere namene uporabljaš računalnik?? Surfanje??

Če bi ti poganjal 3d marke, verjemi, da bi posegel po hujših (neintegriranih) grafah...;)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Mr.G. ::

Ja sm ga pognal.....in nič ni kazalo na kaj takega.Pač.:D

Sami ::

Za ta denar kupi Epox 8RDA3+, sam jo imam in sem zelo zadovoljen, za ta denar je top.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zheegec ::

_Mortal_: NF7-S ali pa cenejšo 8Rda+ če želiš prišparat nekaj $$$, samo po mojem je bolje NF7-S vzet (SATA, VDD lahko nastavljaš).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

pele-on ::

Epox 8rda3+ je dobra plata sam pol ko hočeš navijat se pa ne izkaže tako kot bi se mogla.

fictionel ::

hm hm

jz sm pred enakim dejstvom kot mortal... Tko da bi prosu, če mal bl pokomentirate odgovore... sploh ti guzman...

aja.. odločam se pa med epox in abitovo...

LP

Zgodovina sprememb…

_Mortal_ ::

Zdej se rabm odločit med Epox 8rda3+ in Abit NF7-s ker je cena skor enaka me zanimajo izkušnje s temi platami in če bi mi lahko kdo dal povezavo do kerih testov na netu.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

boštjan ::

mortal, uporabi google,epox 8rda3+ review in abit nf-s review in ni vrag da ne bi kaj našel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Zheegec ::

Saj performanse so itaq zelo enake. Če rabiš dual LAN, potem razmisli o 8Rda3+, drugače pa NF7-S, ki ima LAN in pa SATA.
Aja, 8Rda3+ ima slabši southbridge, tako da nima soundstorma (ima ga pa 8Rda+, 8Rda ga tudi nima) in je zato kar slabša (software zvočna ti pokuri več % CPU). Tako da če ne rabiš VDD spreminjat in pa če ne rabiš SATA vzemi 8Rda+ za 25K, če pa rabiš VDD spreminjat (bolj resen overclock) in pa če rabiš SATA, potem pa NF7-S.
Aja, za SPDIF/soundstorm moraš pri 8Rda+ kupiti še kartico za 3K, tako da to štej v ceno!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

fictionel ::

kaj je soundstorm? a ga ma nf7-s?

boštjan ::

soundstorm in ma ja.

sidd ::

Jaz mam tud Abit nf7-s, pa ma t.i. soundstorm...že zarad tega se splača vzet(sploh če maš 5.1 sistem. to raztura >:D )maš pa še 2x firewire, pa 4x usb, pa 1x mrežnopa sata priključek,.....ima tud dual sistem(samo kolko vem, pri AMD nima posebnega učinka)..sicer pa poglej na domačo stran proizvajalca, boš največ najdo!
lp
sidd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NF2

Oddelek: Kaj kupiti
261401 (1066) pinx
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382382 (1230) ČIP 008
»

Katero matično

Oddelek: Kaj kupiti
191390 (1131) Grim
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47931397 (17992) Jaffa
»

EP 8rda3+ vs ABIT nf7-s

Oddelek: Strojna oprema
251189 (1018) kuglvinkl

Več podobnih tem