» »

NF2

NF2

pinx ::

Katero plato z NF2 naborom čipov priporočate? Rabim eno tako, da bo moj mobil na njej prišo do izraza, ker ta ki jo mam ma malo premajhen razpon Vcore... torej, plata mora podpirat Vcore od max 1,45V do kakih 2V, ram tam okoli 3V in mora se dat spreminjat voltaža NB, ki mora bit aktivno hlajen. Poleg tega naj ima podporo za AGP 8x, S-ATA, DDR400, vsaj 6 USB 2.0 priključkov in še kakšne bombončke... :D

V mislih imam Abit NF7-S, Epox 8RDA+ Pro, 8RDA3+ in 8RDA6+ ali kak DFI LP. Če poznate še kako, ki sem jo pozabil in je dobra za navijanje jo napišite.

EvilK|NG ::

jst ti prodam 8rda6+pro stara dva mesca z garancijo kot nova !?! za ene 16k

mam gor mobilca 2500+ pa se lepo navija ,., a rekord




z zračnim hlajenjem>:D
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

Sami ::

Imam Epox 8RDA3+ in se super navija, priporočam z Epox-om ne moreš zgrešit.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

KraP ::

NF7-S pa se soundstorm ma, pomojem ni boljse pa se za male pare jo dobis.

Lp

Jan987 ::

s tako navitim mobilcem je to dokaj slab rezultat. jest dosežen 45 sekund z mojim pa je z box colerjem hlajen oz tud 44 sam se pol mal pregreva

Pyr0Beast ::

Rda6+ dobiš novo za 18k
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Jan987 ::

Jest tud kupujem matično, pa me zanima katera je najcenejša (rabljen z garancijo ali nova) NF2 plata

pinx ::

Bi se dalo kje dobit DFI na NF2? Kak se kaj obnesejo pri navijanju? Ja, to sem pozabo omenit, da mora met Soundstorm. Vidim torej da ste vsi nekak najbolj za Epox... Kaka je razlika med 8RDA3+, 8RDA6+, in 8RDA+ Pro? Kak visoko kaj gre FSB na teh platah ki ste jih omenili v temi?
Kaj pa tale?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pinx ()

Pyr0Beast ::

Giga ethenet, sata, pa par bonbončkov-- !
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

SavoS ::

heh Evilking... če bi ti znižal množilnik na 10 in dvignil FSB na 236, malo popustil timinge na ramih, bi lahko fural ta proc na 1,6v.....pa še rezultat v Super pi bi bil enak ali celo boljši + seveda z manj gretja.....tako, da rekord.. malo morgen...
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

pinx ::

Zdaj sem že čist zmeden s temi platami... :D
Malo sem brskal po forumih in vidim da na veliko hvalijo Abit NF7-S 2.0 in da se je izkazala celo bolje ko AN7, kljub temu da je le-ta novejša. Torej... NF7-S, 8RDA6+, ali DFI LP?

Jan987 ::

če boš prodajal tvjo plato me kontaktiraj na ZS

EvilK|NG ::

Če bi Če bi ČE.........bi meu bolše rame in pa rekord mislim moj osebni z tem procom na tej plati vem da lahko pridem na 39 sec ali se manj z tem procesorjem drugace navitim ampak to je biu max frekvence ;((
Play your Cards Right !

SavoS ::

Dam glas za DFI NF2
Če nebi dobil te potem pa NF7-S!
Glede Epox plošč.....večinoma imajo vgrajene kondenzatorje vprašljivih kakovosti in posledično se hitro napihnejo.....že kr kmalu po prenehanju garancije, ali že celo prej.....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

AndrewSmith ::

Jst bi Abit NF7 al pa 8RDA+pro.

Sami ::

večinoma imajo vgrajene kondenzatorje vprašljivih kakovosti in posledično se hitro napihnejo.....že kr kmalu po prenehanju garancije, ali že celo prej.....

Kako lahko govoriš tako na pamet???

Imel sem že 3 Epox-ove plate, vse so se navijale v višave, tudi prijatelji jih imajo in ni nič težav. Seveda pa se zgodi, da kdo v roke dobi defektno plato, tudi pri Abit-u ali drugje se to dogaja.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

tiborrr ::

@Sami: Pa tale tvoja Epox zdrzi 230-240MHz FSBja pri 1T? Saj nimam nic proti Epoxkam, vendar po izkusnjah vem, da se FSB na vecini bolj kriminalno navija. Moras imeti sreco, da dobis dobro OCjevko.

Glede SuperPIja, se moj Tbred-B0 (256kB L2 keša) pri 230x10 nanese 43s >:D

Glas za DFI NF2 Ultra Infinity ali DFI NF2 Lanparty B.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiborrr ()

Sami ::

@Sami: Pa tale tvoja Epox zdrzi 230-240MHz FSBja pri 1T?

Bp mi zdrži 225FSB, pri 235FSB pa so se mi winsi sesuvali.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

AndrewSmith ::

In kje se dobi nForce2 Lanparty???

rfmw ::

tudi jaz iščem zamenjavo za 8rda+ (soundstorm)... Torej NF7 ali DFI? Pa sploh še kje prodajajo te "stare" plate?
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Sami ::

tudi jaz iščem zamenjavo za 8rda+ (soundstorm)...

Zakaj to, tvoja plata je izmed najboljših z nForce2 čipsetom?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

rfmw ::

žal mi je včeraj rekla adijo in notri je več napihnjenih kondijev. Sicer bom poskušal kondije zamenjati, vendar ne upam preveč na uspeh...

damn, nikjer ni več za dobit nove 8rda+ niti NF7 niti DFI :8)
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rfmw ()

The B ::

Mel sm 8rda+ (fsb 217), NF7-s (fsb 225) zdej mam pa Ultra infinity (fsb 245). In ti rezultati so po moje dost normalni. Tko da če hočeš visok fsb in ne rabiš tok velike napetosti za proc (1.85V) pol DFI, če pa rabiš večjo napetost na procu pa NF7-s.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Jan987 ::

mlacom ma 8rda+ pro enaa pa nf7

pinx ::

Kako se obnese MSI K7N2 DELTA2 Platinum Edition v primerjavi z že omenjenimi NF2 platami? Najbolj me seveda zanima navijanje... :D

GregaG ::

če te zanima NF7-SL v2.0 se da dobit pri AGT computers, jest sm jo kupu tm za cca17k - priporočam!!

pinx ::

Kaj je to spet kak nova, ker za SL še nisem slišal? Prejšnja je NF7-S 2.0. Katera se boje obnese pri navijanju?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best socket a plošča

Oddelek: Strojna oprema
171249 (952) AndrewSmith
»

Naj plata za socket A

Oddelek: Navijanje
81126 (1025) Tilen
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382335 (1183) ČIP 008
»

Alternativa za Epox8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
101057 (886) Volta
»

ABIT NF7-S ali EPOX 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
171358 (994) destiny

Več podobnih tem